Aktualności

Rekordowy gapowicz i bączki w zamiatarce. Maciej Mazur zaprasza na swój "Ranking"

Rekordowy gapowicz i bączki w zamiatarce. Maciej Mazur zaprasza na swój "Ranking"

Rekordowy gapowicz i bączki w zamiatarce. Maciej Mazur zaprasza na swój "Ranking"

Foto: tvn24 | Video: tvn24
Ile można zapłacić za jazdę na gapę? Dwieście złotych? Trzysta? Nie! Bo można też prawie 60 tysięcy. Tyle gdańskiej komunikacji miejskiej winna jest pewna notoryczna gapowiczka, która nigdy nie kupowała biletu, no i nie miała też szczęścia. I jeszcze coś z kroniki kryminalnej. Olsztyńscy policjanci mają za sobą udany weekend. Najpierw zatrzymali dwóch pijanych kierujących ruchem, a potem trzeciego, który kręcił bączki zamiatarką do ulic. A to tylko dwa z kilkunastu tematów, które wybiera i przedstawia Maciej Mazur. Program "Ranking Mazura" to subiektywny przegląd najważniejszych, bądź najbardziej osobliwych, wydarzeń minionego tygodnia, emitowany na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 oraz w niedzielę o 18:15.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Festiwalu nie będzie?

  Festiwalu nie będzie?

  Festiwal Polskiej Piosenki może być tylko w Opolu i będzie w Opolu - zapowiedział prezydent Arkadiusz Wiśniewski, który TVP wypowiedział umowę na organizację muzycznego wydarzenia. Tymczasem prezes telewizji publicznej zapowiedział, że 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej odbędzie się w innym mieście. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ewakuacja wieżowców w Koszalinie

  Ewakuacja wieżowców w Koszalinie

  Ponad 1000 mieszkańców zostało ewakuowanych w poniedziałek wieczorem z trzech bloków przy ul. Władysława IV w Koszalinie z powodu ryzyka uszkodzenia jednego z budynków. Po wykonaniu pomiarów sejsmicznych inspektor nadzoru budowlanego zezwolił im na bezpieczny powrót do mieszkań. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nagranie z wrocławskiej komendy niewystarczające do postawienia zarzutów?

  Nagranie z wrocławskiej komendy niewystarczające do postawienia zarzutów?

  Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że to były tortury - mówi o ujawnionym w "Faktach" TVN i w programie "Superwizjer" nagraniu z ostatnich chwil Igora Stachowiaka we wrocławskiej komendzie Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. Dlaczego ten film, znany prokuraturze od roku, okazał się niewystarczający do tego, by policjantom postawić zarzuty? Między innymi o tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Wojciecha Bojanowskiego.

  czytaj więcej »
 • Gigantyczna kara za wycinkę drzew

  Gigantyczna kara za wycinkę drzew

  Aż 15 milionów kary musi zapłacić właściciel terenu przy ulicy Pabianickiej w Łodzi za wycinkę drzew. Właściciel, który dostał drakońską karę, wyciął 153 dorodne drzewa, by w tym miejscu zbudować osiedle mieszkaniowe. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Cannes oddaje hołd Andrzejowi Wajdzie

  Cannes oddaje hołd Andrzejowi Wajdzie

  W Pałacu Festiwalowym dziś uroczysty pokaz "Człowieka z żelaza". Kiedyś dostał Złotą Palmę, teraz - cyfrową rekonstrukcję. Na czerwonym dywanie będą polscy goście - w tym były prezydent Lech Wałęsa. Więcej o festiwalu filmowym w Cannes dziś w "Faktach" TVN o 19:00

  czytaj więcej »
 • Jedyna taka noc w roku

  Jedyna taka noc w roku

  To była bardzo długa i bardzo kulturalna noc. W ponad stu miastach do muzeów, galerii i nie tylko można było wejść bez biletu. Atrakcji było mnóstwo - wrażeń także. Choć swoje w kolejkach trzeba było odstać. Więcej o Nocy Muzeów dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pierwszy w historii Kongres Prawników Polskich

  Pierwszy w historii Kongres Prawników Polskich

  Po raz pierwszy środowiska sędziów, prawników i radców prawnych zebrały się na jednej sali, by ich głos sprzeciwu wobec zmian przygotowywanych w obszarze wymiaru sprawiedliwości wybrzmiał mocniej niż dotychczas. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Arlety Zalewskiej.

  czytaj więcej »
 • Autostrada A2 zostanie poszerzona

  Autostrada A2 zostanie poszerzona

  Autostrada A2 Stryków-Konotopa będzie miała dodatkowy trzeci pas ruchu. Powodem są remonty dwóch ekspresówek i tworzące się korki. Kierowcy pytają dlaczego nie można było tak od razu. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polaroid w polskich rękach. Syn milionera ma pomysł na biznes

  Polaroid w polskich rękach. Syn milionera ma pomysł na biznes

  Słynny amerykański Polaroid w polskich rękach. To nie żart. Fotograficzną markę, symbol nowoczesności lat 70. i 80. kupił polski miliarder Wiaczesław Smołokowski. Przekaże ją synowi, który ma pomysł na biznes: w erze cyfrowej oldskulowe polaroidy mogą się okazać bardzo pożądanym gadżetem. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Bez procesu

  Bez procesu

  Główny oskarżony w sprawie gangu, który wyłudzał metodą "na wnuczka" opuszcza poznański sąd w karetce. "Hoss", udając wnuczka, miał wyłudzić w Polsce i za granicą ponad 2 miliony złotych. Pytanie, czy teraz nie udaje choroby? Więcej w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jarosława Kostkowskiego.

  czytaj więcej »
tvnpix