Aktualności

Nowa Syrena już wkrótce będzie do kupienia?

Nowa Syrena już wkrótce będzie do kupienia?

Nowa Syrena już wkrótce będzie do kupienia?

Video: Fakty TVN
Była autem dla ludu, a będzie autem dla konesera – tak właśnie koło zatoczyła historia jednego z najbardziej rozpoznawalnych aut w Polsce. Syrena była niekwestionowaną królową rodzimych dróg. Niestety po wielu latach panowania praktycznie zniknęła polskiego krajobrazu. Aż do tego momentu. Konstruktorzy z Kutna być może niedługo uruchomią produkcję auta, które znów trafi na polskie drogi. Kiedy może to nastąpić? Więcej w Faktach o 19:00 opowie o tym Paweł Płuska.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Gigantyczna kara za wycinkę drzew

  Gigantyczna kara za wycinkę drzew

  Aż 15 milionów kary musi zapłacić właściciel terenu przy ulicy Pabianickiej w Łodzi za wycinkę drzew. Właściciel, który dostał drakońską karę, wyciął 153 dorodne drzewa, by w tym miejscu zbudować osiedle mieszkaniowe. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Cannes oddaje hołd Andrzejowi Wajdzie

  Cannes oddaje hołd Andrzejowi Wajdzie

  W Pałacu Festiwalowym dziś uroczysty pokaz "Człowieka z żelaza". Kiedyś dostał Złotą Palmę, teraz - cyfrową rekonstrukcję. Na czerwonym dywanie będą polscy goście - w tym były prezydent Lech Wałęsa. Więcej o festiwalu filmowym w Cannes dziś w "Faktach" TVN o 19:00

  czytaj więcej »
 • Jedyna taka noc w roku

  Jedyna taka noc w roku

  To była bardzo długa i bardzo kulturalna noc. W ponad stu miastach do muzeów, galerii i nie tylko można było wejść bez biletu. Atrakcji było mnóstwo - wrażeń także. Choć swoje w kolejkach trzeba było odstać. Więcej o Nocy Muzeów dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pierwszy w historii Kongres Prawników Polskich

  Pierwszy w historii Kongres Prawników Polskich

  Po raz pierwszy środowiska sędziów, prawników i radców prawnych zebrały się na jednej sali, by ich głos sprzeciwu wobec zmian przygotowywanych w obszarze wymiaru sprawiedliwości wybrzmiał mocniej niż dotychczas. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Arlety Zalewskiej.

  czytaj więcej »
 • Autostrada A2 zostanie poszerzona

  Autostrada A2 zostanie poszerzona

  Autostrada A2 Stryków-Konotopa będzie miała dodatkowy trzeci pas ruchu. Powodem są remonty dwóch ekspresówek i tworzące się korki. Kierowcy pytają dlaczego nie można było tak od razu. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polaroid w polskich rękach. Syn milionera ma pomysł na biznes

  Polaroid w polskich rękach. Syn milionera ma pomysł na biznes

  Słynny amerykański Polaroid w polskich rękach. To nie żart. Fotograficzną markę, symbol nowoczesności lat 70. i 80. kupił polski miliarder Wiaczesław Smołokowski. Przekaże ją synowi, który ma pomysł na biznes: w erze cyfrowej oldskulowe polaroidy mogą się okazać bardzo pożądanym gadżetem. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Bez procesu

  Bez procesu

  Główny oskarżony w sprawie gangu, który wyłudzał metodą "na wnuczka" opuszcza poznański sąd w karetce. "Hoss", udając wnuczka, miał wyłudzić w Polsce i za granicą ponad 2 miliony złotych. Pytanie, czy teraz nie udaje choroby? Więcej w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jarosława Kostkowskiego.

  czytaj więcej »
 • Rozprawa "Hossa" odroczona. Zasłabł w sądzie

  Rozprawa "Hossa" odroczona. Zasłabł w sądzie

  Arkadiusz Ł. ps. "Hoss" zasiadł w piątek na ławie oskarżonych w procesie przed poznańskim sądem okręgowym. Prokuratura zarzuca mu kierowanie grupą przestępczą i wyłudzenie kilku milionów euro w Niemczech, Szwajcarii i Luksemburgu dzięki oszustwom metodą "na wnuczka". Rozprawa nie zdążyła się na dobre rozpocząć, a już musiała zostać przerwana. "Hoss" zasłabł, a dziennikarze musieli opuścić salę sądową. Kiedy na nią wrócili, usłyszeli, że została odroczona. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Mówią o nim: nadzieja polskiej kardiochirurgii

  Mówią o nim: nadzieja polskiej kardiochirurgii

  Niektórzy w jego wieku marzą, by nie oblać egzaminu. Ten 24-latek zdobył stopień doktora, choć nie ma jeszcze magistra. Więcej o studencie, który nazywany jest nadzieją polskiej kardiochirurgii, dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Renaty Kijowskiej.

  czytaj więcej »
tvnpix