Aktualności

"Krzyczeli z bólu". Wybrali się w góry w spodenkach

"Krzyczeli z bólu". Wybrali się w góry w spodenkach

"Krzyczeli z bólu". Wybrali się w góry w spodenkach

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Ewakuacja turystów w Karkonoszach. Najpierw szukali mocnych wrażeń, później musieli wzywać ratowników GOPR. Więcej o turystach, którzy wybrali się w góry bez ubrań, za to przy minus 15 stopniach Celsjusza w materiale Roberta Jałochy w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Wyznania ofiary księdza pedofila

  Wyznania ofiary księdza pedofila

  Biskupi wciąż stoją po stronie sprawców, wciąż nie usłyszałem słowa przepraszam - mówił w sejmie pan Dariusz, ofiara księdza pedofila. Czy takie wyznania zmienią coś w polskim kościele i polskim społeczeństwie? O tym dziś w "Faktach" TVN w materiale Renaty Kijowskiej.

  czytaj więcej »
 • TSUE decyduje w sprawie KRS

  TSUE decyduje w sprawie KRS

  We wtorek w Trybunale Sprawiedliwości UE w Luksemburgu rozpoczęła się rozprawa w sprawie pytań prejudycjalnych Sądu Najwyższego dotyczących między innymi tego, czy Krajową Radę Sądownictwa wybieraną w całości przez polityków można pogodzić z unijną zasadą niezawisłości sądów i wymogiem zapewnienia skutecznej ochrony prawnej w dziedzinach objętych prawem Unii. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Prawo z 1604 roku wpłynie na brexit?

  Prawo z 1604 roku wpłynie na brexit?

  Spiker Izby Gmin John Bercow powiedział w poniedziałek, że zgodnie z procedurami brytyjski rząd nie może zwrócić się do posłów o ponowne głosowanie nad dwukrotnie odrzuconym projektem umowy wyjścia z UE bez wprowadzenia w nim istotnych zmian. Tymczasem rząd Theresy May nie ma już czasu negocjować z UE nowej umowy przed 29 marca, datą brexitu. Czy to oznacza, że żadne porozumienie już nawet nie jest prawnie możliwe? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szybka jazda kierowcy Brudzińskiego

  Szybka jazda kierowcy Brudzińskiego

  Samochód szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego został w poniedziałek zatrzymany przez policję, ponieważ jego kierowca jechał niemal dwa razy szybciej niż pozwalały przepisy. Kierujący został pouczony przez policjanta i uniknął zapłacenia mandatu. O sprawie poinformował na Twitterze minister Brudziński i zapowiedział, że wpłaci równowartość mandatu na cele społeczne. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Seria wypadków na quadach

  Seria wypadków na quadach

  9-latek na quadzie wjechał wprost pod samochód, quad 17-latka zapalił się tuż po zderzeniu z autem. Dla kogo są quady? Jak na nich jeździć, by cieszyły, a nie stwarzały niebezpieczeństwo? O tym w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Renaty Kijowskiej.

  czytaj więcej »
 • Atak w Utrechcie

  Atak w Utrechcie

  Trzy ofiary śmiertelne i co najmniej 9 osób rannych - to bilans strzelaniny, która miała miejsce w holenderskim Utrechcie. Napastnik rozpoczął atak w tramwaju. Policja opublikowała wizerunek zamachowca, który cały czas znajduje się na wolności. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • NIK sprawdzi wizyty wiceministra

  NIK sprawdzi wizyty wiceministra

  Posłanka Platformy Obywatelskiej postanowiła złożyć zawiadomienie do Najwyższej Izby Kontroli w sprawie ministra Jarosława Zielińskiego. Chce, by sprawdzono czy funkcjonariusze nie byli delegowani do innych zadań, niż mają przypisane. Prezes NIK poinformował, że "Izba niezwłocznie wystąpiła z wnioskiem do ministra spraw wewnętrznych i administracji o informacje dotyczące między innymi realizacji przez ministerstwo zadań nadzorczych i kontrolnych w stosunku do policji". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sprawdzony schemat na kampanię PiS

  Sprawdzony schemat na kampanię PiS

  Na konwencji PiS w Katowicach prezes Jarosław Kaczyński kreślił plan na europejski poziom życia Polaków i grzmiał "wara od naszych dzieci", kolejny raz nawiązując do warszawskiej karty LGBT+. Udało mu się wzbudzić gorące reakcje. Taki schemat PiS już przetestowało w wyborczej kampanii cztery lata temu. Wtedy zagrożeniem mieli być uchodźcy. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ukraina uznała Al Bano za zagrożenie dla bezpieczeństwa

  Ukraina uznała Al Bano za zagrożenie dla bezpieczeństwa

  Al Bano - gwiazda italo disco doskonale znana także w Polsce - został uznany za zagrożenie dla bezpieczeństwa Ukrainy. Wypomniano mu między innymi podziw, jakim darzy Władimira Putina. No i z tournee po Ukrainie nici, ale za to na Krymie przyjmą go bardzo chętnie. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Polski produkt przyszłości

  Polski produkt przyszłości

  Sztuczna kość ratunkiem dla pacjentów z ubytkami - przywraca sprawność i stawia na nogi. Medyczny wynalazek z Lublina niesie nadzieję dla wielu ludzi. Więcej o niezwykłym polskim produkcie przyszłości dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jarosława Kostkowskiego.

  czytaj więcej »
 • Konwencja PiS w Katowicach

  Konwencja PiS w Katowicach

  PiS zorganizowało w Katowicach kolejną konwencję przed wyborami do europarlamentu. Prezes rządzącej partii mówił, że "rzeczywiście w Polsce i w świecie jest sprawa klimatu", ale "nie możemy zniszczyć czegoś, co nam daje niezależności energetycznej". PiS deklaruje, że będzie wspierać rozwój zielonej energii, ale o odejściu od węgla w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat nie ma mowy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zamiast lekcji wybrali protest. Młodzi mają głos

  Zamiast lekcji wybrali protest. Młodzi mają głos

  To nie są zwykłe wagary, chociaż do szkoły nie poszli. Uczniowie w Polsce i na całym świecie, zamiast lekcji wybrali protest. Sprzeciwiają się opieszałości władz i żądają skuteczniejszej ochrony środowiska. Więcej o tym młodzieżowym, ekologicznym zrywie w materiale Renaty Kijowskiej dla "Faktów" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix