Aktualności

"My, jako parafianie, powinniśmy się cieszyć, że proboszcz nie dziaduje"

"My, jako parafianie, powinniśmy się cieszyć, że proboszcz nie dziaduje"

"My, jako parafianie, powinniśmy się cieszyć, że proboszcz nie dziaduje"

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Proboszcz parafii w Kasinie Wielkiej na Podhalu wzbudza kontrowersje. Miał być widziany w luksusowym samochodzie marki Porsche. Co na ten temat sądzą parafianie? Więcej o tym w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Macieja Mazura.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Janka0mhp
Janka0mhp

Kurski miał rację mówiąc: Ciemny lud to kupi.
Dajcie więc dobrodziejowi jeszcze więcej kasy, to kupi sobie Maybacha. Najlepiej 6- Cabrio. Przecież nie może doładować.
Jeden z moich kolegów powtarza często. Barany są po to , żeby je strzyc.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Siodemka72ff
   Siodemka72ff

   Czysta głupota jak wójt wsi może powiedzieć coś przeciwko proboszczowi to on go mianował wójtem Polska wieś to Pan WÓJT i Pleban. Wracamy do średniowiecza tam papież mógł mieć dzieci.

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     Zasady forum
     Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

     Pozostałe informacje

     • Obrączkowy szantażysta w sieci. Grozi, że zepsuje niespodziankę albo powie żonie

      Obrączkowy szantażysta w sieci. Grozi, że zepsuje niespodziankę albo powie żonie

      Uwaga, grasuje obrączkowy szantażysta - przestrzega serwis niebezpiecznik.pl. Oszust wykradł bazę klientów jubilera i wyciągnął z niej dane o kupujących obrączki. Szantażysta grozi, że jeżeli to dla narzeczonej, to wszystko zepsuje i powie jej o niespodziance, a jeżeli dla kochanki - to powie żonie klienta. Więcej takich historii w programie "Rankingu Mazura" w sobotę o godz 15.15 oraz w niedzielę o 18:15 w TVN24.

      czytaj więcej »
     • 65-latka nagrała oszusta. Podawał się za funkcjonariusza CBŚ

      65-latka nagrała oszusta. Podawał się za funkcjonariusza CBŚ

      Pani Urszula ze Szczecina nie dała się nabrać oszustowi, który próbował wykorzystać metodę "na policjanta", by wyłudzić od niej pieniądze. Kobieta szybko zorientowała się, że to naciągacz i rozmowę z podającym się za funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego nagrała. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Jana Błaszkowskiego.

      czytaj więcej »
     • Zgoda KRS na 252 asesorów sądowych

      Zgoda KRS na 252 asesorów sądowych

      Krajowa Rada Sądownictwa zgodziła się na podjęcie obowiązków przez 252 asesorów sądowych. W końcu października KRS wyraziła sprzeciw wobec powołania 265 asesorów zgłoszonych przez ministra sprawiedliwości, uzasadniając to między innymi brakiem ich zaświadczeń lekarskich i psychologicznych. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

      czytaj więcej »
     • Trwa spór o nowy Kodeks Wyborczy. PKW: brakuje czasu i pieniędzy

      Trwa spór o nowy Kodeks Wyborczy. PKW: brakuje czasu i pieniędzy

      - Zaproponowane zmiany w Kodeksie wyborczym mogą spowodować zaburzenia czy nawet destabilizację procesu wyborczego - ocenił przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Hermeliński. PKW przeanalizowała propozycje zmian w ordynacji wyborczej przygotowane przez PiS. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Arlety Zalewskiej.

      czytaj więcej »
     • Wymiana zdań na linii prezydent-szef MON

      Wymiana zdań na linii prezydent-szef MON

      W sieci pojawiło się nagranie, na którym prezydent Andrzej Duda odnosi się do sporu z "Antonim", zapewne ministrem obrony narodowej Macierewiczem. - Prosimy pana prezydenta, żeby nie prowadził do rozdwojenia polskiej armii – odpowiada szef MON. Zapewnił, że ministerstwo jest gotowe do reformy systemu dowodzenia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Organizator skoku stulecia w rękach policji

      Organizator skoku stulecia w rękach policji

      Przez dwa lata był poszukiwany na całym świecie. Wpadł na Ukrainie. Policja chwali się zatrzymaniem Grzegorza Ł. - organizatora tak zwanego skoku stulecia. Czy dzięki jego zatrzymaniu znajdą się też skradzione pieniądze? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Dariusza Łapińskiego.

      czytaj więcej »
     • PKW krytykuje planowane zmiany w ordynacji wyborczej

      PKW krytykuje planowane zmiany w ordynacji wyborczej

      Zmiany w kodeksie wyborczym przygotował ktoś, kto nie ma pojęcia o organizacji wyborów - alarmuje PKW. Komisja zwraca uwagę na proponowany przez PiS nakaz szybkiej wymiany komisarzy wyborczych i wyznaczenia nowych granic okręgów. Niepokoi się także, że w projekcie ustawy nie ma wymogu apolitycznosci komisarzy. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Piotr Rybak trafi do więzienia

      Piotr Rybak trafi do więzienia

      Piotr Rybak, skazany prawomocnie za zachowania antysemickie, trafi do więzienia. Wrocławski sąd uchylił mu zezwolenie na odbywanie kary w dozorze elektronicznym. Decyzje zmieniono po tym, jak Rybak wziął udział w marszu 11-go listopada we Wrocławiu. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Komentarze po rezolucji Parlamentu Europejskiego

      Komentarze po rezolucji Parlamentu Europejskiego

      Zdrada, obrzydliwe zachowanie, brak patriotyzmu - tak politycy PiS oceniają polskich europarlamentarzystów, którzy zagłosowali za rezolucja w sprawie Polski. Grzegorz Schetyna z kolei żąda o Beaty Szydło podania się do dymisji za brak reakcji na wydarzenia, jakie miały miejsce 11 listopada. Zapowiada, że jeżeli premier sama nie ustąpi, Platforma złoży wniosek o konstruktywne wotum nieufności. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Problemy z nowym systemem ewidencji pojazdów

      Problemy z nowym systemem ewidencji pojazdów

      Nowy system rejestracji pojazdów miał być nowoczesny, a jest niewydolny. Urzędnicy są bezradni, a klienci odprawiani z kwitkiem, który czasem jest wypisywany ręcznie.W wielu miastach w Polsce w Wydziałach Komunikacji na razie są wyłącznie nerwy. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Pawła Płuski.

      czytaj więcej »
     • Zarzut za znęcanie się nad chłopcem. 3,5-letni Tomek walczy o życie

      Zarzut za znęcanie się nad chłopcem. 3,5-letni Tomek walczy o życie

      Chłopiec trafił do szpitala z licznymi siniakami. Jego stan jest krytyczny. Konkubent matki dziecka, Radosław M. usłyszał zarzut znęcania się nad 3,5-letnim Tomkiem ze szczególnym okrucieństwem. Matka chłopca także została zatrzymana. Szóstka rodzeństwa Tomka trafiła do ośrodka opiekuńczego. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Magdy Łucyan.

      czytaj więcej »
     • Parlament Europejski przyjął rezolucję na temat Polski

      Parlament Europejski przyjął rezolucję na temat Polski

      Parlament Europejski przyjął w środę rezolucję w sprawie ochrony praworządności w Polsce. Tym samym instytucja ta zainicjowała własną procedurę wobec Warszawy - obok Komisji Europejskiej - zmierzającą do uruchomienia artykułu 7 Traktatu o Unii Europejskiej. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Macieja Knapika.

      czytaj więcej »
     • Minęły dwa lata rządów PiS

      Minęły dwa lata rządów PiS

      Mijają dwa lata rządów Prawa i Sprawiedliwości. Ministrowie podsumowują dotychczasowe dokonania swoich resortów. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

      czytaj więcej »
     • Dwa lata rządów PiS

      Dwa lata rządów PiS

      Pół godziny opowiadania o swoich dokonaniach bez możliwości zadawania pytań i jeden gest, który może świadczyć o tym, że Beata Szydło dalej będzie szefową rządu. O podsumowaniu dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

      czytaj więcej »
     • Największa akcja CBA w historii

      Największa akcja CBA w historii

      71 osób zatrzymanych, mają usłyszeć tysiąc zarzutów. A w grę wchodzą oszustwa na kwotę ponad półtora miliarda złotych. Liczby robią wrażenie, dlatego CBA mówi o największej w historii akcji. Chodzi o sprawę wyłudzeń z SK Banku Wołomin. Wśród zatrzymanych są pracownicy tej placówki, a także biznesmeni, przedstawiciele i szefowie kilkudziesięciu firm. O szczegółach sprawy dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     tvnpix