Aktualności

Obchody ósmej rocznicy katastrofy smoleńskiej

Obchody ósmej rocznicy katastrofy smoleńskiej

Obchody ósmej rocznicy katastrofy smoleńskiej

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
96 miesięcznic, tyle, ile ofiar katastrofy i koniec - zapowiada Jarosław Kaczyński w ósmą rocznicę tragedii smoleńskiej i dziękuje wielu osobom za wspieranie organizacyjne miesięcznic, ale i za prace Antoniego Macierewicza. O wtorkowych uroczystościach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Wstrząsająca zbrodnia w Ząbkowicach Śląskich

  Wstrząsająca zbrodnia w Ząbkowicach Śląskich

  W nocy z niedzieli na poniedziałek 18-latek wszedł na dach i wykonał telefon na policję z informacją, że ktoś zamordował jego rodziców. Kilka godzin później chłopak był już podejrzany o dokonanie zbrodni. Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusz Łapińskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • WADA wydała decyzje w sprawie Rosji

  WADA wydała decyzje w sprawie Rosji

  Rosyjskie reprezentacje zostały wykluczona z największych imprez sportowych. Chodzi o letnie igrzyska olimpijskie w Tokio, zimowe w Pekinie oraz piłkarski mundial w Katarze. Zakaz udziału w tych najbardziej prestiżowych imprezach sportowych nałożyła na Federację Rosyjską Światowa Agencja Antydopingowa. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Erupcja wulkanu w Nowej Zelandii

  Erupcja wulkanu w Nowej Zelandii

  Co najmniej pięć osób nie żyje w wyniku erupcji wulkanu White w Nowej Zelandii. Policja poinformowała, że ofiar może być znaczniej więcej. Jak przekazała premier Jacinda Ardern, w czasie wybuchu w pobliżu krateru mogło znajdować się około 100 osób. Jednocześnie podkreśliła, że jest za wcześnie, by móc podać szczegółowe dane. Służby prowadzą akcję ratunkową. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowe informacje w sprawie katastrofy w Szczyrku

  Nowe informacje w sprawie katastrofy w Szczyrku

  Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej prowadzi śledztwo w sprawie katastrofy w Szczyrku. Wskutek wybuchu gazu zawalił się trzypiętrowy dom. Zginęło osiem osób, w tym czworo dzieci. Jak poinformowała prokuratura, istnieje związek pomiędzy wybuchem gazu, a pracami budowlanymi prowadzonymi pod ulicą Leszczyńską. Na miejscu zdarzenia nadal prowadzone są oględziny. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Gdy gaz zaczął się ulatniać, chcieli zatamować go kurtkami

  Gdy gaz zaczął się ulatniać, chcieli zatamować go kurtkami

  W Głowience w powiecie krośnieńskim robotnicy przypadkowo rozszczelnili gazociąg. Zamiast wezwać od razu pogotowie gazownicze próbowali oni zatamować wyciek gazu kurtkami - bezskutecznie, bo ciśnienie było za duże. Zauważyli to okoliczni mieszkańcy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pierwszy raz taka terapia w Polsce. To przełom?

  Pierwszy raz taka terapia w Polsce. To przełom?

  Lekarze z Kliniki Hematologii i Transplantologii Szpiku Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przeprowadzili po raz pierwszy w Polsce terapię CAR-T u pacjenta z chłoniakiem złośliwym. Polega ona na modyfikacji genetycznej limfocytów T tak, aby rozpoznawały one i niszczyły komórki rakowe. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00

  czytaj więcej »
 • Eluwina, alternatywko? "Ja już nie używam"

  Eluwina, alternatywko? "Ja już nie używam"

  O miano Młodzieżowego Słowa Roku konkurowały takie określenia jak "eluwina", "jesieniara" oraz "alternatywka". O objaśnienia poprosiliśmy młodych ekspertów. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Trwa "weekend cudów"

  Trwa "weekend cudów"

  Docierają do tych, którzy o pomoc nie proszą, do osób starszych i rodzin osób niepełnosprawnych. Mowa o paczkach, które docierają do potrzebujących podczas "weekendu cudów" Szlachetnej Paczki. Więcej na ten temat dziś w materiale Marii Mikołajewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Debata prawyborcza w PO

  Debata prawyborcza w PO

  Małgorzata Kidawa-Błońska kontra Jacek Jaśkowiak. Kto z nich stanie naprzeciwko Andrzeja Dudy w walce o fotel prezydencki? Przekonamy się już niebawem. W sobotę wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska i prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak przekonywali do swoich kandydatur i odpowiadali na pytania dotyczące najbardziej ważkich kwestii. Decyzja o tym, kto z ramienia PO wystartuje w majowych wyborach prezydenckich, ma zapaść 14 grudnia. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pytania o zarobki Stanisława Karczewskiego

  Pytania o zarobki Stanisława Karczewskiego

  Dziennikarz portalu tvn24.pl wziął pod lupę pracę Stanisława Karczewskiego na stanowisku lekarza. Marszałek Karczewski przez ponad sześć lat zarobił ponad 400 tysięcy złotych. Problem w tym, że przebywał wówczas na bezpłatnym urlopie. Jak się z tego tłumaczy? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Arlety Zalewskiej.

  czytaj więcej »
 • Śledztwo w sprawie tragedii w Szczyrku

  Śledztwo w sprawie tragedii w Szczyrku

  Śledztwo w sprawie katastrofy w Szczyrku. Według prokuratorów do eksplozji i pożaru doszło najprawdopodobniej po uszkodzeniu gazociągu podczas robót wykonywanych przez zewnętrzną firmę. W wyniku eksplozji zginęło osiem osób. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szczyrk nie może otrząsnąć się po tragedii

  Szczyrk nie może otrząsnąć się po tragedii

  Szczyrk nie może otrząsnąć się po tragedii. Wybuch gazu spowodował, że w środę wieczorem zawalił się dom z mieszkańcami w środku: wielopokoleniową rodziną. Wśród ofiar są cztery osoby dorosłe i czworo dzieci. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix