Aktualności

Niebezpiecznie w górach. TOPR ostrzega przed trudnymi warunkami

Niebezpiecznie w górach. TOPR ostrzega przed trudnymi warunkami

Niebezpiecznie w górach. TOPR ostrzega przed trudnymi warunkami

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed intensywnymi opadami śniegu dla obszarów górskich. Ratownicy TOPR-u przestrzegają przed trudnymi warunkami w Tatrach. Ratownicy ewakuowali z Koziego Wierchu trójkę turystów – dorosłego mężczyznę oraz jego dwóch synów w wieku 11 i 14 lat. Brak wyobraźni, nieodpowiednie przygotowanie i nieliczenie się z prognozami pogody to wciąż problem w polskich górach. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Renaty Kijowskiej.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Prace nad Kodeksem wyborczym w cieniu zmiany premiera

  Prace nad Kodeksem wyborczym w cieniu zmiany premiera

  Opozycja bije na alarm, że będzie łatwiej o fałszerstwa wyborcze, choć PiS twierdzi, że tylko umożliwi wyborcy poprawki, przez co będzie mniej głosów nieważnych. O tym, jak ma zmienić się sposób głosowania w wyborach, więcej w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Dariusza Prosieckiego.

  czytaj więcej »
 • W całej Polsce trwa walka ze smogiem

  W całej Polsce trwa walka ze smogiem

  Problem smogu można zaobserwować w wielu częściach Polski. Aktywiści i przedstawiciele samorządów apelują o niewykorzystywanie do ogrzewania pali niskiej jakości, które przyczyniają się do wzrostu poziomu zanieczyszczenia powietrza. W akcję włączył się także Kościół. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Macieja Cnoty.

  czytaj więcej »
 • Święto na Nowogrodzkiej. Imieniny pani Basi

  Święto na Nowogrodzkiej. Imieniny pani Basi

  Rozmowa o rekonstrukcji rządu zaczęła się przy niecodziennej okazji. Na imieninach pani Basi. Widzowie popularnego serialu z życia PiS wiedzą, o kogo chodzi - a jeżeli ktoś nie wie, to niech tylko spojrzy jak 4 grudnia do pani Basi z kwiatami idą rzędem ministrowie, ówczesna pani premier, pan jeszcze wtedy wicepremier i posłowie. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Generał Kraszewski odwoła się do premiera

  Generał Kraszewski odwoła się do premiera

  Generał bez poświadczenia i pytanie o gorącą linię Pałac Prezydencki-MON. Jarosław Kraszewski - bliski prezydencki współpracownik - traci dostęp do informacji niejawnych dotyczących bezpieczeństwa. Generał broni jednak nie składa - będzie się odwoływał do premiera. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jak szkolą się kierowcy BOR

  Jak szkolą się kierowcy BOR

  Na lotnisku pod Lublinem swoje umiejętności szkolą kierowcy Biura Ochrony Rządu. Jazda zderzak w zderzak czy hamowanie na śliskiej nawierzchni to tylko niektóre elementy, które musza doskonalić. Jak wygląda szkolenie kierowcy, który wozi najważniejsze osoby w państwie? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Dariusza Prosieckiego.

  czytaj więcej »
 • "Dzień gniewu" po decyzji Trumpa

  "Dzień gniewu" po decyzji Trumpa

  Palestyński "dzień gniewu". Wzywał do niego przywódca Hamasu po tym jak Stany Zjednoczone ogłosiły, że uznają Jerozolimę za stolicę Izraela. W proteście tysiące osób wyszły na ulice. Nie tylko w Gazie. Głosy sprzeciwu wobec decyzji Donalda Trumpa płyną także z Europy. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Opozycji nie udało się odwołać Beaty Szydło

  Opozycji nie udało się odwołać Beaty Szydło

  Posłowie Prawa i Sprawiedliwości oraz koła Wolni i Solidarni zagłosowali w czwartek przeciwko wnioskowi Platformy Obywatelskiej o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło. Za wnioskiem opowiedzieli się posłowie: PO, Nowoczesnej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Unii Europejskich Demokratów. Połowa klubu Kukiz'15 wstrzymała się od głosu, druga połowa - nie wzięła udziału w głosowaniu. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Macieja Knapika.

  czytaj więcej »
 • Kto będzie premierem? Nie ustają spekulacje w sprawie zmian w rządzie

  Kto będzie premierem? Nie ustają spekulacje w sprawie zmian w rządzie

  Wicemarszałek Sejmu i szef klubu Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Terlecki poinformował, że w czwartek kierownictwo PiS zdecyduje, czy rekonstrukcja rządu obejmie także stanowisko jego szefa. Jak dodał, w przyszłym tygodniu przeprowadzone zostaną zmiany w gabinecie. W czwartek wieczorem mają się odbyć posiedzenia Komitetu Politycznego oraz klubu parlamentarnego partii rządzącej. O możliwych scenariuszach więcej w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

  czytaj więcej »
 • Pozew Komisji Europejskiej przeciwko Polsce, Czechom i Węgrom za nieprzyjęcie uchodźców

  Pozew Komisji Europejskiej przeciwko Polsce, Czechom i Węgrom za nieprzyjęcie uchodźców

  Komisja Europejska postanowiła skierować do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej sprawę przeciwko Polsce, Węgrom i Czechom w związku z niewykonaniem przez te kraje decyzji o relokacji uchodźców. - Solidarność nie jest czymś, co można po prostu wyłączyć, jeśli staje się niewygodna - tłumaczył na czwartkowej konferencji prasowej wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Macieja Sokołowskiego.

  czytaj więcej »
 • Nietypowa pomoc po nawałnicach

  Nietypowa pomoc po nawałnicach

  Rozebrał swój własny, nowy dom, by pomóc rodzinie, która straciła dach nad głową podczas sierpniowych nawałnic. Ściany budynku już rosną. A razem z nimi nadzieja, że ludzka życzliwość nie ma granicy. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jana Błaszkowskiego.

  czytaj więcej »
tvnpix