Aktualności

Sosnowiec: pierwsza w Polsce prywatna izba wytrzeźwień. Ze strefą VIP

Sosnowiec: pierwsza w Polsce prywatna izba wytrzeźwień. Ze strefą VIP

03.01.2016 | Sosnowiec: pierwsza w Polsce prywatna izba wytrzeźwień. Ze strefą VIP

Foto: Fakty Online | Video: Magdalena Kowalska-Kotwica / Fakty Online
W połowie stycznia w Sosnowcu otwarta zostanie pierwsza w Polsce prywatna izba wytrzeźwień. Jej częścią jest strefa VIP, gdzie są dwa łóżka i osobna łazienka, do tego telewizor i internet, a klienci mogą poddać się dodatkowo odtruwaniu i terapii. Prywatna placówka ma być alternatywą dla izb finansowanych z budżetu państwa. Właściciele są przekonani, że znajdą klientów, którzy docenią „ludzkie warunki” i będą chcieli za nie płacić. Znacznie więcej na ten temat dziś w Faktach TVN o 19:00 w materiale Renaty Kijowskiej.

Źródło: Fakty Online

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Na kierowców padł strach. 9,99 zł za godzinę?

  Na kierowców padł strach. 9,99 zł za godzinę?

  9,99 zł za godzinę. Tyle będzie mogła wynosić opłata za parkowanie w centrach największych miast. Na kierowców padł blady strach. Tym bardziej, że wyższa będzie mogła być także kara za nieuiszczenie opłaty. Eksperci zauważają, że już teraz, przy o wiele niższych cenach, kierowcy starają się parkować tuż za granicą strefy. A to powoduje pogorszenie płynności ruchu na ulicach prowadzących do centrów miast. Więcej o nowych przepisach w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Poseł mówi o pobiciu demonstrantów. Policja tłumaczy

  Poseł mówi o pobiciu demonstrantów. Policja tłumaczy

  Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem. I zadaje szefowi MSWiA Joachimowi Brudzińskiemu pytanie: "gdzie i dlaczego policjanci pobili" jednego z zatrzymanych. Policja odpowiada, jej że działania w trakcie protestu były w pełni transparentne, a funkcjonariusze reagowali tylko na łamanie prawa. - Każdy ma prawo brać udział w zgromadzeniach, nie stoimy naprzeciw temu prawu - zapewnił rzecznik Komendy Stołecznej Policji kom. Sylwester Marczak. W odpowiedzi na pytanie o odniesione przez demonstrantów obrażenia, odparł, że może do nich dojść, gdy osoba zatrzymana "stawia czynny, bierny opór, rzuca się policjantom". Adwokat Jarosław Kaczyński, reprezentujący dwóch zatrzymanych w trakcie tej demonstracji, przekonuje z kolei, że jego klienci nie popełnili żadnego przestępstwa. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pierwszy fotoradar w takim miejscu

  Pierwszy fotoradar w takim miejscu

  Nie są lubiane, ale skoro mogą poprawić bezpieczeństwo, fotoradary pojawią się na polskich autostradach. Pierwszy już został zamontowany. Co o fotoradarach myślą eksperci i kierowcy - o tym w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Czerwone flagi nad Bałtykiem

  Czerwone flagi nad Bałtykiem

  Takich korków nie widziano na Pomorzu od dawna. Przejechanie trasy z Trójmiasta do Władysławowa, odcinka o długości ok. 50 kilometrów, zajmowało nawet cztery godziny. Wszystko przez piękny upalny weekend i tysiące osób, które chciały skorzystać ze słońca i plaży. Nie zatrzymały ich nawet czerwone flagi wywieszone na aż siedemnastu kąpieliskach. Więcej o wakacjach nad Bałtykiem - w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • O wiekowym szewcu i dobrej wróżce z internetu

  O wiekowym szewcu i dobrej wróżce z internetu

  Proszę mi powiedzieć, co ja będę w domu robił? Usiądę na ławeczce, ręce o tak, i będę chmurki liczył? - pyta pan Adam, 79-letni szewc z warszawskiego śródmieścia. Ale ostatnio nie było dobrze. Po czterdziestu latach pan Adam miał zamknąć zakład, który funkcjonuje już 40 lat. Nie z powodu braku sił, ale braku klientów. I tu - jak dobra wróżka z bajki - wkroczyła blogerka. Jeden wpis i kilkanaście tysięcy udostępnień, by mieszkańcy Warszawy ze zdziwieniem odkryli czar prawdziwego rzemiosła. - Zrobiło się huzia na Józia, pełną parą - opowiada pan Adam. Więcej o szewcu, do którego przychodzi się nie tylko po buty, oraz o tym, jak internetowy wpis uratował zakład - w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nocne posiedzenie, radykalne zmiany

  Nocne posiedzenie, radykalne zmiany

  Na jednym posiedzeniu Sejmu posłowie PiS uchwalili kolejne radykalne zmiany w ustawie o Sądzie Najwyższym. Kluczowe posiedzenie komisji odbyło się w nocy, trwało dziesięć godzin. O szczegółach w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Stocznia Gdańska znów państwowa

  Stocznia Gdańska znów państwowa

  Stocznia Gdańska, kolebka "Solidarności", właśnie wraca pod państwowe skrzydła. Chodzi o to, jak mówi Andrzej Kensbok z Agencji Rozwoju Przemysłu - by wykonać "pracę restrukturyzacyjną". Dwanaście lat temu agencja, która wprawdzie trochę inaczej się nazywała i na początku rozdzielała połączone stocznie - gdyńską i gdańską - przed sprzedażą tej ostatniej ukraińskim inwestorom, miała postawione identyczne cele. Za ile stocznię odkupiono - i czy za więcej niż sprzedano - to tajemnica handlowa. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przełom w walce z czerniakiem?

  Przełom w walce z czerniakiem?

  Naukowcy z Uniwersytetu w Perth w Australii są przekonani, że test z krwi w przyszłości będzie główną bronią do walki z czerniakiem. Wychwytuje przeciwciała, które pojawiają się w surowicy, kiedy na skórze rośnie czerniak. Wizyta w przychodni, krótkie ukłucie - i wszystko będzie wiadomo. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Turyści ewakuowani. Woda zalewała kemping

  Turyści ewakuowani. Woda zalewała kemping

  W Krościenku nad Dunajcem woda zalała miejscowy kemping. Konieczna była ewakuacja stu osób. Również 24 turystów, wypoczywających w domkach letniskowych w Dębnie nad Jeziorem Czorsztyńskim musiało je opuścić z powodu podtopień. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Trwa usuwanie skutków gigantycznych opadów

  Trwa usuwanie skutków gigantycznych opadów

  Wezbrane rzeki, zalane domy i zniszczone drogi. Już 24 godziny trwa nierówna walka ze skutkami gigantycznych opadów deszczu, które miały miejsce głównie na południu Polski. O dramatycznej nocy i dniu, który nie przyniósł wytchnienia dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jana Błaszkowskiego.

  czytaj więcej »
 • Hodowle futerkowe zostają

  Hodowle futerkowe zostają

  Utrzymujemy w Polsce hodowlę zwierząt futerkowych, ale zaostrzone zostaną kryteria kontroli ferm - powiedział minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Zapowiedział także odejście od zakazu tak zwanego uboju rytualnego. O szczegółach zmian dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Gigantyczne problemy dla pasażerów

  Gigantyczne problemy dla pasażerów

  Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły w środę, że odwołują 600 lotów w Europie przewidzianych na 25 i 26 lipca w związku z zapowiadanymi strajkami personelu kabinowego w Hiszpanii, Portugalii i Belgii. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sejm pracuje nad zmianami w sądownictwie

  Sejm pracuje nad zmianami w sądownictwie

  Zmiany do zmian w sądownictwie autorstwa PIS. Sejm zajmuje się m.in. projektem zmian w Prawie o prokuraturze, w ustawie o Sądzie Najwyższym oraz w ustawie o Krajowej Radzie Sądownictwa. Propozycje dotyczą m.in. procedury obsadzania stanowisk sędziowskich w SN i procedury wyboru pierwszego prezesa SN. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix