Aktualności

Sasin wini Arabskiego. Tusk: nie odpowiadał za katastrofę

Sasin wini Arabskiego. Tusk: nie odpowiadał za katastrofę

Sasin wini Arabskiego. Tusk: nie odpowiadał za katastrofę

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Wicepremier Jacek Sasin, dawny wiceszef kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego, zapewnia, że przed katastrofą w Smoleńsku kancelaria prezydenta nie wiedziała, że lotnisko jest tam oficjalnie zamknięte i zostanie udostępnione specjalnie na wizyty najpierw premiera Tuska, a potem prezydenta. Twierdzi, że gdyby o tym wiedziano, wtedy Lech Kaczyński mógłby polecieć na inne lotnisko. Winą za sytuację obarcza Tomasza Arabskiego. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Ciało 5-letniego Dawida odnalezione

  Ciało 5-letniego Dawida odnalezione

  Na trasie między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim znaleziono ciało dziecka. Jak przekazał dziennikarzom w sobotę Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji, jest to najprawdopodobniej ciało 5-letniego Dawida. Więcej na temat finału poszukiwań 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Parada równości i kontrmanifestacja

  Parada równości i kontrmanifestacja

  Pod hasłem "Białystok miastem dla wszystkim" wyruszył w sobotę pierwszy w tym mieście Marsz Równości. Do pierwszych incydentów doszło jeszcze przed wyruszeniem marszu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • 50. rocznica lądowania na Księżycu

  50. rocznica lądowania na Księżycu

  W sobotę mija 50 lat od pierwszego załogowego lądowania na Księżycu. Mimo ogromnych postępów technologii, nikt nie powtórzył sukcesu misji Apollo 11. Czy są szanse na zmianę tego? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wakacyjny zakwit sinic

  Wakacyjny zakwit sinic

  Czerwone flagi na gdańskich plażach to znak, że wakacyjną telenowelę pod tytułem "sinice atakują" czas zacząć. Czy zakwit sinic da się ograniczyć, a przede wszystkimi - przewidzieć, gdzie się pojawią? Odpowiedzi na te pytania dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jana Błaszkowskiego.

  czytaj więcej »
 • Poprawka w sprawie 500 plus dla niepełnosprawnych przyjęta

  Poprawka w sprawie 500 plus dla niepełnosprawnych przyjęta

  Poprawka opozycji w sprawie dodatku 500 plus dla osób niepełnosprawnych została przyjęta przez Sejm. Chodzi o zniesienie progu dochodowego, od jakiego można pobierać świadczenie. W głosowaniu udziału nie wzięła część posłów Prawa i Sprawiedliwości. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dziewiąta doba poszukiwań Dawida Żukowskiego

  Dziewiąta doba poszukiwań Dawida Żukowskiego

  Nowe nagrania z wideorejestratorów i kamer monitoringu. Trwa dziewiąty dzień poszukiwań 5-letniego Dawida Żukowskiego. Służby cały czas zabezpieczają dowody, przesłuchują świadków i nie przerywają akcji. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Lewica razem na wybory

  Lewica razem na wybory

  Lewica jednoczy się przed wyborami do Sejmu i Senatu. SLD, Wiosna i Razem wystartują razem na jednej liście. Co to oznacza dla pozostałych partii opozycyjnych? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Druga młodość rosyjskiej aplikacji

  Druga młodość rosyjskiej aplikacji

  Wiele osób chce wiedzieć, jak będzie wyglądało za kilkadziesiąt lat. Jednak zamiast spojrzeć na dziadków, woli zrobić to mobilnie. Więcej o aplikacji z Rosji i o ostrzeżeniach Ministerstwa Cyfryzacji w dzisiejszym materiale Pawła Płuski w "Faktów" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nicolsonova zamiast Szydło

  Nicolsonova zamiast Szydło

  Nie Beata Szydło, a Lucia Nicholsonova została szefową Komisji Zatrudnia i Spraw Socjalnych w Parlamencie Europejskim. Po dwóch porażkach byłej premier - frakcja Europejskich Konserwatystów i Reformatorów zdecydowała się postawić na kogoś innego. Kandydatura przeszła bez żadnych problemów. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Opozycja zdecydowała

  Opozycja zdecydowała

  Schetyna abdykował z pozycji lidera opozycji - mówi Włodzimierz Czarzasty. Słowa lidera SLD to następstwo decyzji Platformy Obywatelskiej, która poinformowała, że do jesiennych wyborów parlamentarnych wystartuje Koalicja Obywatelska złożona z PO, Nowoczesnej, Inicjatywy Polska, samorządowców i - jak mówił Grzegorz Schetyna - zwykłych obywateli. W czwartek wieczorem mają się odbyć rozmowy między SLD, Wiosną i partią Razem. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wiceminister uspokaja, pacjenci się martwią

  Wiceminister uspokaja, pacjenci się martwią

  Nie ma zagrożenia ciągłości terapii u pacjentów z powodu braku leków - uspokaja Maciej Miłkowski, wiceminister zdrowia, ale aptekarze mówią wprost - leków brakuje. Kiedy skończą się problemy z ich dostępnością? To pytanie zadaje sobie coraz więcej pacjentów. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tropy i domysły w sprawie zaginięcia Dawida

  Tropy i domysły w sprawie zaginięcia Dawida

  Tysiące przeszukanych hektarów, setki policjantów i sąsiadów zaangażowanych w akcję. To już siódma doba poszukiwań 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego. Jednak nie ma ani dziecka, ani żadnego śladu po nim. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix