Aktualności

Wiceszef MON: pilot MiG-a wyszedł ze szpitala

Wiceszef MON: pilot MiG-a wyszedł ze szpitala

Wiceszef MON: pilot MiG-a wyszedł ze szpitala

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Pilot myśliwca wyszedł ze szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, to najważniejsze - oznajmił wiceszef MON Bartosz Kownacki w internetowej dogrywce "Jeden na jeden" w tvn24.pl. Pytany o to, kiedy opinia publiczna pozna ustalenia na temat przyczyn katastrofy samolotu MiG-29 pod Kałuszynem, zaapelował o nieco więcej czasu. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Tajemnicza śmierć rowerzystki. Policja prosi o pomoc

  Tajemnicza śmierć rowerzystki. Policja prosi o pomoc

  W trakcie dnia w terenie zabudowanym ginie rowerzystka i nikt nie wie, jak do tego doszło. Podejrzenia są różne. Kobieta mogła zostać potrącona przez samochód, mogła zostać uderzona kamieniem, a może przewróciła się sama. Więcej o tej sprawie w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nielegalny wyścig? Skazany się nie przyznał

  Nielegalny wyścig? Skazany się nie przyznał

  Wjechał samochodem w grupę ludzi, teraz usłyszał wyrok. 19-letni Damian M. został skazany na rok więzienia w zawieszeniu na cztery lata. Mężczyzna od początku przyznawał się do spowodowania wypadku, ale nie do tego, że brał udział w nielegalnym wyścigu. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Trzeba anulować, bo my przegramy". Opozycja domaga się dymisji Witek

  "Trzeba anulować, bo my przegramy". Opozycja domaga się dymisji Witek

  Opozycja przygotowała wniosek o odwołanie marszałek Sejmu Elżbiety Witek i zapowiedziała złożenie do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Elżbiecie Witek zarzuca złamanie parlamentarnych zasad, przekroczenie uprawnień, niedopełnienie obowiązków, a nawet sfałszowanie wyników głosowania. Chodzi o nocne głosowanie nad kandydatami PiS do KRS. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pierwszy taki wyrok

  Pierwszy taki wyrok

  Miesiąc ograniczenia wolności i dwadzieścia godzin prac społecznych - to kara dla mieszkańca Krakowa za palenie w piecu tym, czym się nie powinno. W stolicy małopolski obowiązuje całkowity zakaz palenia węglem i drewnem w kotłach, piecach i kominkach. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00 w materiale Marzanny Zielińskiej.

  czytaj więcej »
 • Drugi kandydat w prawyborach

  Drugi kandydat w prawyborach

  Jacek Jaśkowiak będzie kontrkandydatem wicemarszałek Sejmu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w prawyborach prezydenckich w Platformie Obywatelskiej. Prezydent Poznania zgłosił się na kilka godzin przed zamknięciem list. W piątek obydwie kandydatury ma zaakceptować zarząd partii. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Prezydent kolejny raz krytykuje sędziów

  Prezydent kolejny raz krytykuje sędziów

  Andrzej Duda skomentował wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Przyznał, że w jego ocenie wyrok potwierdził, że kwestia zmian w sądownictwie jest wewnętrzną kompetencją krajów członkowskich. Mówił także o sędziach, którzy orzekali w czasie stanu wojennego, a dziś są sędziami Sądu Najwyższego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Spór o kandydatury

  Spór o kandydatury

  W środę sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka pozytywnie zaopiniowała wnioski w sprawie rekomendacji na stanowiska sędziów Trybunału Konstytucyjnego Krystyny Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza. Podczas posiedzenia opozycyjni członkowie komisji zadawali im szereg pytań. Opowiedzieć na część z nich zdążyła jedynie Krystyna Pawłowicz. Stanisław Piotrowicz nie zabrał głosu, bo na wniosek przewodniczącego komisji zamknięto dyskusje. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Krępujące nagranie z komendy

  Krępujące nagranie z komendy

  Policyjna komenda we Włocławku i skandaliczne zachowanie funkcjonariuszy. Prywatnym telefonem nagrali krępujące zachowanie zatrzymanej kobiety, a film trafił do internetu. Więcej na ten temat w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Takich kamer lekarze jeszcze nie mieli

  Takich kamer lekarze jeszcze nie mieli

  Dwumilimetrowa kamera i obraz w jakości HD. Urządzenie pomaga lekarzom na wykonanie precyzyjnych operacji. To nowość. Dotąd kamery używane przez lekarzy były trzy razy większe. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Lech Wałęsa w Białym Domu

  Lech Wałęsa w Białym Domu

  - W tym pokoleniu skończyliśmy wielkie podziały w świecie - mówi Lech Wałęsa po spotkaniu z wiceprezydentem USA Mikiem Pencem. Rozmowa odbyła się w Białym Domu. Pence w mediach społecznościowych nazwał Wałęsę "zagorzałym orędownikiem wolności i demokracji". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19.00.

  czytaj więcej »
 • "To historia 35 lat transplantologii dziecięcej"

  "To historia 35 lat transplantologii dziecięcej"

  To było historyczne spotkanie dwóch pacjentów po przeszczepie nerki. Pani Monika 35 lat temu wyszła ze szpitala jako pierwsza taka pacjentka. Kuba wyszedł ze szpitala dwa miesiące temu i był tysięcznym pacjentem polskich transplantologów. Więcej na ten temat dziś w materiale Magdy Łucyan w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zamieszki w Iranie

  Zamieszki w Iranie

  Płonące budynki rządowe, banki i stacje benzynowe, tysiące ludzi na ulicach. Tak wielkich protestów nie było w Iranie od lat. Irańczycy mają dość biedy, rosnących cen i braku podstawowych towarów. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Expose premiera i wątpliwości opozycji

  Expose premiera i wątpliwości opozycji

  Premier Mateusz Morawiecki wygłosił expose. Trwało to niecałe półtorej godziny. Premier zapowiadał niższy ZUS dla małych firm, czternastą emeryturę czy poprawę bezpieczeństwa na drogach. Opozycja mówi o festiwalu obietnic i bajkach - pyta o rozliczenie minionych czterech lat i o to, dlaczego premier milczy na temat wyroku TSUE. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix