Aktualności

"My, jako parafianie, powinniśmy się cieszyć, że proboszcz nie dziaduje"

"My, jako parafianie, powinniśmy się cieszyć, że proboszcz nie dziaduje"

"My, jako parafianie, powinniśmy się cieszyć, że proboszcz nie dziaduje"

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Proboszcz parafii w Kasinie Wielkiej na Podhalu wzbudza kontrowersje. Miał być widziany w luksusowym samochodzie marki Porsche. Co na ten temat sądzą parafianie? Więcej o tym w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Macieja Mazura.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Janka0mhp
Janka0mhp

Kurski miał rację mówiąc: Ciemny lud to kupi.
Dajcie więc dobrodziejowi jeszcze więcej kasy, to kupi sobie Maybacha. Najlepiej 6- Cabrio. Przecież nie może doładować.
Jeden z moich kolegów powtarza często. Barany są po to , żeby je strzyc.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Siodemka72ff
   Siodemka72ff

   Czysta głupota jak wójt wsi może powiedzieć coś przeciwko proboszczowi to on go mianował wójtem Polska wieś to Pan WÓJT i Pleban. Wracamy do średniowiecza tam papież mógł mieć dzieci.

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     Zasady forum
     Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

     Pozostałe informacje

     • Ostatnia prosta. Sondaże w "Faktach" TVN

      Ostatnia prosta. Sondaże w "Faktach" TVN

      To już absolutnie ostatnia kampanijna prosta dla tysięcy kandydatów na radnych, burmistrzów czy prezydentów miast. Już dziś pokażemy najnowszy sondaż - prognozę dla Warszawy. Kto dziś ma największe szanse na to, by zostać prezydentem stolicy? W "Faktach" TVN także prognoza - sondaż dla sejmików wojewódzkich, czyli niezwykle istotne wyniki dla wszystkich partii politycznych. Więcej w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • "Chodził od klasy do klasy i strzelał"

      "Chodził od klasy do klasy i strzelał"

      Oficjalnie żałoba została ogłoszona tylko na Krymie, ale atak 18-letniego ucznia w technikum w Kerczu wstrząsnął całą Ukrainą i Rosją. Nastolatek z karabinem w ręku przeszukiwał szkolne korytarze i, podobnie jak na filmach, wchodząc do klasy najpierw wrzucał samodzielnie przygotowany ładunek wybuchowy, a potem strzelał do swych ofiar z zimną krwią. Nadal nie wiadomo co skłoniło go do tak brutalnej napaści. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Sędziowie wzywani na przesłuchanie po spotkaniu z Tuleyą

      Sędziowie wzywani na przesłuchanie po spotkaniu z Tuleyą

      Rzecznik dyscyplinarny wzywa na przesłuchania sędziów, którzy wzięli udział w spotkaniu z sędzią Igorem Tuleyą. Spotkanie 28 września w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku dotyczyło "Konstytucji, wolności i roli sądów w demokratycznym państwie". Wezwania nie podobają się m.in. sędziom sądu Gdańsk-Północ, którzy w oświadczeniu napisali, że postępowania są wykorzystywane nie do ścigania rzeczywistych przewinień, ale do tłumienia zasadnej krytyki i wywołania "efektu mrożącego". - Odbieram to pismo jako nadgorliwość i próbę pokazania sędziom, że teraz będą monitorowani także i w życiu prywatnym - tak skomentował w rozmowie z Onetem sędzia Sądu Apelacyjnego w Gdańsku Włodzimierz Brazewicz. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • "Kto zastrajkuje, ten straci pracę". Pikieta w siedzibie PLL LOT

      "Kto zastrajkuje, ten straci pracę". Pikieta w siedzibie PLL LOT

      Kilkadziesiąt osób pikietą po godzinie 5:00 w siedzibie PLL LOT rozpoczęło strajk. Związkowcy zapowiadają, że będzie się on odbywał "do skutku", czyli podjęcia rozmów o zasadach wynagradzania w spółce. Strajkujący domagają się też przywrócenia do pracy przewodniczącej Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego Moniki Żelazik. Związkowcy mieli usłyszeć od przedstawicieli spółki: kto zastrajkuje, ten straci pracę. Spółka z kolei twierdzi, że akcja strajkowa jest nielegalna i zapewnia, że żaden rejs nie zostanie z jej powodu odwołany. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Ojcowska troska w polityce

      Ojcowska troska w polityce

      Poseł Ryszard Czarnecki rozmawiał z Matuszem Morawieckim o pracy swojego syna. Jak przyznał w "Rozmowie Piaseckiego" europoseł, jego syn miał wtedy 30 lat. Ale taka ojcowska troska w polityce to nie wyjątek o czym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 przypomni Maciej Mazur.

      czytaj więcej »
     • Skazany ksiądz odprawia msze

      Skazany ksiądz odprawia msze

      Ksiądz został skazany za seks z niepełnosprawną nastolatką. Miał pokutować w klasztorze, ale okazało się, że nadal odprawiał msze w innej miejscowości - w Kamieniu Śląskim. Więcej o tej sprawie dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Ziobro pyta Trybunał Konstytucyjny

      Ziobro pyta Trybunał Konstytucyjny

      Zbigniew Ziobro pyta Trybunał Konstytucyjny, czy jeden z punktów Unijnego Traktatu jest zgodny z polską konstytucją. Prokurator generalny w swoim wniosku wychodzi od pytań prejudycjalnych. Opozycja mówi, że to pierwszy krok w stronę wystąpienia Polski z UE. Więcej o sprawie dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Co dalej z wyborami w Łodzi?

      Co dalej z wyborami w Łodzi?

      Dla dobra łodzian niech pani zrezygnuje - mówi wojewoda łódzki do prezydent Łodzi, ale urzędująca prezydent miasta Hanna Zdanowska nie zamierza rezygnować z kandydowania. Więcej o tej prawno-politycznej układance dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Kolejne nagranie - i spotkanie premiera z Kubicą

      Kolejne nagranie - i spotkanie premiera z Kubicą

      Ujawniony przez portal Onet kolejny fragment taśmy nie jest już tylko "odgrzewanym kotletem". Nie jest już na tyle, że premier spotkał się z Robertem Kubicą. Podczas spotkania miał tłumaczyć się ze swoich słów sprzed pięciu lat o złamanej ręce. O tym, co na to sportowiec i jak tłumaczą to politycy PiS - w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Paweł M. zwolniony. Powodem - stan praworządności?

      Paweł M. zwolniony. Powodem - stan praworządności?

      Włoski sąd zwolnił z aresztu zatrzymanego we wrześniu Pawła M. ps. "Misiek", uważanego za lidera małopolskich pseudokibiców. Adwokaci Pawła M. twierdzą, że ich klient zgłasza się na policję i czeka na ekstradycję, ale Prokuratura Krajowa uważa, że włoski sąd umożliwił mu ucieczkę i dalsze ukrywanie się. Dlaczego? Obrońcy Pawła M. są zdania, że do sądu trafiła ich argumentacja - a jednym z argumentów, po który sięgnęli, walcząc o zwolnienie klienta z aresztu, była aktualna sytuacja polskiego sądownictwa. Paweł M. to jeden z bohaterów wrześniowego reportażu "Superwizjera" TVN dotyczącego związków władz Wisły Kraków z chuliganami i osobami skazanymi za poważne przestępstwa. Więcej o sprawie w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Łopata wbita pod przekop Mierzei Wiślanej. To już trzeci raz

      Łopata wbita pod przekop Mierzei Wiślanej. To już trzeci raz

      - Inwestycja jest ważna ekonomicznie, ale jest także demonstracją polskiej suwerenności - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński wbijając łopatę pod przekop Mierzei Wiślanej. Złośliwi zauważają, że to już trzecia podobna uroczystość na Mierzei Wiślanej. I za każdym razem odbywała się niedługo przed wyborami. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Sondaż w Warszawie i zapowiedzi: "walka do samego końca"

      Sondaż w Warszawie i zapowiedzi: "walka do samego końca"

      Warszawiacy: seniorzy, studenci, przedsiębiorcy, obcokrajowcy znaleźli się w komitecie poparcia kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego. - To właśnie ci ludzie tworzą Warszawę, jej energię i niepowtarzalny klimat – mówił Trzaskowski. - Niektórych znam całe życie, niektórych poznałem dopiero podczas kampanii. Rozmawialiśmy o tym, jak powinien wyglądać program, jak powinna wyglądać Warszawa - mówił. Pytany o sondaż KANTAR Millward Brown dla "Gazety Wyborczej", który daje mu 42 procent poparcia, Trzaskowski odparł, że wszelkie sondaże mobilizują go do "jeszcze cięższej pracy". - Walka o głosy warszawiaków i warszawianek będzie trwała do samego końca, dlatego ten tydzień, który planujemy, jest tak intensywny. Będzie konwencja w czwartek, potem będziemy pracowali 24 godziny - powiedział. Więcej w "Faktach" o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Kiedy medyczna marihuana trafi do aptek?

      Kiedy medyczna marihuana trafi do aptek?

      Medyczna marihuana wciąż nie jest dostępna w Polskich aptekach, pomimo że od roku pozwala na to polskie prawo. Dlaczego tak się dzieje i czy jest jakieś szybkie rozwiązanie tego problemu? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Marka Nowickiego.

      czytaj więcej »
     • Spotkania, obietnice i sondaże

      Spotkania, obietnice i sondaże

      Ostatnie spotkania z wyborcami i ostatnie obietnice na ostatnie dni kampanii przed wyborami samorządowymi. Są też sondaże z prognozowanymi wynikami. O początku ostatniego tygodnia kampanii przed pierwszą turą wyborów dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Istnieje dowód na zabójstwo dziennikarza?

      Istnieje dowód na zabójstwo dziennikarza?

      Władze Turcji twierdzą, że mają zapisy audio wideo potwierdzające, że dziennikarz Dżamal Chaszodżdżi nie żyje. Jedna z tureckich gazet twierdzi, że Chaszodżdżi, który poszedł do konsulatu po zaświadczenie o rozwodzie, telefon zostawił czekającej na zewnątrz narzeczonej, ale smartwach na jego ręku był włączony i istnieje nagranie z chwili zabójstwa. O szczegółach tej sprawy dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     tvnpix