Aktualności

Kontrola po materiale "Faktów"

Kontrola po materiale "Faktów"

Kontrola po materiale "Faktów"

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Lokalne władze twierdzą, że o niczym nie wiedziały, ale TIRy wywożące śmieci widać było gołym okiem. Po ujawnieniu sprawy przez Wojciecha Bojanowskiego ruszyła kontrola starostwa w Hrubieszowie. Szczegóły w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Premier i ministrowie z wizytą na terenach dotkniętych nawałnicą

  Premier i ministrowie z wizytą na terenach dotkniętych nawałnicą

  Premier Beata Szydło i sześciu ministrów na terenach zniszczonych przez zeszłotygodniową nawałnicę. Przyjęli raport wojewodów i komendantów straży pożarnej. Na spotkanie nie zaproszono jednak przedstawicieli władz samorządowych, choć to oni na miejscu jako pierwsi ze skutkami kataklizmu musieli sobie radzić. O szczegółach wizyty dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zamachy w Hiszpanii. Co najmniej 14 osób zginęło

  Zamachy w Hiszpanii. Co najmniej 14 osób zginęło

  Co najmniej 14 osób zginęło a ponad 130 zostało rannych w dwóch zamachach terrorystycznych w Hiszpanii. Napastnicy najpierw zaatakowali w czwartek 17 sierpnia 2017 roku w centrum Barcelony, a następnie w piątek przed świtem w nadmorskim kurorcie w Cambrils. W obu przypadkach zamachowcy wjechali furgonetką w grupę ludzi. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Macieja Worocha.

  czytaj więcej »
 • Kolejny raz terroryści atakują za pomocą samochodów

  Kolejny raz terroryści atakują za pomocą samochodów

  Ostatnie zamachy w Hiszpanii to kolejne przykłady wykorzystania przez terrorystów metody polegającej na wykorzystaniu samochodu w celu rozjechania tłumu ludzi. Organizowanie ataków także uległo zmianie w ostatnich latach. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

  czytaj więcej »
 • Ratunek dla Nikoli

  Ratunek dla Nikoli

  Dwuletnia Nikola dzięki ludzkiej ofiarności otrzymała właśnie pierwszą dawkę "najdroższego na świecie leku", który może uratować jej życie. Jednak to nie kończy walki o jej zdrowie. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Renaty Kijowskiej.

  czytaj więcej »
 • Szósty dzień walki ze skutkami nawałnic

  Szósty dzień walki ze skutkami nawałnic

  Szósty dzień po nawałnicy mieszkańcy wielu gmin na Pomorzu wciąż walczą ze skutkami kataklizmu. Końca nie widać. Dopiero teraz udało się oszacować straty, które idą w setki tysięcy złotych. Poniszczone są nie tylko domy, ale i całe gospodarstwa, pola, uprawy. Mieszkańcy noce muszą spędzać przy świeczkach, bo nadal nie ma prądu. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Forum Współpracy Sędziów apeluje o nieprzyjmowanie awansów

  Forum Współpracy Sędziów apeluje o nieprzyjmowanie awansów

  Członkowie Forum Współpracy Sędziów zaapelowali do wszystkich sędziów, by nie wyrażali zgody na objęcie stanowisk i funkcji w trybie wynikającym z lipcowej nowelizacji ustawy o ustroju sądów powszechnych. Po wejściu zmian w życie minister sprawiedliwości zyskał między innymi prawo samodzielnego mianowania prezesów sądów powszechnych. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wojewoda krytykowany za słowa o "zamiataniu liści"

  Wojewoda krytykowany za słowa o "zamiataniu liści"

  Fala krytyki pod adresem wojewody pomorskiego. W rozmowie "Faktami" TVN Dariusz Drelich powiedział, że "do zbierania gałęzi, do zamiatania liści, nie będziemy wzywać wojska". Jego słowa są bardzo krytykowane przez polityków opozycji jak i mieszkańców terenów dotkniętych żywiołem. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Centra zarządzania kryzysowego do poprawy?

  Centra zarządzania kryzysowego do poprawy?

  Centra zarządzania kryzysowego w centrum uwagi. Jak działają i czemu nie działają skutecznie? - takie pytania padają po nawałnicach, które w nocy z piątku na sobotę przeszły nad Polską i wyrządziły gigantyczne straty na Pomorzu. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Marzanny Zielińskiej.

  czytaj więcej »
 • Przed sąd za blokowanie marszu narodowców

  Przed sąd za blokowanie marszu narodowców

  Policja wystawiła we wtorek pięć mandatów i skierowała 117 wniosków o ukaranie do sądu. Ulicami Śródmieścia przeszedł marsz zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską w rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Blokowali go przeciwnicy, którzy zebrali się na Nowym Świecie. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Trump krytykowany po oświadczeniach w sprawie Charlottesville

  Trump krytykowany po oświadczeniach w sprawie Charlottesville

  Donlad Trump nie ma sobie nic do zarzucenia i mówi ze jego oświadczenia w sprawie wydarzeń w Charlottesville były właściwe. Chodzi o słowa prezydenta USA po wiecu białych nacjonalistów i kontrmanifestacji w Wirginii. Zdaniem Trumpa wina leży po obu stronach. Zdaniem części Amerykanów to jednak skrajna prawica doprowadziła do tragicznej śmierci 32-letniej kobiety, a reakcja prezydenta sprzyja promowaniu rasistowskich nastrojów. O szczegółach w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Powinien być wprowadzony stan klęski żywiołowej?

  Powinien być wprowadzony stan klęski żywiołowej?

  Premier powinna ogłosić stan klęski żywiołowej. Już dawno powinno tu być wojsko - mówił sołtys miejscowości Rytel Łukasz Ossowski po nawałnicy, ale na samą wizytę przedstawicieli rządu trzeba było czekać 4 dni. Co oznaczałoby wprowadzenie stanu klęski żywiołowej? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix