Aktualności

Sześciolatki obowiązkowo do szkół? Wciąż nie wiadomo

Sześciolatki obowiązkowo do szkoły?

W sejmie odbędzie się debata na temat referendum edukacyjnego, które m.in. zakłada obniżenie wieku szkolnego. Zamieszanie wokół tej dyskusji obserwował Krzysztof Skórzyński. Zobaczcie jego zapowiedź.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
MN01
MN01

Ci co teraz najwięcej to komentują kończyli szkoły w INNYM, bo NORMALNYM systemie.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Polsko-czeski spór o wodę

    Polsko-czeski spór o wodę

    Czesi postanowili pozwać Polskę przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Twierdzą, że kopalnia Turów doprowadza do pustynnienia terenów po czeskiej stronie. Wody gruntowe z Czech z powodu odkrywki odpływają na polską stronę. Za pięć lat kończy się koncesja kopalni. Kopalnia chce ją przedłużyć do 2044 roku. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Sąd Najwyższy orzekł w sprawie ONR

    Sąd Najwyższy orzekł w sprawie ONR

    Czy można nazywać Obóz Narodowo-Radykalny organizacją faszystowską? Na to pytanie ostatecznie odpowiedział Sąd Najwyższy. Po czterech latach nastąpił koniec sądowej batalii w sprawie o zniesławienie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Nowe obostrzenia weszły w życie

    Nowe obostrzenia weszły w życie

    Lockdown w województwie warmińsko-mazurskim oraz nakaz noszenia maseczek w całym kraju - w sobotę weszły w życie nowe obostrzenia w związku z pandemią COVID-19. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Weganizm to "szkodliwa ideologia"?

    Weganizm to "szkodliwa ideologia"?

    Minister rolnictwa w roli ministra edukacji - Grzegorz Puda chce uczyć prawidłowych nawyków żywieniowych. Jego zdaniem eliminacja produktów pochodzenia zwierzęcego z diety to "niezmiernie szkodliwa", lewicowa ideologia. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Afera wokół prezesa Orlenu

    Afera wokół prezesa Orlenu

    "Gazeta Wyborcza" opublikowała nagrania i pisze, że Daniel Obajtek, obecny prezes Orlenu, jako wójt Pcimia nielegalnie kierował prywatną spółką. Koalicja Obywatelska zapowiada wniosek do prokuratury o prześwietlenie majątku Daniela Obajtka. Lewica domaga się wszczęcia postępowania z urzędu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pytania o obostrzenia w czasie Wielkanocy

    Pytania o obostrzenia w czasie Wielkanocy

    Do Wielkanocy zostało jeszcze kilka tygodniu, ale minister zdrowia już zapowiada, że podczas świąt mogą zostać wprowadzone ograniczenia, bo trzecia fala pandemii nabiera tempa. Zdaniem Adama Niedzielskiego "szczyt zachorowań będzie pod koniec marca". Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Europa walczy z pandemią

    Europa walczy z pandemią

    Kraje europejskie walczą z zimową falą pandemii COVID-19. Czeski premier sytuację w kraju nazwał "niezwykle poważną" i zapowiedział zaostrzenie środków w walce z szerzącym się koronawirusem. W ślad za Czechami idą kolejne kraje. Tymczasem w czwartek rozpoczął się dwudniowy unijny szczyt poświęcony pandemii. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Rząd ogłosił nowe restrykcje

    Rząd ogłosił nowe restrykcje

    Szaliki, kominy, a nawet przyłbice od soboty muszą trafić do szuflady, bo jedynie akceptowalne będą maseczki. To jednak nie koniec zmian ogłoszonych przez rząd. Surowsze restrykcje od soboty będą obowiązywać mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego. Więcej na ten temat dziś w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Trzecia fala się rozpędza"

    "Trzecia fala się rozpędza"

    Ministerstwo Zdrowia potwierdziło w środę 12146 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. To najwyższy dobowy bilans zakażeń od 6 stycznia tego roku. - Te dane wskazują, że trzecia fala się rozpędza - przyznał w środę na konferencji prasowej szef resortu zdrowia Adam Niedzielski. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Katastrofa śmigłowca na Śląsku

    Katastrofa śmigłowca na Śląsku

    W nocy z poniedziałku na wtorek pod Pszczyną doszło do katastrofy prywatnego śmigłowca, w której dwie osoby zginęły, dwie zostały ranne. Akcja ratunkowa była niezwykle trudna z uwagi na podmokły teren leśny i gęstą mgłę. W dotarciu ratownikom i policji na miejsce wypadku pomógł jeden z okolicznych mieszkańców. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Nie wiadomo kiedy, nie wiadomo kogo zamordowano"

    "Nie wiadomo kiedy, nie wiadomo kogo zamordowano"

    To proces 100-lecia - tak o tej sprawie mówią prawnicy. W Szczecinie ruszył proces w sprawie zabójstwa i kanibalizmu. To pierwsza taka sprawa w powojennej Polsce. Jest mnóstwo znaków zapytania. Więcej na temat tej tajemniczej sprawy w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Prognozujemy apogeum na przełomie marca i kwietnia"

    "Prognozujemy apogeum na przełomie marca i kwietnia"

    Na razie prognozy pokazują, że szczyt trzeciej fali będzie na średnim dziennym poziomie 10-12 tysięcy przypadków - przyznał Adam Niedzielski. W poniedziałek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 3890 nowych potwierdzonych zakażeniach SARS-CoV-2. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix