Aktualności

Spóźnili się na samolot, więc postanowili gonić go po płycie lotniska

Spóźnili się na samolot, więc postanowili gonić go po płycie lotniska

Spóźnili się na samolot, więc postanowili gonić go po płycie lotniska

Foto: Fakty TVN | Video: tvn24
Co robić, gdy spóźnimy się na samolot? Zasadniczo - nic nie zrobisz. Trzeba kupić nowy bilet albo jechać pociągiem. Ale na gdańskim lotnisku troje pasażerów postanowiło się nie poddawać. Otworzyli drzwi awaryjne i zaczęli gonić maszynę po płycie lotniska. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w niedzielę o 18:15 w TVN24.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Kontrowersyjna porażka Polaków

  Kontrowersyjna porażka Polaków

  Nieuznana bramka, kontrowersyjny karny i w konsekwencji porażka. Tak wyglądał piątkowy mecz reprezentacji polski. O ważnym teście przed najważniejszą imprezą na świecie dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Roberta Jałochy.

  czytaj więcej »
 • Komentarze po Czarnym Piątku

  Komentarze po Czarnym Piątku

  Głos sprzeciwu wobec zaostrzenia prawa aborcyjnego na ulicach polskich miast. Tylko w Warszawie w Czarnym Proteście wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób. Demonstracja przeszła spod budynku warszawskiej kurii pod Sejm i zakończyła się przed siedzibę Prawa i Sprawiedliwości. Co rządzący zrobią z głosem kobiet i mężczyzn, którzy po raz kolejny wyszli na ulice? O szczegółach w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Jesteś nosicielem chorób przenoszonych drogą płciową?". 7 pytań, które "warto zadać na pierwszej randce"

  "Jesteś nosicielem chorób przenoszonych drogą płciową?". 7 pytań, które "warto zadać na pierwszej randce"

  Poważny magazyn popularnonaukowy "Focus" otworzył kącik porad sercowych. "Small talk nie przybliży cię do rozmówcy" - stwierdza magazyn i podaje siedem pytań, które warto zadać na pierwszej randce. Wśród nich są pytania o choroby przenoszone drogą płciową, o zdanie na temat aborcji czy o życiowe błędy. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Była premier krytykowana za słowa o nagrodach dla ministrów

  Była premier krytykowana za słowa o nagrodach dla ministrów

  - Ministrowie i wiceministrowie w rządzie PiS otrzymywali nagrody za ciężką, uczciwą pracę i te pieniądze się im po prostu należały - oświadczyła w czwartek w Sejmie była premier Beata Szydło. Opozycja krytykuje byłą szefową rządu za te słowa. Więcej o tej sprawie w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Magdy Łucyan.

  czytaj więcej »
 • PiS zapowiada kolejne zmiany w przepisach dotyczących Trybunału Konstytucyjnego

  PiS zapowiada kolejne zmiany w przepisach dotyczących Trybunału Konstytucyjnego

  Prawo i Sprawiedliwość złożyło w czwartek w Sejmie projekt nowelizacji przepisów ustaw o organizacji Trybunału Konstytucyjnego i statusu jego sędziów. Jak poinformował poseł PiS Marek Ast, przewiduje on opublikowanie trzech dotychczas niepublikowanych orzeczeń Trybunału. Zaznaczył, że publikacja nastąpi z zastrzeżeniem, iż "orzeczenia były wydane z naruszeniem prawa". Dodał także, że "z punktu widzenia formalno-prawnego ta publikacja nie będzie miała jakiegokolwiek znaczenia". Więcej o proponowanych zmianach w przepisach dotyczących Trybunału Konstytucyjnego w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

  czytaj więcej »
 • Emerytowana nauczycielka wygrała milion

  Emerytowana nauczycielka wygrała milion

  Właśnie wygrała milion, ale uważa, że najważniejszych rzeczy w życiu kupić nie można. Emerytowana nauczycielka z Podkarpacia uczyła polskiego, ale to matematyka zapewniła jej zwycięstwo. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Katarzyny Górniak.

  czytaj więcej »
 • Wojewoda odmówił strażakom

  Wojewoda odmówił strażakom

  "W roku jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zabrakło miejsca na uroczystości dla strażaków ochotników w centralnym punkcie stolicy" - alarmuje związek OSP. Chodzi o planowane uroczystości na placu Piłsudskiego, na które zgody nie wydał wojewoda mazowiecki. Polskie Stronnictwo Ludowe apeluje do premiera o jego dymisję. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • PiS zapowiada zmiany w ustawach sądowych

  PiS zapowiada zmiany w ustawach sądowych

  Prawo i Sprawiedliwość zapowiedziało w czwartek znowelizowanie Ustaw o ustroju sądów powszechnych i Sądzie Najwyższym. Zdaniem posła Marka Asta nowe propozycje "wypełniają oczekiwania i części opinii publicznej, i części środowiska sędziowskiego". O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Prokurator Generalny kwestionuje przepis ustawy o IPN

  Prokurator Generalny kwestionuje przepis ustawy o IPN

  Jeden z przepisów noweli ustawy o IPN, odnoszący się do czynów popełnionych za granicą, niezależnie od prawa obowiązującego w miejscu ich popełnienia, należy uznać za niekonstytucyjny - wskazano w stanowisku Prokuratora Generalnego dla Trybunału Konstytucyjnego. Ustawa o Instytucie Pamięci Narodowej powstała na podstawie rządowego projektu, opracowanego przez ministerstwo sprawiedliwości, na czele którego stoi Zbigniew Ziobro. Na etapie uzgodnień, opiniowania i konsultacji publicznych Prokurator Generalny, którym również jest Ziobro, nie zabierał głosu w sprawie projektu. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dyrektorka przedszkola z zarzutami

  Dyrektorka przedszkola z zarzutami

  Upatrzyła sobie 3-letniego Kacpra na ofiarę. Szarpała go, zawijała w koc, rzucała. Dyrektorce prywatnego przedszkola w Nowym Sączu przedstawiono już zarzut znęcania się nad dzieckiem. Ale stało się to dopiero po interwencji dziennikarzy programu "UWAGA!" TVN. Wcześniej prokuratura nie robiła nic, by chronić dzieci. O tej bulwersującej sprawie dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Renaty Kijowskiej.

  czytaj więcej »
 • Powraca zapomniana choroba

  Powraca zapomniana choroba

  W krajach Starego Kontynentu, w tym również w Polsce, jest coraz więcej przypadków zachorowań na odrę. Eksperci podkreślają, że groźna choroba zakaźna rozprzestrzenia się przez brak szczepień. Najgorsza sytuacja jest na Ukrainie i w Rumunii. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co dalej z projektem "Zatrzymaj aborcję"?

  Co dalej z projektem "Zatrzymaj aborcję"?

  Co dalej z obywatelskim projektem ustawy "Zatrzymaj aborcję". Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka dała zielone światło i projekt miał teraz trafić do Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Ta odwołała środowe i czwartkowe posiedzenie. Na ulice wyszli zwolennicy utrzymania kompromisu aborcyjnego oraz osoby domagające się liberalizacji przepisów. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Expose szefa polskiej dyplomacji

  Expose szefa polskiej dyplomacji

  Komisja Europejska nie jest superrządem, a Parlament Europejski nie jest superparlamentem - mówi w Sejmie Jacek Czaputowicz. W swoim expose szef polskiej dyplomacji zapewniał, że stawia na Stany Zjednoczone i Europę, choć dostrzega kryzys w Unii. Jego zdaniem mocniej powinny się integrować unijne rządy, a nie unijne instytucje. Więcej o wystąpieniu szefa MSZ dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix