Aktualności

Rekordowy gapowicz i bączki w zamiatarce. Maciej Mazur zaprasza na swój "Ranking"

Rekordowy gapowicz i bączki w zamiatarce. Maciej Mazur zaprasza na swój "Ranking"

Rekordowy gapowicz i bączki w zamiatarce. Maciej Mazur zaprasza na swój "Ranking"

Foto: tvn24 | Video: tvn24
Ile można zapłacić za jazdę na gapę? Dwieście złotych? Trzysta? Nie! Bo można też prawie 60 tysięcy. Tyle gdańskiej komunikacji miejskiej winna jest pewna notoryczna gapowiczka, która nigdy nie kupowała biletu, no i nie miała też szczęścia. I jeszcze coś z kroniki kryminalnej. Olsztyńscy policjanci mają za sobą udany weekend. Najpierw zatrzymali dwóch pijanych kierujących ruchem, a potem trzeciego, który kręcił bączki zamiatarką do ulic. A to tylko dwa z kilkunastu tematów, które wybiera i przedstawia Maciej Mazur. Program "Ranking Mazura" to subiektywny przegląd najważniejszych, bądź najbardziej osobliwych, wydarzeń minionego tygodnia, emitowany na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 oraz w niedzielę o 18:15.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Koronawirus z Chin. Są kolejne przypadki

  Koronawirus z Chin. Są kolejne przypadki

  Są kolejne przypadki zarażenia koronawirusem z Wuhan. W czwartek rano chińskie władze potwierdziły 571 zachorowań i 17 ofiar tego wirusa. Eksperci spodziewają się, że końcowa liczba zachorowań będzie znacznie wyższa. Czy grozi nam nowa światowa pandemia? Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rocznica wyzwolenia Auschwitz w Jerozolimie. Jest Putin, nie ma Dudy

  Rocznica wyzwolenia Auschwitz w Jerozolimie. Jest Putin, nie ma Dudy

  Wielu światowych przywódców w Jerozolimie uczestniczy w V Światowym Forum Holokaustu. Uroczystości związane są z 75. rocznicą wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. W obchodach udziału nie bierze prezydent Andrzej Duda, któremu organizatorzy nie udzielili głosu podczas wydarzenia. Jest za to Władimir Putin, a w Warszawie - specjalny zespół analizuje każde jego słowo. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co dalej z "ustawą represyjną"?

  Co dalej z "ustawą represyjną"?

  "Ustawa represyjna", którą w całości odrzucił Senat, znów w Sejmie. Komisja sprawiedliwości i praw człowieka negatywnie zaopiniowała uchwałę Senatu, a to daje możliwość odrzucenia jej. Sprzeciw izby wyższej można odrzucić bezwzględną większością głosów - i wówczas nowelizacja trafia do prezydenta. "Ustawa represyjna" między innymi rozszerza odpowiedzialność dyscyplinarną sędziów. Zaproponowane regulacje krytykuje opozycja, część środowiska sędziowskiego oraz organizacje międzynarodowe. O odrzucenie ustawy do prezydenta Andrzeja Dudy apelowali także amerykańscy kongresmeni. Jak powiedział prezydencki minister Andrzej Dera, w takim przypadku prezydent podpisze ustawę, bo "te zmiany są potrzebne". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Trybunał Konstytucyjny kontra Sąd Najwyższy

  Trybunał Konstytucyjny kontra Sąd Najwyższy

  Sąd Najwyższy w składzie trzech izb: Cywilnej, Karnej, a także Pracy i Ubezpieczeń Społecznych ma w czwartek odpowiedzieć na pytanie pierwszej prezes Sądu Najwyższego. Prof. Małgorzata Gersdorf chce ustalić, czy osoby powołane na sędziego na wniosek nowej Krajowej Rady Sądownictwa są uprawnione do orzekania. W środę do gry wkroczył Trybunał Konstytucyjny i zaczęły się schody. Więcej na ten temat dziś w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nie będzie śledztwa w sprawie uszkodzonych dowodów

  Nie będzie śledztwa w sprawie uszkodzonych dowodów

  Płyty CD, które były dowodami w procesie dotyczącym wypadku premier Beaty Szydło w Oświęcimiu w lutym 2017 roku, zostały uszkodzone. Na jednej z nich znajdował się zapis z kamer monitoringu, dokumentujący przejazd kolumny ówczesnej szefowej rządu. Obrońca oskarżonego w tej sprawie Sebastiana Kościelnika, mecenas Władysław Pociej, zawiadomił prokuraturę w związku z uszkodzeniem płyt CD. Teraz jednak prokuratora oświadczyła, że śledztwa nie będzie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Raport NIK w sprawie GetBack

  Raport NIK w sprawie GetBack

  Marian Banaś znów zabiera głos i uderza w rząd PiS. NIK bezlitośnie punktuje państwowe instytucje w sprawie afery GetBack. Suchej nitki nie zostawia zwłaszcza na Komisji Nadzoru Finansowego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Obywatelska interwencja we Wrocławiu

  Obywatelska interwencja we Wrocławiu

  Jazda pojazdem zamówionym przez aplikację zamieniła się w walkę o życie i w obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. Więcej na temat pijackiego rajdu w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zarzut znęcania się nad rodziną

  Zarzut znęcania się nad rodziną

  Mówił, że dzieci go denerwowały. Jednemu synowi złamał nogę, drugi też miał ślady pobicia. Policjanci zastali mężczyznę kompletnie pijanego. 32-latek miał pod opieką jeszcze czworo maluchów. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • List kongresmenów do Andrzeja Dudy

  List kongresmenów do Andrzeja Dudy

  Dwaj amerykańscy kongresmeni napisali do prezydenta Dudy w sprawie zmian w sądownictwie. Demokraci Eliot Engel i William Keating wyrażają zaniepokojenie proponowanymi zmianami i piszą o "poważnym kroku wstecz" dla polskiej demokracji. Co na to polscy politycy? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Groźny wirus z Chin

  Groźny wirus z Chin

  Kolejne przypadki osób zakażonych koronawirusem w Chinach. Pierwszą chorą osobę zidentyfikowano również w Korei Południowej. Przyleciała ona z Wuhan, gdzie wykryto ognisko choroby. Zakażenie może się objawiać gorączką, kaszlem, spłyceniem oddechu i trudnościami w oddychaniu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Prezydent apeluje do górników o pomoc w zmianach

  Prezydent apeluje do górników o pomoc w zmianach

  Andrzej Duda w przemówieniu dla górniczej "Solidarności" apelował o pomoc w zmianach sądownictwa. Skarżył się, że "oni się bronią". "Mają swoich kolegów za granicą. W trybunałach i różnych innych miejscach" - mówił prezydent. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kampania prezydencka ruszyła

  Kampania prezydencka ruszyła

  Początek kampanii prezydenckiej i konwencja Roberta Biedronia, kandydata Lewicy. Podczas swojego wystąpienia odniósł się do ustawy represyjnej. Jego zdaniem - rolą prezydenta jest nie tylko wetowanie złych ustaw, ale też proponowanie nowych, dobrych rozwiązań. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Regularne kursy kolei parowej

  Regularne kursy kolei parowej

  W XXI wieku kolej parowa w Polsce ma się najlepiej na świecie - właśnie wracają regularne połączenia. Jak relacjonują turyści taka przejażdżka to "coś niespotykanego w dzisiejszych czasach". Więcej na ten temat dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix