Aktualności

Maluch ozdobą mieszkania. Właściciel auta jeździ nim tylko… po pokoju

Maluch ozdobą mieszkania. Właściciel auta jeździ nim tylko… po pokoju

Maluch ozdobą mieszkania. Właściciel auta jeździ nim tylko… po pokoju

Video: Robert Jałocha / Fakty TVN
Ma przejechane zaledwie 138 kilometrów. I nie zapowiada się na to, by ten Fiat 126p miał większy przebieg. Jego właściciel jeździ nim jedynie po… mieszkaniu. Brzmi nieprawdopodobnie, ale faktycznie jest w Polsce taki maluch, który stoi sobie zaparkowany w salonie. Więcej na ten temat w materiale Roberta Jałochy w „Faktach” TVN o 19:00.

Autor: Robert Jałocha / Źródło: Fakty TVN

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
jan_nagawiecki

A ciekawe czy ten pojazd musi miec ubezpieczenie OC czy tylko AC co nie walnął w ściane pokoju? Za to zakazane niebawem będzie używanie ZACHODNICH rewizjonistycznych i zabójczych dla pijanych za kierownica Polaków. Juz biadolą że Polske zalewaja stare samochody z Niemiec - tylko że te samochody nawet używane sa technicznie lepsze i mniej rozwiń

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Teczka, która wstrząsnęła PiS

    Teczka, która wstrząsnęła PiS

    Teczka tajnego współpracownika o pseudonimie "Ryszard" zawiera jego pisemne zobowiązanie do współpracy i donosy, jakie składał komunistycznej bezpiece. Jej odtajnienie budzi pytanie, czy Jarosław Kaczyński rzeczywiście - jak twierdzi - nic nie wiedział o przeszłości Kazimierza Kujdy, jednego z najbliższych współpracowników. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Prezes Zabłocki przechodzi w stan spoczynku

    Prezes Zabłocki przechodzi w stan spoczynku

    Stanisław Zabłocki, prezes Izby Karnej Sądu Najwyższego, poinformował Pierwszą Prezes Małgorzatę Gersdorf, że 20 lutego przechodzi w stan spoczynku. Jako motyw swej decyzji podał wejście w życie zmian wprowadzonych w regulaminie SN - przekazał w poniedziałek Sąd Najwyższy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Macierewicz ujawnił tajne informacje?

    Macierewicz ujawnił tajne informacje?

    Antoni Macierewicz, podsumowując w Sejmie w 2016 roku rządy Platformy Obywatelskiej, upublicznił informacje niejawne - poinformował Krzysztof Brejza z PO. Poseł wysłał do ministerstwa obrony pytania w sprawie kwestii poruszonych w czasie tamtego wystąpienia i otrzymał odpowiedź resortu. Teraz zapowiada, że złoży w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Kleszcze już ruszyły na żer

    Kleszcze już ruszyły na żer

    Kilka stopni na plusie przez kilka dni wystarczyło, by się uaktywniły i ruszyły na żer. Kleszcze atakują i zwierzęta, i ludzi. Łagodne zimy - mówią eksperci - mogą powodować wcześniejszą aktywność tych pasożytów. I właśnie teraz, w połowie lutego, zanotowano pierwsze przypadki kleszczy. O tym, gdzie je spotkać najłatwiej i jak się przed nimi chronić, w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Byłaby to kolejna instytucja kultury, która traci niezależność"

    "Byłaby to kolejna instytucja kultury, która traci niezależność"

    Chodzi nie tylko o osobę dyrektora. Nie tylko o samo Muzeum POLIN. Chodzi przede wszystkim o niezależność kultury. Czy rzeczywiście jest tak, że skoro muzeum "zostało wybudowane za polskie pieniądze", to państwo "powinno mieć wpływ na to, co jest tam wystawiane"? Opozycja nie ma wątpliwości: po teatrach we Wrocławiu, krakowskim Starym Teatrze, po Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Muzeum POLIN jest kolejną instytucją, na którą minister Gliński chciałby mieć wpływ. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Premier w objeździe. "Polacy już się nie dają nabrać"

    Premier w objeździe. "Polacy już się nie dają nabrać"

    Premier Morawiecki lubi kontakt z ludźmi - tak Ryszard Czarnecki z PiS tłumaczy decyzję premiera o wyruszeniu w Polskę z przekazem, dotyczącym tzw. "piątki Morawieckiego". 300 dni od zaprezentowania programu, szef rządu odwiedza trzy województwa - mazowieckie, świętokrzyskie i małopolskie. Premier mówił, że jego spotkania mają posłużyć przedstawieniu Polakom "sprawozdania" z wykonanych prac. Opozycja jednak pyta o to, czy to już nie początek kampanii wyborczej i o skuteczność programów rządu. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pośpieszna wycinka drzew na Mierzei Wiślanej

    Pośpieszna wycinka drzew na Mierzei Wiślanej

    Prace nad przekopem Mierzei Wiślanej ruszyły z kopyta, na miejscu pojawił się ciężki sprzęt, który wycina drzewa. Władze twierdzą, że decyzja wojewody o rozpoczęciu przekopu ma "rygor natychmiastowej wykonalności", stąd taki pośpiech. Decyzji sprzeciwiają się ekolodzy, trwa procedura odwoławcza, a Komisja Europejska apeluje o wstrzymanie prac i przypomina: obszar, na którym planowany jest kanał to teren Natura2000, objęty ochroną. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Zegarek", który może uratować życie

    "Zegarek", który może uratować życie

    Wygląda jak zegarek, ale to o wiele bardziej skomplikowane urządzenie. Może uratować życie. Wyłapie przyspieszony puls, zareaguje po upadku i samo skontaktuje się z numerem alarmowym. Tak właśnie uratowało panią Barbarę, która po zatorze otarła się o śmierć. Dlatego urządzenie, przeznaczone dla seniorów, testują kolejne miasta. Łódź - na masową skalę. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Awantura o dyrektora Muzeum POLIN

    Awantura o dyrektora Muzeum POLIN

    "Minister Gliński postanowił pożegnać prof. Dariusza Stolę. Nie przedłużył mu kontraktu" - poinformował na Twitterze Bogdan Zdrojewski, były minister kultury i dziedzictwa narodowego. To właśnie Zdrojewski powołał prof. Stolę na dyrektora muzeum w 2014 roku. Pod jego nadzorem muzeum doczekało się wielu wystaw i nagród, stało się miejscem ważnych debat i wydarzeń kulturalnych. Tylko w 2018 roku odwiedziło je 670 tys. zwiedzających. Dlatego decyzja ministra wzbudziła wiele komentarzy. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Superświęta nie będzie. Pomysł wycofany

    Superświęta nie będzie. Pomysł wycofany

    W czerwcu w Polsce nie będzie najdłuższego święta na kuli ziemskiej. Pani senator Platformy, która wymyśliła dziewięciodniowe Dni Wolności, mające uczcić jednym superświętem wszystkie przypadające w tym roku rocznice, wycofała swój projekt. Dlaczego? Bo wszyscy się z niej śmiali. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w niedzielę o 18:15 w TVN24.

    czytaj więcej »
   • Niepewny lód

    Niepewny lód

    Termometry w niektórych miejscach wskazują nawet 10 stopni Celsjusza, ale na rzekach i jeziorach cały czas zalega warstwa lodu. Ratownicy wodni apelują, by nie wchodzić na lód, ale niestety niektórzy lekceważą ostrzeżenia. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • SLD dołączy do Koalicji Europejskiej?

    SLD dołączy do Koalicji Europejskiej?

    W sobotę w Warszawie odbędzie się konwencja SLD, na której władze Sojuszu mają zdecydować o tym, czy przed wyborami do Parlamentu Europejskiego dołączą do szerokiej Koalicji Europejskiej. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix