Aktualności

Zakupy koni arabskich z polskich stadnin

Zakupy koni arabskich z polskich stadnin

Zakupy koni arabskich z polskich stadnin

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
O dumie narodowej mówiło się głośno, konie sprzedaje się po cichu. Kolejne polskie konie arabskie, których nie sprzedano na Pride of Poland, opuszczają słynne polskie stadniny. Kto je kupił i za ile? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Katarzyny Górniak.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Urodziła się z sercem poza ciałem

  Urodziła się z sercem poza ciałem

  Urodziła się z sercem na zewnątrz klatki piersiowej, ale żyje i ma się coraz lepiej. Sukces brytyjskich lekarzy daje nadzieję rodzicom chorych dzieci. O szczegółach niezwykłych urodzin dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Renaty Kijowskiej.

  czytaj więcej »
 • Morawiecki w Brukseli w nowej roli

  Morawiecki w Brukseli w nowej roli

  Mateusz Morawiecki po raz pierwszy w roli premiera pojawił się na unijnym szczycie. W Brukseli już spotkał się z liderami Grupy Wyszehradzkiej i rozmawiał z szefem Komisji Europejskiej. Zamierza go przekonywać, że Polska ma prawo do zmian w systemie sądownictwa. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Z pełnym impetem wjechał w radiowóz"

  "Z pełnym impetem wjechał w radiowóz"

  W wyniku policyjnego pościgu ulicami Tarnobrzega za hondą, która nie zatrzymała się do kontroli drogowej, ranne zostały cztery osoby, w tym trzech policjantów. Uciekinierów udało się zatrzymać. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Senat wznowił prace nad ustawami o SN i KRS

  Senat wznowił prace nad ustawami o SN i KRS

  W czwartek o godzinie 9 Senat wznowił debatę nad nową ustawą o Sądzie Najwyższym autorstwa prezydenta Andrzeja Dudy. Senatorowie zaczęli omawiać ustawę w środę wieczorem, co przerwano około północy. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Departament Stanu krytykuje decyzję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

  Departament Stanu krytykuje decyzję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

  Jesteśmy ogromnie zaniepokojeni kierunkiem, w jakim zdaje się zmierzać Polska - powiedziała we wtorek na konferencji prasowej rzeczniczka Departamentu Stanu USA Heather Nauert. - Wolne i niezależne media są jednym z głównych filarów demokratycznego państwa - oświadczyła, komentując decyzję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie relacjonowania przez TVN24 kryzysu politycznego w grudniu ubiegłego roku. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Karetka z chorym dzieckiem utknęła na kamieniu

  Karetka z chorym dzieckiem utknęła na kamieniu

  W Gorzowie Wielkopolskim karetka z dzieckiem jechała do szpitala, ale utknęła przed osiedlowym szlabanem. Próbowała go ominąć, ale wtedy zatrzymała się na dobre - zawisła na kamieniu. Ratownicy medyczni musieli wezwać na pomoc strażaków. Mówią, że to nie pierwszy przypadek, gdy na zamkniętych osiedlach mają takie problemy. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protest "w obronie sądów"

  Protest "w obronie sądów"

  Senat w środę kontynuuje prace nad przyjętymi przez Sejm projektami ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. W nocy przed Senatem demonstrowali przeciwnicy zmian wprowadzanych przez Prawo i Sprawiedliwość. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00

  czytaj więcej »
 • Wotum zaufania dla rządu Mateusza Morawieckiego

  Wotum zaufania dla rządu Mateusza Morawieckiego

  We wtorek przed północą Sejm udzielił wotum zaufania rządowi Mateusza Morawieckiego. Za udzieleniem wotum zagłosowało 243 posłów, przeciw było 192, nikt nie wstrzymał się od głosu. Większość ustawowa wynosiła 231. O nocnej debacie dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Expose premiera Morawieckiego

  Expose premiera Morawieckiego

  We wtorek Mateusz Morawiecki wygłosił w Sejmie expose. O tym, co padło w przemówieniu nowego premiera oraz jak na słowa Morawieckiego zareagowali politycy, dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Marek F. prawomocnie skazany

  Marek F. prawomocnie skazany

  Biznesmen Marek F. jest już prawomocnie skazany na 2,5 roku więzienia i grzywnę za podsłuchy w stołecznych restauracjach. Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał wyrok sądu pierwszej instancji wobec biznesmena. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Senat zajmuje się ustawami o SN i KRS

  Senat zajmuje się ustawami o SN i KRS

  Senacka komisja zarekomendowała w nocy z poniedziałku na wtorek całej Izbie przyjęcie nowej ustawy o Sądzie Najwyższym bez poprawek. - Niespełna osiem godzin zabrał nam demontaż prawie stu lat tradycji najważniejszej instytucji w prawie - powiedział Aleksander Pociej (PO). Komisja zakończyła posiedzenie około godziny 2.30 we wtorek. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wichury szaleją nad Polską

  Wichury szaleją nad Polską

  Od kilkudziesięciu godzin nad południem Polski szleją wichury. Najnowszy bilans to sześć osób rannych i ponad tysiąc sto interwencji strażaków. Meteorolodzy nie mają dobrych wieści - nadal będzie silnie wiało, a warunki na drogach pogorszą opady deszczu i deszczu ze śniegiem. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Silne wichury na południu Polski

  Silne wichury na południu Polski

  Wiatr nie ustaje. W poniedziałek odnotowano już porywy dochodzące do 122 kilometrów na godzinę w Bielsku-Białej, a to jeszcze nie koniec. Nocą nadal będzie bardzo mocno wiało. Ratownicy górscy ostrzegają, by nie wychodzić w góry. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Renaty Kijowskiej.

  czytaj więcej »
 • Aleksander Doba sprzedaje swój kajak

  Aleksander Doba sprzedaje swój kajak

  Znany kajakarz, który przepłynął trzykrotnie Ocean Atlantycki postanowił sprzedać swoją łódź. Aleksander Doba wystawił swój kajak na aukcję. Więcej o tej historii w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Jana Błaszkowskiego.

  czytaj więcej »
 • Zima paraliżuje Wyspy Brytyjskie

  Zima paraliżuje Wyspy Brytyjskie

  Bez prądu są mieszkańcy 24 tysięcy domów w środkowej części Wielkiej Brytanii. Tam tez są największe utrudnienia w podróżowaniu, samochodami, pociągami i samolotami, ale kłopoty nie ominęły podróżnych na południu. Na wszystkich pięciu londyńskich lotniskach w niedzielę i poniedziałek połączenia były odwoływane, a samoloty, które jednak wylatywały z Luton, Stansted czy Heathrow, miały nawet kilkugodzinne opóźnienia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Macieja Worocha.

  czytaj więcej »
tvnpix