Aktualności

Sukces Archiwum X. Po 22 latach odnaleziono mordercę 15-letniej Ewy

Sukces Archiwum X. Po 22 latach odnaleziono mordercę 15-letniej Ewy

14.02 | Sukces Archiwum X. Po 22 lata odnaleziono mordercę 15-letniej Ewy

Video: Fakty TVN
Ponad dwie dekady zajęło policji wyjaśnienie zagadki gwałtu i zabójstwa 15-letniej Ewy z małej wsi na Dolnym Śląsku. Jej zwłoki 22 lata temu znaleziono w lesie . Sprawy jednak nie udało się wyjaśnić ani wtedy, ani przez kolejne lata - aż nie zajęli się nią policjanci z Archiwum X. Dzięki ich pracy sprawca został ujęty. Więcej na ten temat powie w swoim materiale Robert Jałocha w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Annarqzj
Annarqzj

Uważajcie na Archiwum X z Wrocławia❗️
Każdego może to samo spotkać, jak policja potraktowała świadka swego jedynego co odważył się sprzedać pedofila dzieciobójcę i mordercę‼️
Dziewczyna sprzedała pedofila i mordercę 15 latki po 22 latach , podając Imię i Nazwisko oraz adres Mordercy psychopaty który również ją rozwiń

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Pierwsze 100 dni Trumpa

    Pierwsze 100 dni Trumpa

    Donald Trump zadrwił z dziennikarzy, aktorów i celebrytów, którzy uczestniczyli w tradycyjnym bankiecie w Waszyngtonie, na który sam nie przybył. - Nie mogę być bardziej podekscytowany, będąc 100 mil od waszyngtońskiego bagna, spędzając mój czas z wami wszystkimi - mówił w Pensylwanii. Nieobecność prezydenta została jednak skomentowana na tradycyjnym spotkaniu w Waszyngtonie. Więcej o 100 dniach prezydentury Donalda J. Trumpa dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • MSZ zawiesza konsul honorową w Ohio

    MSZ zawiesza konsul honorową w Ohio

    Konsul honorowa Polski w Ohio zawieszona w pełnieniu obowiązków. Na jej internetowym profilu pojawił się fotomontaż, na którym widać Donalda Tuska w mundurze SS. Szef Rady Europejskiej mówi o skandalu, a o sprawie wie już prokuratura. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Kucharz obraził szefa i został zwolniony. Wrócił do pracy, bo wspomniał o związkach zawodowych

    Kucharz obraził szefa i został zwolniony. Wrócił do pracy, bo wspomniał o związkach zawodowych

    Czasem już człowiek nie może wytrzymać i bardzo chciałby nawrzucać szefowi, ale musi się hamować. Otóż wcale nie musi, o ile jest związkowcem. Nawet niedoszłym. Sąd w Nowym Jorku wydał wyrok w bardzo ciekawej sprawie - pracownika, który publicznie obraził swojego szefa. Sędzia uznał, że miał do tego prawo. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w niedzielę o 18:15 w TVN24.

    czytaj więcej »
   • Unijny szczyt w sprawie Brexitu

    Unijny szczyt w sprawie Brexitu

    Pierwszy unijny szczyt bez Wielkiej Brytanii i szybka decyzja. Unijni liderzy w Brukseli byli jednomyślni i przyjęli wspólne wytyczne w sprawie Brexitu. To one będą podstawą w czasie trudnych rozwodowych negocjacji z Londynem. Premier Beata Szydło mówiła, że Polska ma 3 główne cele. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pokłócił się z rzeźbą o kufel piwa. Wszystko nagrał monitoring

    Pokłócił się z rzeźbą o kufel piwa. Wszystko nagrał monitoring

    Historia z rynku w Żorach. Lekko wstawiony młody człowieka starał się przekonać rzeźbę, aby mu oddała kufel piwa. Młodzieniec do słów przeszedł do czynów i kufel ostatecznie zdobył. Niestety jego wyczyn zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu, a na miejscu zjawiła się policja. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w w niedzielę o 18:15 na antenie TVN24.

    czytaj więcej »
   • Spór o nauczanie indywidualne

    Spór o nauczanie indywidualne

    Ministerstwo Edukacji Narodowej chce, aby od nowego roku szkolnego nauczanie indywidualne odbywało się wyłącznie w domu. Rodzice mówią o wykluczaniu dzieci, ministerstwo tłumaczy, że zmiany są potrzebne. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Emmanuel Macron krytykuje Polskę. "Czysty populizm"

    Emmanuel Macron krytykuje Polskę. "Czysty populizm"

    Kandydat w francuskich wyborach prezydenckich Emmanuel Macron stwierdził, że jeśli zostanie prezydentem, opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która "naruszyła wszystkie zasady Unii". - Ta wypowiedź narusza standardy europejskie i zasady przyjaźni z Polską - odpowiada minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Szansa dla wcześniaków

    Szansa dla wcześniaków

    Lekarze i naukowcy ze szpitala w Filadelfii skonstruowali coś co wygląda jak worek w którym mogłyby przebywać i rozwijać się wcześniaki. Na razie sztuczną macicę testowały małe jagnięta. Warunki są w nim zbliżone do naturalnych - potrzebne są jeszcze jednak długie testy. O wielkiej szansie dla małych dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Renaty Kijowskiej.

    czytaj więcej »
   • Mój dom, moja twierdza?

    Mój dom, moja twierdza?

    Ministerstwo sprawiedliwości proponuje rozszerzenie prawa do obrony koniecznej. Zbigniew Ziobro zapowiedział, że nie będzie podlegać karze ten, kto przekracza granice obrony koniecznej, odpierając zamach związany z wdarciem się do domu. Więcej o granicach obrony koniecznej dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Dariusza Prosieckiego.

    czytaj więcej »
   • "Duda Pomoc" odpowiada frankowiczom

    "Duda Pomoc" odpowiada frankowiczom

    Osoby zadłużone we franku szwajcarskim zwróciły się do Kancelarii Prezydenta z prośbą o interwencję prawną. Odpowiedź jaką otrzymali jest dalece niesatysfakcjonująca. Prezydenccy urzędnicy poinformowali, że w sprawach konsumenckich sporów z bankami należy udać się do adwokata lub radcy prawnego. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Charytatywne bieganie w Poznaniu

    Charytatywne bieganie w Poznaniu

    Czwarty raz z rzędu Polacy pobiegną w jedynym biegu na świecie, podczas którego meta goni zawodników. 7 maja tereny Jeziora Maltańskiego w Poznaniu będą zapełniały się pasjonatami biegania i pomagania. Wszystkie fundusze zebrane w ramach opłat startowych zostaną skierowane na badania nad rdzeniem kręgowym. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix