Aktualności

Masz problem z oglądaniem pełnego wydania Faktów?

Masz problem z oglądaniem pełnego wydania Faktów?

Jak oglądać Fakty online?

Nie możesz obejrzeć całego wydania Faktów w Internecie? Wyjaśniamy, co może być tego przyczyną.

Jeśli masz problem z poprawnym odtwarzaniem pełnego wydania Faktów (w usłudze TVN Player), oto rozwiązanie problemu:

1. Sprawdź, czy Twój komputer spełnia wymagania techniczne. Przetestuj usługę TVN Player na swoim komputerze.

2. Jeśli mimo wykonania powyższych czynności nie możesz oglądać pełnego wydania Faktów - skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Masz do wyboru drogę elektroniczną: reklamacje.tvnplayer@tvn.pl lub tradycyjną.

Biuro Obsługi Klienta czynne jest:
pon-pt: 9.00-23.00
sb-nd: 11.00-23.00
nr tel.: 22 444 77 79.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
janusz_mis

podziwiam PANIA KATARZYNE POWINNA TEGO PISOWCA PODAC DO SADU ZA TAKIE KŁAMSTWA

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   1
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   pawelxp

   komentarz ukryty - pokaż

   Ha ha ha ha ale jaja! Fakty godz,19.00 dn28. 06,2015 "metro w Moskwie ma ponad 300 km.NIEWIADOMO ILE KILOMETROW MA TAJNE METRO PRAWDOPODOBNIE PROWADZI Z KREMLA" chyba do nieba:).Wiedzialem, ze dziennikarze tvn musza wiele wymyslac ale ze dali sie wepchnac w taka bzdure?Zastanowcie sie bo spotkacie sie z ludzmi i was wysmieja.Opowiadajcie o tym jak rozwiń

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      2
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     dawid8010

     Moskiewskie metro ma 333km długości(wszystkie 12 linii). W Moskwie oprócz powszechnie znanej i bardzo rozbudowanej sieci metra istnieje też drugie, określane kryptonimem system D-6 (Д-6) zaś od publikacji w 1992 w czasopiśmie „Ogoniok” bardziej znane jako Metro-2, eksploatujące wydzielone jedynie dla aparatu władzy 3 linie.
     Jesteś rozwiń

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       zamknij
       Zasady forum
       Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

       Pozostałe informacje

       • Znów polecimy w kosmos? Padła data

        Znów polecimy w kosmos? Padła data

        Każdy fan science fiction wie, że to kosmos jest ostateczną granicą. W naszym przypadku jest to też granica możliwości finansowych. Ostatni raz w kosmosie byliśmy za Gierka, a czy mamy jeszcze szanse na zobaczenie astronauty z polską flagą na kombinezonie? O takiej możliwości - po roku 2025 - mówi dr hab. Grzegorz Brona, prezes Polskiej Agencji Kosmicznej. Dlaczego tak ważne jest, by Polska zaczęła się liczyć w kosmosie? O tym w "Faktach" o 19:00.

        czytaj więcej »
       • "Nieprawdopodobny sygnał". Owsiak zmienił decyzję

        "Nieprawdopodobny sygnał". Owsiak zmienił decyzję

        Jeszcze dziś rano, jakby nie dowierzając, że to już się stało, na ogrodzeniu fundacji przybywało kartek ze słowami poparcia i prośbami by wrócił, by wciąż był dyrygentem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Białymstoku na ulice wyszli ludzie, którzy chcieli, by Jurek Owsiak zmienił swoją decyzję. Ale od wczorajszego wieczora już wiadomo, że ta pozytywna presja miała sens. Po wyjściu z mszy pogrzebowej Pawła Adamowicza Owsiak nagrał film. - Tak, będę grał z Orkiestrą. Tak, będę prezesem fundacji, dlatego że zobaczyłem co się dzieje tutaj obok - mówił. I określił to, co się działo w całym kraju jako "nieprawdopodobny sygnał". Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       • "Trzeba skończyć z nienawiścią". Jak to zrobić?

        "Trzeba skończyć z nienawiścią". Jak to zrobić?

        Szerokim echem odbił się apel dominikanina o. Ludwika Wiśniewskiego, wygłoszony podczas uroczystości pogrzebowej Pawła Adamowicza, by skończyć z nienawiścią, pogardą i bezpodstawnym oskarżaniem innych. Apel poruszył też polityków ze wszystkich stron sceny politycznej, pozostaje jednak pytanie o to, czy ten apel uda się zrealizować i jak tego dokonać. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       • Pożegnanie Pawła Adamowicza

        Pożegnanie Pawła Adamowicza

        Tysiące mieszkańców Gdańska towarzyszyło zmarłemu tragicznie prezydentowi miasta Pawłowi Adamowiczowi w jego ostatniej drodze z Europejskiego Centrum Solidarności do Bazyliki Mariackiej. To własnie tam w sobotę odbył się się pogrzeb. Dzisiejsze wydanie "Faktów" TVN o 19:00 zostanie w całości poświęcone uroczystościom i pamięci zamordowanego prezydenta.

        czytaj więcej »
       • Gdańsk żegna swojego prezydenta

        Gdańsk żegna swojego prezydenta

        Od kilkunastu godzin wejście do Europejskiego Centrum Solidarności ustawia się gigantyczna kolejka. Stoją w niej ci, którzy chcą w tych trudnych dla miasta dniach pożegnać prezydenta. O atmosferze miasta, które żegna Pawła Adamowicza w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       • Sytuacja w USA na ostrzu noża

        Sytuacja w USA na ostrzu noża

        W Stanach Zjednoczonych nastrój niepewności o jutro. Dyplomaci, urzędnicy i pracownicy federalni nie dostają pensji. W całym kraju pojawiają się dla nich darmowe restauracje, stołówki i banki żywności, a przed nimi - kolejki. Pieniędzy nie dostają pracownicy straży przybrzeżnej, więziennictwa, kontrolerzy lotów i osoby odpowiedzialne za kontrole na lotniskach. Nancy Pelosi, szefowa Izby Reprezentantów poprosiła Donalda Trumpa o przełożenie orędzia o stanie państwa, a prezydent poinformował o przełożeniu "wycieczki" Nancy Pelosi do Afganistanu, Egiptu i Brukseli. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       • Szkoły "funkcjonują normalnie", a na korytarzach cisza

        Szkoły "funkcjonują normalnie", a na korytarzach cisza

        "Nie ma mowy o masowym zjawisku zachorowalności. W większości województw szkoły i przedszkola funkcjonują normalnie". To stanowisko resortu edukacji. Ale w klasach i na korytarzach niektórych szkół - cisza. Najwięcej L4 - liczonych w tysiącach - odnotowano w Szczecinie i w Łodzi. Obawy o to, że na tzw. nauczycielską grypę może nie udać się znaleźć lekarstwa, są więcej niż uzasadnione. Więcej o proteście nauczycieli w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       • Łzy. Podziękowania. I pożegnanie na zawsze

        Łzy. Podziękowania. I pożegnanie na zawsze

        Łzy, wspomnienia, podziękowania. Kondukt przejdzie ulicami Gdańska, odwiedzając miejsca szczególnie ważne dla prezydenta Pawła Adamowicza, m.in. I Liceum Ogólnokształcące, którego absolwentem był prezydent. Gdańszczanie będą towarzyszyć swojemu prezydentowi w ostatniej drodze do Bazyliki Mariackiej i pożegnają się na zawsze w sobotę w południe. Więcej o organizacji pogrzebu w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       • Gdańsk żegna prezydenta

        Gdańsk żegna prezydenta

        Wejście do gdańskiego urzędu jest dziś zastawione zniczami. To tu od dwudziestu lat pracował prezydent Paweł Adamowicz. Od samego rana mieszkańcy przychodzą, zapalają znicze. I odbierają flagi z kirem. O tej atmosferze, o tym, jak Gdańsk żegna swego prezydenta - w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       • "Nie kwestionowali udziału, kwestionowali motywację"

        "Nie kwestionowali udziału, kwestionowali motywację"

        Najczęściej nie kwestionowali samego uczestnictwa w tym zdarzeniu, natomiast bardziej kwestionowali swoją motywację, związaną z propagowaniem nazistowskiego ustroju państwa - tak Joanna Smorczewska z Prokuratury Okręgowej w Gliwicach mówi o sześciu oskarżonych w sprawie zorganizowania i świętowania urodzin Adolfa Hitlera w lesie pod Wodzisławiem Śląskim. Między innymi te nazistowskie obchody ujawnili reporterzy "Superwizjera" TVN. Po emisji reportażu ruszyło prokuratorskie śledztwo, a teraz w sądzie jest akt oskarżenia dotyczący sprawy. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       • Stefan W. oszukał wszystkich, choć matka ostrzegała policję

        Stefan W. oszukał wszystkich, choć matka ostrzegała policję

        Matka Stefana W. obawiała się wyjścia syna z więzienia. Stefan W. miał być "niezadowolony z wymiaru odbywania kary pozbawienia wolności" i zapowiadał, że kiedy opuści mury więzienia, dopuści się "zachowań niezgodnych z porządkiem prawnym". O swoich obawach kobieta powiadomiła policję, a funkcjonariusze wysłali pismo do dyrektora zakładu karnego z prośbą o podjęcie działań. Stefan W. odbył rozmowy z wychowawcami w więzieniu, został też skierowany na konsultacje z psychologiem i lekarzem, ale "obawy, że skazany może nie przestrzegać porządku, nie zostały w trakcie tych rozmów potwierdzone". Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       • Plany uroczystości pogrzebowych Pawła Adamowicza

        Plany uroczystości pogrzebowych Pawła Adamowicza

        Pożegnanie zamordowanego prezydenta Gdańska rozpocznie się w Europejskim Centrum Solidarności, które Paweł Adamowicz stworzył. Potem urna z prochami prezydenta w uroczystym kondukcie zostanie przeniesiona do Bazyliki Mariackiej. Więcej o ostatniej drodze Pawła Adamowicza dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jana Błaszkowskiego.

        czytaj więcej »
       • Trudne warunki na południu

        Trudne warunki na południu

        Dawno nie było takiej zimy. W górach straszą lawiny, a na nizinach zaspy. Białystok miejscami jest sparaliżowany, a w Beskidach niektórzy są odcięci od świata. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       • Premier wskazał komisarza

        Premier wskazał komisarza

        Śmierć prezydenta Pawła Adamowicza prowadzi do wygaśnięcia jego mandatu. W ciągu 90 dni od daty jego śmierci premier powinien zarządzić przedterminowe wybory. Wcześniej szef rządu wskazuje osobę pełniącą obowiązki prezydenta Gdańska - komisarza. Wiceprezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz przekazała mediom, że to jej zaproponowano tę rolę. Więcej na temat zastępczyni Pawła Adamowicza dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       tvnpix