Aktualności

Ruszył proces konwojenta, który ukradł 8 milionów złotych

Ruszył proces konwojenta, który ukradł 8 milionów złotych

Ruszył proces konwojenta, który ukradł 8 milionów złotych

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty
W łódzkim sądzie okręgowym ruszył proces w sprawie kradzieży niemal doskonałej. W 2015 roku człowiek ze stworzoną tożsamością przez kilka miesięcy pracował jako konwojent, a potem uciekł z ośmioma milionami złotych. Więcej w „Faktach” TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Mimo podwójnego weta prezydenta, protesty mają trwać dalej

  Mimo podwójnego weta prezydenta, protesty mają trwać dalej

  Przez kilka ostatnich dni o weto prezydenta prosiły tłumy. Po zapowiedzi zawetowania dwóch z trzech spornych ustaw dotyczących systemu sądownictwa, wiele osób czeka na taką samą decyzję dotyczącą trzeciego projektu, ale jednocześnie dziękuje Andrzejowi Dudzie. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Macieja Knapika.

  czytaj więcej »
 • Politycy PiS "rozczarowani" i "zaskoczeni" decyzją prezydenta

  Politycy PiS "rozczarowani" i "zaskoczeni" decyzją prezydenta

  Po decyzji prezydenta Andrzeja Dudy o zawetowaniu ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa, politycy PiS zebrali się na naradzie w siedzibie partii przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie. Niektórzy, w tym prezes Jarosław Kaczyński, odmawiali komentarza, inni mówili o "zaskoczeniu" i "rozczarowaniu". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Coraz więcej młodych osób na protestach

  Coraz więcej młodych osób na protestach

  Coraz więcej młodych osób bierze udział w protestach przeciwko działaniom PiS. - Jesteśmy głosem młodego pokolenia, tak jak nasi rodzice kiedyś musieli walczyć, tak i my codziennie przychodzimy, by protestować - mówią. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Macieja Knapika.

  czytaj więcej »
 • Sprzeczność w ustawie o Sądzie Najwyższym

  Sprzeczność w ustawie o Sądzie Najwyższym

  Przyjęta ustawa dotycząca Sądu Najwyższego zawiera sprzeczność między artykułami 12 i 18 ustawy. Dotyczy ona liczby kandydatów na I prezesa SN, którzy mają być przedstawieni Prezydentowi. Tymczasem Andrzej Duda spotka się w poniedziałek z przewodniczącym Krajowej Rady Sądownictwa Dariuszem Zawistowskim w sprawie ustaw dotyczących zmian w sądownictwie. Wcześniej ma spotkać się z I prezes Sądu Najwyższego Małgorzatą Gersdorf. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Andrzej Duda nie spotka się z Donaldem Tuskiem

  Andrzej Duda nie spotka się z Donaldem Tuskiem

  Prezydent Andrzej Duda i przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk nie spotkają się, mimo, że były szef rządu zabiegał o taką możliwość. W piątkowych "Faktach po Faktach" Tusk wyraził zaniepokojenie sytuacją w Polsce, w związku z przegłosowanymi przez PiS zmianami w sądownictwie. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Arlety Zalewskiej.

  czytaj więcej »
 • Protest przeciwko zmianom w sądownictwie także na Półwyspie Helskim

  Protest przeciwko zmianom w sądownictwie także na Półwyspie Helskim

  W piątek przeciwnicy zmian w sądownictwie zorganizowali marsz przed prezydencką rezydencję na Półwyspie Helskim. Jego uczestnicy wyruszyli pochodem około godziny 20. Mieli ze sobą transparenty, słychać także było okrzyki takie jak: "Wolne sądy" i "Andrzej Duda, oddaj dyplom". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Mateusza Kudły.

  czytaj więcej »
 • Kolejne protesty przeciwko zmianom w sądownictwie

  Kolejne protesty przeciwko zmianom w sądownictwie

  W piątek wieczorem przed Sądem Najwyższym i Senatem protestowano przeciw zmianom w sądownictwie i ustawie o SN. Uczestnicy domagają się,by prezydent Andrzej Duda zawetował kontrowersyjne ustawy dotyczące sądownictwa. Według policji, manifestacje przebiegały bardzo spokojnie. Więcej na ten temat w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Senator PO w więziennym drelichu

  Senator PO w więziennym drelichu

  Senator PO Jan Rulewski przyszedł na obrady Senatu w stroju więziennym. - Twierdzimy, że Polska powoli, ale systematycznie zmienia się w zakład karny - mówił opozycjonista z czasów PRL. Jako sprawozdawca mniejszości komisji wystąpił o odrzucenie ustawy o Sądzie Najwyższym. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Departament Stanu USA o zmianach w Polsce

  Departament Stanu USA o zmianach w Polsce

  - Jesteśmy zaniepokojeni ciągłą pracą polskiego rządu nad prawem, wydaje się, ograniczającym władzę sądowniczą i potencjalnie osłabiającym zasadę praworządności - mówił w czwartek rzecznik Departamentu Stanu USA Heather Nauert, odpowiadając na pytanie korespondenta "Faktów" TVN Marcina Wrony. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protesty przed Sejmem, Pałacem Prezydenckim i Sądem Najwyższym

  Protesty przed Sejmem, Pałacem Prezydenckim i Sądem Najwyższym

  Warszawa, Kraków, Gdynia, Gdańsk, Poznań – to tylko niektóre z miast, w których mieszkańcy protestowali w czwartek przeciwko zmianom w sądownictwie. Najwięcej protestujących zgromadziło się w Warszawie: według rzecznika stołecznego ratusza Bartosza Milczarczyka w proteście uczestniczyło 50 tys. osób. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Awantura na sejmowej komisji

  Awantura na sejmowej komisji

  Przewodniczący sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka Stanisław Piotrowicz mówi, że ma czyste sumienie, ale dodaje, że środowe posiedzenie komisji nie było normalne z winy polityków opozycji. Opozycja odpowiada, że przewodniczący odbierał posłom głos i wielokrotnie łamał regulamin i polską konstytucję. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Macieja Knapika.

  czytaj więcej »
tvnpix