Aktualności

Mazur poleca:

Wybudowali, zburzyli, układają na nowo. Bo zabrakło 4 cm

Wybudowali, zburzyli, układają na nowo. Bo zabrakło 4 cm

Wybudowali, zburzyli, układają na nowo. Bo zabrakło 4 cm

Foto: tvn24 | Video: tvn24
Deweloper budujący nowe osiedle mieszkaniowe w Warszawie chciał przekazać miastu jedną z ulic. Przyjechała komisja. Zmierzyła ulicę, zatoki parkingowe i chodnik, po czym orzekła: nie możemy tego przejąć. Chodnik jest za wąski. O cztery centymetry. Co więc było robić? Chodnik zerwano i buduje się go na nowo, z miarką w oku i w ręku. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w niedzielę o 18:15 w TVN24.

Źródło: tvn24

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
phantomas111

Słojom zapewne by to nie przeszkadzało, ale takie są przepisy.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • 50 lat od startu misji Apollo 11

    50 lat od startu misji Apollo 11

    50 lat temu z przylądka Canaveral na Florydzie wystartowała misja Apollo 11 z trzema astronautami na pokładzie. Byli to Neil Armstrong, Buzz Aldrin i Michael Collins. Cztery dni później miało miejsce pierwsze lądowanie człowieka na Księżycu. Buzz Aldrin stwierdził, że powinniśmy się wstydzić, że po 50 latach nie przebiliśmy tamtego kosmicznego wyczynu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Policja: nie ma jeszcze wyników ekspertyz w sprawie zaginięcia Dawida

    Policja: nie ma jeszcze wyników ekspertyz w sprawie zaginięcia Dawida

    Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego wciąż trwają - podkreślił we wtorek rzecznik KSP komisarz Sylwester Marczak. Komentując doniesienia mediów na temat znalezionych śladów, powiedział, że nie ma jeszcze wyników ekspertyz. Co stało się z 5-letnim Dawidem z Grodziska Mazowieckiego? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Beata Szydło drugi raz przegrała głosowanie w PE

    Beata Szydło drugi raz przegrała głosowanie w PE

    Beata Szydło ponownie nie została wybrana na stanowisko szefowej komisji zatrudnienia i spraw społecznych w Parlamencie Europejskim. Była jedyną kandydatką. Członkowie komisji z innych frakcji mówią, że ECR powinna rozważyć wystawienie innego kandydata. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Flyboard nad Polami Elizejskimi

    Flyboard nad Polami Elizejskimi

    W czasie francuskiej parady z okazji Dnia Bastylii nad głowami zgromadzonych pojawił się "latający żołnierz". Franky Zapata z bronią w ręku wykonał imponujący kilkuminutowy pokaz na skonstruowanym przez siebie flyboardzie. Czy tak będzie wyglądać przyszłość latania? Więcej na ten temat dziś w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Prezydent Słowacji z wizytą w Polsce

    Prezydent Słowacji z wizytą w Polsce

    Od powitania na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego przez prezydenta Andrzeja Dudę rozpoczęła się wizyta Zuzany Czaputovej w Warszawie. To pierwsza oficjalna wizyta nowej prezydent Słowacji w Polsce. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Problemy z rekrutacją

    Problemy z rekrutacją

    Ministerstwo Edukacji Narodowej twierdzi, że nie widzi poważniejszego problemu z rekrutacją do szkół. Tymczasem z powodu podwójnego rocznika w wielu liceach ogólnokształcących są znacznie wyższe progi niż rok temu. A przez to cześć uczniów z bardzo dobrymi wynikami nie dostała się do placówek pierwszego wyboru. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Zaginięcie Dawida. Koniec przeczesywania terenu

    Zaginięcie Dawida. Koniec przeczesywania terenu

    W poniedziałek rozpoczęła się piąta doba poszukiwań 5-letniego Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego. Obecnie trwa analiza kryminalistyczna. Poszukiwań nie rozpoczęły pododdziały zwarte, ale w rejonie działają policjanci z pionu kryminalnego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Będzie koalicja opozycji?

    Będzie koalicja opozycji?

    Budujemy po swojej stronie Koalicję Polską - brzmi stanowisko PSL-u. W środowiskach opozycyjnych trwa formułowanie koalicji na wybory do Sejmu i Senatu. Na ten moment Ludowcy nie zamierzają powtarzać wariantu z wyborów do europarlamentu. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Czwarta doba poszukiwań zaginionego Dawida

    Czwarta doba poszukiwań zaginionego Dawida

    Trwa czwarta doba poszukiwań pięcioletniego Dawida. W akcję zaangażowani są między innymi żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Służby przeszukały między innymi okolice autostrady A2 między węzłem Konotopa, a Grodziskiem Mazowieckim. Według ustaleń policji - właśnie tą trasą w środę przemieszczał się samochód ojca zaginionego chłopca. Eksperci podkreślają, że w takich sprawach każda informacja ma znaczenie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Dobra rada znanej projektantki

    Dobra rada znanej projektantki

    Pranie to jedna z bardziej męczących czynności. Ale po co tak się męczyć? Nie pierzcie ubrań, po prostu zdrapcie brud - radzi Stella McCartney, córka Paula McCartney'a i znana projektantka mody. Oszczędzając na praniu oszczędzicie pieniądze, wodę i naszą planetę. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 i w niedzielę o 18:15.

    czytaj więcej »
   • Trwają poszukiwania 5-letniego Dawida

    Trwają poszukiwania 5-letniego Dawida

    Już trzecią dobę setki żołnierzy, policjantów i strażaków szukają. Nikt nie traci nadziei na odnalezienie 5-letniego Dawida Żukowskiego. Będziemy szukać aż do skutku - zapowiadają funkcjonariusze policji. Jakie są nowe ustalenia w tej sprawie? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Dariusz Łapińskiego.

    czytaj więcej »
   • Konwencja PO. Przedstawiono szóstkę Schetyny

    Konwencja PO. Przedstawiono szóstkę Schetyny

    Zaczniemy od aktu odnowy demokracji. Jednym zbiorem ustaw usuniemy cały śmietnik bezprawia, wszystko to, co niekonstytucyjne - mówił podczas swojego wystąpienia Grzegorz Schetyna. Lider PO przedstawił sześć głównych zmian, których Polska "pilnie potrzebuje". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Altanki, beton i ruchliwa ulica, czyli relaks po warszawsku

    Altanki, beton i ruchliwa ulica, czyli relaks po warszawsku

    Na placu przed warszawskim ratuszem stworzono strefę relaksu. Altanki, kwiatki, leżaki, sielanka. Z tym, że te altanki i leżaki postawiono na asfalcie, roślinki są w doniczkach, a relaksujemy się tuż obok ruchliwej Marszałkowskiej. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 i w niedzielę o 18:15.

    czytaj więcej »
   • Milionowe odprawy w państwowych spółkach

    Milionowe odprawy w państwowych spółkach

    Najwyższa Izba Kontroli właśnie opublikowała raport dotyczący rotacji na najwyższych stanowiskach w spółkach Skarbu Państwa. Z przeprowadzonej przez NIK kontroli wynika, że w latach 2011-2017 badane spółki z tytułu samych tylko odpraw wypłaciły odwołanym członkom kadry kierowniczej niemal 73 miliony złotych. Tymczasem rotacja jest bardzo duża - członkowie zarządów w niektórych spółkach często się zmieniają. Więcej na ten temat w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Rejestracja auta w Tczewie to nie lada sztuka

    Rejestracja auta w Tczewie to nie lada sztuka

    W Tczewie problemy z dostaniem się do wydziału komunikacji trwają od wielu lat, ale ostatnio tylko się pogorszyło. Wiele osób z wydziału wzięło zwolnienia lekarskie, a starosta przecież sam nie usiądzie za okienkiem, bo nie przeszedł wymaganego przeszkolenia. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix