Aktualności

Który sąd zajmie się sprawą Iwony Cygan?

Który sąd zajmie się sprawą Iwony Cygan?

Który sąd zajmie się sprawą Iwony Cygan?

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Czy rodzina brutalnie zamordowanej Iwony Cygan doczeka się sprawiedliwości? Prokuratura oskarża 17 osób, a sprawa wpłynęła do tarnowskiego sądu. Tego najbardziej obwiała się rodzina, bo nie ufa tamtejszym sędziom. Kto osądzi więc sprawców? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Renaty Kijowskiej.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Była premier krytykowana za słowa o nagrodach dla ministrów

  Była premier krytykowana za słowa o nagrodach dla ministrów

  - Ministrowie i wiceministrowie w rządzie PiS otrzymywali nagrody za ciężką, uczciwą pracę i te pieniądze się im po prostu należały - oświadczyła w czwartek w Sejmie była premier Beata Szydło. Opozycja krytykuje byłą szefową rządu za te słowa. Więcej o tej sprawie w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Magdy Łucyan.

  czytaj więcej »
 • PiS zapowiada kolejne zmiany w przepisach dotyczących Trybunału Konstytucyjnego

  PiS zapowiada kolejne zmiany w przepisach dotyczących Trybunału Konstytucyjnego

  Prawo i Sprawiedliwość złożyło w czwartek w Sejmie projekt nowelizacji przepisów ustaw o organizacji Trybunału Konstytucyjnego i statusu jego sędziów. Jak poinformował poseł PiS Marek Ast, przewiduje on opublikowanie trzech dotychczas niepublikowanych orzeczeń Trybunału. Zaznaczył, że publikacja nastąpi z zastrzeżeniem, iż "orzeczenia były wydane z naruszeniem prawa". Dodał także, że "z punktu widzenia formalno-prawnego ta publikacja nie będzie miała jakiegokolwiek znaczenia". Więcej o proponowanych zmianach w przepisach dotyczących Trybunału Konstytucyjnego w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

  czytaj więcej »
 • Emerytowana nauczycielka wygrała milion

  Emerytowana nauczycielka wygrała milion

  Właśnie wygrała milion, ale uważa, że najważniejszych rzeczy w życiu kupić nie można. Emerytowana nauczycielka z Podkarpacia uczyła polskiego, ale to matematyka zapewniła jej zwycięstwo. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Katarzyny Górniak.

  czytaj więcej »
 • Wojewoda odmówił strażakom

  Wojewoda odmówił strażakom

  "W roku jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zabrakło miejsca na uroczystości dla strażaków ochotników w centralnym punkcie stolicy" - alarmuje związek OSP. Chodzi o planowane uroczystości na placu Piłsudskiego, na które zgody nie wydał wojewoda mazowiecki. Polskie Stronnictwo Ludowe apeluje do premiera o jego dymisję. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • PiS zapowiada zmiany w ustawach sądowych

  PiS zapowiada zmiany w ustawach sądowych

  Prawo i Sprawiedliwość zapowiedziało w czwartek znowelizowanie Ustaw o ustroju sądów powszechnych i Sądzie Najwyższym. Zdaniem posła Marka Asta nowe propozycje "wypełniają oczekiwania i części opinii publicznej, i części środowiska sędziowskiego". O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Prokurator Generalny kwestionuje przepis ustawy o IPN

  Prokurator Generalny kwestionuje przepis ustawy o IPN

  Jeden z przepisów noweli ustawy o IPN, odnoszący się do czynów popełnionych za granicą, niezależnie od prawa obowiązującego w miejscu ich popełnienia, należy uznać za niekonstytucyjny - wskazano w stanowisku Prokuratora Generalnego dla Trybunału Konstytucyjnego. Ustawa o Instytucie Pamięci Narodowej powstała na podstawie rządowego projektu, opracowanego przez ministerstwo sprawiedliwości, na czele którego stoi Zbigniew Ziobro. Na etapie uzgodnień, opiniowania i konsultacji publicznych Prokurator Generalny, którym również jest Ziobro, nie zabierał głosu w sprawie projektu. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dyrektorka przedszkola z zarzutami

  Dyrektorka przedszkola z zarzutami

  Upatrzyła sobie 3-letniego Kacpra na ofiarę. Szarpała go, zawijała w koc, rzucała. Dyrektorce prywatnego przedszkola w Nowym Sączu przedstawiono już zarzut znęcania się nad dzieckiem. Ale stało się to dopiero po interwencji dziennikarzy programu "UWAGA!" TVN. Wcześniej prokuratura nie robiła nic, by chronić dzieci. O tej bulwersującej sprawie dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Renaty Kijowskiej.

  czytaj więcej »
 • Powraca zapomniana choroba

  Powraca zapomniana choroba

  W krajach Starego Kontynentu, w tym również w Polsce, jest coraz więcej przypadków zachorowań na odrę. Eksperci podkreślają, że groźna choroba zakaźna rozprzestrzenia się przez brak szczepień. Najgorsza sytuacja jest na Ukrainie i w Rumunii. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co dalej z projektem "Zatrzymaj aborcję"?

  Co dalej z projektem "Zatrzymaj aborcję"?

  Co dalej z obywatelskim projektem ustawy "Zatrzymaj aborcję". Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka dała zielone światło i projekt miał teraz trafić do Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Ta odwołała środowe i czwartkowe posiedzenie. Na ulice wyszli zwolennicy utrzymania kompromisu aborcyjnego oraz osoby domagające się liberalizacji przepisów. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Expose szefa polskiej dyplomacji

  Expose szefa polskiej dyplomacji

  Komisja Europejska nie jest superrządem, a Parlament Europejski nie jest superparlamentem - mówi w Sejmie Jacek Czaputowicz. W swoim expose szef polskiej dyplomacji zapewniał, że stawia na Stany Zjednoczone i Europę, choć dostrzega kryzys w Unii. Jego zdaniem mocniej powinny się integrować unijne rządy, a nie unijne instytucje. Więcej o wystąpieniu szefa MSZ dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Srebrna medalistka w short tracku wróciła do Polski. Siostra nie mogła się doczekać

  Srebrna medalistka w short tracku wróciła do Polski. Siostra nie mogła się doczekać

  Zdobywczyni srebrnego medalu na mistrzostwach świata w short tracku - Natalia Maliszewska - wróciła do rodzinnego Białegostoku. W mieście jest bohaterką. Po największym sukcesie Polski w tej dyscyplinie, nie spoczywa na laurach. Wspólnych treningów nie może doczekać się jej siostra Patrycja, która leczy ciężką kontuzję. Więcej o historii sióstr w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Katarzyny Górniak.

  czytaj więcej »
 • Polski rząd odpowiada Komisji Europejskiej ws. praworządności

  Polski rząd odpowiada Komisji Europejskiej ws. praworządności

  Strona polska zwraca się do Komisji Europejskiej o wstrzemięźliwość w dokonywaniu przedwczesnych ocen wprowadzanych zmian do czasu ich pełnej implementacji - napisano w dokumencie polskich władz przesłanym we wtorek do Brukseli. Polski rząd na 20 stronach przekazał oficjalną odpowiedź na zalecenia Komisji w sprawie praworządności w Polsce, wydane 20 grudnia 2017 roku. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego

  czytaj więcej »
tvnpix