Aktualności

Mazur zaprasza:

Altanki, beton i ruchliwa ulica, czyli relaks po warszawsku

Altanki, beton i ruchliwa ulica, czyli relaks po warszawsku

Altanki, beton i ruchliwa ulica, czyli relaks po warszawsku

Foto: TVN4 | Video: tvn24
Na placu przed warszawskim ratuszem stworzono strefę relaksu. Altanki, kwiatki, leżaki, sielanka. Z tym, że te altanki i leżaki postawiono na asfalcie, roślinki są w doniczkach, a relaksujemy się tuż obok ruchliwej Marszałkowskiej. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 i w niedzielę o 18:15.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Trudna akcja ratunkowa w Tatrach

  Trudna akcja ratunkowa w Tatrach

  Akcja ratunkowa w Jaskini Wielkiej Śnieżnej trwa całą dobę. Ratownicy próbują dotrzeć do dwóch uwiezionych grotołazów. Więcej na ten akcji dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00 w materiale Katarzyny Górniak.

  czytaj więcej »
 • Wniosek o ponowną sekcję zwłok Kosteckiego

  Wniosek o ponowną sekcję zwłok Kosteckiego

  Prawnicy rodziny zmarłego boksera Dawida Kosteckiego zażądali od prokuratury ponownego przeprowadzenia sekcji zwłok. Do śmierci Kosteckiego doszło 2 sierpnia nad ranem w celi Aresztu Śledczego Warszawa-Białołęka. Kostecki miał się powiesić na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem. Zlecona przez prokuraturę sekcja zwłok Kosteckiego wykluczyła udział osób trzecich, potwierdzając, że bokser popełnił samobójstwo. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Raport NIK o sieci szpitali

  Raport NIK o sieci szpitali

  Sieć szpitali, która miała ułatwić pacjentom dostęp do świadczeń zdrowotnych, a dyrektorom zarządzanie placówkami, nie poprawiła ani sytuacji chorych, ani finansów większości badanych szpitali wynika z opublikowanego w poniedziałek raportu NIK. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

  Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

  31-letnia kobieta i jej dwoje ośmioletnich dzieci zginęli w poniedziałek na niestrzeżonym przejeździe w Walentynowie koło Włocławka. Śmierć ponieśli pod kołami pociągu relacji Łódź Fabryczna-Gdynia Główna. Z wstępnych informacji wynika, że kobieta, dziewczynka i chłopiec jechali na rowerach. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci i komisja kolejowa. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jak uratować zagrożone gatunki?

  Jak uratować zagrożone gatunki?

  W Genewie właśnie ruszyła międzynarodowa konferencja poświęcona ochronie ginących gatunków. Przedstawiciele 183 państw, w tym Polski, mogą zdecydować o ewentualnej dodatkowej ochronie dla kilkudziesięciu gatunków, na przykład słoni, żyraf i rekinów. Ta ochrona - jak mówią specjaliści - jest konieczna, bo znajdujemy się w momencie granicznym i mamy ostatnią chwilę na reakcję. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Lewica zaprezentowała "jedynki"

  Lewica zaprezentowała "jedynki"

  Zjednoczona lewica zaprezentowała swoje wyborcze "jedynki". Liderem listy w Warszawie został Adrian Zandberg, a Włodzimierz Czarzasty wystartuje z Sosnowca. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Akcja ratunkowa w jaskini

  Akcja ratunkowa w jaskini

  Trwa akcja ratunkowa w jaskini Wielkiej Śnieżnej w Tatrach. Utknęło w niej dwóch grotołazów. Woda odcięła im drogę powrotną. Na miejscu pracuje około trzydziestu osób. To przede wszystkim ratownicy TOPR-u, ale również specjalna grupa strażaków. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Niektórym oczy się świecą, bach! Takie trofeum"

  "Niektórym oczy się świecą, bach! Takie trofeum"

  15 sierpnia rozpoczął się sezon polowania na ptaki. Myśliwi mogą strzelać do 13 gatunków, głównie gęsi i kaczek. Przyrodnicy protestują. Mówią, że żaden z tych gatunków nie wymaga kontroli populacji. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polski jacht dla znanego tenisisty

  Polski jacht dla znanego tenisisty

  Hiszpański tenisista Rafael Nadal zamówił w Polsce nowy luksusowy jacht, prosto ze stoczni w Gdańsku. To kolejny dowód na rosnącą pozycję Polski na rynku budowy ekskluzywnych i bogato wyposażonych jachtów. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Polska budzi się". PSL buduje Koalicję Polską m.in. z Kukizem

  "Polska budzi się". PSL buduje Koalicję Polską m.in. z Kukizem

  - Nie jesteśmy anty-PiS, ani anty-opozycją, jesteśmy za silną, demokratyczną i sprawiedliwą Polską - mówił lider ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz na krajowej konwencji w Płocku. Ludowcy - wskazywał - idą w szerszej formule, "zjednoczeni pod hasłem Koalicja Polska". W konwencji uczestniczył też Paweł Kukiz, który uznał, że program PSL jest "rewolucyjny". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Stan polskiej służby zdrowia

  Stan polskiej służby zdrowia

  Kolejne szpitale z powodu braku lekarzy zamykają odziały. W najbliższym czasie nie zapowiada się na żadną poprawę. Sytuacja jest katastrofalna - mówią lekarze. Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Skradziono wózek chorego Dawida

  Skradziono wózek chorego Dawida

  Z kościelnego korytarza zniknął wózek 7-letniego Dawida z zespołem Downa. Tata chłopca apeluje do złodzieja, by zwrócił wózek w miejsce, z którego go zabrał. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • PiS ogłosiło listy wyborcze

  PiS ogłosiło listy wyborcze

  Kaczyński w Warszawie, Kuchciński w Krośnie, a Macierewicz w Piotrkowie Trybunalskim. Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało swoje listy przed wyborami do Sejmu i Senatu. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Duży wzrost cen

  Duży wzrost cen

  Jest drogo, ale ma być jeszcze drożej. Ceny żywności już odstraszają, a jesień zdaniem analityków przyniesie kolejne podwyżki. Bo susza, bo wzrost kosztów pracy, bo podwyżki cen energii. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Trzeci dzień festiwalu Top of the Top

  Trzeci dzień festiwalu Top of the Top

  Czwartek to trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival. Na scenie - w ramach koncertów "Przeboje z Winyla" i "Przeboje Wolnej Polski" pojawią się Maryla Rodowicz, Wilki i Grzegorz Markowski. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix