Aktualności

Masz problem z oglądaniem pełnego wydania Faktów?

Masz problem z oglądaniem pełnego wydania Faktów?

Jak oglądać Fakty online?

Nie możesz obejrzeć całego wydania Faktów w Internecie? Wyjaśniamy, co może być tego przyczyną.

Jeśli masz problem z poprawnym odtwarzaniem pełnego wydania Faktów (w usłudze TVN Player), oto rozwiązanie problemu:

1. Sprawdź, czy Twój komputer spełnia wymagania techniczne. Przetestuj usługę TVN Player na swoim komputerze.

2. Jeśli mimo wykonania powyższych czynności nie możesz oglądać pełnego wydania Faktów - skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Masz do wyboru drogę elektroniczną: reklamacje.tvnplayer@tvn.pl lub tradycyjną.

Biuro Obsługi Klienta czynne jest:
pon-pt: 9.00-23.00
sb-nd: 11.00-23.00
nr tel.: 22 444 77 79.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
janusz_mis

podziwiam PANIA KATARZYNE POWINNA TEGO PISOWCA PODAC DO SADU ZA TAKIE KŁAMSTWA

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   1
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   pawelxp

   komentarz ukryty - pokaż

   Ha ha ha ha ale jaja! Fakty godz,19.00 dn28. 06,2015 "metro w Moskwie ma ponad 300 km.NIEWIADOMO ILE KILOMETROW MA TAJNE METRO PRAWDOPODOBNIE PROWADZI Z KREMLA" chyba do nieba:).Wiedzialem, ze dziennikarze tvn musza wiele wymyslac ale ze dali sie wepchnac w taka bzdure?Zastanowcie sie bo spotkacie sie z ludzmi i was wysmieja.Opowiadajcie o tym jak rozwiń

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      2
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     dawid8010

     Moskiewskie metro ma 333km długości(wszystkie 12 linii). W Moskwie oprócz powszechnie znanej i bardzo rozbudowanej sieci metra istnieje też drugie, określane kryptonimem system D-6 (Д-6) zaś od publikacji w 1992 w czasopiśmie „Ogoniok” bardziej znane jako Metro-2, eksploatujące wydzielone jedynie dla aparatu władzy 3 linie.
     Jesteś rozwiń

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       zamknij
       Zasady forum
       Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

       Pozostałe informacje

       • Kolejne obostrzenia w walce z koronawirusem

        Kolejne obostrzenia w walce z koronawirusem

        Od 16 kwietnia zakrywanie twarzy w przestrzeni publicznej będzie obowiązkowe. Reszta obostrzeń pozostanie z nami minimum do 19 kwietnia. Co z datami egzaminów? Dlaczego w te święta nie powinniśmy się odwiedzać? Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       • Inny Wielki Czwartek

        Inny Wielki Czwartek

        W tym roku Wielkanoc nie będzie taka, jak zwykle. Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa z powodu walki z SARS-CoV-2. Duchowni apelują do wiernych o specjalne przeżywanie Wielkanocy. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       • Jak pomóc domom pomocy społecznej?

        Jak pomóc domom pomocy społecznej?

        Coraz więcej zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 w domach opieki społecznej. Personel tych domów coraz głośniej prosi o pomoc. W odpowiedzi wojewoda łódzki wysyła do pielęgniarki wojsko z nakazem pracy. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       • Wybory coraz bliżej?

        Wybory coraz bliżej?

        Pomimo globalnej pandemii, PiS cały czas prze do wyborów. Mają one zostać przeprowadzone korespondencyjnie. Działania obozu rządzącego krytykują politycy opozycji i prawnicy. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       • Pytania o wybory. Czy ustawa rozwiąże problem?

        Pytania o wybory. Czy ustawa rozwiąże problem?

        Polska cały czas walczy z SARS-CoV-2, nie milkną jednak coraz głośniejsze pytania związane z wyborami prezydenckimi. Elżbieta Witek będzie mogła teraz zmienić termin z powodu epidemii. To zakłada ustawa przyjęta późnym wieczorem głosami PiS. Ale nie brakuje głosów, że zmiana wprowadzona jest zbyt późno, padają też pytania o to, jak zapewnić, by wybory były powszechne, równe, bezpośrednie i tajne. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

        czytaj więcej »
       • Jak drony mogą pomóc w walce z SARS-CoV-2?

        Jak drony mogą pomóc w walce z SARS-CoV-2?

        Walka z epidemią COVID-19 trwa i przybiera różne formy. Służby na całym świecie sięgają po najnowsze technologie, by walczyć z koronawirusem. Czy w Polsce w tej walce mogą pomóc drony? O tym dziś w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

        czytaj więcej »
       • "Zanim sytuacja się poprawi, będzie dużo gorzej"

        "Zanim sytuacja się poprawi, będzie dużo gorzej"

        Na świecie trwa walka z koronawirusem. Od początku epidemii zakażenie SARS-CoV-2 wykryto u ponad 300 tysięcy Amerykanów. Największe ognisko znajduje się w Nowym Jorku, ale na wzrost liczby zachorowań przygotowuje się cały kraj. - To będzie najprawdopodobniej najtrudniejszy tydzień - przewiduje prezydent USA Donald Trump. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

        czytaj więcej »
       • #Koncertdlabohaterów. "Ludzie byli wzruszeni"

        #Koncertdlabohaterów. "Ludzie byli wzruszeni"

        Kilkudziesięciu artystów wzięło udział w specjalnym koncercie, organizowanym przez platformę Player.pl. W trakcie wydarzenia zbierane były środki na wsparcie pracowników ochrony zdrowia. W trakcie #koncertubohaterów udało się zebrać cztery miliony złotych, ale pieniądze wciąż można wpłacać. Artyści zagrali dla widzów bez wychodzenia z domów. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

        czytaj więcej »
       • Ciężka sytuacja w Domu Pomocy Społecznej

        Ciężka sytuacja w Domu Pomocy Społecznej

        Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach Marek Beresiński apeluje o ratunek - 61 podopiecznych i dziewięciu członków personelu jest zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Chorymi nie ma kto podawać lekarstw ani posiłków. W coraz większych kłopotach są także szpitale, bo 17 procent zakażonych to personel medyczny. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

        czytaj więcej »
       • Jak przeprowadzić korespondencyjne wybory?

        Jak przeprowadzić korespondencyjne wybory?

        W piątek klub Prawa i Sprawiedliwości złożył w Sejmie autopoprawkę do swego projektu ustawy w sprawie głosowania korespondencyjnego. Projekt zakłada, że w tegorocznych w wyborach prezydenckich możliwość głosowania korespondencyjnego będzie przysługiwać wszystkim wyborcom. Obawy ma jednak wiele grup pracowniczych, ale przede wszystkim listonosze. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

        czytaj więcej »
       • Wyścig po szczepionkę

        Wyścig po szczepionkę

        Świat patrzy na ręce naukowcom i dopinguje ich, by jak najszybciej wynaleźć szczepionkę na wroga całej ludzkości: koronawirusa SARS-CoV-2. Więcej na ten temat dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

        czytaj więcej »
       • Zaskakująca propozycja Gowina

        Zaskakująca propozycja Gowina

        Wicepremier Jarosław Gowin sprzeciwia się organizowaniu wyborów prezydenckich 10 maja i przedstawia projekt zmian konstytucji. Zakłada on wydłużenie kadencji Prezydenta RP do 7 lat i pozbawienie go możliwości ubiegania się o reelekcję na ten urząd. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

        czytaj więcej »
       • Ilu medyków zakażonych SARS-CoV-2?

        Ilu medyków zakażonych SARS-CoV-2?

        Ministerstwo Zdrowia nie podaje informacji o tym, ilu członków personelu medycznego w Polsce choruje na COVID-19. Dlatego spróbowaliśmy to ustalić. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

        czytaj więcej »
       • Spór o wybory prezydenckie

        Spór o wybory prezydenckie

        - Nie zajmujmy się wyborami, bo to nie jest czas, ani miejsce - stwierdziła kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska. Taki głos przeważa na opozycji. Tymczasem PiS chce wprowadzić głosowanie korespondencyjne dla wszystkich wyborców. Szczyt zachorowań dopiero przed nami, ale PiS nawet nie przebąkuje o przełożeniu wyborów prezydenckich. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

        czytaj więcej »
       tvnpix