Aktualności

Mazur poleca:

Gorąco w autobusie? To przez pasażerów

Gorąco w autobusie? To przez pasażerów

Gorąco w autobusie? To przez pasażerów

Foto: tvn24 | Video: Ranking Mazura
Dlaczego w niektórych autobusach jest gorąco mimo klimatyzacji - pytają pasażerowie. Zarząd warszawskiego transportu spieszy z wyjaśnieniami. Otóż wszystko przez pasażerów. Wsiadają i wysiadają, więc klimatyzacja nie wyrabia. Gdyby tylko jechali i nie otwierali drzwi, w autobusie byłoby komfortowo. Proste i logiczne. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w niedzielę o 18:15 w TVN24.

Źródło: tvn24

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Jurekzibk
Jurekzibk

Zarzad niech nie bajdurzy! Mam propozycje! Niech pojada do Hiszpanii, przejada sie autobusami moze ich to cos przeswietli! Zobacza jak sie jezdzi w cywilizowanym kraju! Tam komunikacja i autobusy sa schlodzone. Nikt nie narzeka na jakosc autobusow i na pasarzerow. Chociaz panuja tam wieksze upaly. Jezeli sie oszczedza na kazdym kroku, a w szczegolnosci rozwiń

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   gosia_rogosz_kacyna

   Najlepiej jakby kupili bilet i eogole nie wdiadali do autobusu!!!! Uffff jak gorąco

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     Zasady forum
     Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

     Pozostałe informacje

     • Rzeczywistość załóg karetek pogotowia

      Rzeczywistość załóg karetek pogotowia

      Długie godziny w kolejkach do SOR-u, szpitale odmawiające przyjęć i duże ryzyko zakażenia koronawirusem. Jak dziś wygląda praca załóg karetek pogotowia ratunkowego? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • Protesty po wyroku Trybunału Konstytucyjnego

      Protesty po wyroku Trybunału Konstytucyjnego

      Także w sobotę tysiące osób protestowało przeciwko niemal całkowitemu zakazowi aborcji, który wprowadza wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Demonstracje miały miejsce w dziesiątkach miast. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • Pacjenci zapomniani przez system

      Pacjenci zapomniani przez system

      Z całego kraju napływają niepokojące informacje, że pacjenci w ciężkim stanie nie są przyjmowani do szpitali. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • Nowe obostrzenia m.in. w szkołach i gastronomii

      Nowe obostrzenia m.in. w szkołach i gastronomii

      Premier Mateusz Morawiecki w piątek przedstawił nowe obostrzenia, które wejdą w życie w sobotę. To między innymi zmiany w szkołach podstawowych oraz w działalności lokali gastronomicznych. Natomiast czerwona strefa zostanie rozciągnięta na całą Polskę. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • Tasiemcowe kolejki przed punktami wymazów

      Tasiemcowe kolejki przed punktami wymazów

      Kilka godzin w kolejce do wymazu, a wcześniej nawet do kilkunastu dni oczekiwania na skierowanie na test. Badanie na obecność COVID-19 zaczyna przypominać w Polsce drogę przez mękę. Więcej na ten temat dziś w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • Ważne słowa papieża Franciszka

      Ważne słowa papieża Franciszka

      Związki jednopłciowe "zasługują na ochronę prawną" - powiedział papież Franciszek, cytowany przez Agencję Reutera. Przytoczona opinia pochodzi z opublikowanego w środę filmu "Francesco" autorstwa Jewgienija Afiniejewskiego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • "Mamy rosnącą falę epidemii"

      "Mamy rosnącą falę epidemii"

      Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę o ponad 10 tysiącach nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Ministerstwo alarmuje, że mamy do czynienia z "rosnącą falą epidemii". Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • O SARS-CoV-2 w Sejmie

      O SARS-CoV-2 w Sejmie

      Premier Mateusz Morawiecki przedstawił w Sejmie aktualną informację na temat walki epidemią COVID-19. Krytykował osoby nienoszące maseczek, wzywał do solidarności i apelował o rygorystyczne przestrzeganie obostrzeń. Co na to opozycja? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Szpital na Stadionie Narodowym. Gdzie jeszcze?

      Szpital na Stadionie Narodowym. Gdzie jeszcze?

      W pomieszczeniach kompleksu Stadionu Narodowego w Warszawie powstanie tymczasowy szpital dla osób zakażonych koronawirusem. To będzie pierwszy taki szpital w Polsce specjalnie zorganizowany na czas pandemii. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Szpital tymczasowy na Narodowym

      Szpital tymczasowy na Narodowym

      Na PGE Narodowym powstaje tymczasowy szpital dla chorych na COVID-19. Na początek ma tam być 500 łóżek. Co poza tym? Więcej na ten temat dziś w materiale Macieja Knapika w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • Nowe obostrzenia w kościołach

      Nowe obostrzenia w kościołach

      Obowiązujące od soboty ograniczenia związane z epidemią dotyczą także kościołów i uroczystości religijnych. Zgodnie z wytycznymi w strefie żółtej wymagane są cztery metry kwadratowe na jednego uczestnika, a w strefie czerwonej siedem metrów kwadratowych. Obowiązują też maseczki. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • "Październik jest dla nas sprawdzianem"

      "Październik jest dla nas sprawdzianem"

      Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę o 8536 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Lekarze wciąż podkreślają, że to jest właśnie czas na wdrażanie działań "szybkich, zdecydowanych, niestandardowych". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • "Jesteśmy przyparci do muru"

      "Jesteśmy przyparci do muru"

      Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę o 9622 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. To najwyższy dobowy bilans potwierdzonych infekcji od początku pandemii w Polsce. Lekarze zwracają uwagę, że w szpilach zaczyna brakować miejsc, a system ochrony zdrowia staje się niewydolny. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     tvnpix