Aktualności

Jechał rowerem, zderzył się z pendolino. Dostał mandat

Jechał rowerem, zderzył się z pendolino. Dostał mandat

09.12.2015 | Jechał rowerem, zderzył się z pendolino. Dostał mandat

Foto: Monitoring miejski w Opolu | Video: Magdalena Kowalska-Kotwica / Monitoring miejski w Opolu/tvn24
Na nagraniu z monitoringu miejskiego w Opolu widać, jak rowerzysta wjeżdża na zamknięty przejazd kolejowy i odbija się od rozpędzonego pociągu. – Rowerzysta złamał wszystkie możliwe zasady bezpieczeństwa na tym przejeździe: przejechał podwójną ciągłą linię, zignorował półrogatkę, zignorował czerwone światło, nie zachował ostrożności – wylicza rzecznik PKP PLK Mirosław Siemieniec. Mężczyzna przeżył, doznał tylko lekkich potłuczeń, ale został ukarany mandatem za wykroczenie. O szczegółach i konsekwencjach tego zdarzenia dziś w Faktach TVN o 19:00 opowie w swoim materiale Robert Jałocha.

Źródło: Fakty Online

Komentarze (4)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
MN01
MN01

Powinien być ODESŁANY do Tworek. To byłaby dobra kara dla niego.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   MN01
   MN01

   On się NIE ZDERZYŁ. On się tylko OTARŁ o wagon Pendolino.

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     sebastian_grela

     Z całym szacunkiem, ale ludzka głupota granic nie zna... nie będę hejtował bo tego delikwenta los już pokarał, choć dość delikatnie nie ukrywam. Przydały by się temu człowiekowi okazać miłosierdzie i podarować mu 200h prac społecznych. Brak wyobraźni czy ignorancja? Nie chcę już nawet się domyślać co go skłoniło do tak głupiej rozwiń

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       zamknij
       adrian_wodzowski

       Tytuł brzmi tak jakby "Jechał na łyżwach zderzył się z kontenerowcem" ale mimo, że dziwne to prawda.

       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
         0
        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
          0
         • zgłoś naruszenie
         zamknij
         Zasady forum
         Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

         Pozostałe informacje

         • Kolejne obostrzenia w walce z koronawirusem

          Kolejne obostrzenia w walce z koronawirusem

          Od 16 kwietnia zakrywanie twarzy w przestrzeni publicznej będzie obowiązkowe. Reszta obostrzeń pozostanie z nami minimum do 19 kwietnia. Co z datami egzaminów? Dlaczego w te święta nie powinniśmy się odwiedzać? Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

          czytaj więcej »
         • Inny Wielki Czwartek

          Inny Wielki Czwartek

          W tym roku Wielkanoc nie będzie taka, jak zwykle. Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa z powodu walki z SARS-CoV-2. Duchowni apelują do wiernych o specjalne przeżywanie Wielkanocy. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

          czytaj więcej »
         • Jak pomóc domom pomocy społecznej?

          Jak pomóc domom pomocy społecznej?

          Coraz więcej zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 w domach opieki społecznej. Personel tych domów coraz głośniej prosi o pomoc. W odpowiedzi wojewoda łódzki wysyła do pielęgniarki wojsko z nakazem pracy. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

          czytaj więcej »
         • Wybory coraz bliżej?

          Wybory coraz bliżej?

          Pomimo globalnej pandemii, PiS cały czas prze do wyborów. Mają one zostać przeprowadzone korespondencyjnie. Działania obozu rządzącego krytykują politycy opozycji i prawnicy. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

          czytaj więcej »
         • Pytania o wybory. Czy ustawa rozwiąże problem?

          Pytania o wybory. Czy ustawa rozwiąże problem?

          Polska cały czas walczy z SARS-CoV-2, nie milkną jednak coraz głośniejsze pytania związane z wyborami prezydenckimi. Elżbieta Witek będzie mogła teraz zmienić termin z powodu epidemii. To zakłada ustawa przyjęta późnym wieczorem głosami PiS. Ale nie brakuje głosów, że zmiana wprowadzona jest zbyt późno, padają też pytania o to, jak zapewnić, by wybory były powszechne, równe, bezpośrednie i tajne. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

          czytaj więcej »
         • Jak drony mogą pomóc w walce z SARS-CoV-2?

          Jak drony mogą pomóc w walce z SARS-CoV-2?

          Walka z epidemią COVID-19 trwa i przybiera różne formy. Służby na całym świecie sięgają po najnowsze technologie, by walczyć z koronawirusem. Czy w Polsce w tej walce mogą pomóc drony? O tym dziś w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

          czytaj więcej »
         • "Zanim sytuacja się poprawi, będzie dużo gorzej"

          "Zanim sytuacja się poprawi, będzie dużo gorzej"

          Na świecie trwa walka z koronawirusem. Od początku epidemii zakażenie SARS-CoV-2 wykryto u ponad 300 tysięcy Amerykanów. Największe ognisko znajduje się w Nowym Jorku, ale na wzrost liczby zachorowań przygotowuje się cały kraj. - To będzie najprawdopodobniej najtrudniejszy tydzień - przewiduje prezydent USA Donald Trump. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

          czytaj więcej »
         • #Koncertdlabohaterów. "Ludzie byli wzruszeni"

          #Koncertdlabohaterów. "Ludzie byli wzruszeni"

          Kilkudziesięciu artystów wzięło udział w specjalnym koncercie, organizowanym przez platformę Player.pl. W trakcie wydarzenia zbierane były środki na wsparcie pracowników ochrony zdrowia. W trakcie #koncertubohaterów udało się zebrać cztery miliony złotych, ale pieniądze wciąż można wpłacać. Artyści zagrali dla widzów bez wychodzenia z domów. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

          czytaj więcej »
         • Ciężka sytuacja w Domu Pomocy Społecznej

          Ciężka sytuacja w Domu Pomocy Społecznej

          Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach Marek Beresiński apeluje o ratunek - 61 podopiecznych i dziewięciu członków personelu jest zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Chorymi nie ma kto podawać lekarstw ani posiłków. W coraz większych kłopotach są także szpitale, bo 17 procent zakażonych to personel medyczny. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

          czytaj więcej »
         • Jak przeprowadzić korespondencyjne wybory?

          Jak przeprowadzić korespondencyjne wybory?

          W piątek klub Prawa i Sprawiedliwości złożył w Sejmie autopoprawkę do swego projektu ustawy w sprawie głosowania korespondencyjnego. Projekt zakłada, że w tegorocznych w wyborach prezydenckich możliwość głosowania korespondencyjnego będzie przysługiwać wszystkim wyborcom. Obawy ma jednak wiele grup pracowniczych, ale przede wszystkim listonosze. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

          czytaj więcej »
         • Wyścig po szczepionkę

          Wyścig po szczepionkę

          Świat patrzy na ręce naukowcom i dopinguje ich, by jak najszybciej wynaleźć szczepionkę na wroga całej ludzkości: koronawirusa SARS-CoV-2. Więcej na ten temat dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

          czytaj więcej »
         • Zaskakująca propozycja Gowina

          Zaskakująca propozycja Gowina

          Wicepremier Jarosław Gowin sprzeciwia się organizowaniu wyborów prezydenckich 10 maja i przedstawia projekt zmian konstytucji. Zakłada on wydłużenie kadencji Prezydenta RP do 7 lat i pozbawienie go możliwości ubiegania się o reelekcję na ten urząd. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

          czytaj więcej »
         • Ilu medyków zakażonych SARS-CoV-2?

          Ilu medyków zakażonych SARS-CoV-2?

          Ministerstwo Zdrowia nie podaje informacji o tym, ilu członków personelu medycznego w Polsce choruje na COVID-19. Dlatego spróbowaliśmy to ustalić. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

          czytaj więcej »
         • Spór o wybory prezydenckie

          Spór o wybory prezydenckie

          - Nie zajmujmy się wyborami, bo to nie jest czas, ani miejsce - stwierdziła kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska. Taki głos przeważa na opozycji. Tymczasem PiS chce wprowadzić głosowanie korespondencyjne dla wszystkich wyborców. Szczyt zachorowań dopiero przed nami, ale PiS nawet nie przebąkuje o przełożeniu wyborów prezydenckich. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

          czytaj więcej »
         tvnpix