Aktualności

Miesiąc temu komornik bezprawnie zajął mienie córki dłużnika. Teraz zwrócił wszystkie rzeczy

Miesiąc temu komornik bezprawnie zajął mienie córki dłużnika. Teraz zwrócił wszystkie rzeczy

Miesiąc temu komornik bezprawnie zajął mienie córki dłużnika. Teraz zwrócił wszystkie rzeczy

W połowie grudnia ubiegłego roku w domu Marioli Augustyniak pojawił się asesor komorniczy. Kobieta mieszkająca we wsi Majdan pod Warszawą nie zalegała jednak z żadnymi należnościami – dług miał jej ojciec. Mimo to, asesor w dość brutalny i bezkompromisowy sposób zajął wiele przedmiotów z domu kobiety, m.in., pralkę, lodówkę i keyboard, na którym dziecko uczyło się grać. Po nagłośnieniu bezprawnej egzekucji przez dziennikarzy programu „Blisko Ludzi”, asesor zdecydował się zwrócić wszystkie przedmioty. Jak postępowanie komornika oceniają prawnicy i czy poniesie karę za bezprawne zajęcie mienia? O tym więcej w Faktach o 19:00 opowie Paweł Płuska.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
michal_cz

TO SĄ ZWYKLI ZŁODZIEJE KTÓRYM NIE CHCE SIĘ SPRAWDZAĆ DOKŁADNIE CZYJE MIENIE ZABIERAJĄ!!! TAKIE RZECZY TYLKO W POLSCE!!!

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Rząd zapowiedział nowe obostrzenia

    Rząd zapowiedział nowe obostrzenia

    W poniedziałek w Polsce z powodu COVID-19 zmarło więcej osób niż normalnie zasiada posłów na sali plenarnej. To obrazowe porównanie, ale pokazuje skalę z jaką niemal każdego dnia mierzą się lekarze. We wtorek Ministerstwo Zdrowia ogłosiło nowe restrykcje. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pytania o transakcję Iwony Morawieckiej

    Pytania o transakcję Iwony Morawieckiej

    Nie milkną pytania w sprawie sprzedaży nieruchomości przez Iwonę Morawiecką. Jak ustaliły TVN24 i tvn24.pl, żona premiera zarobiła ponad 14 milionów złotych na sprzedaży działek we Wrocławiu. Morawieccy teren kupili w 2002 roku od Kościoła za 700 tysięcy złotych. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Koronawirus groźny także dla dzieci

    Koronawirus groźny także dla dzieci

    Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega, że w czwartej fali COVID-19 atakuje dzieci równie ostro jak dorosłych. Widać to także w polskich szpitalach, które przyjmują coraz więcej najmłodszych. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Lewica chce obowiązkowych szczepień

    Lewica chce obowiązkowych szczepień

    Lewica w niedzielę ogłosiła projekt ustawy, który wprowadzałaby obowiązek szczepień przeciwko COVID-19 dla dorosłych. Wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki w poniedziałek w rozmowie z dziennikarzami zapowiedział, że jego partia projektu nie poprze. Także po stronie opozycji nie widać entuzjazmu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Komentarze po "The Warsaw Summit"

    Komentarze po "The Warsaw Summit"

    Spotkanie "The Warsaw Summit" już przeszło do historii ze względu na listę gości. To bez wątpienia sojusznicy Jarosława Kaczyńskiego, który - jak twierdzi - właśnie z nimi chce naprawiać Unię. Więcej na ten temat w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Wgrali z COVID-19, walczą o zdrowie

    Wgrali z COVID-19, walczą o zdrowie

    Walka o życie i jego jakość nie skończyła się dla nich wraz z odłączeniem od respiratora. Pacjenci z ośrodków rehabilitacyjnych w Jaroszowcu i Głuchołazach zmagają się z COVID-19 do dziś. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • PiS chce zmieniać Europę

    PiS chce zmieniać Europę

    PiS wzięło na siebie rolę gospodarza spotkania liderów partii nacjonalistyczno-populistycznych w Europie. Lista gości jest krótka, ale nie zabrakło takich nazwisk jak Viktor Orban i Marine Le Pen. To z nimi Jarosław Kaczyński chce zmieniać Unię. Więcej na ten temat w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Smog zabija Polaków. Dzieci są bardzo narażone

    Smog zabija Polaków. Dzieci są bardzo narażone

    Pięć minut - tyle potrzebują najdrobniejsze pyły, by dostać się do naszego krwioobiegu i zacząć niszczyć napotkane narządy. Smog zabija blisko 40 tysięcy Polaków rocznie. Może się też przyczyniać do nowotworów mózgu. Więcej na ten temat w materiale Magdy Łucyan w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Bogurodzica" odśpiewana przez radnych

    "Bogurodzica" odśpiewana przez radnych

    W Starym Sączu radni podejmowali decyzję w sprawie uchylenia uchwały anty-LGBT. W trakcie dyskusji jedna z radnych wstała i zaczęła śpiewać "Bogurodzicę", następnie przyłączyli się do niej inni radni. Więcej na ten temat dziś w materiale Macieja Mazura w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Ponad pół tysiąca zgonów z powodu COVID-19

    Ponad pół tysiąca zgonów z powodu COVID-19

    Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek o 27356 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Resort przekazał też, że zmarły 502 osoby chorujące na COVID-19. Lekarze wciąż podkreślają, że na oddziałach covidowych są niemal wyłącznie osoby niezaszczepione. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Opozycja drąży temat Łukasza Mejzy

    Opozycja drąży temat Łukasza Mejzy

    W przestrzeni publicznej padają pytania o przeszłość i przyszłość wiceministra sportu Łukasza Mejzy. To poseł, który do niedawna był niezrzeszony, ale potem przystąpił do obozu rządzącego. Na jaw wychodzą kolejne bulwersujące fakty z jego życia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Ceny wciąż rosną

    Ceny wciąż rosną

    Inflacja w Polsce przyspiesza. Ma to bezpośredni wpływ na codzienne życie Polaków, którzy dotkliwie odczuwają drożyznę podczas zakupów. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix