Aktualności

Nowa Syrena już wkrótce będzie do kupienia?

Nowa Syrena już wkrótce będzie do kupienia?

Video: Fakty TVN
Była autem dla ludu, a będzie autem dla konesera – tak właśnie koło zatoczyła historia jednego z najbardziej rozpoznawalnych aut w Polsce. Syrena była niekwestionowaną królową rodzimych dróg. Niestety po wielu latach panowania praktycznie zniknęła polskiego krajobrazu. Aż do tego momentu. Konstruktorzy z Kutna być może niedługo uruchomią produkcję auta, które znów trafi na polskie drogi. Kiedy może to nastąpić? Więcej w Faktach o 19:00 opowie o tym Paweł Płuska.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Protest w obronie praw dzieci

  Protest w obronie praw dzieci

  Setki kobiet i mężczyzn, ojców i matek, w sobotę przed placówką straży granicznej w Michałowie domagało się od władz, żeby okazały litość dzieciom zamarzającym w pobliżu granicy z Białorusią. Apelowali również, by rządzący dopuścili lekarzy i wolontariuszy do migrantów. Więcej na ten temat dziś w materiale Andrzeja Zauchy w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Braki kadrowe na oddziałach pediatrycznych

  Braki kadrowe na oddziałach pediatrycznych

  Kolejne szpitale w Polsce alarmują o brakach kadrowych na oddziałach pediatrycznych. Z brakiem personelu mierzy się między innymi szpital w Cieszynie. Dyrekcja placówki i starostwo apelują do lekarzy rodzinnych, internistów i pediatrów o pomoc w obsadzie dyżurów. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tragedia na planie filmowym w USA

  Tragedia na planie filmowym w USA

  Jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów Alec Baldwin postrzelił na planie filmowym dwie osoby. Nie żyje operatorka, reżyser filmu został ranny. Co dokładnie wydarzyło się w Nowym Meksyku na planie westernu i jakie były naboje w filmowym rekwizycie? O tym dziś w materiale Anny Czerwińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szczyt UE bez rozstrzygnięć co do Polski

  Szczyt UE bez rozstrzygnięć co do Polski

  Szczyt Rady Europejskiej w Brukseli dobiegł końca. Jednym z tematów rozmów był kryzys praworządności w Polsce. Unijni przywódcy wyrazili zaniepokojenie, jednak nie wezwali do natychmiastowego uruchomienia wobec Polski tzw. mechanizmu praworządności. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rośnie liczba nowych zakażeń koronawirusem

  Rośnie liczba nowych zakażeń koronawirusem

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek o 5592 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Resort przekazał też, że zmarło 46 osób chorych na COVID-19. Najgorsza sytuacja jest na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu, gdzie władze powiekszają bazę łózek dla pacjentów covidowych. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szukają domu dla 8-miesięcznego chłopca

  Szukają domu dla 8-miesięcznego chłopca

  Marcin ma 8. miesięcy i dochodzi do siebie po tym, jak otarł się o śmierć. Matka chłopca jednak zrzekła się praw rodzicielskich, dlatego lekarze z Łodzi szukają dla dziecka nowego domu. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Niemcy chcą wzmocnić granicę z Polską

  Niemcy chcą wzmocnić granicę z Polską

  W Niemczech trwa debata o ewentualnym wzmocnieniu kontroli na granicy z Polską. Omawiane możliwe rozwiązania to między innymi częstsze wyrywkowe kontrole w terenie przygranicznym oraz tymczasowe kontrole na granicy. Zaostrzenia przepisów domagają się przedstawiciele służb porządkowych. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Czwarta fala w Polsce przyspiesza

  Czwarta fala w Polsce przyspiesza

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek o 3931 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Lekarze z niepokojem patrzą w przyszłość, bo obawiają się sparaliżowanych oddziałów szpitalnych. Dlatego cały czas zachęcają do szczepień. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Marian Banaś uderza w rząd

  Marian Banaś uderza w rząd

  Marian Banaś powiedział, że dysponuje oświadczeniami osób, na których śledczy mieli wymuszać fałszywe zeznania przeciwko niemu. Jego zdaniem to sprawa, która wymaga powołania komisji śledczej. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ceny paliw wciąż rosną

  Ceny paliw wciąż rosną

  Paliwo drożeje i będzie drożeć. Prezes partii rządzącej zapowiada, że rząd akcyzy nie obniży. Jak zapewnia Jarosław Kaczyński - pieniądze z akcyzy są potrzebne na programy społeczne. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Podwodni złomiarze na Bałtyku

  Podwodni złomiarze na Bałtyku

  Tego na Bałtyku jeszcze nie widziano. Podwodni złomiarze wycinają z wraków fragmenty wyposażenia z metali kolorowych. Bez skrupułów i bez refleksji niszczą podwodne zabytki. Więcej na ten temat w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix