Aktualności

Walka z czasem w Tajlandii

Walka z czasem w Tajlandii

Walka z czasem w Tajlandii

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Nadchodzący monsun i stale obniżający się poziom tlenu w jaskini Tham Luang w Tajlandii - między innymi z takimi problemami muszą zmagać się ratownicy usiłujący pomóc uwięzionym dwunastu chłopcom i ich trenerowi. - Musimy próbować wszystkiego - podkreśla rzecznik ekipy ratunkowej. O szczegółach akcji dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Kierowca nie ustąpił karetce. A dziecko czekało na przeszczep

  Kierowca nie ustąpił karetce. A dziecko czekało na przeszczep

  Kierowca busa na autostradzie A4 nie ustąpił pierwszeństwa karetce transplantacyjnej, która na sygnale jechała z sercem do przeszczepu dla dziecka. - Te sześćdziesiąt sekund było bardzo długie dla dziecka, które czkało na serce i dla kierowcy, który miał to serce dostarczyć - mówi Katarzyna Cisło z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Policjanci zapowiadają, ze postarają się znaleźć osobę, która prowadziła busa i skierować sprawę do sądu. Co może grozić za taki występek na drodze? O tym w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Słowa Ziobry o Kwaśniaku "przekroczeniem granicy niegodziwości"

  Słowa Ziobry o Kwaśniaku "przekroczeniem granicy niegodziwości"

  - Być może Wojciech Kwaśniak został zaatakowany, bo Komisja Nadzoru Finansowego przez lata rozzuchwalała przestępców - mówi minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, pytany o zatrzymanie człowieka, który tropił aferę w SKOK Wołomin, a cztery lata temu został brutalnie pobity. O zlecenie pobicia został oskarżony członek władz SKOK Wołomin. Politycy opozycji są zaszokowani tą wypowiedzią. Tomasz Siemoniak pisze: "to przekroczenie granicy partyjniactwa i niegodziwości" i dodaje: "niesłychana sytuacja nawet jak na PiS". Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • A po marszu polska kiełbaska narodowa?

  A po marszu polska kiełbaska narodowa?

  Od marszu niepodległości minął miesiąc, a dopiero teraz wyszła bardzo ciekawa historia o tym, jak grupa patriotów wybrała się na kiełbaski. Patrioci zapragnęli naszej wędliny narodowej, więc w tym celu udali się do Żabki, gdzie nakradli kiełbas pełne kieszenie. Co właściciele sklepu odkryli po marszu i próbowali jakoś wpłynąć na młodych Polaków, apelując do ich patriotyzmu i uczciwości. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Trwa "weekend cudów". Podarki dla 17 tysięcy rodzin

  Trwa "weekend cudów". Podarki dla 17 tysięcy rodzin

  Rozpoczął się finał Szlachetnej Paczki - samochody z prezentami wyjechały do tysięcy potrzebujących rodzin. Prezenty po całej Polsce rozwożone będą do późnych godzin w niedzielę. Trafią do prawie 17 tys. rodzin. Mimo ponurej, deszczowej pogody, w magazynach Szlachetnej Paczki w Krakowie i w Warszawie panuje radosna, świąteczna atmosfera. Gra muzyka, a wolontariusze z zapałem pakują do samochodów paczki dla kolejnych rodzin. - Rozpoczął się weekend cudów, ta nazwa nie jest na wyrost - mówi prezes Szlachetnej Paczki Joanna Sadzik. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Warszawa nie strzela, Bąbel zadowolony

  Warszawa nie strzela, Bąbel zadowolony

  "Podczas imprezy sylwestrowej organizowanej przez miasto Warszawa nie będzie pokazu głośnych fajerwerków" - poinformował na Twitterze prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. "Bąbel wygląda na zadowolonego" - dodał prezydent stolicy, dołączając zdjęcie ze swoim psem. Jakie miasta w tym roku świętują nadejście Nowego Roku bez fajerwerków? O tym w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Prezydent Austrii sobie poradził

  Prezydent Austrii sobie poradził

  Prezydent Austrii - w trosce o dobry klimat - na szczyt w Katowicach wybrał się pociągiem. Niestety! Na dworcu w Wiedniu okazało się, że - co za pech - zepsuł się wagon pierwszej klasy, no i kolej podstawiła dwójkę. Prezydent nie stracił jednak dobrego humoru i wszystkich zaprosił na krótką konferencję do Warsu. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Tragiczny wypadek autokaru

  Tragiczny wypadek autokaru

  Autokar, którym podróżowało 51 osób, przewrócił się na drodze S3 pod miejscowością Sucha Górna w powiecie polkowickim na Dolnym Śląsku. Jedna osoba zginęła na miejscu. 24 zostały przewiezione do szpitali. Kierowca pojazdu został zatrzymany. O drogowym dramacie i możliwych zarzutach dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Roberta Jałochy.

  czytaj więcej »
 • Wyjazdowe posiedzenie klubu PiS

  Wyjazdowe posiedzenie klubu PiS

  W piątek po południu odbędzie się wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego PiS w Jachrance. To nie jest żadna sensacja, z reguły raz w roku spotykamy się w takiej formie - zapewniają politycy rządzącej partii. Według mediów jednym z tematów posiedzenia może być planowana nowa partia polityczna, za którą ma stać ojciec Tadeusz Rydzyk. Więcej o sprawie dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Prezydent polecił kontrowersyjny artykuł. "To był błąd"

  Prezydent polecił kontrowersyjny artykuł. "To był błąd"

  Prezydent Andrzej Duda na swoim prywatnym profilu na Twitterze polecił w czwartek artykuł poświęcony poziomom emisji dwutlenku węgla w europejskich krajach, między innymi w Polsce i w Niemczech. W artykule padają takie stwierdzenia jak "Niemiecka IV Rzesza" czy "robienie ekonomicznej las** Niemcom". Tekst następnie zniknął, a wieczorem głowa państwa przyznała, że popełniła "błąd". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zatrzymania w sprawie SKOK Wołomin

  Zatrzymania w sprawie SKOK Wołomin

  W czwartek agenci CBA na polecenie prokuratury zatrzymali byłego przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego Andrzeja J. i sześciu podległych mu urzędników. Jak informowała Prokuratura Krajowa, zatrzymania dotyczą niedopełnienia obowiązków przez urzędników przy nadzorze nad SKOK Wołomin w latach 2013-2014. W piątek zatrzymanym zostały postawione zarzuty. Więcej o sprawie dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Siedem osób zatrzymanych. Choć to oni odkryli aferę

  Siedem osób zatrzymanych. Choć to oni odkryli aferę

  Agenci CBA na polecenie szczecińskiej prokuratury regionalnej zatrzymali byłego szefa KNF Andrzeja J. i sześciu podległych mu urzędników. Śledztwo dotyczy nadzoru nad SKOK Wołomin. - Państwo nie może pozwalać kraść wielkim aferzystom. My się chcemy dowiedzieć, dlaczego tak się działo. Dlaczego ci ludzie nie podjęli działań, do których byli zobowiązani - mówił o tej sprawie Zbigniew Ziobro. Z tych słów można wnioskować, że były szef KNF, jego zastępca i pięcioro innych byłych urzędników jest podejrzewanych o to, że zbyt późno poinformowali prokuraturę o wyprowadzaniu pieniędzy ze SKOK-u Wołomin. Wśród zatrzymanych jest Wojciech Kwaśniak (zgodził się na podawanie personaliów), który w 2014 roku został pobity na zlecenie szefa gangu, działającego w SKOK Wołomin. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Klub Nowoczesnej już nie istnieje. Co dalej?

  Klub Nowoczesnej już nie istnieje. Co dalej?

  Klub PO zmienił nazwę na Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska. Następnie do tego klubu dołączyło osiem osób: siedmioro dotychczasowych posłów Nowoczesnej: szefowa klubu Kamila Gasiuk-Pihowicz, Kornelia Wróblewska, Elżbieta Stępień, Krzysztof Truskolaski, Paweł Kobyliński, Michał Jaros, Marek Sowa, a także Piotr Misiło, który został w ostatni piątek wyrzucony z Nowoczesnej. Oznacza to, że klub Nowoczesnej w Sejmie przestał istnieć i stał się kołem. Więcej o sytuacji w Nowoczesnej oraz w Platformie w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Proces w sprawie psa Fijo

  Proces w sprawie psa Fijo

  Pił wódkę, a szczeniak plątał mu się pod nogami - tak tłumaczy się oskarżony o skatowanie psa Fijo. Mężczyzna w środę stanął przed sądem. Grozą mu 3 lata więzienia. O szczegółach sprawy dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jarosława Kostkowskiego.

  czytaj więcej »
 • Powstanie nowa partia?

  Powstanie nowa partia?

  Do sądu wpłynął wniosek o rejestrację Ruchu Prawdziwa Europa. Jego twarzą jest zaufany człowiek dyrektora Radia Maryja ojca Tadeusza Rydzyka - europoseł Mirosław Piotrowski, który został wybrany do PE z listy Prawa i Sprawiedliwości. Więcej o nowej inicjatywie politycznej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix