Aktualności

Mazur poleca:

Wybudowali, zburzyli, układają na nowo. Bo zabrakło 4 cm

Wybudowali, zburzyli, układają na nowo. Bo zabrakło 4 cm

Wybudowali, zburzyli, układają na nowo. Bo zabrakło 4 cm

Foto: tvn24 | Video: tvn24
Deweloper budujący nowe osiedle mieszkaniowe w Warszawie chciał przekazać miastu jedną z ulic. Przyjechała komisja. Zmierzyła ulicę, zatoki parkingowe i chodnik, po czym orzekła: nie możemy tego przejąć. Chodnik jest za wąski. O cztery centymetry. Co więc było robić? Chodnik zerwano i buduje się go na nowo, z miarką w oku i w ręku. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w niedzielę o 18:15 w TVN24.

Źródło: tvn24

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
phantomas111
phantomas111

Słojom zapewne by to nie przeszkadzało, ale takie są przepisy.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Jak Polska radzi sobie z epidemią?

    Jak Polska radzi sobie z epidemią?

    W środę przekazano informację o 18820 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. To najwyższy dobowy bilans nowych zakażeń od początku epidemii. Lekarze i medycy mówią wprost: w szpitalach brakuje miejsc, a karetki z chorymi czekają przed placówkami nawet kilkanaście godzin. O polskiej walce z epidemią dziś w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Kolejny dzień protestów w całej Polsce

    Kolejny dzień protestów w całej Polsce

    Środa to kolejny dzień protestów przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, który uznał za niezgodne z konstytucją prawo do aborcji z powodu ciężkich i nieodwracalnych wad płodu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Nie ustępują protesty po orzeczeniu w sprawie aborcji

    Nie ustępują protesty po orzeczeniu w sprawie aborcji

    Od kilku dni w wielu polskich miastach trwają strajki spowodowane wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. Od poniedziałku protestujący spontanicznie blokują również ulice. Kto ich wspiera, a kto próbuje zatrzymać? Więcej na ten temat w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Czy dojdzie do kolejnego lockdownu?

    Czy dojdzie do kolejnego lockdownu?

    Jeśli liczba zakażeń dalej będzie intensywnie rosła, to czeka nas lockdown - uprzedza minister zdrowia. Chyba że obostrzenia zdadzą egzamin. Jak wygląda kolejny dzień walki z pandemią? O tym w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00

    czytaj więcej »
   • Protesty w Polsce nie ustają

    Protesty w Polsce nie ustają

    W kraju nie ustają protesty przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Manifestanci nie zamierzają się poddawać i zapowiadają kolejne protesty. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Proboszcz zmarł, wierni zbierają na respirator

    Proboszcz zmarł, wierni zbierają na respirator

    Ksiądz Antoni Piś był znany w całym powiecie limanowskim. Po tym, jak zmarł po zachorowaniu na COVID-19, parafianie postanowili na jego cześć zebrać pieniądze na nowy respirator dla Szpitala Powiatowego w Limanowej. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Politycy komentują decyzję TK

    Politycy komentują decyzję TK

    Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji wywołał liczne protesty w Polsce. Trybunał uznał, że wyjątek dopuszczający aborcję w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego uszkodzenia płodu jest niekonstytucyjny. Politycy skrajnie różnie komentują tę decyzję. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Rzeczywistość załóg karetek pogotowia

    Rzeczywistość załóg karetek pogotowia

    Długie godziny w kolejkach do SOR-u, szpitale odmawiające przyjęć i duże ryzyko zakażenia koronawirusem. Jak dziś wygląda praca załóg karetek pogotowia ratunkowego? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Protesty po wyroku Trybunału Konstytucyjnego

    Protesty po wyroku Trybunału Konstytucyjnego

    Także w sobotę tysiące osób protestowało przeciwko niemal całkowitemu zakazowi aborcji, który wprowadza wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Demonstracje miały miejsce w dziesiątkach miast. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pacjenci zapomniani przez system

    Pacjenci zapomniani przez system

    Z całego kraju napływają niepokojące informacje, że pacjenci w ciężkim stanie nie są przyjmowani do szpitali. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Nowe obostrzenia m.in. w szkołach i gastronomii

    Nowe obostrzenia m.in. w szkołach i gastronomii

    Premier Mateusz Morawiecki w piątek przedstawił nowe obostrzenia, które wejdą w życie w sobotę. To między innymi zmiany w szkołach podstawowych oraz w działalności lokali gastronomicznych. Natomiast czerwona strefa zostanie rozciągnięta na całą Polskę. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Tasiemcowe kolejki przed punktami wymazów

    Tasiemcowe kolejki przed punktami wymazów

    Kilka godzin w kolejce do wymazu, a wcześniej nawet do kilkunastu dni oczekiwania na skierowanie na test. Badanie na obecność COVID-19 zaczyna przypominać w Polsce drogę przez mękę. Więcej na ten temat dziś w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Ważne słowa papieża Franciszka

    Ważne słowa papieża Franciszka

    Związki jednopłciowe "zasługują na ochronę prawną" - powiedział papież Franciszek, cytowany przez Agencję Reutera. Przytoczona opinia pochodzi z opublikowanego w środę filmu "Francesco" autorstwa Jewgienija Afiniejewskiego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Mamy rosnącą falę epidemii"

    "Mamy rosnącą falę epidemii"

    Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę o ponad 10 tysiącach nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Ministerstwo alarmuje, że mamy do czynienia z "rosnącą falą epidemii". Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix