Aktualności

W Katowicach o zmianach klimatycznych. "Musimy podjąć działania"

Świat stoi przed historycznym testem - oświadczył prezydent Andrzej Duda, otwierając w poniedziałek szczyt klimatyczny COP24 w Katowicach. Dodał, że Polska jest "gotowa do wzięcia swojej części odpowiedzialności za międzynarodowe bezpieczeństwo", także w wymiarze polityki klimatycznej. Więcej o oficjalnym rozpoczęciu szczytu dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
troll ejbus
troll ejbus

Teraz umiera 40 000 0sob na skutek zadymienia, ale za 5 lat moze to byc juz 500 000. Co wtedy Pan powie Panie Prezydencie? Bedzie coraz gorzej w coraz szybszym tempie. Mamy noz na gardle. wydaje sie, ze Pan ostrzy ten noz, zeby mniej bolalo. Przykro mi to pisac, ale mam Zone dzieci i astme.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Mamy nowe święto państwowe

    Mamy nowe święto państwowe

    Mamy nowe święto państwowe. Sejm właśnie uznał, że od tego roku 14 kwietnia będzie Świętem Chrztu Polski. Jak to z tym chrztem było? Czy 14 kwietnia to dobra data, czy też może o tym wydarzeniu wiemy mniej niż nam się wydaje? O tym, w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Rosną emocje przed oscarową galą. Jakie szanse?

    Rosną emocje przed oscarową galą. Jakie szanse?

    Aż w trzech kategoriach "Zimna Wojna" Pawła Pawlikowskiego będzie walczyć o Oscary. To już finał zmagań, wręczenie nagród w nocy z 24 na 25 lutego. - Może jeśli chodzi o zdjęcia, może Łukasz się jakoś przebije, ale... cienko to widzę - mówił przed kamerą "Faktów" TVN reżyser, ale czy z tych słów można cokolwiek prognozować? Film Pawlikowskiego jest wymieniany jako jeden z faworytów, ale ma mocnego konkurenta, "Romę" Alfonso Cuarona. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Ten pomnik miał być usunięty ze skweru"

    "Ten pomnik miał być usunięty ze skweru"

    Ten pomnik miał być usunięty ze skweru, ale chcieliśmy to zrobić w poszanowaniu norm - mówią przedstawiciele Gdańska. Na razie nie wiadomo ani tego, czy pomnik ks. Jankowskiego wróci na postument, ani - jak należałoby go zabezpieczyć. Tej nocy ktoś pomalował cokół, na którym do czwartku stał monument. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Czy to początek przełomu w Kościele?

    Czy to początek przełomu w Kościele?

    Potrzeba rozprawienia się z problemem pedofilii w Kościele, wielkie słowa i wielkie emocje. Nie tylko wśród biskupów, ale również u tych osób, które po wielu latach milczenia postanowiły opowiedzieć swoje historie. Czy to będzie początek historycznego przełomu w Kościele katolickim? Czy uda się wreszcie naprawić krzywdy? Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Ostry spór o postać księdza Jankowskiego

    Ostry spór o postać księdza Jankowskiego

    Obalenie pomnika księdza Henryka Jankowskiego w Gdańsku to dla jednych upadek symbolu, dla innych - symbol upadku dobrych obyczajów. Nocna akcja trzech mężczyzn, którzy usunęli monument kapelana "Solidarności", oskarżonego o molestowanie seksualne, tylko zaogniła spór. O zwolennikach i przeciwnikach honorowania pamięci księdza Jankowskiego w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Kto ma dostęp do systemu "Twój e-PIT"?

    Kto ma dostęp do systemu "Twój e-PIT"?

    Internetowa usługa "Twój e-PIT" ma być dużym ułatwieniem w przeglądaniu, poprawianiu czy zatwierdzaniu deklaracji podatkowej. Po kilku dniach działania systemu już wiadomo, że potrzebne są zmiany zabezpieczeń. Bo dostęp do naszych danych finansowych mogą mieć też inni - na przykład pracodawca. Tym samym może się dowiedzieć na przykład tego, czy pracownik nie dorabia gdzieś "na boku". Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Zagadkowe deklaracje Tuska

    Zagadkowe deklaracje Tuska

    Nie będę udawał że to nie moja wojna, czy że to nie moje wybory bo to są też moje wybory - te zagadkowe słowa Donalda Tuska w "Faktach po Faktach" TVN24 komentują politycy. Czy to zapowiedź powrotu - i czy z nowym ugrupowaniem? Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Debata o odwołaniu Ziobry. Padł wątek Srebrnej

    Debata o odwołaniu Ziobry. Padł wątek Srebrnej

    W środę w Sejmie posłowie PO-KO zgłosili wniosek o wotum nieufności dla Zbigniewa Ziobry. Debata była krótka, a wniosek odrzucono. Ale przy tej okazji minister sprawiedliwości postanowił odnieść się do ujawnionych przez "Gazetę Wyborczą" taśm. - Gdy słuchacie pana Giertycha i za nim powtarzacie te nieprawdziwe zarzuty pod adresem prokuratury, on z całą pewnością jest bardzo rad, że wodzi was za nos - mówił. Pełnomocnikiem Geralda Birgfellnera jest właśnie Roman Giertych. - Nie dajcie się robić Giertychowi w konia - mówił z sejmowej mównicy Ziobro podczas debaty. Giertych odpowiedział w mediach społecznościowych anegdotką o pękającej tamie i helikopterze. "Panie ministrze! Niech pan nie pozwoli, aby pana miejsce w helikopterze zajęła jakaś Kempa czy Mazurek. (...) Niech się pan ratuje! Póki nie jest za późno" - napisał do Ziobry Giertych. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Wyrok na stalkerów

    Wyrok na stalkerów

    Dla pani Bożeny sąsiedzi okazali się największym złem. Zgotowali jej prawdziwe piekło i w końcu usłyszeli wyrok. Więcej o tej sprawie dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jarosława Kostkowskiego.

    czytaj więcej »
   • Białostocki szpital nie przyjmuje ciężarnych

    Białostocki szpital nie przyjmuje ciężarnych

    Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku wstrzymał przyjęcia na porodówkę. To największy specjalistyczny szpital w regionie. Pacjentki kierowane są do innej placówki. Powodem są problemy z obsadą personelu. Kolejne położne idą na L4. Dzisiaj brakowało ponad 60 pielęgniarek. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • PiS przedstawił liderów list do PE

    PiS przedstawił liderów list do PE

    Wskazanie do Parlamentu Europejskiego ministrów oraz najbliższych współpracowników premiera pokazuje jaką wagę przywiązujemy do polityki europejskiej - przekonywała w środę rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska. Komentowała tak ogłoszone dzień wcześniej kandydatury polityków Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do europarlamentu. Więcej komentarzy dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Prezes PiS zawiadamia prokuraturę

    Prezes PiS zawiadamia prokuraturę

    Prezes PiS Jarosław Kaczyński skierował do prokuratury zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa zniesławienia przez dziennikarzy "Gazety Wyborczej" oraz posłów Platformy Obywatelskiej. Sprawa ma związek z publikacjami dotyczącymi planów budowy przez spółkę Srebrna wieżowca w centrum Warszawy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Teczka, która wstrząsnęła PiS

    Teczka, która wstrząsnęła PiS

    Teczka tajnego współpracownika o pseudonimie "Ryszard" zawiera jego pisemne zobowiązanie do współpracy i donosy, jakie składał komunistycznej bezpiece. Jej odtajnienie budzi pytanie, czy Jarosław Kaczyński rzeczywiście - jak twierdzi - nic nie wiedział o przeszłości Kazimierza Kujdy, jednego z najbliższych współpracowników. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Prezes Zabłocki przechodzi w stan spoczynku

    Prezes Zabłocki przechodzi w stan spoczynku

    Stanisław Zabłocki, prezes Izby Karnej Sądu Najwyższego, poinformował Pierwszą Prezes Małgorzatę Gersdorf, że 20 lutego przechodzi w stan spoczynku. Jako motyw swej decyzji podał wejście w życie zmian wprowadzonych w regulaminie SN - przekazał w poniedziałek Sąd Najwyższy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix