Aktualności

Który sąd zajmie się sprawą Iwony Cygan?

Który sąd zajmie się sprawą Iwony Cygan?

Który sąd zajmie się sprawą Iwony Cygan?

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Czy rodzina brutalnie zamordowanej Iwony Cygan doczeka się sprawiedliwości? Prokuratura oskarża 17 osób, a sprawa wpłynęła do tarnowskiego sądu. Tego najbardziej obwiała się rodzina, bo nie ufa tamtejszym sędziom. Kto osądzi więc sprawców? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Renaty Kijowskiej.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Trwa śledztwo po awanturze podczas derbów Krakowa

  Trwa śledztwo po awanturze podczas derbów Krakowa

  Podczas środowego meczu Cracovii z Wisłą Kraków doszło do awantury. Kibice gospodarzy obrzucili sektor gości racami i petardami. Trwa śledztwo w tej sprawie, Cracovia już została ukarana przez Komisję Ligi. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Renaty Kijowskiej.

  czytaj więcej »
 • Sejm przyjął zmiany w ordynacji wyborczej

  Sejm przyjął zmiany w ordynacji wyborczej

  Sejm uchwalił w czwartek zmiany w ordynacji wyborczej autorstwa PiS wraz z licznymi poprawkami tego klubu. Nowe rozwiązania to m.in. dwukadencyjność wójtów, burmistrzów i prezydentów miast liczona od wyborów samorządowych w 2018 r., JOW-y w gminach do 20 tysięcy, wygaszenie kadencji PKW. Nie będzie głosowania korespondencyjnego. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Macieja Knapika.

  czytaj więcej »
 • Mateusz Morawiecki opuścił szczyt UE przed jego końcem

  Mateusz Morawiecki opuścił szczyt UE przed jego końcem

  Premier Mateusz Morawiecki wyjechał z Brukseli przed końcem odbywającego się tam szczytu Unii Europejskiej. Jak informują polskie służby dyplomatyczne, szef rządu musiał wylecieć wcześniej do Polski z powodu obowiązków w kraju. Tymczasem Komisja Europejska będzie w środę analizować ustawy o Sądzie Najwyższym oraz Krajowej Radzie Sądownictwa i podejmie decyzję, czy aktywować wobec Polski artykuł 7. unijnego traktatu - twierdzi Polska Agencja Prasowa powołująca się na unijne źródło. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

  czytaj więcej »
 • Urodziła się z sercem poza ciałem

  Urodziła się z sercem poza ciałem

  Urodziła się z sercem na zewnątrz klatki piersiowej, ale żyje i ma się coraz lepiej. Sukces brytyjskich lekarzy daje nadzieję rodzicom chorych dzieci. O szczegółach niezwykłych urodzin dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Renaty Kijowskiej.

  czytaj więcej »
 • Morawiecki w Brukseli w nowej roli

  Morawiecki w Brukseli w nowej roli

  Mateusz Morawiecki po raz pierwszy w roli premiera pojawił się na unijnym szczycie. W Brukseli już spotkał się z liderami Grupy Wyszehradzkiej i rozmawiał z szefem Komisji Europejskiej. Zamierza go przekonywać, że Polska ma prawo do zmian w systemie sądownictwa. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Z pełnym impetem wjechał w radiowóz"

  "Z pełnym impetem wjechał w radiowóz"

  W wyniku policyjnego pościgu ulicami Tarnobrzega za hondą, która nie zatrzymała się do kontroli drogowej, ranne zostały cztery osoby, w tym trzech policjantów. Uciekinierów udało się zatrzymać. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Senat wznowił prace nad ustawami o SN i KRS

  Senat wznowił prace nad ustawami o SN i KRS

  W czwartek o godzinie 9 Senat wznowił debatę nad nową ustawą o Sądzie Najwyższym autorstwa prezydenta Andrzeja Dudy. Senatorowie zaczęli omawiać ustawę w środę wieczorem, co przerwano około północy. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Departament Stanu krytykuje decyzję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

  Departament Stanu krytykuje decyzję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

  Jesteśmy ogromnie zaniepokojeni kierunkiem, w jakim zdaje się zmierzać Polska - powiedziała we wtorek na konferencji prasowej rzeczniczka Departamentu Stanu USA Heather Nauert. - Wolne i niezależne media są jednym z głównych filarów demokratycznego państwa - oświadczyła, komentując decyzję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie relacjonowania przez TVN24 kryzysu politycznego w grudniu ubiegłego roku. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Karetka z chorym dzieckiem utknęła na kamieniu

  Karetka z chorym dzieckiem utknęła na kamieniu

  W Gorzowie Wielkopolskim karetka z dzieckiem jechała do szpitala, ale utknęła przed osiedlowym szlabanem. Próbowała go ominąć, ale wtedy zatrzymała się na dobre - zawisła na kamieniu. Ratownicy medyczni musieli wezwać na pomoc strażaków. Mówią, że to nie pierwszy przypadek, gdy na zamkniętych osiedlach mają takie problemy. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protest "w obronie sądów"

  Protest "w obronie sądów"

  Senat w środę kontynuuje prace nad przyjętymi przez Sejm projektami ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. W nocy przed Senatem demonstrowali przeciwnicy zmian wprowadzanych przez Prawo i Sprawiedliwość. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00

  czytaj więcej »
 • Wotum zaufania dla rządu Mateusza Morawieckiego

  Wotum zaufania dla rządu Mateusza Morawieckiego

  We wtorek przed północą Sejm udzielił wotum zaufania rządowi Mateusza Morawieckiego. Za udzieleniem wotum zagłosowało 243 posłów, przeciw było 192, nikt nie wstrzymał się od głosu. Większość ustawowa wynosiła 231. O nocnej debacie dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Expose premiera Morawieckiego

  Expose premiera Morawieckiego

  We wtorek Mateusz Morawiecki wygłosił w Sejmie expose. O tym, co padło w przemówieniu nowego premiera oraz jak na słowa Morawieckiego zareagowali politycy, dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Marek F. prawomocnie skazany

  Marek F. prawomocnie skazany

  Biznesmen Marek F. jest już prawomocnie skazany na 2,5 roku więzienia i grzywnę za podsłuchy w stołecznych restauracjach. Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał wyrok sądu pierwszej instancji wobec biznesmena. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Senat zajmuje się ustawami o SN i KRS

  Senat zajmuje się ustawami o SN i KRS

  Senacka komisja zarekomendowała w nocy z poniedziałku na wtorek całej Izbie przyjęcie nowej ustawy o Sądzie Najwyższym bez poprawek. - Niespełna osiem godzin zabrał nam demontaż prawie stu lat tradycji najważniejszej instytucji w prawie - powiedział Aleksander Pociej (PO). Komisja zakończyła posiedzenie około godziny 2.30 we wtorek. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix