Aktualności

Miesiąc temu komornik bezprawnie zajął mienie córki dłużnika. Teraz zwrócił wszystkie rzeczy

Miesiąc temu komornik bezprawnie zajął mienie córki dłużnika. Teraz zwrócił wszystkie rzeczy

Miesiąc temu komornik bezprawnie zajął mienie córki dłużnika. Teraz zwrócił wszystkie rzeczy

W połowie grudnia ubiegłego roku w domu Marioli Augustyniak pojawił się asesor komorniczy. Kobieta mieszkająca we wsi Majdan pod Warszawą nie zalegała jednak z żadnymi należnościami – dług miał jej ojciec. Mimo to, asesor w dość brutalny i bezkompromisowy sposób zajął wiele przedmiotów z domu kobiety, m.in., pralkę, lodówkę i keyboard, na którym dziecko uczyło się grać. Po nagłośnieniu bezprawnej egzekucji przez dziennikarzy programu „Blisko Ludzi”, asesor zdecydował się zwrócić wszystkie przedmioty. Jak postępowanie komornika oceniają prawnicy i czy poniesie karę za bezprawne zajęcie mienia? O tym więcej w Faktach o 19:00 opowie Paweł Płuska.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
michal_cz

TO SĄ ZWYKLI ZŁODZIEJE KTÓRYM NIE CHCE SIĘ SPRAWDZAĆ DOKŁADNIE CZYJE MIENIE ZABIERAJĄ!!! TAKIE RZECZY TYLKO W POLSCE!!!

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • "Mamy rosnącą falę epidemii"

    "Mamy rosnącą falę epidemii"

    Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę o ponad 10 tysiącach nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Ministerstwo alarmuje, że mamy do czynienia z "rosnącą falą epidemii". Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • O SARS-CoV-2 w Sejmie

    O SARS-CoV-2 w Sejmie

    Premier Mateusz Morawiecki przedstawił w Sejmie aktualną informację na temat walki epidemią COVID-19. Krytykował osoby nienoszące maseczek, wzywał do solidarności i apelował o rygorystyczne przestrzeganie obostrzeń. Co na to opozycja? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Szpital na Stadionie Narodowym. Gdzie jeszcze?

    Szpital na Stadionie Narodowym. Gdzie jeszcze?

    W pomieszczeniach kompleksu Stadionu Narodowego w Warszawie powstanie tymczasowy szpital dla osób zakażonych koronawirusem. To będzie pierwszy taki szpital w Polsce specjalnie zorganizowany na czas pandemii. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Szpital tymczasowy na Narodowym

    Szpital tymczasowy na Narodowym

    Na PGE Narodowym powstaje tymczasowy szpital dla chorych na COVID-19. Na początek ma tam być 500 łóżek. Co poza tym? Więcej na ten temat dziś w materiale Macieja Knapika w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Nowe obostrzenia w kościołach

    Nowe obostrzenia w kościołach

    Obowiązujące od soboty ograniczenia związane z epidemią dotyczą także kościołów i uroczystości religijnych. Zgodnie z wytycznymi w strefie żółtej wymagane są cztery metry kwadratowe na jednego uczestnika, a w strefie czerwonej siedem metrów kwadratowych. Obowiązują też maseczki. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Październik jest dla nas sprawdzianem"

    "Październik jest dla nas sprawdzianem"

    Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę o 8536 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Lekarze wciąż podkreślają, że to jest właśnie czas na wdrażanie działań "szybkich, zdecydowanych, niestandardowych". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Jesteśmy przyparci do muru"

    "Jesteśmy przyparci do muru"

    Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę o 9622 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. To najwyższy dobowy bilans potwierdzonych infekcji od początku pandemii w Polsce. Lekarze zwracają uwagę, że w szpilach zaczyna brakować miejsc, a system ochrony zdrowia staje się niewydolny. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Plan walki z epidemią

    Plan walki z epidemią

    Wracają limity, zdalne nauczanie i ograniczenia w działalności gospodarczej. Premier Morawiecki przedstawił plan dalszej walki z epidemią. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Roman Giertych wciąż w szpitalu

    Roman Giertych wciąż w szpitalu

    CBA przeszukało kancelarię i dom Romana Giertycha. Mecenas zasłabł i trafił do szpitala. Śledczy podejrzewają, że Giertych działał w grupie, która miała doprowadzić do wyprowadzenia ponad 90 milionów złotych ze spółki deweloperskiej. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Roman Giertych zatrzymany przez CBA

    Roman Giertych zatrzymany przez CBA

    CBA zatrzymało Romana Giertycha, mojego tatę. Trwa przeszukanie naszego domu - poinformowała córka mecenasa, Maria Giertych. Małżonka a jednocześnie pełnomocnik Romana Giertycha, Barbara Giertych relacjonowała: - On nie wie o co chodzi, nie ma pojęcia o stawianych mu zarzutach. To sytuacja kuriozalna - oceniła. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Załamanie pogody. Obfity deszcz i silny wiatr

    Załamanie pogody. Obfity deszcz i silny wiatr

    Strażacy interweniowali w nocy w całym kraju ponad 1100 razy. Najczęściej w województwach: kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim. Z kolei na Dolnym Śląsku w Racławicach Śląskich wylała rzeka. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix