Aktualności

Mazur poleca:

Gorąco w autobusie? To przez pasażerów

Gorąco w autobusie? To przez pasażerów

Gorąco w autobusie? To przez pasażerów

Foto: tvn24 | Video: Ranking Mazura
Dlaczego w niektórych autobusach jest gorąco mimo klimatyzacji - pytają pasażerowie. Zarząd warszawskiego transportu spieszy z wyjaśnieniami. Otóż wszystko przez pasażerów. Wsiadają i wysiadają, więc klimatyzacja nie wyrabia. Gdyby tylko jechali i nie otwierali drzwi, w autobusie byłoby komfortowo. Proste i logiczne. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w niedzielę o 18:15 w TVN24.

Źródło: tvn24

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Jurekzibk
Jurekzibk

Zarzad niech nie bajdurzy! Mam propozycje! Niech pojada do Hiszpanii, przejada sie autobusami moze ich to cos przeswietli! Zobacza jak sie jezdzi w cywilizowanym kraju! Tam komunikacja i autobusy sa schlodzone. Nikt nie narzeka na jakosc autobusow i na pasarzerow. Chociaz panuja tam wieksze upaly. Jezeli sie oszczedza na kazdym kroku, a w szczegolnosci rozwiń

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   gosia_rogosz_kacyna

   Najlepiej jakby kupili bilet i eogole nie wdiadali do autobusu!!!! Uffff jak gorąco

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     Zasady forum
     Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

     Pozostałe informacje

     • Pierwszy raz taka terapia w Polsce. To przełom?

      Pierwszy raz taka terapia w Polsce. To przełom?

      Lekarze z Kliniki Hematologii i Transplantologii Szpiku Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przeprowadzili po raz pierwszy w Polsce terapię CAR-T u pacjenta z chłoniakiem złośliwym. Polega ona na modyfikacji genetycznej limfocytów T tak, aby rozpoznawały one i niszczyły komórki rakowe. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00

      czytaj więcej »
     • Eluwina, alternatywko? "Ja już nie używam"

      Eluwina, alternatywko? "Ja już nie używam"

      O miano Młodzieżowego Słowa Roku konkurowały takie określenia jak "eluwina", "jesieniara" oraz "alternatywka". O objaśnienia poprosiliśmy młodych ekspertów. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

      czytaj więcej »
     • Trwa "weekend cudów"

      Trwa "weekend cudów"

      Docierają do tych, którzy o pomoc nie proszą, do osób starszych i rodzin osób niepełnosprawnych. Mowa o paczkach, które docierają do potrzebujących podczas "weekendu cudów" Szlachetnej Paczki. Więcej na ten temat dziś w materiale Marii Mikołajewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • Debata prawyborcza w PO

      Debata prawyborcza w PO

      Małgorzata Kidawa-Błońska kontra Jacek Jaśkowiak. Kto z nich stanie naprzeciwko Andrzeja Dudy w walce o fotel prezydencki? Przekonamy się już niebawem. W sobotę wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska i prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak przekonywali do swoich kandydatur i odpowiadali na pytania dotyczące najbardziej ważkich kwestii. Decyzja o tym, kto z ramienia PO wystartuje w majowych wyborach prezydenckich, ma zapaść 14 grudnia. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • Pytania o zarobki Stanisława Karczewskiego

      Pytania o zarobki Stanisława Karczewskiego

      Dziennikarz portalu tvn24.pl wziął pod lupę pracę Stanisława Karczewskiego na stanowisku lekarza. Marszałek Karczewski przez ponad sześć lat zarobił ponad 400 tysięcy złotych. Problem w tym, że przebywał wówczas na bezpłatnym urlopie. Jak się z tego tłumaczy? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Arlety Zalewskiej.

      czytaj więcej »
     • Śledztwo w sprawie tragedii w Szczyrku

      Śledztwo w sprawie tragedii w Szczyrku

      Śledztwo w sprawie katastrofy w Szczyrku. Według prokuratorów do eksplozji i pożaru doszło najprawdopodobniej po uszkodzeniu gazociągu podczas robót wykonywanych przez zewnętrzną firmę. W wyniku eksplozji zginęło osiem osób. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Szczyrk nie może otrząsnąć się po tragedii

      Szczyrk nie może otrząsnąć się po tragedii

      Szczyrk nie może otrząsnąć się po tragedii. Wybuch gazu spowodował, że w środę wieczorem zawalił się dom z mieszkańcami w środku: wielopokoleniową rodziną. Wśród ofiar są cztery osoby dorosłe i czworo dzieci. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • List sędziego TK do prezes Przyłębskiej

      List sędziego TK do prezes Przyłębskiej

      W ostatnich miesiącach wybrany przez PiS sędzia Trybunału Konstytucyjnego Jarosław Wyrembak kilkukrotnie kierował pisma do prezes Julii Przyłębskiej i innych sędziów TK. W jednym z nich, do którego dotarła TVN24, stawia pytania o "nieoficjalne spotkania z Prezesem Rady Ministrów w konspiracji przed wieloma Sędziami Trybunału", namawianie do udziału w spotkaniu z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim i do podpisywania się pod listami poparcia dla prezes Trybunału Konstytucyjnego, i o dyskredytowanie wszelkich zarzutów podnoszonych wobec jej praktyk. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • Przełomowy wyrok Sądu Najwyższego

      Przełomowy wyrok Sądu Najwyższego

      W czwartkowym wyroku Izba Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Sądu Najwyższego stwierdziła, że obecna Krajowa Rada Sądownictwa nie jest organem bezstronnym i niezawisłym, zaś Izba Dyscyplinarna SN nie jest sądem w rozumieniu prawa UE i krajowego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • Zabił kobietę i jej 3-letnie dziecko. Artur K. usłyszał wyrok

      Zabił kobietę i jej 3-letnie dziecko. Artur K. usłyszał wyrok

      W tej sprawie wyrok mógł zapaść tylko jeden. Za zabójstwo kobiety i jej trzyletniego syna Artur K. usłyszał wyrok dożywocia. Dla rodziny ofiary najważniejsze jest to, że mężczyzna nie będzie mógł już wyjść na wolność. Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • Zarzuty dyscyplinarne dla sędziego Markiewicza

      Zarzuty dyscyplinarne dla sędziego Markiewicza

      Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Sędziów Sądów Powszechnych Przemysław Radzik wszczął postępowanie przeciwko Krystianowi Markiewiczowi, sędziemu katowickiego Sądu Okręgowego i prezesowi Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • "Byłem gotów złożyć urząd"

      "Byłem gotów złożyć urząd"

      Marian Banaś oświadczył w środę, że nie zrezygnuje w funkcji prezesa Najwyższej Izby Kontroli. "Byłem gotów złożyć urząd prezesa NIK, jednak z przykrością stwierdziłem, że moja osoba stała się przedmiotem brutalnej gry politycznej" - powiedział w oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej Izby. Banaś w oświadczeniu zaznaczył, że został powołany na urząd prezesa NIK z zachowaniem wszystkich procedur. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     tvnpix