Aktualności

"Krzyczeli z bólu". Wybrali się w góry w spodenkach

"Krzyczeli z bólu". Wybrali się w góry w spodenkach

"Krzyczeli z bólu". Wybrali się w góry w spodenkach

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Ewakuacja turystów w Karkonoszach. Najpierw szukali mocnych wrażeń, później musieli wzywać ratowników GOPR. Więcej o turystach, którzy wybrali się w góry bez ubrań, za to przy minus 15 stopniach Celsjusza w materiale Roberta Jałochy w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Maseczki dla mieszkańców Krakowa

  Maseczki dla mieszkańców Krakowa

  Władze Krakowa rozdają mieszkańcom specjalne maski antysmogowe, które pomogą oddychać, gdy jakość powietrza jest zła. Ale to nie jedyny sposób jak władze pomagają mieszkańcom. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sobotnia konwencja PiS

  Sobotnia konwencja PiS

  Nasi oponenci nie potrafią rządzić i udowodnili to wielokrotnie. Oni nie są wiarygodni, nie dotrzymują słowa - mówił podczas sobotniej konwencji PiS prezes partii Jarosław Kaczyński. Premier Mateusz Morawiecki podkreślał z kolei, że Polska jest "bijącym sercem Europy". Więcej o tym wydarzeniu dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Cztery dni więzienia. Za zażycie tabaki na sali sądowej

  Cztery dni więzienia. Za zażycie tabaki na sali sądowej

  Sąd w Tczewie skazał starszego mężczyznę na cztery dni aresztu za jego zachowanie na sali. A co takiego zrobił? Otóż zażył tabaki - cytując klasykę. Cztery dni za kratami za kichanie podczas rozprawy. Mężczyzna grzecznie karę odsiedział, zażalenia nie składał. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Kosmiczna turystyka coraz bliżej

  Kosmiczna turystyka coraz bliżej

  Kosmiczny krok w stronę kosmicznej turystyki. Pojazd SpaceShipTwo podczas lotu testowego wzbił się na wysokość ponad 82 kilometrów. Jeśli kolejne testy zakończą się sukcesem, to pierwsi turyści wejdą na pokład w marcu 2019 roku. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Marcina Wrony.

  czytaj więcej »
 • Zamieszanie w sprawie cen prądu

  Zamieszanie w sprawie cen prądu

  Chodzi nam o to, aby przeciętny Polak nie odczuł wzrostu ceny prądu. I tak się wydarzy- mówi pani minister i zapowiada, że za kilka dni rząd ogłosi jeden wspólny komunikat. Jak na razie co innego mówi premier, a co innego jego rząd. Więcej na temat zamieszania w sprawie cen prądu dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Powyborcza zmiana stanowiska

  Powyborcza zmiana stanowiska

  Rada Warszawy zdecydowała o zmniejszeniu bonifikaty przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości z 98-99 procent do maksimum 60. Projekt wniósł wiceprezydent stolicy Robert Soszyński. Przeforsowano go przy sprzeciwie opozycji. Więcej o sprawie dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wyrok za piekło dzieci

  Wyrok za piekło dzieci

  Bili, znęcali się, przypalali papierosami, podtapiali, byli wyjątkowo brutalni wobec dzieci. Para z Drawska Pomorskiego usłyszała wyrok za piekło, jakie zgotowali dwóm kilkuletnim chłopcom. Ich matka trafi za kraty 15 lat, jej partner - na 25. O szczegółach tej wstrząsającej sprawy dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kontrowersyjne słowa RPD

  Kontrowersyjne słowa RPD

  Słowa Rzecznika Praw Dziecka, które padły w Senacie, boleśnie dotknęły rodziny dzieci, które przyszły na świat dzięki metodzie in vitro. Mikołaj Pawlak metodę tę nazwał "niegodziwą". opozycja pyta, czy w takim razie Rzecznik Praw Dziecka nie będzie stał na straży praw dzieci, które urodziły się dzięki in vitro? O szczegółach tej dyskusji w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Taktyczna ucieczka" premiera?

  "Taktyczna ucieczka" premiera?

  Premier w swoim wystąpieniu ani słowem nie odniósł się do afery w Komisji Nadzoru Finansowego. Temat wywołała dopiero opozycja, nazywając brak odpowiedzi premiera na pytania o KNF "taktyczną ucieczką". Według Tadeusza Cymańskiego "nie ma w tym tak zwanej ucieczki od tematu", poseł Michał Szczerba mówi z kolei, że PiS "chce o tej zapomnieć", ale "opozycja mu o tej aferze zapomnieć nie da". Więcej w "Faktach TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ceny energii. Podwyżki będą czy nie?

  Ceny energii. Podwyżki będą czy nie?

  Przed głosowaniem w sprawie wotum zaufania dla rządu Mateusza Morawieckiego premier wymieniał sukcesy swojego rządu. Pojawiła się również bardzo ważna deklaracja. - Podwyżek prądu nie będzie - mówił premier. Minister energii Krzysztof Tchórzewski mówił o tym, ze to dobra sytuacja do zastanowienia, zaś opozycja zastanawia się, czy deklaracja obejmie gospodarstwa domowe, czy również firmy. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kim jest lider protestujących rolników?

  Kim jest lider protestujących rolników?

  Kim jest lider AGROunii, która w środę zablokowała autostradę A2 pod Warszawą. Kim jest człowiek, który po raz kolejny zmusił ministra rolnictwa do szybkich negocjacji? Odpowiedzi na te pytania dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Pawła Płuski.

  czytaj więcej »
 • "To nie jest tak, że bandyta zawsze bije tego dobrego"

  "To nie jest tak, że bandyta zawsze bije tego dobrego"

  Osoby, które zlecały i wykonały pobicie Wojciecha Kwaśniaka, są w rękach wymiaru sprawiedliwości, ale to nie jest tak, że bandyta zawsze bije tego dobrego - stwierdził w środę senator PiS Grzegorz Bierecki, odnosząc się do pobicia byłego wiceszefa Komisji Nadzoru Finansowego Wojciecha Kwaśniaka. Doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez zarząd Kasy Krajowej, w tym przez samego Biereckiego, złożyła opozycja. Więcej o sprawie dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wniosek o wotum zaufania dla rządu

  Wniosek o wotum zaufania dla rządu

  Wniosek o wotum zaufania dla swego rządu złożył w środę premier Mateusz Morawiecki. Tłumaczył, że Sejm powinien "wyrazić swoje zdanie w odniesieniu do tego, czy ma być kontynuowany program reform". Marszałek Marek Kuchciński (PiS) wprowadził ten punkt od razu do porządku obrad. Po wystąpieniu premiera i zarządzonej przerwie rozpoczęła się debata. Więcej na ten temat dziś "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dziennikarze TVN nagrodzeni

  Dziennikarze TVN nagrodzeni

  Dziennikarze Bertold Kittel, Anna Sobolewska i Piotr Wacowski ("Superwizjer" TVN24, TVN), a także Grzegorz Głuszak ("Superwizjer" TVN24, TVN) znaleźli się wśród laureatów nagrody Grand Press 2018. Dziennikarzem Roku został Bertold Kittel. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wygrał "dzban". To nie tylko naczynie

  Wygrał "dzban". To nie tylko naczynie

  Kto nie wie, co to "masny", albo "prestiżowy", ten dzban. W tym krótkim i może trochę dziwnym zdaniu są trzy najpopularniejsze młodzieżowe słowa roku 2018. W tym roku bezapelacyjnie wygrał "dzban". Nie chodzi oczywiście o naczynie na wodę. A o co chodzi? To wytłumaczy Maciej Mazur w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix