Aktualności

Kampania w imieniu rządu?

Kampania w imieniu rządu?

Kampania w imieniu rządu?

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Po kilku dniach zaprzeczania, w czwartek po południu przedstawiciele PiS-u ogłosili, że trwająca kampania na temat sądownictwa jest jednak kampanią rządową. Jeszcze kilka godzin wcześniej zaprzeczał temu wicepremier Piotr Gliński i wiceszef prowadzącej kampanię Polskiej Fundacji Narodowej. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Flyboard nad Polami Elizejskimi

  Flyboard nad Polami Elizejskimi

  W czasie francuskiej parady z okazji Dnia Bastylii nad głowami zgromadzonych pojawił się "latający żołnierz". Franky Zapata z bronią w ręku wykonał imponujący kilkuminutowy pokaz na skonstruowanym przez siebie flyboardzie. Czy tak będzie wyglądać przyszłość latania? Więcej na ten temat dziś w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Prezydent Słowacji z wizytą w Polsce

  Prezydent Słowacji z wizytą w Polsce

  Od powitania na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego przez prezydenta Andrzeja Dudę rozpoczęła się wizyta Zuzany Czaputovej w Warszawie. To pierwsza oficjalna wizyta nowej prezydent Słowacji w Polsce. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Problemy z rekrutacją

  Problemy z rekrutacją

  Ministerstwo Edukacji Narodowej twierdzi, że nie widzi poważniejszego problemu z rekrutacją do szkół. Tymczasem z powodu podwójnego rocznika w wielu liceach ogólnokształcących są znacznie wyższe progi niż rok temu. A przez to cześć uczniów z bardzo dobrymi wynikami nie dostała się do placówek pierwszego wyboru. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zaginięcie Dawida. Koniec przeczesywania terenu

  Zaginięcie Dawida. Koniec przeczesywania terenu

  W poniedziałek rozpoczęła się piąta doba poszukiwań 5-letniego Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego. Obecnie trwa analiza kryminalistyczna. Poszukiwań nie rozpoczęły pododdziały zwarte, ale w rejonie działają policjanci z pionu kryminalnego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Będzie koalicja opozycji?

  Będzie koalicja opozycji?

  Budujemy po swojej stronie Koalicję Polską - brzmi stanowisko PSL-u. W środowiskach opozycyjnych trwa formułowanie koalicji na wybory do Sejmu i Senatu. Na ten moment Ludowcy nie zamierzają powtarzać wariantu z wyborów do europarlamentu. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Czwarta doba poszukiwań zaginionego Dawida

  Czwarta doba poszukiwań zaginionego Dawida

  Trwa czwarta doba poszukiwań pięcioletniego Dawida. W akcję zaangażowani są między innymi żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Służby przeszukały między innymi okolice autostrady A2 między węzłem Konotopa, a Grodziskiem Mazowieckim. Według ustaleń policji - właśnie tą trasą w środę przemieszczał się samochód ojca zaginionego chłopca. Eksperci podkreślają, że w takich sprawach każda informacja ma znaczenie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dobra rada znanej projektantki

  Dobra rada znanej projektantki

  Pranie to jedna z bardziej męczących czynności. Ale po co tak się męczyć? Nie pierzcie ubrań, po prostu zdrapcie brud - radzi Stella McCartney, córka Paula McCartney'a i znana projektantka mody. Oszczędzając na praniu oszczędzicie pieniądze, wodę i naszą planetę. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 i w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Trwają poszukiwania 5-letniego Dawida

  Trwają poszukiwania 5-letniego Dawida

  Już trzecią dobę setki żołnierzy, policjantów i strażaków szukają. Nikt nie traci nadziei na odnalezienie 5-letniego Dawida Żukowskiego. Będziemy szukać aż do skutku - zapowiadają funkcjonariusze policji. Jakie są nowe ustalenia w tej sprawie? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Dariusz Łapińskiego.

  czytaj więcej »
 • Konwencja PO. Przedstawiono szóstkę Schetyny

  Konwencja PO. Przedstawiono szóstkę Schetyny

  Zaczniemy od aktu odnowy demokracji. Jednym zbiorem ustaw usuniemy cały śmietnik bezprawia, wszystko to, co niekonstytucyjne - mówił podczas swojego wystąpienia Grzegorz Schetyna. Lider PO przedstawił sześć głównych zmian, których Polska "pilnie potrzebuje". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Altanki, beton i ruchliwa ulica, czyli relaks po warszawsku

  Altanki, beton i ruchliwa ulica, czyli relaks po warszawsku

  Na placu przed warszawskim ratuszem stworzono strefę relaksu. Altanki, kwiatki, leżaki, sielanka. Z tym, że te altanki i leżaki postawiono na asfalcie, roślinki są w doniczkach, a relaksujemy się tuż obok ruchliwej Marszałkowskiej. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 i w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Milionowe odprawy w państwowych spółkach

  Milionowe odprawy w państwowych spółkach

  Najwyższa Izba Kontroli właśnie opublikowała raport dotyczący rotacji na najwyższych stanowiskach w spółkach Skarbu Państwa. Z przeprowadzonej przez NIK kontroli wynika, że w latach 2011-2017 badane spółki z tytułu samych tylko odpraw wypłaciły odwołanym członkom kadry kierowniczej niemal 73 miliony złotych. Tymczasem rotacja jest bardzo duża - członkowie zarządów w niektórych spółkach często się zmieniają. Więcej na ten temat w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rejestracja auta w Tczewie to nie lada sztuka

  Rejestracja auta w Tczewie to nie lada sztuka

  W Tczewie problemy z dostaniem się do wydziału komunikacji trwają od wielu lat, ale ostatnio tylko się pogorszyło. Wiele osób z wydziału wzięło zwolnienia lekarskie, a starosta przecież sam nie usiądzie za okienkiem, bo nie przeszedł wymaganego przeszkolenia. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Opozycja w dwóch obozach

  Opozycja w dwóch obozach

  Platforma Obywatelska i Nowoczesna umacniają koalicję, kreśląc wspólny program. Z koalicji zdecydowanie wypisuje się PSL, twierdząc, że PO za bardzo skręciła w lewo. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Metr po metrze. Drugi dzień poszukiwań Dawida

  Metr po metrze. Drugi dzień poszukiwań Dawida

  Trwają poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego. Policjanci przeczesują okolice Grodziska Mazowieckiego oraz Okęcia i Raszyna, gdzie po raz ostatni logował się telefon ojca. Do akcji dołączyli strażacy i żołnierze wojsk obrony terytorialnej. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix