Aktualności

Przejmujący dźwięk ciszy. Tak Gdańsk pożegnał prezydenta

Przejmujący dźwięk ciszy. Tak Gdańsk pożegnał prezydenta

Przejmujący dźwięk ciszy. Tak Gdańsk pożegnał prezydenta

Foto: Adam Warżawa / PAP | Video: Fakty TVN
Przejmujące pożegnanie. Przy dźwiękach "The Sounds of Silence" Gdańsk pożegnał swojego prezydenta. Więcej o pożegnaniach i marszach, które odbyły się nie tylko w Gdańsku - w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
cynamonn
cynamonn

Nadal jak tego słucham to jest dużo emocji... ;(

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Teczka, która wstrząsnęła PiS

    Teczka, która wstrząsnęła PiS

    Teczka tajnego współpracownika o pseudonimie "Ryszard" zawiera jego pisemne zobowiązanie do współpracy i donosy, jakie składał komunistycznej bezpiece. Jej odtajnienie budzi pytanie, czy Jarosław Kaczyński rzeczywiście - jak twierdzi - nic nie wiedział o przeszłości Kazimierza Kujdy, jednego z najbliższych współpracowników. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Prezes Zabłocki przechodzi w stan spoczynku

    Prezes Zabłocki przechodzi w stan spoczynku

    Stanisław Zabłocki, prezes Izby Karnej Sądu Najwyższego, poinformował Pierwszą Prezes Małgorzatę Gersdorf, że 20 lutego przechodzi w stan spoczynku. Jako motyw swej decyzji podał wejście w życie zmian wprowadzonych w regulaminie SN - przekazał w poniedziałek Sąd Najwyższy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Macierewicz ujawnił tajne informacje?

    Macierewicz ujawnił tajne informacje?

    Antoni Macierewicz, podsumowując w Sejmie w 2016 roku rządy Platformy Obywatelskiej, upublicznił informacje niejawne - poinformował Krzysztof Brejza z PO. Poseł wysłał do ministerstwa obrony pytania w sprawie kwestii poruszonych w czasie tamtego wystąpienia i otrzymał odpowiedź resortu. Teraz zapowiada, że złoży w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Kleszcze już ruszyły na żer

    Kleszcze już ruszyły na żer

    Kilka stopni na plusie przez kilka dni wystarczyło, by się uaktywniły i ruszyły na żer. Kleszcze atakują i zwierzęta, i ludzi. Łagodne zimy - mówią eksperci - mogą powodować wcześniejszą aktywność tych pasożytów. I właśnie teraz, w połowie lutego, zanotowano pierwsze przypadki kleszczy. O tym, gdzie je spotkać najłatwiej i jak się przed nimi chronić, w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Byłaby to kolejna instytucja kultury, która traci niezależność"

    "Byłaby to kolejna instytucja kultury, która traci niezależność"

    Chodzi nie tylko o osobę dyrektora. Nie tylko o samo Muzeum POLIN. Chodzi przede wszystkim o niezależność kultury. Czy rzeczywiście jest tak, że skoro muzeum "zostało wybudowane za polskie pieniądze", to państwo "powinno mieć wpływ na to, co jest tam wystawiane"? Opozycja nie ma wątpliwości: po teatrach we Wrocławiu, krakowskim Starym Teatrze, po Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Muzeum POLIN jest kolejną instytucją, na którą minister Gliński chciałby mieć wpływ. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Premier w objeździe. "Polacy już się nie dają nabrać"

    Premier w objeździe. "Polacy już się nie dają nabrać"

    Premier Morawiecki lubi kontakt z ludźmi - tak Ryszard Czarnecki z PiS tłumaczy decyzję premiera o wyruszeniu w Polskę z przekazem, dotyczącym tzw. "piątki Morawieckiego". 300 dni od zaprezentowania programu, szef rządu odwiedza trzy województwa - mazowieckie, świętokrzyskie i małopolskie. Premier mówił, że jego spotkania mają posłużyć przedstawieniu Polakom "sprawozdania" z wykonanych prac. Opozycja jednak pyta o to, czy to już nie początek kampanii wyborczej i o skuteczność programów rządu. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pośpieszna wycinka drzew na Mierzei Wiślanej

    Pośpieszna wycinka drzew na Mierzei Wiślanej

    Prace nad przekopem Mierzei Wiślanej ruszyły z kopyta, na miejscu pojawił się ciężki sprzęt, który wycina drzewa. Władze twierdzą, że decyzja wojewody o rozpoczęciu przekopu ma "rygor natychmiastowej wykonalności", stąd taki pośpiech. Decyzji sprzeciwiają się ekolodzy, trwa procedura odwoławcza, a Komisja Europejska apeluje o wstrzymanie prac i przypomina: obszar, na którym planowany jest kanał to teren Natura2000, objęty ochroną. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Zegarek", który może uratować życie

    "Zegarek", który może uratować życie

    Wygląda jak zegarek, ale to o wiele bardziej skomplikowane urządzenie. Może uratować życie. Wyłapie przyspieszony puls, zareaguje po upadku i samo skontaktuje się z numerem alarmowym. Tak właśnie uratowało panią Barbarę, która po zatorze otarła się o śmierć. Dlatego urządzenie, przeznaczone dla seniorów, testują kolejne miasta. Łódź - na masową skalę. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Awantura o dyrektora Muzeum POLIN

    Awantura o dyrektora Muzeum POLIN

    "Minister Gliński postanowił pożegnać prof. Dariusza Stolę. Nie przedłużył mu kontraktu" - poinformował na Twitterze Bogdan Zdrojewski, były minister kultury i dziedzictwa narodowego. To właśnie Zdrojewski powołał prof. Stolę na dyrektora muzeum w 2014 roku. Pod jego nadzorem muzeum doczekało się wielu wystaw i nagród, stało się miejscem ważnych debat i wydarzeń kulturalnych. Tylko w 2018 roku odwiedziło je 670 tys. zwiedzających. Dlatego decyzja ministra wzbudziła wiele komentarzy. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Superświęta nie będzie. Pomysł wycofany

    Superświęta nie będzie. Pomysł wycofany

    W czerwcu w Polsce nie będzie najdłuższego święta na kuli ziemskiej. Pani senator Platformy, która wymyśliła dziewięciodniowe Dni Wolności, mające uczcić jednym superświętem wszystkie przypadające w tym roku rocznice, wycofała swój projekt. Dlaczego? Bo wszyscy się z niej śmiali. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w niedzielę o 18:15 w TVN24.

    czytaj więcej »
   • Niepewny lód

    Niepewny lód

    Termometry w niektórych miejscach wskazują nawet 10 stopni Celsjusza, ale na rzekach i jeziorach cały czas zalega warstwa lodu. Ratownicy wodni apelują, by nie wchodzić na lód, ale niestety niektórzy lekceważą ostrzeżenia. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • SLD dołączy do Koalicji Europejskiej?

    SLD dołączy do Koalicji Europejskiej?

    W sobotę w Warszawie odbędzie się konwencja SLD, na której władze Sojuszu mają zdecydować o tym, czy przed wyborami do Parlamentu Europejskiego dołączą do szerokiej Koalicji Europejskiej. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix