Aktualności

Miesiąc temu komornik bezprawnie zajął mienie córki dłużnika. Teraz zwrócił wszystkie rzeczy

Miesiąc temu komornik bezprawnie zajął mienie córki dłużnika. Teraz zwrócił wszystkie rzeczy

Miesiąc temu komornik bezprawnie zajął mienie córki dłużnika. Teraz zwrócił wszystkie rzeczy

W połowie grudnia ubiegłego roku w domu Marioli Augustyniak pojawił się asesor komorniczy. Kobieta mieszkająca we wsi Majdan pod Warszawą nie zalegała jednak z żadnymi należnościami – dług miał jej ojciec. Mimo to, asesor w dość brutalny i bezkompromisowy sposób zajął wiele przedmiotów z domu kobiety, m.in., pralkę, lodówkę i keyboard, na którym dziecko uczyło się grać. Po nagłośnieniu bezprawnej egzekucji przez dziennikarzy programu „Blisko Ludzi”, asesor zdecydował się zwrócić wszystkie przedmioty. Jak postępowanie komornika oceniają prawnicy i czy poniesie karę za bezprawne zajęcie mienia? O tym więcej w Faktach o 19:00 opowie Paweł Płuska.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
michal_cz

TO SĄ ZWYKLI ZŁODZIEJE KTÓRYM NIE CHCE SIĘ SPRAWDZAĆ DOKŁADNIE CZYJE MIENIE ZABIERAJĄ!!! TAKIE RZECZY TYLKO W POLSCE!!!

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Pierwsze zeznania pracownic Teatru Bagatela

    Pierwsze zeznania pracownic Teatru Bagatela

    Pierwsze kobiety, które oskarżają dyrektora Teatru Bagatela o molestowanie seksualne, zeznawały we wtorek w krakowskiej prokuraturze. Dyrektor Henryk Jacek Schoen jest na urlopie, a Teatr Bagatela nie przestaje grać. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Tekturowy czołg i żołnierze. MON zawiadamia prokuraturę

    Tekturowy czołg i żołnierze. MON zawiadamia prokuraturę

    Tekturowy czołg samozwańczej Lotnej Brygady Opozycji wyjechał na ulice Warszawy dziesiątego listopada. Miał to być happening wymierzony w "republikę banasiową". Zdjęcie czołgu jadącego za żołnierzami warty honorowej wywołało oburzenie i reakcje polityków. Ministerstwo Obrony Narodowej złożyło w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji

    Pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji

    We wtorek o godzinie 12 rozpoczęło się pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji. Otworzył je marszałek senior Antoni Macierewicz. Orędzie wygłosił prezydent Andrzej Duda. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • 47-latek śmiertelnie postrzelony podczas polowania

    47-latek śmiertelnie postrzelony podczas polowania

    Podczas polowania w miejscowości Pobłocie Małe śmiertelnie postrzelono mężczyznę. 47-latek był uczestnikiem polowania i pełnił funkcję naganiacza. Na miejscu pracuje prokuratura oraz policja w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Sztuka, którą napisało samo życie

    Sztuka, którą napisało samo życie

    To sztuka o osobach zaginionych i dramatach ich rodzin, a inspiracją były prawdziwe historie. Poznański Teatr Nowy przygotował przedstawienie "Chciałbym nie być", w którym zwraca uwagę na ogromny problem społeczny. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Protest przed polską ambasadą w Kijowie. Chodzi o zatrzymanie Ihora Mazura

    Protest przed polską ambasadą w Kijowie. Chodzi o zatrzymanie Ihora Mazura

    Polska Straż Graniczna, na podstawie wniosku Rosji, zatrzymała obywatela Ukrainy - Ihora Mazura, weterana walk w Donbasie, współpracownika ukraińskiego rzecznika praw obywatelskich. Minister Spraw Zagranicznych Jacek Czaputowicz poinformował, że polskie władze konsularne wyjaśniają ze stroną ukraińską powody wpisania Mazura na listę poszukiwanych. W sobotę wieczorem przed ambasadą RP w Kijowie przeciw temu zatrzymaniu protestowało kilkadziesiąt osób. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Z taksometrem, ale bez licencji

    Z taksometrem, ale bez licencji

    Pewien kierowca z Wrocławia bardzo chciał być taksówkarzem, ale takim bez nadmiernych obciążeń, więc taksometr bez legalizacji kupił od złomiarzy. Chciał też zainwestować w kasę fiskalną, aby było "bardziej realistycznie". Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

    czytaj więcej »
   • Białostocki problem z radarami

    Białostocki problem z radarami

    Fotoradary w Białymstoku nic nie dają, bo miasto od czasu zmiany przepisów z nich nie korzysta. W mieście zrobiło się niebezpiecznie, bo piraci drogowi czują się bezkarni. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Nowy rząd PiS

    Nowy rząd PiS

    Poznaliśmy skład nowego rządu. Większość resortów będzie kierowanych przez dotychczasowych ministrów. Jest jednak i kilka nowości. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Agencja Wywiadu rekrutuje. Oficjalnie

    Agencja Wywiadu rekrutuje. Oficjalnie

    Gdyby ktoś chciał zostać Jamesem Bondem, to właśnie ma szansę. Agencja Wywiadu rekrutuje agentów i to rekrutuje oficjalnie. Nie chodzi o żadne donoszenie, chodzi o normalną pracę. W ramach nowej strategii wywiad wychodzi frontem do klienta i otwiera stoisko na studenckich targach pracy. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 i w niedzielę o 18:15.

    czytaj więcej »
   • Specjalny dodatek dla policjantów

    Specjalny dodatek dla policjantów

    Policyjni związkowcy pochwalili się specjalnym dodatkiem, który dostają funkcjonariusze spędzający jesienią i zimą co najmniej cztery godziny dziennie w terenie. Dodatek ten przeznaczony jest na tak zwany posiłek regeneracyjny i wynosi dziennie 2 złote i 71 groszy. Co można za to kupić? Odpowiedź na to pytanie w materiale Macieja Mazura w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Kobiety oskarżające dyrektora zostaną przesłuchane

    Kobiety oskarżające dyrektora zostaną przesłuchane

    Dyrektor Teatru Bagatela idzie na urlop. Wszystko po oskarżeniach, jakie formułują wobec niego pracujące w teatrze kobiety, a tych jest już 16. Dyrektor miał dopuszczać się wobec nich mobbingu i molestowania, a teraz utrudniać prace tym, którzy udzielili im w sprawie wsparcia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix