Aktualności

"My, jako parafianie, powinniśmy się cieszyć, że proboszcz nie dziaduje"

"My, jako parafianie, powinniśmy się cieszyć, że proboszcz nie dziaduje"

"My, jako parafianie, powinniśmy się cieszyć, że proboszcz nie dziaduje"

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Proboszcz parafii w Kasinie Wielkiej na Podhalu wzbudza kontrowersje. Miał być widziany w luksusowym samochodzie marki Porsche. Co na ten temat sądzą parafianie? Więcej o tym w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Macieja Mazura.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Janka0mhp
Janka0mhp

Kurski miał rację mówiąc: Ciemny lud to kupi.
Dajcie więc dobrodziejowi jeszcze więcej kasy, to kupi sobie Maybacha. Najlepiej 6- Cabrio. Przecież nie może doładować.
Jeden z moich kolegów powtarza często. Barany są po to , żeby je strzyc.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Siodemka72ff
   Siodemka72ff

   Czysta głupota jak wójt wsi może powiedzieć coś przeciwko proboszczowi to on go mianował wójtem Polska wieś to Pan WÓJT i Pleban. Wracamy do średniowiecza tam papież mógł mieć dzieci.

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     Zasady forum
     Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

     Pozostałe informacje

     • Zima przyszła do Polski. Jak długo zostanie?

      Zima przyszła do Polski. Jak długo zostanie?

      Mróz, śnieg i silny wiatr. Zima zawitała do Polski, a razem z nią pękające rury i śliskie drogi. Zdarzają się też wypadki. 14-latek wpadł do wody i teraz walczy o życie. O zimowej aurze więcej w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Dariusza Łapińskiego.

      czytaj więcej »
     • Szef MSZ spotka się z Fransem Timmermansem

      Szef MSZ spotka się z Fransem Timmermansem

      Spotkanie ministra spraw zagranicznych Jacka Czaputowicza z wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej Fransem Timmermansem zaplanowano wstępnie na niedzielę - poinformowało we wtorek po południu MSZ. Rozmowa ma dotyczyć uruchomienia wobec Polski procedury przewidzianej w artykule 7. unijnego traktatu. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Macieja Knapika.

      czytaj więcej »
     • Małżeństwo z Kalifornii więziło swoje dzieci

      Małżeństwo z Kalifornii więziło swoje dzieci

      Zamknięci w zaciemnionych, brudnych pomieszczeniach, skuci łańcuchami - w takich warunkach małżeństwo z Kalifornii zorganizowało domowe więzienie. Policja uwolniła trzynaścioro dzieci w wieku od 2 do 29 lat. Sprawa wyszła na jaw, ponieważ jedna z córek zdołała uciec i wezwać pomoc. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Marcina Wrony.

      czytaj więcej »
     • Zmiany w Krajowej Radzie Sądownictwa weszły w życie

      Zmiany w Krajowej Radzie Sądownictwa weszły w życie

      We wtorek weszła w życie nowela ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa, która zmienia sposób wyboru członków tego organu. Dotychczasowych 15 sędziów z jego składu wskazywało środowisko sędziowskie, teraz będą ich wskazywać parlamentarzyści. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Od wtorku będzie obowiązywać znowelizowana ustawa o KRS

      Od wtorku będzie obowiązywać znowelizowana ustawa o KRS

      Od poniedziałku sędzia Dariusz Zawistowski nie jest już przewodniczącym Krajowej Rady Sądownictwa. O swojej rezygnacji poinformował w zeszłym tygodniu. Jak tłumaczył rzecznik Rady, stało się "to na znak protestu przeciwko sytuacji prawnej, którą stworzył ustawodawca". We wtorek wejdzie w życie większość przepisów nowelizacji ustawy o KRS. Z kolei stowarzyszenie Sędziów Themis apeluje do sędziów o "nielegitymizowanie niekonstytucyjnych działań władzy" i "nieprzyjmowanie hańbiących urząd sędziego propozycji uczestniczenia w demolowaniu sądownictwa". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Jakuba Sobieniowskiego.

      czytaj więcej »
     • Kilkanaście tysięcy złotych i wsparcie w znalezieniu mieszkania za pracę w szpitalu w Kluczborku

      Kilkanaście tysięcy złotych i wsparcie w znalezieniu mieszkania za pracę w szpitalu w Kluczborku

      Kilkanaście tysięcy złotych pensji i dach nad głową - takie warunki dla lekarzy internistów proponuje starosta Kluczborka (woj. opolskie). Oferta to efekt problemów kadrowych, z którymi boryka się miejscowa placówka. Przez brak medyków trzeba było zawiesić działanie oddziału chorób wewnętrznych. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Roberta Jałochy.

      czytaj więcej »
     • 7. Polska Noc w NBA

      7. Polska Noc w NBA

      Za nami 7. Polska Noc w NBA, zakończona zwycięstwem Washington Wizards z Marcinem Gortatem w składzie - po dogrywce pokonali Brooklyn Nets 119:113. Na ogromnym telebimie pod dachem hali odtworzono przesłanie prezydenta RP Andrzeja Dudy. Po ostatniej syrenie Gortat przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy piłkę meczową z podpisami wszystkich zawodników. Więcej o tym wydarzeniu dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Wielka Orkiestra gra po raz 26.

      Wielka Orkiestra gra po raz 26.

      Po raz pierwszy zagrała w 1993 roku. Od tamtej pory dzięki środkom zebranym przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt medyczny setki szpitali w całej Polsce. Dziś gra po raz 26. i nie zamierza przestać. W tym roku - "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". W zbieraniu pieniędzy uczestniczy ponad 1700 sztabów w całej Polsce i 73 sztaby na świecie. Na ulice z puszkami wyjdzie 120 tysięcy wolontariuszy. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Kim jest Lidia Niedźwiedzka-Owsiak?

      Kim jest Lidia Niedźwiedzka-Owsiak?

      Jerzy Owsiak jest sercem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale to ona jest jej mózgiem. Jest członkiem zarządu Orkiestry i dyrektorem działu medycznego. Jaką osobą jest Lidia Niedźwiedzka-Owsiak? Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Renaty Kijowskiej.

      czytaj więcej »
     tvnpix