Aktualności

Kontrola po materiale "Faktów"

Kontrola po materiale "Faktów"

Kontrola po materiale "Faktów"

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Lokalne władze twierdzą, że o niczym nie wiedziały, ale TIRy wywożące śmieci widać było gołym okiem. Po ujawnieniu sprawy przez Wojciecha Bojanowskiego ruszyła kontrola starostwa w Hrubieszowie. Szczegóły w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Były minister finansów przed komisją

  Były minister finansów przed komisją

  Minister przed komisją. Na pytania o szczegóły afery Amber Gold odpowiada były szef resortu finansów w rządzie PO-PSL - Jacek Rostowski. Jego zdaniem "nikt nie wiedział, jak wielka ta piramida się okaże". O przebiegu przesłuchania dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Przejęzyczenie" Donalda Turmpa

  "Przejęzyczenie" Donalda Turmpa

  Po lawinie krytyki i politycznej burzy Donald Trump tłumaczy się ze słów na wspólnej konferencji z Władimirem Putinem. Prezydent Stanów Zjednoczonych przekonuje, że jak sam zobaczył nagranie z Helsinek, dopatrzył się błędu i mówi o przejęzyczeniu. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Profesor Gersdorf przerwała urlop

  Profesor Gersdorf przerwała urlop

  Małgorzata Gersdorf skraca urlop, wraca do pracy. PiS przekonuje jednak, że nie ma czego skracać, bo jest sędzią w stanie spoczynku i urlop jej nie przysługuje. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kontrole ruszyły. Czy jest bezpieczniej na obozach?

  Kontrole ruszyły. Czy jest bezpieczniej na obozach?

  Miały być radiostacje i stały dostęp do pogodowych prognoz, by było bezpieczniej. A jak jest? W nocy drzewo runęło na namiot z harcerzami. Artur Kwiatkowski, komendant obozu w Budach Lucieńskich na Mazowszu mówi, że dostał informację o przelotnych opadach i nie ma sensu ewakuować dzieci. O kontrolach, które ruszyły, obietnicach i bezpieczeństwie na harcerskich obozach w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • TK: można ułaskawić przed skazaniem

  TK: można ułaskawić przed skazaniem

  Trybunał Konstytucyjny uznał, że prezydent może skorzystać z prawa łaski przed prawomocnym skazaniem. Oznacza to, że Andrzej Duda miał prawo ułaskawić byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego. Rzecznik Sądu Najwyższego Michał Laskowski stwierdził, że idąc dalej można by zastosować prawo łaski w stosunku do osoby, wobec której nie toczy się żadne postępowanie. Opozycja nie jest zaskoczona. - Orzeczenie tylko potwierdza to, że nie ma sensu kierować jakichkolwiek spraw do Trybunału Konstytucyjnego - mówi Kamila Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej. Marcin Kierwiński z PO mówi, że "równie dobrze w Trybunale mógłby zasiadać sam Mariusz Kamiński" i wtedy rozstrzygnięcie byłoby "tak samo oczywiste". Więcej w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • NIK: milion złotych dla 17 osób

  NIK: milion złotych dla 17 osób

  Wszystkie nagrody ministrów zostały zgodnie z obietnicą przekazane na cele charytatywne i ten temat uważam za zamknięty - oświadczył premier Mateusz Morawiecki, pytany o nagrody przyznane w ub. roku pracownikom Kancelarii Premiera. Sprawa odżyła po raporcie Najwyższej Izby Kontroli, z którego wynika, że 17 osób zatrudnionych w kancelarii premier Beaty Szydło dostało za pracę w 2017 r. nagrody w wysokości prawie miliona złotych. To podobna kwota jak rok wcześniej, jednak w 2016 roku tylko jedna trzecia poszła na nagrody w KPRM, a reszta - dla osób zajmujących kierownicze stanowiska w ministerstwach, urzędach centralnych i wojewódzkich. Więcej w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Służby domagają się podwyżek

  Służby domagają się podwyżek

  Zaostrza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli funkcjonariusze Straży Granicznej, pracownicy i funkcjonariusze Służby Więziennej, strażacy, pracownicy pożarnictwa. W południe w związku z protestem na jednostkach zawisły flagi. Resort spraw wewnętrznych informuje, że z przedstawicielami służb "trwa dialog". Ministerstwo dodaje w komunikacie, że resortowi "zależy, aby funkcjonariusze otrzymywali za swoją służbę godne wynagrodzenie", ale "w tej kwestii mamy do czynienia z wieloletnimi zaniedbaniami". Więcej w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Spotkanie Trump-Putin w Helsinkach

  Spotkanie Trump-Putin w Helsinkach

  Oczy całego świata były w poniedziałek skierowane na Pałac Prezydencki w Helsinkach. To tam na specjalnie zorganizowanym szczycie spotkali się prezydenci USA i Rosji. Władimir Putin i Donald Trump przez ponad dwie godziny rozmawiali tylko z udziałem tłumaczy. Co ustalili? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w relacji Marcina Wrony.

  czytaj więcej »
 • Przeszłość sędziego Józefa Iwulskiego

  Przeszłość sędziego Józefa Iwulskiego

  Z dokumentów Instytutu Pamięci Narodowej wynika, że sędzia Józef Iwulski w czasie stanu wojennego orzekał w procesach politycznych przeciwko opozycjonistom. I to nie - jak twierdził - w jednej, ale w siedmiu sprawach. Nieznane dotąd publicznie archiwa IPN-u opisali dziennikarze Onetu i "Dziennika Gazety Prawnej". O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Spór o wezwanie Donalda Tuska przed komisję

  Spór o wezwanie Donalda Tuska przed komisję

  Członkowie komisji do spraw Amber Gold zadecydowali o wezwaniu w charakterze świadka byłego premiera, szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska. Jak mówiła przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann, decyzja została podjęta jednomyślnie, bo na posiedzeniu nie było większości posłów opozycji. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • W poniedziałek spotkanie Trump-Putin

  W poniedziałek spotkanie Trump-Putin

  Prezydent USA Donald Trump powiedział w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji CBS, że ma "niskie oczekiwania" w związku z poniedziałkowym spotkaniem z prezydentem Rosji Władimirem Putinem w Helsinkach. O szczegółach spotkania dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Fijo wrócił do Polski

  Fijo wrócił do Polski

  Po rehabilitacji w portugalskiej klinice, Fijo wrócił do Polski. Jego stan neurologiczny uległ poprawie, ale już wiadomo, że pies nigdy nie będzie chodził. Fundacja dla szczeniąt Judyta szuka teraz firmy, która wykona specjalny wózek dla Fijo oraz domu, w którym zwierzę nigdy więcej nie dozna przemocy z ręki człowieka. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kto wygra finał mundialu?

  Kto wygra finał mundialu?

  Francja czy Chorwacja? Już dziś dowiemy się, kto zostanie mistrzem świata w piłce nożnej. Finałowy mecz mundialu zostanie rozegrany na stadionie w Moskwie. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Stowarzyszenie sędziów krytykuje KRS

  Stowarzyszenie sędziów krytykuje KRS

  Nie mamy zaufania do rzetelności procedury nominacyjnej w Krajowej Radzie Sądownictwa - ogłosiło Stowarzyszenie Sędziów Polskich "Iustitia". Stowarzyszenie dodało, że członkowie nowej KRS "wypowiadają się językiem polityków partii rządzącej" i wspierają rząd w "działaniach uderzających w niezależnych sędziów". Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix