Aktualności

Kajetan P. jednak oskarżony

Kajetan P. jednak oskarżony

Kajetan P. jednak oskarżony

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Kajetan P. wiedział co robi, a śledczym opowiedział o drastycznych szczegółach zbrodni. Prokuratura zapowiada, że będą one ujawnione przed sądem i informuje, że wysyła do sądu akt oskarżenia. Kajetan P. jest oskarżony o brutalne zabójstwo tłumaczki języka włoskiego. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Doda nie przyznaje się do winy

  Doda nie przyznaje się do winy

  Znana piosenkarka Dorota Rabczewska usłyszała zarzut wpływania na tok postępowań karnych. Grozi jej do pięciu lat więzienia. Zastosowano wobec niej między innymi dozór policji, zakaz opuszczania kraju i 100 tys. zł poręczenia majątkowego. Wokalistka nie przyznała się do winy. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Dariusza Łapińskiego.

  czytaj więcej »
 • Łaska Donalda Trumpa. Dla dwóch indyków

  Łaska Donalda Trumpa. Dla dwóch indyków

  Donald Trump po raz pierwszy ułaskawił dwa indyki. Przed Świętem Dziękczynienia prezydent Stanów Zjednoczonych darował życie ptakom o imionach Wishbone i Drumstick. Indyki trafią na farmę na Uniwersytecie w Wirginii. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Agaty Adamek.

  czytaj więcej »
 • Sprawa handlu w niedziele w Sejmie

  Sprawa handlu w niedziele w Sejmie

  Drugie czytanie projektu ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele odbyło się w nocy ze środy na czwartek w Sejmie. Ostatecznie dokument został skierowany do dalszych prac w komisji polityki społecznej i rodziny. PiS zaproponowało poprawki, które między innymi etapowo ograniczają handel w niedziele. Od 1 marca 2018 r. w każdym miesiącu mają być dwie niedziele handlowe - pierwsza i ostatnia, w 2019 roku będzie to tylko jedna niedziela w miesiącu - ostatnia, a od 2020 roku będzie obowiązywał zakaz handlu w niedziele z pewnymi odstępstwami. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Pawła Płuski.

  czytaj więcej »
 • Manifestacja leśników przed Sejmem. Głos zabrał minister Szyszko

  Manifestacja leśników przed Sejmem. Głos zabrał minister Szyszko

  W środę po południu przed budynkiem parlamentu przy Wiejskiej zebrali się między innymi pracownicy Lasów Państwowych, leśnicy, myśliwi, związkowcy. Zebrani wyrażali solidarność z ministrem i decyzjami w sprawie działań na terenie Puszczy Białowieskiej. Manifestujący mieli ze sobą transparenty. Na jednym z nich widniał napis "Szyszko = równowaga w lesie i przyrodzie". Sam minister także zabrał głos. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Macieja Knapika.

  czytaj więcej »
 • Sprawa Kajetana P. ma wrócić do prokuratury

  Sprawa Kajetana P. ma wrócić do prokuratury

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie jeszcze raz będzie musiała pochylić się nad sprawą Kajetana P. Sąd Apelacyjny podtrzymał decyzję Sądu Okręgowego, który nakazał śledczym uzupełnić postępowanie dowodowe, między innymi o konfrontację opinii biegłych psychologów i psychiatrów. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Katarzyny Górniak.

  czytaj więcej »
 • Sejm zajmie się ustawami o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym

  Sejm zajmie się ustawami o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym

  W środę w Sejmie odbędzie się pierwsze czytanie projektów ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa, zgłoszonych przez prezydenta Andrzeja Dudę. Prezydent przygotował własne propozycje po tym, jak w lipcu zawetował projekty tych samych ustaw autorstwa Prawa i Sprawiedliwości. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

  czytaj więcej »
 • Żołnierz, który uciekł z Korei Północnej, odzyskał przytomność

  Żołnierz, który uciekł z Korei Północnej, odzyskał przytomność

  Północnokoreański żołnierz przeszedł dwie operacje, odzyskał już przytomność i oddycha samodzielnie - poinformował w środę Lee Cook-Jong, chirurg ze Szpitala Uniwersyteckiego Ajou, do którego trafił wojskowy z ciężkimi ranami postrzałowymi. Żołnierz uciekł z Korei Północnej 13 listopada. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wycinka w Puszczy wstrzymana?

  Wycinka w Puszczy wstrzymana?

  Harwestery stoją, w Puszczy cisza, a wszyscy się zastanawiają, czy Polska zostanie ukarana finansowo. O wycince, decyzji Trybunału i różnych na nią reakcjach dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w relacji Pawła Płuski.

  czytaj więcej »
 • Wielkie poszukiwania argentyńskiego okrętu

  Wielkie poszukiwania argentyńskiego okrętu

  Sześć dni poszukiwań, dwa tropy i oba mylne.Wciąż nie wiadomo, co dzieje się z zaginionym okrętem podwodnym argentyńskiej marynarki wojennej. Argentyńskie wojsko przyznaje, że sygnały nadane trzy dni temu drogą satelitarną jednak nie pochodziły z poszukiwanej jednostki. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sejm zajmie się ustawami o Sądzie Najwyższym i KRS

  Sejm zajmie się ustawami o Sądzie Najwyższym i KRS

  Na środę zaplanowano w Sejmie pierwsze czytanie prezydenckich projektów w sprawie Krajowej Rady Sądownictwa i Sądu Najwyższego - wynika z zamieszczonego na stronie Izby wstępnego harmonogramu obrad. O tym jak będzie wyglądał sejmowy plan działań dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Prokuratura zajmie się wydarzeniami z 11 listopada

  Prokuratura zajmie się wydarzeniami z 11 listopada

  Po fali oburzenia, w Polsce i za granicą, burzy politycznej i oskarżeniach o prowokację, w końcu jest prokuratorskie śledztwo w sprawie publicznego propagowania faszystowskiego ustroju państwa lub nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym, etnicznym czy rasowym. Chodzi o wydarzenia z marszu narodowców 11 listopada. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Matylda ma 7 lat i nagrała spot, by ratować życie swojego taty

  Matylda ma 7 lat i nagrała spot, by ratować życie swojego taty

  Siedmioletnia dziewczynka z Krakowa, by ratować swojego chorego na białaczkę tatę, nagrała specjalny spot. "Mam na imię Matylda. Mam siedem lat. Chciałabym, żebyście kiedyś poznali mojego tatę - Roberta. On teraz jest bardzo chory na białaczkę" - mówi dziewczynka w spocie. Więcej o tej sprawie w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Renaty Kijowskiej.

  czytaj więcej »
 • Nie żyje Charles Manson

  Nie żyje Charles Manson

  Przywódca sekty odpowiedzialnej za serię zabójstw w latach 60. w Los Angeles - Charles Manson - zmarł - poinformowali przedstawiciele służb więziennych. Miał 83 lata. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Cezarego Grochota.

  czytaj więcej »
tvnpix