Aktualności

Studenci z Wrocławia wiedzą, jak wysłać człowieka na Marsa

Studenci z Wrocławia wiedzą, jak wysłać człowieka na Marsa

Studenci z Wrocławia wiedzą, jak wysłać człowieka na Marsa

Foto: Space is more | Video: Fakty TVN / Inspiration Mars / NASA
Grupa wrocławskich studentów zaplanowała ze szczegółami misję wokół Marsa dla dwóch osób i dzięki temu dostała się do finału konkursu organizowanego m.in. przez NASA. Studenci otrzymali zaproszenie do USA na finał turnieju, ale nie mają pieniędzy na wyjazd. Więcej szczegółów w materiale Dariusza Kmiecika w Faktach o 19:00.

Źródło: Fakty Online

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • ZHP zmienia regulamin. Harcerze będą mogli pić i palić

  ZHP zmienia regulamin. Harcerze będą mogli pić i palić

  Zjazd ZHP zmienił prawo harcerskie i skreślił zakaz picia alkoholu i palenia papierosów. Zamiast niego w prawie pojawił się zapis, że harcerz jest czysty w myśli, mowie, uczynkach i wolny od nałogów. A jak to sprawdzić? No cóż. Trzeba być czujnym. To tylko jedna z historii którą w swoim programie zaprezentuje Maciej Mazur. Więcej tematów w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i w niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Przeprasza i płacze. Tym razem nie ofiara, a jej kat

  Przeprasza i płacze. Tym razem nie ofiara, a jej kat

  Płacze i przeprasza - tym razem nie ofiara, a mąż-sadysta. Były już radny przed kamerą TVN24 wyznaje, że nic go nie tłumaczy - i tłumaczy, że był prowokowany. Włosy jeżą się na głowie gdy się słucha jego gróźb i wyzwisk. Teraz może wezwać go prokurator, bo jak mówi jego żona - jedno nagranie to tylko krótka chwila trwającego od 11 lat piekła. Więcej na ten temat powie Reanata Kijowska w swoim materiale w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Policyjny pościg w Jeleniej Górze. "To było jak z filmu akcji"

  Policyjny pościg w Jeleniej Górze. "To było jak z filmu akcji"

  - To było jak z filmu akcji. Takie rzeczy zdarzają się w grach, a nie na takich wioskach jak tutaj - mówi mężczyzna, który obserwował finał policyjnego pościgu w Jeleniej Górze (woj. dolnośląskie). Funkcjonariusze próbowali zatrzymać podejrzewanego o kradzież - mężczyzna staranował policyjną blokadę, ale w końcu został zatrzymany. Za kierownicą skradzionego auta siedział 40-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego. Był trzeźwy, ale śledczy chcą sprawdzić, czy mężczyzna nie był pod wpływem narkotyków - tym bardziej, że znaleziono przy nim dwa woreczki z amfetaminą. Więcej na ten temat powie Dariusz Łapiński w swoim materiale w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • PO składa wniosek o odwołanie szefa MON Antoniego Macierewicza

  PO składa wniosek o odwołanie szefa MON Antoniego Macierewicza

  Platforma Obywatelska składa wniosek o odwołanie ministra Antoniego Macierewicza. Lista zarzutów jest całkiem długa - od odwołania przetargu na śmigłowce, przez masowe dymisje generałów, po honory i awanse dla Misiewicza i wreszcie najświeższy - zamieszanie wokół Wacława Berczyńskiego, byłego już szefa podkomisji smoleńskiej. Kilka dni temu w autoryzowanym wywiadzie chwalił się, że to on "wykończył caracale". - Dymisja Wacława Berczyńskiego potwierdza nasze najgorsze przypuszczenia dotyczące jego wpływu na przetarg na śmigłowce - oświadczyli w czwartek politycy PO. Jak dodali - decyzja ta powinna pociągnąć za sobą zamknięcie prac podkomisji smoleńskiej oraz dymisję szefa MON. Więcej na ten temat powie w swoim materiale Arleta Zalewska w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowe metody oszustów

  Nowe metody oszustów

  W Warszawie kolejna starsza osoba padła ofiarą oszustów. Przestępcy podający się za policjantów wyłudzili od 73-letniej kobiety jej wszystkie oszczędności. Policja publikuje portret oszusta mając nadzieję na jego szybkie zatrzymanie. Więcej o sprawie w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Dariusza Łapińskiego.

  czytaj więcej »
 • Protest sędziów

  Protest sędziów

  Na pół godziny odwieszają togi. Sędziowie przerywają pracę, bo choć nie mogą strajkować, chcą wyrazić swój sprzeciw wobec planowanych reform. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przywitanie Donalda Tuska w Warszawie

  Przywitanie Donalda Tuska w Warszawie

  Przyjazd Donalda Tuska do Warszawy na przesłuchanie w prokuraturze to wydarzenie polityczne dnia. Na peronie Dworca Centralnego zjawili się zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy szefa Rady Europejskiej. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Macieja Knapika.

  czytaj więcej »
 • Zima w natarciu

  Zima w natarciu

  Zimno i ślisko. A do tego śnieży i wieje. Strażacy nie nadążają z usuwaniem powalonych drzew, a energetycy z usuwaniem awarii. Więcej o nagłym powrocie zimy dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Konflikt na linii Duda-Macierewicz?

  Konflikt na linii Duda-Macierewicz?

  - Minister Macierewicz od samego początku lekceważył prezydenta - mówi o wymianie korespondencji między Andrzejem Dudą a szefem MON Tomasz Siemoniak. Politycy PiS z kolei mówią o "normalnej wymianie informacji". Więcej o napięciu w relacjach między zwierzchnikiem sił zbrojnych a ministrem obrony narodowej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • 74. rocznica powstania w getcie warszawskim

  74. rocznica powstania w getcie warszawskim

  Dziś mijają 74 lata od bohaterskiego zrywu w warszawskim getcie. 19 kwietnia oddziały niemieckie przystąpiły do jego likwidacji. Na ich drodze stanęli mniej liczni i słabo uzbrojeni żydowscy bojownicy. Zryw miał charakter symboliczny - powstańcom chodziło o obronę godności i zemstę na oprawcach. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix