Aktualności

Upragniony awans stał się faktem. Polska pojedzie na Mistrzostwa Świata

Upragniony awans stał się faktem. Polska pojedzie na Mistrzostwa Świata

Upragniony awans stał się faktem. Polska pojedzie na Mistrzostwa Świata

Foto: Bartłomiej Zborowski / PAP | Video: Fakty TVN
Po zwycięstwie 4:2 nad Czarnogórą, reprezentacja Polski w piłce nożnej wygrała eliminacyjną grupę E i pojedzie na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Rosji. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Kolejne medyczne grupy zawodowe dołączają do protestu

  Kolejne medyczne grupy zawodowe dołączają do protestu

  Technicy, pielęgniarki, fizjoterapeuci, dietetycy - kolejne zawody medyczne dołączają do protestu lekarzy rezydentów i wyliczają problemy w ochronie zdrowia, z jakimi muszą zmierzyć się rządzący. Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł obiecał, że projekt nowelizacji ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej będzie dostępny wkrótce. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Marka Nowickiego

  czytaj więcej »
 • Lekarze z kolejnych miast dołączają do protestu

  Lekarze z kolejnych miast dołączają do protestu

  Do trwającego już osiemnastą dobę protestu głodowego lekarzy rezydentów, dołączyli przedstawiciele zawodów medycznych z Łodzi. - Uznaliśmy, że czas rozpalić kraj i stworzyć protesty również poza Warszawą - mówił Jan Czarnecki, jeden z rezydentów. We wtorek do protestujących dołączyli medycy ze Szczecina. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Marka Nowickiego.

  czytaj więcej »
 • Wybuch gazu w Szczecinie

  Wybuch gazu w Szczecinie

  W czwartek po godzinie 5. rano w jedynym z bloków przy ulicy Gdyńskiej w Szczecinie doszło do wybuchu gazu. Ewakuowano 25 osób. Jedna osoba trafiła do szpitala. Ma poparzone 60 proc. powierzchni ciała. Wcześniej w budynku było pogotowie gazowe. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Morderstwo na obrzeżach Warszawy

  Morderstwo na obrzeżach Warszawy

  Spokojna rodzina, zamknięte osiedle na obrzeżach Warszawy i tragedia, jakiej się nikt nie spodziewał. 24-letni mężczyzna zamordował rodziców na oczach młodszego rodzeństwa. Szczegóły dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Dariusza Łapińskiego.

  czytaj więcej »
 • "Dramat polityki zagranicznej" kontra "przemyślana decyzja"

  "Dramat polityki zagranicznej" kontra "przemyślana decyzja"

  Prezydent Turcji był we wtorek z oficjalną wizytą w Polsce. Po tureckim puczu, Polska jako pierwszy kraj Unii Europejskiej zaprosiła Erdogana na wizytę. - To dramat polskiej polityki zagranicznej - ocenia wizytę część polityków opozycji. - To przemyślana decyzja - mówią inni politycy. Więcej komentarzy dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protest lekarzy nie eskaluje?

  Protest lekarzy nie eskaluje?

  Głodówka lekarzy - dzień siedemnasty. Rezydenci zmieniają miejsce protestu, ale nie zmieniają postulatów. Niezmienna jest też ich determinacja. Zwłaszcza że do strajku dołączają inne zawody medyczne i inne miasta. Od wtorku siedem osób głoduje w Szczecinie. Co na to rządzący? Według marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego nie ma żadnej eskalacji protestu. Szczegóły dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Prymas Polski: kto pójdzie na manifestację antyuchodźczą, będzie suspendowany

  Prymas Polski: kto pójdzie na manifestację antyuchodźczą, będzie suspendowany

  - Ja staram się mówić wyraźnie, że chrześcijanin nie może zamknąć się przed uchodźcą - mówił w rozmowie z "Tygodnikiem Powszechnym" prymas Polski i ordynariusz archidiecezji gnieźnieńskiej arcybiskup Wojciech Polak. Dodał, że jeśli usłyszy, "że w Gnieźnie odbywa się jakaś manifestacja antyuchodźcza i że na to wybierają się jego księża" to każdy z nich "będzie suspendowany". Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Minister Szyszko w Europejskim Trybunale Sprawiedliwości

  Minister Szyszko w Europejskim Trybunale Sprawiedliwości

  W Puszczy Białowieskiej ekolodzy, w Luksemburgu minister Szyszko. Szef resortu środowiska został wysłuchany przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości. Składał tam wyjaśnienia w sprawie zakazu wycinki drzew w Puszczy Białowieskiej. Jak mówił, wykazał na czym polega niezrozumienie ze strony Komisji Europejskiej w tej sprawie. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Prezydent Turcji z wizytą w Polsce

  Prezydent Turcji z wizytą w Polsce

  Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan w Polsce. - Wizyta w Warszawie jest w ogromnym stopniu związana ze współpracą gospodarczą - podkreślał na konferencji prasowej Andrzej Duda dodając, że podpisano pięć ważnych umów międzyrządowych. O szczegółach wizyty dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix