Aktualności

To on napisał o więzieniu CIA w Polsce. Adam Goldman w rozmowie z Marcinem Wroną

To on napisał o więzieniu CIA w Polsce. Adam Goldman w rozmowie z Marcinem Wroną

To on napisał o więzieniu CIA w Polsce. Adam Goldman w rozmowie z Marcinem Wroną

Video: Marcin Wrona, Marcin Wyszogrodzki / Fakty Online
– Nie mam żadnych wątpliwości, że istniało – mówi Adam Goldman, odpowiadając na pytanie o więzienie CIA w Polsce. Dziennikarz napisał artykuł, który wstrząsnął polską sceną polityczną. Wynika z niego, że polski wywiad miał otrzymać od CIA 15 mln dolarów za udostępnienie Amerykanom ośrodka w Starych Kiejkutach. Adam Goldman zapewnia w rozmowie z Marcinem Wroną, że ma więcej informacji na ten temat i zapowiada kolejne publikacje.

Autor: Marcin Wrona, Marcin Wyszogrodzki / Źródło: Fakty Online

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Garm1984

--proszę o wybaczenie-- ale jeden idiota a drugi to bęcwał, jeszcze to jego "wow"...
chyba to oczywiste, że nie tylko polski wywiad, ale i każdy inny nie chciałbym mieć konta, na które ktoś przelał 15 mln $, wiadomo, że gotówka przywieziona w kartonach zaraz zniknie i śladu po niej nie będzie, a zostawiać ślady przelewów... może rozwiń

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Pierwszy raz taka terapia w Polsce. To przełom?

    Pierwszy raz taka terapia w Polsce. To przełom?

    Lekarze z Kliniki Hematologii i Transplantologii Szpiku Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przeprowadzili po raz pierwszy w Polsce terapię CAR-T u pacjenta z chłoniakiem złośliwym. Polega ona na modyfikacji genetycznej limfocytów T tak, aby rozpoznawały one i niszczyły komórki rakowe. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00

    czytaj więcej »
   • Eluwina, alternatywko? "Ja już nie używam"

    Eluwina, alternatywko? "Ja już nie używam"

    O miano Młodzieżowego Słowa Roku konkurowały takie określenia jak "eluwina", "jesieniara" oraz "alternatywka". O objaśnienia poprosiliśmy młodych ekspertów. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

    czytaj więcej »
   • Trwa "weekend cudów"

    Trwa "weekend cudów"

    Docierają do tych, którzy o pomoc nie proszą, do osób starszych i rodzin osób niepełnosprawnych. Mowa o paczkach, które docierają do potrzebujących podczas "weekendu cudów" Szlachetnej Paczki. Więcej na ten temat dziś w materiale Marii Mikołajewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Debata prawyborcza w PO

    Debata prawyborcza w PO

    Małgorzata Kidawa-Błońska kontra Jacek Jaśkowiak. Kto z nich stanie naprzeciwko Andrzeja Dudy w walce o fotel prezydencki? Przekonamy się już niebawem. W sobotę wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska i prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak przekonywali do swoich kandydatur i odpowiadali na pytania dotyczące najbardziej ważkich kwestii. Decyzja o tym, kto z ramienia PO wystartuje w majowych wyborach prezydenckich, ma zapaść 14 grudnia. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pytania o zarobki Stanisława Karczewskiego

    Pytania o zarobki Stanisława Karczewskiego

    Dziennikarz portalu tvn24.pl wziął pod lupę pracę Stanisława Karczewskiego na stanowisku lekarza. Marszałek Karczewski przez ponad sześć lat zarobił ponad 400 tysięcy złotych. Problem w tym, że przebywał wówczas na bezpłatnym urlopie. Jak się z tego tłumaczy? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Arlety Zalewskiej.

    czytaj więcej »
   • Śledztwo w sprawie tragedii w Szczyrku

    Śledztwo w sprawie tragedii w Szczyrku

    Śledztwo w sprawie katastrofy w Szczyrku. Według prokuratorów do eksplozji i pożaru doszło najprawdopodobniej po uszkodzeniu gazociągu podczas robót wykonywanych przez zewnętrzną firmę. W wyniku eksplozji zginęło osiem osób. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Szczyrk nie może otrząsnąć się po tragedii

    Szczyrk nie może otrząsnąć się po tragedii

    Szczyrk nie może otrząsnąć się po tragedii. Wybuch gazu spowodował, że w środę wieczorem zawalił się dom z mieszkańcami w środku: wielopokoleniową rodziną. Wśród ofiar są cztery osoby dorosłe i czworo dzieci. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • List sędziego TK do prezes Przyłębskiej

    List sędziego TK do prezes Przyłębskiej

    W ostatnich miesiącach wybrany przez PiS sędzia Trybunału Konstytucyjnego Jarosław Wyrembak kilkukrotnie kierował pisma do prezes Julii Przyłębskiej i innych sędziów TK. W jednym z nich, do którego dotarła TVN24, stawia pytania o "nieoficjalne spotkania z Prezesem Rady Ministrów w konspiracji przed wieloma Sędziami Trybunału", namawianie do udziału w spotkaniu z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim i do podpisywania się pod listami poparcia dla prezes Trybunału Konstytucyjnego, i o dyskredytowanie wszelkich zarzutów podnoszonych wobec jej praktyk. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Przełomowy wyrok Sądu Najwyższego

    Przełomowy wyrok Sądu Najwyższego

    W czwartkowym wyroku Izba Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Sądu Najwyższego stwierdziła, że obecna Krajowa Rada Sądownictwa nie jest organem bezstronnym i niezawisłym, zaś Izba Dyscyplinarna SN nie jest sądem w rozumieniu prawa UE i krajowego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Zabił kobietę i jej 3-letnie dziecko. Artur K. usłyszał wyrok

    Zabił kobietę i jej 3-letnie dziecko. Artur K. usłyszał wyrok

    W tej sprawie wyrok mógł zapaść tylko jeden. Za zabójstwo kobiety i jej trzyletniego syna Artur K. usłyszał wyrok dożywocia. Dla rodziny ofiary najważniejsze jest to, że mężczyzna nie będzie mógł już wyjść na wolność. Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Zarzuty dyscyplinarne dla sędziego Markiewicza

    Zarzuty dyscyplinarne dla sędziego Markiewicza

    Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Sędziów Sądów Powszechnych Przemysław Radzik wszczął postępowanie przeciwko Krystianowi Markiewiczowi, sędziemu katowickiego Sądu Okręgowego i prezesowi Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Byłem gotów złożyć urząd"

    "Byłem gotów złożyć urząd"

    Marian Banaś oświadczył w środę, że nie zrezygnuje w funkcji prezesa Najwyższej Izby Kontroli. "Byłem gotów złożyć urząd prezesa NIK, jednak z przykrością stwierdziłem, że moja osoba stała się przedmiotem brutalnej gry politycznej" - powiedział w oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej Izby. Banaś w oświadczeniu zaznaczył, że został powołany na urząd prezesa NIK z zachowaniem wszystkich procedur. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix