Aktualności

To on napisał o więzieniu CIA w Polsce. Adam Goldman w rozmowie z Marcinem Wroną

To on napisał o więzieniu CIA w Polsce. Adam Goldman w rozmowie z Marcinem Wroną

Video: Marcin Wrona, Marcin Wyszogrodzki / Fakty Online
– Nie mam żadnych wątpliwości, że istniało – mówi Adam Goldman, odpowiadając na pytanie o więzienie CIA w Polsce. Dziennikarz napisał artykuł, który wstrząsnął polską sceną polityczną. Wynika z niego, że polski wywiad miał otrzymać od CIA 15 mln dolarów za udostępnienie Amerykanom ośrodka w Starych Kiejkutach. Adam Goldman zapewnia w rozmowie z Marcinem Wroną, że ma więcej informacji na ten temat i zapowiada kolejne publikacje.

Autor: Marcin Wrona, Marcin Wyszogrodzki / Źródło: Fakty Online

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Garm1984

--proszę o wybaczenie-- ale jeden idiota a drugi to bęcwał, jeszcze to jego "wow"...
chyba to oczywiste, że nie tylko polski wywiad, ale i każdy inny nie chciałbym mieć konta, na które ktoś przelał 15 mln $, wiadomo, że gotówka przywieziona w kartonach zaraz zniknie i śladu po niej nie będzie, a zostawiać ślady przelewów... może rozwiń

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Wariant omikron budzi niepokój

    Wariant omikron budzi niepokój

    Japonia zamyka granice dla obcokrajowców, kolejne kraje wykrywają przypadki nowego wariantu omikron i wprowadzają kwarantannę dla osób wracających z Afryki. Nowe zasady wkrótce będą obowiązywać też w Polsce. Więcej na ten temat dziś w materiale Moniki Krajewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Co dalej w sprawie Łukasza Mejzy?

    Co dalej w sprawie Łukasza Mejzy?

    Nie ustają pytania w sprawie wiceministra sportu Łukasza Mejzy. Według doniesień Wirtualnej Polski jego firma miała proponować rodzicom chorych dzieci niesprawdzoną terapię, która miała leczyć nawet najpoważniejsze przypadłości. Wśród opozycji słychać głosy o konieczności dymisji wiceministra, a premier Mateusz Morawiecki przyznaje, że sprawa Mejzy będzie przedmiotem bardzo szczegółowych wyjaśnień. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Ciąża a COVID-19

    Ciąża a COVID-19

    Szczepienia kobiet w ciąży są nie tylko bezpieczne, ale są wskazane - przekonują lekarze. Nieprzyjęcie szczepionki na COVID-19 może być groźne zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Opozycja do PiS: jesteście tchórzami

    Opozycja do PiS: jesteście tchórzami

    Wiele europejskich państw zaostrza restrykcje w walce z COVID-19. Rząd Zjednoczonej Prawicy, pomimo faktu, że w naszym kraju szczyt zachorowań jeszcze nie nadszedł, wciąż nie decyduje się na modyfikacje obowiązujących obostrzeń. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Wariant Omikron niepokoi

    Wariant Omikron niepokoi

    Nowa mutacja koronawirusa niepokoi naukowców, bo wariant nazwany Omikronem może być trudniejszy do zatrzymania przez szczepionki. Omikron mógł już dotrzeć do Niemiec i Czech. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pytania o przyszłość Łukasza Mejzy

    Pytania o przyszłość Łukasza Mejzy

    Jeszcze zanim pełnił funkcję wiceministra, Łukasz Mejza miał stać na czele firmy próbującej zarabiać na nieuleczalnie chorych dzieciach, proponując im eksperymentalną terapię w Meksyku. Po ujawnieniu sprawy przez dziennikarzy Wirtualnej Polski, wiceminister wydał oświadczenie, w którym między innymi twierdził, że jego firma nie wystawiła żadnej faktury. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Ostrzeżenie dla prokurator

    Ostrzeżenie dla prokurator

    Najpierw mail, a potem SMS - w obu ostrzeżenie firmy Apple o możliwym cyberataku przez służby państwa na telefon prokurator Ewy Wrzosek. Wszystko skazuje na to, że chodzi o słynny system inwigilacji Pegasus. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Nowy wariant koronawirusa budzi niepokój

    Nowy wariant koronawirusa budzi niepokój

    W Botswanie zidentyfikowano nowy wariant koronawirusa - B.1.1529. Mnogość jego kolców i potencjał do mutacji wywołują poważne zaniepokojenie brytyjskich naukowców. W związku z wykryciem nowego wariantu wirusa Komisja Europejska rekomenduje wstrzymanie lotów z południa Afryki. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Tony niechcianych ubrań na pustyni

    Tony niechcianych ubrań na pustyni

    Setki tysięcy ton niechcianych ubrań na środku pustyni w Chile - to właśnie tam trafiają ubrania, które się nie sprzedały w Europie i Stanach Zjednoczonych. O prawdziwej cenie szybkiej mody dziś w materiale Magdy Łucyan w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Możliwe obostrzenia regionalne?

    Możliwe obostrzenia regionalne?

    Ministerstwo Zdrowia odnotowało w czwartek 28 128 nowych przypadków zakażenia koronawirusem oraz 497 zgonów z powodu COVID-19. Wiele szpitali jest już na granicy wydolności, dlatego lekarze nieustanie apelują o dodatkowe obostrzenia. Zdaniem profesora Andrzeja Horbana, przewodniczącego Rady Medycznej przy premierze, obostrzenia będą konieczne w miejscach, gdzie jest najwięcej zakażeń. Rząd jednak wciąż nie zdecydował się na restrykcje. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Małopolska kurator oświaty kontra "Dziady"

    Małopolska kurator oświaty kontra "Dziady"

    Haniebne, antypolskie - takich słów używa małopolska kurator oświaty Barbara Nowak, gdy mówi o "Dziadach" w Teatrze Słowackiego. Odradza szkołom wybieranie się na ten spektakl. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Fałszerzy certyfikatów zatrzymani

    Fałszerzy certyfikatów zatrzymani

    Nawet pięć lat więzienia grozi za posługiwanie się fałszywymi certyfikatami o zaszczepieniu na COVID-19. Policja zatrzymała 11 osób, które fałszowały takie certyfikaty i je kupowały. Więcej na ten temat w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Ceny w Polsce wciąż rosną

    Ceny w Polsce wciąż rosną

    Ceny w Polsce rosną. Wszystko przez inflację - największą od ponad 20 lat. Opozycja wzywa premiera do pilnych działań. Rząd zapowiada tarczę antyinflacyjną. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Złoty wciąż słabnie

    Złoty wciąż słabnie

    W poniedziałek przed południem kurs franka przekroczył poziom 4,5 złotego. Oznacza to, że dla frankowiczów rata kredytu może znacząco wzrosnąć. Więcej na ten temat dziś w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix