Aktualności

O krok od tragedii

O krok od tragedii

O krok od tragedii

Foto: Michał Fertykowski | Video: Fakty TVN
Pan Michał jadąc samochodem zauważył chłopca przed przejściem dla pieszych. Zatrzymał się, żeby go przepuścić. Nagle wyprzedził go inny samochód. Wjechał wprost na chłopca, który musiał uciekać. Zdążył dosłownie w ostatniej chwili. Wszystko nagrała kamera samochodowa. Więcej o tej sprawie dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
RRichi

Numery są czytelne więc samochód i prawko zabrać na 3 lata ''na przechowanie''.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Na kierowców padł strach. 9,99 zł za godzinę?

    Na kierowców padł strach. 9,99 zł za godzinę?

    9,99 zł za godzinę. Tyle będzie mogła wynosić opłata za parkowanie w centrach największych miast. Na kierowców padł blady strach. Tym bardziej, że wyższa będzie mogła być także kara za nieuiszczenie opłaty. Eksperci zauważają, że już teraz, przy o wiele niższych cenach, kierowcy starają się parkować tuż za granicą strefy. A to powoduje pogorszenie płynności ruchu na ulicach prowadzących do centrów miast. Więcej o nowych przepisach w "Faktach" o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Poseł mówi o pobiciu demonstrantów. Policja tłumaczy

    Poseł mówi o pobiciu demonstrantów. Policja tłumaczy

    Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem. I zadaje szefowi MSWiA Joachimowi Brudzińskiemu pytanie: "gdzie i dlaczego policjanci pobili" jednego z zatrzymanych. Policja odpowiada, jej że działania w trakcie protestu były w pełni transparentne, a funkcjonariusze reagowali tylko na łamanie prawa. - Każdy ma prawo brać udział w zgromadzeniach, nie stoimy naprzeciw temu prawu - zapewnił rzecznik Komendy Stołecznej Policji kom. Sylwester Marczak. W odpowiedzi na pytanie o odniesione przez demonstrantów obrażenia, odparł, że może do nich dojść, gdy osoba zatrzymana "stawia czynny, bierny opór, rzuca się policjantom". Adwokat Jarosław Kaczyński, reprezentujący dwóch zatrzymanych w trakcie tej demonstracji, przekonuje z kolei, że jego klienci nie popełnili żadnego przestępstwa. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pierwszy fotoradar w takim miejscu

    Pierwszy fotoradar w takim miejscu

    Nie są lubiane, ale skoro mogą poprawić bezpieczeństwo, fotoradary pojawią się na polskich autostradach. Pierwszy już został zamontowany. Co o fotoradarach myślą eksperci i kierowcy - o tym w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Czerwone flagi nad Bałtykiem

    Czerwone flagi nad Bałtykiem

    Takich korków nie widziano na Pomorzu od dawna. Przejechanie trasy z Trójmiasta do Władysławowa, odcinka o długości ok. 50 kilometrów, zajmowało nawet cztery godziny. Wszystko przez piękny upalny weekend i tysiące osób, które chciały skorzystać ze słońca i plaży. Nie zatrzymały ich nawet czerwone flagi wywieszone na aż siedemnastu kąpieliskach. Więcej o wakacjach nad Bałtykiem - w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • O wiekowym szewcu i dobrej wróżce z internetu

    O wiekowym szewcu i dobrej wróżce z internetu

    Proszę mi powiedzieć, co ja będę w domu robił? Usiądę na ławeczce, ręce o tak, i będę chmurki liczył? - pyta pan Adam, 79-letni szewc z warszawskiego śródmieścia. Ale ostatnio nie było dobrze. Po czterdziestu latach pan Adam miał zamknąć zakład, który funkcjonuje już 40 lat. Nie z powodu braku sił, ale braku klientów. I tu - jak dobra wróżka z bajki - wkroczyła blogerka. Jeden wpis i kilkanaście tysięcy udostępnień, by mieszkańcy Warszawy ze zdziwieniem odkryli czar prawdziwego rzemiosła. - Zrobiło się huzia na Józia, pełną parą - opowiada pan Adam. Więcej o szewcu, do którego przychodzi się nie tylko po buty, oraz o tym, jak internetowy wpis uratował zakład - w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Nocne posiedzenie, radykalne zmiany

    Nocne posiedzenie, radykalne zmiany

    Na jednym posiedzeniu Sejmu posłowie PiS uchwalili kolejne radykalne zmiany w ustawie o Sądzie Najwyższym. Kluczowe posiedzenie komisji odbyło się w nocy, trwało dziesięć godzin. O szczegółach w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Stocznia Gdańska znów państwowa

    Stocznia Gdańska znów państwowa

    Stocznia Gdańska, kolebka "Solidarności", właśnie wraca pod państwowe skrzydła. Chodzi o to, jak mówi Andrzej Kensbok z Agencji Rozwoju Przemysłu - by wykonać "pracę restrukturyzacyjną". Dwanaście lat temu agencja, która wprawdzie trochę inaczej się nazywała i na początku rozdzielała połączone stocznie - gdyńską i gdańską - przed sprzedażą tej ostatniej ukraińskim inwestorom, miała postawione identyczne cele. Za ile stocznię odkupiono - i czy za więcej niż sprzedano - to tajemnica handlowa. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Przełom w walce z czerniakiem?

    Przełom w walce z czerniakiem?

    Naukowcy z Uniwersytetu w Perth w Australii są przekonani, że test z krwi w przyszłości będzie główną bronią do walki z czerniakiem. Wychwytuje przeciwciała, które pojawiają się w surowicy, kiedy na skórze rośnie czerniak. Wizyta w przychodni, krótkie ukłucie - i wszystko będzie wiadomo. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Turyści ewakuowani. Woda zalewała kemping

    Turyści ewakuowani. Woda zalewała kemping

    W Krościenku nad Dunajcem woda zalała miejscowy kemping. Konieczna była ewakuacja stu osób. Również 24 turystów, wypoczywających w domkach letniskowych w Dębnie nad Jeziorem Czorsztyńskim musiało je opuścić z powodu podtopień. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Trwa usuwanie skutków gigantycznych opadów

    Trwa usuwanie skutków gigantycznych opadów

    Wezbrane rzeki, zalane domy i zniszczone drogi. Już 24 godziny trwa nierówna walka ze skutkami gigantycznych opadów deszczu, które miały miejsce głównie na południu Polski. O dramatycznej nocy i dniu, który nie przyniósł wytchnienia dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jana Błaszkowskiego.

    czytaj więcej »
   • Hodowle futerkowe zostają

    Hodowle futerkowe zostają

    Utrzymujemy w Polsce hodowlę zwierząt futerkowych, ale zaostrzone zostaną kryteria kontroli ferm - powiedział minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Zapowiedział także odejście od zakazu tak zwanego uboju rytualnego. O szczegółach zmian dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Gigantyczne problemy dla pasażerów

    Gigantyczne problemy dla pasażerów

    Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły w środę, że odwołują 600 lotów w Europie przewidzianych na 25 i 26 lipca w związku z zapowiadanymi strajkami personelu kabinowego w Hiszpanii, Portugalii i Belgii. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Sejm pracuje nad zmianami w sądownictwie

    Sejm pracuje nad zmianami w sądownictwie

    Zmiany do zmian w sądownictwie autorstwa PIS. Sejm zajmuje się m.in. projektem zmian w Prawie o prokuraturze, w ustawie o Sądzie Najwyższym oraz w ustawie o Krajowej Radzie Sądownictwa. Propozycje dotyczą m.in. procedury obsadzania stanowisk sędziowskich w SN i procedury wyboru pierwszego prezesa SN. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix