Aktualności

Przeprasza i płacze. Tym razem nie ofiara, a jej kat

Przeprasza i płacze. Tym razem nie ofiara, a jej kat

21.04 | Przeprasza i płacze. Tym razem nie ofiara, a jej kat

Video: Fakty TVN
Płacze i przeprasza - tym razem nie ofiara, a mąż-sadysta. Były już radny przed kamerą TVN24 wyznaje, że nic go nie tłumaczy - i tłumaczy, że był prowokowany. Włosy jeżą się na głowie gdy się słucha jego gróźb i wyzwisk. Teraz może wezwać go prokurator, bo jak mówi jego żona - jedno nagranie to tylko krótka chwila trwającego od 11 lat piekła. Więcej na ten temat powie Reanata Kijowska w swoim materiale w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Awantura podczas obchodów wydarzeń radomskich

  Awantura podczas obchodów wydarzeń radomskich

  Podczas obchodów rocznicy wydarzeń Czerwca 1976 roku w Radomiu, doszło do starcia członków Młodzieży Wszechpolskiej i Komitetu Obrony Demokracji. Narodowcy mieli zaatakować działaczy KOD. Wszechpolacy twierdzą jednak, że sami musieli się bronić. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Arlety Zalewskiej.

  czytaj więcej »
 • Doniósł na sąsiada, sam został zatrzymany

  Doniósł na sąsiada, sam został zatrzymany

  Z kroniki policyjnej. Pewien pan chciał pomóc policji, więc uprzejmie doniósł, że sąsiad, który jest poszukiwany, bo nie stawił się w więzieniu, stawił się właśnie w domu. Policja przyjechała, zatrzymała poszukiwanego a zaraz po nim także tego pana, który złożył donos. Okazało się, że też jest poszukiwany do więzienia, o czym niestety zapomniał. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Ciąg dalszy zamieszania wokół wymiaru sprawiedliwości

  Ciąg dalszy zamieszania wokół wymiaru sprawiedliwości

  Ciąg dalszy zamieszania wokół wymiaru sprawiedliwości. Warszawski sąd w sprawie cywilnej nie wykluczył, że prezes Trybunału Konstytucyjnego mogła zostać wybrana niewłaściwie. Minister Zbigniew Ziobro zarzuca sędziemu polityczną stronniczość i "rażące naruszenie prawa". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Arlety Zalewskiej.

  czytaj więcej »
 • Zapadł wyrok - właściciel kotów winny

  Zapadł wyrok - właściciel kotów winny

  Sąd we Wrocławiu, po kilku posiedzeniach, wydał wreszcie wyrok w sprawie właściciela dwóch kotów, które miały wyżerać rybki z oczka wodnego w ogródku sąsiada. Do sprawy sąd podszedł bardzo poważnie, zapoznał się z materiałami, wysłuchał stron i orzekł: winny! Nie upilnował kota, który chadza własnymi drogami. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Takiego giganta w Polsce jeszcze nie było

  Takiego giganta w Polsce jeszcze nie było

  W porcie w Gdyni w piątek około południa zacumował statek pasażerski Norwegian Getaway, najdłuższy i jednocześnie największy pod względem tonażu wycieczkowiec, jaki kiedykolwiek odwiedził polski port. Wycieczkowiec ma cumować w Gdyni do godziny 21. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Spotkanie Szydło-Macron. "Polska jest otwarta na współpracę"

  Spotkanie Szydło-Macron. "Polska jest otwarta na współpracę"

  W piątek, przy okazji szczytu Unii Europejskiej w Brukseli, premier Beata Szydło spotkała się z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem. Potrzebny jest bardziej intensywny dialog, także między Francją a Europą Środkową - podkreślił po spotkaniu wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • 5-latek wpadł do niezabezpieczonej studzienki i utonął

  5-latek wpadł do niezabezpieczonej studzienki i utonął

  W środę w Białogardzie do niezabezpieczonego włazu pełnego wody wpadł 5-latek i utonął. Mieszkańcom i władzom miasta najbardziej prawdopodobna wydaje się hipoteza, że pokrywy studzienek kanalizacyjnych ukradli złomiarze, czyli osoby, które żyją ze sprzedaży metalowych, żeliwnych i miedzianych przedmiotów w punktach skupu. Więcej o tej sprawie w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Renaty Kijowskiej.

  czytaj więcej »
 • Echa przesłuchania Michała Tuska. "Jestem z niego bardzo dumny"

  Echa przesłuchania Michała Tuska. "Jestem z niego bardzo dumny"

  Szef Rady Europejskiej, Donald Tusk, powiedział polskim dziennikarzom w Brukseli, że widział fragmenty trwającego kilka godzin przesłuchania jego syna, Michała, przed komisją śledczą ds. Amber Gold i jest z niego dumny. Zdaniem przewodniczącej komisji, Małgorzaty Wassermann, stwierdzenie "widzieliśmy, że Amber Gold to lipa" będzie kłopotliwe zarówno dla byłego premiera, jak i jego syna. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

  czytaj więcej »
 • Polskie myśliwce przechwyciły rosyjski samolot nad Bałtykiem

  Polskie myśliwce przechwyciły rosyjski samolot nad Bałtykiem

  Myśliwce NATO, które w poniedziałek przechwyciły samolot z rosyjskim ministrem obrony na pokładzie i miały spięcie z eskortującymi go Su-27, były polskie. F-16 zostały poderwane w powietrze, ponieważ pasażerski Tu-154 i ochraniające go dwa myśliwce nie zgłaszały się kontrolerom lotu. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Jana Błaszkowskiego.

  czytaj więcej »
 • Sprawa Puszczy Białowieskiej w prokuraturze

  Sprawa Puszczy Białowieskiej w prokuraturze

  W 2014 roku łamiąc prawo, bezprawnie wpisano Puszczę Białowieską na listę światowego dziedzictwa przyrodniczego UNESCO - powiedział w środę na mównicy sejmowej minister Jan Szyszko. Odpowiedź szefa resortu środowiska to komentarz na temat wycinki drzew na terenie Białowieskiego Parku Narodowego. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, materiale Macieja Knapika.

  czytaj więcej »
tvnpix