Aktualności

Mazur zaprasza:

Bójka w szpitalu. Lekarz pobił się z ratownikiem

Bójka w szpitalu. Lekarz pobił się z ratownikiem

Bójka w szpitalu. Lekarz pobił się z ratownikiem

Foto: tvn24 | Video: tvn24
Dość nietypowa sytuacja w koszalińskim szpitalu. Lekarz dyżurny pobił się z ratownikiem pogotowia. O co poszło - nie wiadomo. Wiadomo, że ratownik po tej bójce sam potrzebował pomocy medycznej i ma teraz tydzień zwolnienia, które wystawił mu... lekarz. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15.15 i niedzielę o 18.15 w TVN24.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Kto otrzyma mandat?

  Kto otrzyma mandat?

  W niedzielę Polacy zdecydowali o tym, jak będzie wyglądał nowy parlament. Kto konkretnie zasiądzie w fotelach przy ulicy Wiejskiej? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Arlety Zalewskiej.

  czytaj więcej »
 • PiS traci Senat

  PiS traci Senat

  Kandydaci Koalicji Obywatelskiej zdobyli 43 mandaty senackie, PSL - trzy, SLD - dwa. Trzy przypadły kandydatom sympatyzującym z opozycją, ale startującym z własnych komitetów. Oznacza to, że opozycja ma większość w Senacie. 48 mandatów zdobyli kandydaci z list PiS. Jeden mandat przypadł Lidii Staroń, która nie miała konkurenta z PiS.

  czytaj więcej »
 • Lewica wraca do parlamentu

  Lewica wraca do parlamentu

  Lewica wróciła do Sejmu i Senatu. Adrian Zandberg, Włodzimierz Czarzasty i Robert Biedroń połączyli siły i w wyborach parlamentarnych odnieśli sukces. Pojawiają się pytania, jak będzie wyglądała ich współpraca w parlamencie. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polacy wybrali posłów

  Polacy wybrali posłów

  Polacy zdecydowali o kształcie polskiego parlamentu. PKW nie podała jeszcze ostatecznych wyników, ale wszystko wskazuje na to, że PiS będzie mogło nadal samodzielnie sprawować rządy, a w Sejmie zobaczymy w sumie pięć partii. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jaka frekwencja w wyborach?

  Jaka frekwencja w wyborach?

  W niedzielę Polacy ruszyli do urn. Państwowa Komisja Wyborcza na konferencji prasowej poinformowała, że frekwencja na godzinę 12:00 wyniosła 18,14 procent. Jest to lepszy wynik, niż podawany o tej samej porze w wyborach do Sejmu i Senatu w 2015 roku. Więcej na ten temat głosowania dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zgłosił się do odprawy. Według paszportu ma 123 lata

  Zgłosił się do odprawy. Według paszportu ma 123 lata

  Jak donosi serwis GulfNews z Emiratów Arabskich, na lotnisku w Abu Dhabi do odprawy zgłosił się pasażer mający 123 lata. Tak było napisane w jego paszporcie. Paszport nie był podrobiony. Starszy pan to obywatel Indii, mnich. Potwierdził, że ma 123 lata. Dodał, że dobrze się trzyma, bo nie ma żony, medytuje i zdrowo je. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Stały klient płońskiej drogówki

  Stały klient płońskiej drogówki

  Policjanci z Płońska byli naprawdę zdziwieni, gdy cztery razy w ciągu jednej doby musieli zajmować się jednym dżentelmenem. Najpierw rano, gdy wypadł samochodem z drogi. Potem wieczorem, gdy pijany jechał na motorowerze. Następnie w nocy, gdy znów prowadził auto i znów wjechał do rowu, a na końcu nad ranem, gdy wypisał się ze szpitala - kiedy przechodził przez ulicę, potrącił go samochód. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 i w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Ostatnie godziny kampanii

  Ostatnie godziny kampanii

  W najbliższą niedziele Polacy zdecydują o tym, kto zdobędzie większość w Sejmie. To najważniejsze od trzydziestu lat wybory - mówią zgodnie liderzy wszystkich komitetów wyborczych. Dlatego w piątek od samego rana kandydaci spotykają się z wyborcami, rozdają kawy, ulotki i organizują spotkania. Czas na przekonanie wyborców mają tylko do północy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Arlety Zalewskiej.

  czytaj więcej »
 • Apele o udział w wyborach

  Apele o udział w wyborach

  W piątek o północy skończy się kampania, a rozpocznie cisza wyborcza. W ostatnim dniu wyborczego wyścigu liderzy partyjni, artyści i władze miast mobilizują Polaków do wzięcia udziału w głosowaniu. W swoich wystąpieniach podkreślają, że każdy głos ma znaczenie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Najciekawsze spoty kampanii

  Najciekawsze spoty kampanii

  Kandydat PiS do Sejmu Michał Dworczyk przygotował spot wyborczy, na którym skacze ze spadochronem i nie patrzy na eksplozję. Inni kandydaci do Sejmu nie mniej się postarali. Są więc piosenki, pojedynki rycerskie i trzoda chlewna. Więcej na ten temat dziś w materiale Macieja Mazura w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • KE skarży Polskę. PiS chce dalej zmieniać sądownictwo

  KE skarży Polskę. PiS chce dalej zmieniać sądownictwo

  Politycy PiS z prezesem Jarosławem Kaczyńskim na czele deklarują, że chcą kontynuować reformę sądownictwa. Jednocześnie w ten czwartek Komisja Europejska poinformowała, że zaskarżyła Polskę do Trybunału Sprawiedliwości UE w sprawie systemu dyscyplinarnego dla sędziów. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kaczyński zapowiada "piętnowanie" elit

  Kaczyński zapowiada "piętnowanie" elit

  - Nowa polska elita władzy i, mam nadzieję, coraz większa część elity kulturalnej i innych elit już nie pracuje dla naszych wrogów. A ci, którzy pracują, są napiętnowani. I będą, proszę państwa, piętnowani dalej - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński na wtorkowej konwencji w Sosnowcu. Jak interpretować te słowa? Kim są wrogowie i kim są napiętnowane elity? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk

  Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk

  Polska pisarka Olga Tokarczuk została laureatką literackiego Nobla za rok 2018 - poinformowała w środę Szwedzka Akademia. To pierwszy literacki Nobel dla Polaka od 23 lat, gdy w 1996 roku otrzymała go Wisława Szymborska. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix