Aktualności

Przeprasza i płacze. Tym razem nie ofiara, a jej kat

Przeprasza i płacze. Tym razem nie ofiara, a jej kat

21.04 | Przeprasza i płacze. Tym razem nie ofiara, a jej kat

Video: Fakty TVN
Płacze i przeprasza - tym razem nie ofiara, a mąż-sadysta. Były już radny przed kamerą TVN24 wyznaje, że nic go nie tłumaczy - i tłumaczy, że był prowokowany. Włosy jeżą się na głowie gdy się słucha jego gróźb i wyzwisk. Teraz może wezwać go prokurator, bo jak mówi jego żona - jedno nagranie to tylko krótka chwila trwającego od 11 lat piekła. Więcej na ten temat powie Reanata Kijowska w swoim materiale w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej

  Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej

  Polska jest coraz bardziej osamotniona i pozbawiona sojuszników, którzy mogliby wesprzeć polskie racje w stosunkach z Rosją - powiedział w sobotę podczas Rady Krajowej PO lider partii Grzegorz Schetyna. Na spotkaniu wystąpili również między innymi europejska komisarz Elżbieta Bieńkowska i były szef MSZ Radosław Sikorski. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Złodziej chodził po bloku szukając otwartych drzwi. Trafił na mieszkanie policjanta

  Złodziej chodził po bloku szukając otwartych drzwi. Trafił na mieszkanie policjanta

  Nie miał szczęścia pewien złodziej, który chodził po bloku w Głogowie sprawdzając, czy może ktoś zostawił otwarte mieszkanie i czy nie można czegoś ukraść. W pewnym momencie wszedł do mieszkania policjanta. Co gorsza dla złodzieja, ów policjant okazał się być maratończykiem, więc uciekający mężczyzna nie miał zbyt dużych szans. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Nadciągają wielkie mrozy

  Nadciągają wielkie mrozy

  Czapka, szalik, rękawice i dobre buty to podstawa, bo przed nami syberyjskie mrozy. Nocami może być poniżej -20 stopni Celsjusza. Szczegóły dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Marzanny Zielińskiej.

  czytaj więcej »
 • Strzelanina w Zgierzu. Rannych czterech mężczyzn

  Strzelanina w Zgierzu. Rannych czterech mężczyzn

  Próba wylegitymowania przez policję ze Zgierza (województwo łódzkie) pięciu mężczyzn zakończyła się atakiem na funkcjonariuszy. Policjanci odpowiedzieli ogniem. - Funkcjonariusz wystrzelił 15 pocisków. Cztery raniły napastników - informuje prokuratura. O szczegółach wydarzenia dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Senator PiS zawieszony za antysemickie wpisy

  Senator PiS zawieszony za antysemickie wpisy

  Senator PiS Waldemar Bonkowski został zawieszony w prawach członka partii za opublikowanie w internecie wpisów o charakterze antysemickim. Decyzję o zawieszeniu Bonkowskiego podjął Jarosław Kaczyński - poinformowała rzeczniczka partii. O szczegółach tej sprawy dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Unijny Trybunał: w latach 2007-2015 Polska złamała przepisy dotyczące jakości powietrza

  Unijny Trybunał: w latach 2007-2015 Polska złamała przepisy dotyczące jakości powietrza

  Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej stwierdził, że Polska naruszyła unijne prawo w dziedzinie jakości otaczającego powietrza. Trybunał uznał, że Polska nie przestrzegała dobowych i rocznych wartości dopuszczalnych dla stężenia PM10 w wielu miastach. Decyzja dotyczy lat 2007-2015. Premier Mateusz Morawiecki podkreślił, że walka ze smogiem jest "priorytetem rządu". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Jarosława Kostkowskiego.

  czytaj więcej »
 • Wybrano nową szefową Krajowego Biura Wyborczego

  Wybrano nową szefową Krajowego Biura Wyborczego

  Magdalena Pietrzak, urzędniczka samorządowa, a obecnie pracownik Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, została nową szefową Krajowego Biura Wyborczego. Państwowa Komisja Wyborcza wybierała spośród trzech zgłoszonych przez szefa MSWiA kandydatów. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Katarzyny Kolendy-Zaleskiej.

  czytaj więcej »
 • Ile trzeba zarabiać, żeby być szczęśliwym?

  Ile trzeba zarabiać, żeby być szczęśliwym?

  Naukowcy z dwóch amerykańskich uniwersytetów sprawdzili, jakie zarobki dają optymalne samopoczucie emocjonalne. Badania prowadzono na szeroką skalę, bo aż w 164 krajach. Wzięło w nich udział łącznie 1,7 miliona ankietowanych. O wynikach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Była pod wpływem amfetaminy, urodziła dziecko

  Była pod wpływem amfetaminy, urodziła dziecko

  Zaczęła rodzić, dziwnie się zachowywała. Po badaniach okazało się, że 23-latka z Piły była pod wpływem amfetaminy. Dziecko urodziło się zdrowe, ale lekarze nie zamierzają przemilczeć nieodpowiedzialnego zachowania młodej kobiety. O sprawie poinformowali policję i sąd rodzinny. O szczegółach tej sprawy dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix