Aktualności

Więzienni strażnicy przed sądem

Więzienni strażnicy przed sądem

Więzienni strażnicy przed sądem

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Mieli pilnować osadzonych w więzieniu, a - zdaniem prokuratury - sami popełniali przestępstwa. We wrocławskim sądzie ruszył w środę proces czterech funkcjonariuszy służby więziennej. O strażnikach, którzy do więzienia mogą trafić w innej roli w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Roberta Jałochy.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Obcokrajowcy, mniejszości - podejrzani?

  Obcokrajowcy, mniejszości - podejrzani?

  Urzędy na Pomorzu zachodnim mają zbierać informacje o polskich obywatelach innych narodowości i cudzoziemcach. Kontekst jest niejasny - ale wiadomo, że chodzi o bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przepychanka przed Teatrem Powszechnym

  Przepychanka przed Teatrem Powszechnym

  Przepychanka przed warszawskim Teatrem Powszechnym. Organizatorzy protestu domagali się zdjęcia z afisza spektaklu "Klątwa". Mówili o bluźnierstwie i nieposzanowaniu uczuć religijnych. Była też kontrmanifestacja obrońców wolności słowa i sztuki. Byli też widzowie, którzy chcieli bezpiecznie wejść do teatru i samemu sztukę ocenić. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wybory w KOD

  Wybory w KOD

  W sobotę odbył się zjazd delegatów KOD w Toruniu. Z kandydowania na przewodniczącego w ostatniej chwili wycofał się Mateusz Kijowski. Nowym liderem został Krzysztof Łoziński. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nie żyje Zbigniew Brzeziński. Miał 89 lat

  Nie żyje Zbigniew Brzeziński. Miał 89 lat

  W wieku 89 lat zmarł Zbigniew Brzeziński, doradca prezydenta Jimmy'ego Cartera do spraw bezpieczeństwa narodowego w latach 1977-1981. Był jednym z najbardziej wpływowych politologów i strategów polityki zagranicznej USA. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Policja przyłapała go na sikaniu na karetkę. Najpierw próbował przekupstwa, później w proteście się rozebrał

  Policja przyłapała go na sikaniu na karetkę. Najpierw próbował przekupstwa, później w proteście się rozebrał

  Historia ku przestrodze: na letnich festynach nie przesadzajcie z piwem. Pewien mieszkaniec Wołomina przesadził. Sporo chlapnął, po czym obsikał karetkę zabezpieczającą festyn, ale akurat przechodził patrol, więc najpierw gość policjantom nawyzywał, potem chciał im dać na piwo, a w końcu w geście protestu położył się na golasa na chodniku. Więcej takich perełek w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Tragiczna śmierć strażaków

  Tragiczna śmierć strażaków

  Dwóch strażaków zginęło podczas akcji gaszenia pożaru w Białymstoku. Płonęła hala w której znajdowała się hurtownia sztucznych kwiatów. "Straciliśmy na służbie w Białymstoku dwóch odważnych Strażaków. Rodzinom składam wyrazy współczucia" - napisał szef MSWiA Mariusz Błaszczak. Kondolencje rodzinom złożył też komendant Główny Straży Pożarnej, który dziś był w białostockiej jednostce, w której służyli strażacy. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00

  czytaj więcej »
 • Polityczny spór o pigułkę "dzień po"

  Polityczny spór o pigułkę "dzień po"

  Sejm zagłosował za tym, żeby pigułka "dzień po" była dostępna w Polsce tylko na receptę. Teraz zmianę musi zatwierdzić Senat i prezydent. Dotychczas dla osób powyżej 15-roku życia tak zwana awaryjna antykoncepcja była dostępna bez recepty. Teraz przyjęcie pigułki będzie znacznie utrudnione. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szczyt NATO w Brukseli

  Szczyt NATO w Brukseli

  Debiut na europejskich salonach amerykański prezydent zaczął od spotkania z Donaldem Tuskiem. Donald Trump jest w Brukseli na szczycie NATO - najważniejsze tematy to walka z terroryzmem i zwiększenie wydatków na obronność. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ćwiczenia na Bałtyku

  Ćwiczenia na Bałtyku

  Widowiskowe manewry służb granicznych z 16 krajów, w tym Polski, na Bałtyku. Funkcjonariusze ćwiczą jak odbijać statki, gasić pożary czy ewakuować się do wody. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Premier: Polska nie da się zaszantażować

  Premier: Polska nie da się zaszantażować

  Beata Szydło w środę podczas sejmowej debaty nad wotum nieufności wobec szefa Ministerstwa Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza oświadczyła, że Polska nie da się zaszantażować i nie ulegnie poprawności politycznej. Premier nawiązała w ten sposób do zamachu w Manchesterze. Więcej dziś w „Faktach” TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Debata w Sejmie o śmierci Igora Stachowiaka

  Debata w Sejmie o śmierci Igora Stachowiaka

  Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji zamiast składania wyjaśnień w sprawie śmierci Igora Stachowiaka zajmuje się głównie oskarżaniem opozycji, a sama opozycja pyta, czy ktoś za to, co wydarzyło się we Wrocławiu, poniesie odpowiedzialność. O politycznych emocjach po reportażu "Superwizjera" dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

  czytaj więcej »
tvnpix