Aktualności

Wśród "wyróżnionych" Lewandowska, Szyszko, Kowalski. Wybrano Biologiczne Bzdury Roku

Wśród "wyróżnionych" Lewandowska, Szyszko, Kowalski. Wybrano Biologiczne Bzdury Roku

Wśród wyróżnionych Lewandowska, Szyszko, Kowalski. Wybrano Biologiczne Bzdury Roku

Foto: tvn24 | Video: tvn24
Popularnonaukowy serwis ToTylkoTeoria.pl ogłosił wyniki plebiscytu na Biologiczną Bzdurę Roku. Zwyciężczynią została pani profesor głosząca teorię o wpływie szczepień ochronnych na przemianę ludzi w cyborgi, a drugie miejsce zajęła żona Roberta Lewandowskiego. Anna Lewandowska swoje miejsce zawdzięcza niezwykłym poradom dietetycznym. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15 w TVN24.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Szkolenie dla posłów

  Szkolenie dla posłów

  W środę Sejm przypominał szkołę i to w dniu rozpoczęcia roku. Wszystko dlatego, że trwają szkolenia dla nowo wybranych posłów. Debiutanci przyjeżdżają, obierają pakiety książek i zeszytów. Poznają nowych kolegów oraz zasady panujące w budynku Sejmu. Więcej na ten temat dziś w materiale Macieja Mazura w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • 39 ciał znalezionych w ciężarówce

  39 ciał znalezionych w ciężarówce

  W hrabstwie Essex w południowo-wschodniej Anglii znaleziono ciężarówkę, w której znajdowało się 39 ciał. Z ustaleń policji wynika, że ciężarówka przyjechała do Wielkiej Brytanii z Bułgarii 19 października. Kierowca ciężarówki - 25-letni mieszkaniec Irlandii Północnej - został aresztowany i jest podejrzany o morderstwo. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co dalej z protestami wyborczymi?

  Co dalej z protestami wyborczymi?

  Ponad 60 protestów wyborczych wpłynęło do północy do Sądu Najwyższego. Sześć z nich złożyło Prawo i Sprawiedliwość, a trzy Koalicja Obywatelska. Partia rządząca chce ponownego przeliczenia głosów w sześciu okręgach. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nielegalna eksmisja w Poznaniu

  Nielegalna eksmisja w Poznaniu

  Nielegalna eksmisja lokatorów z mieszkania w kamienicy w Poznaniu. Właściciel zmienił życie mieszkańców w piekło, a potem zabarykadował się w mieszkaniu. Więcej na ten temat dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Błąd lekarski i cud w ostatniej chwili

  Błąd lekarski i cud w ostatniej chwili

  Pan Marek Biskup z Warszawy w pewnym momencie dowiedział się, że ma idiopatyczne zwłóknienie płuc. Podczas operacji doszło do wypadku - lekarz spowodował krwotok do płuc. Jego płuca zostały bezpowrotnie uszkodzone. Pan Biskup trafił do Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, gdzie cudem znalazły się płuca, które lekarze mogli mu przeszczepić. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kto będzie ponownie liczył głosy?

  Kto będzie ponownie liczył głosy?

  Już nie tylko PiS, ale także Koalicja Obywatelska złożyła protesty wyborcze. Teraz wnioski te zostaną rozpatrzone w Sądzie Najwyższym. Pojawia się pytanie, kto będzie ponownie liczył głosy, jeśli zapadanie decyzja o ponownym ich przeliczeniu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protest po wypadku na Bielanach

  Protest po wypadku na Bielanach

  W niedzielę na przejściu dla pieszych na ulicy Sokratesa w Warszawie doszło do tragicznego wypadku. Rozpędzone BMW śmiertelnie potrąciło mężczyznę. W miejscu wypadku mieszkańcy Bielan zorganizowali protest. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zbrodnia w Bielsku-Białej

  Zbrodnia w Bielsku-Białej

  Strażnik miejski z Bialska-Białej z zarzutem zabójstwa żony. Kobieta była w szóstym miesiącu ciąży. Mężczyzna próbował zacierać ślady. Ciało żony porzucił w lesie 90 kilometrów od miejsca, w którym doszło do zbrodni. Podejrzany przyznał się do zarzutu zabójstwa. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Roberta Jałochy.

  czytaj więcej »
 • PiS chce ponownego przeliczenia głosów

  PiS chce ponownego przeliczenia głosów

  PiS składa do Sądu Najwyższego wnioski o ponowne przeliczenie głosów w dwóch okręgach w wyborach do Senatu - W Katowicach i Koszalinie. Rozpatrzyć je ma nowo utworzona Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Poseł Nitras kontra kancelaria Sejmu

  Poseł Nitras kontra kancelaria Sejmu

  Poseł Sławomir Nitras pozwał do sądu Sejm. Chodzi o dyskryminacje i wielokrotne obniżanie uposażenia posła za słowa z trybuny sejmowej. Poseł Nitras stracił ponad 60 tysięcy złotych, a licznik wciąż bije. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ruszył proces w sprawie blokady marszu w Hajnówce

  Ruszył proces w sprawie blokady marszu w Hajnówce

  Stanęli na drodze maszerującym ulicami Hajnówki nacjonalistom, teraz stają przed sądem. W Hajnówce ruszyły procesy blisko 30 obwinionych o blokowanie w lutym IV Hajnowskiego Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Badania dla kandydatów na księży

  Badania dla kandydatów na księży

  Nowe zasady sprawdzania seksualności kandydatów do seminariów duchownych. Testy psychologiczne mają odrzucać kandydatów z zaburzeniami seksualnymi, takimi jak między innymi skłonności pedofilskie. Kontrowersje budzi jednak to, że jedynym wymienionym zaburzeniem jest orientacja homoseksualna. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zarzuty wobec rektora szkoły policyjnej

  Zarzuty wobec rektora szkoły policyjnej

  Inspektor Marek Fałdowski od ponad dwóch lat kieruje Wyższą Szkołą Policji w Szczytnie. Jednak kariera naukowa rektora budzi poważne wątpliwości. Fałdowski miał zmuszać swoich podwładnych do pisania rozdziałów jego pracy habilitacyjnej i bezprawnie wykorzystywać ich badania naukowe. Sprawę ujawnili dziennikarze "Superwizjera" TVN. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Urząd szuka informatyka

  Urząd szuka informatyka

  Panie i panowie, jest robota. Główny Urząd Statystyczny poszukuje doświadczonego informatyka. Lista wymagań przyprawia o ból głowy. Umiejętność tworzenia baz danych, systemów informatycznych, oczywiście języki programowania, no i angielski na poziomie umożliwiającym zrozumienie skomplikowanej dokumentacji technicznej. Aha, jeszcze płaca. Na początek może 2250 złotych. Brutto. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Wyścigi na ulicach miasta, śmierć pieszych. Jest akt oskarżenia

  Wyścigi na ulicach miasta, śmierć pieszych. Jest akt oskarżenia

  Jeden jechał 160 km/h, drugi 180 km/h. 27 października 2018 roku urządzili sobie wyścigi na ulicach Jeleniej Góry. Jeden z nich uderzył w pieszych, którzy poprawnie przechodzili przez drogę na przejściu dla pieszych. Dwie osoby zginęły w wyniku odniesionych obrażeń. Do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze trafił akt oskarżenia przeciwko obu kierowcom. Znalazł się w nim między innymi zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Więcej na ten temat dziś w materiale Roberta Jałochy w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix