Aktualności

"Hoss" w rękach policji

"Hoss" w rękach policji

"Hoss" w rękach policji

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Przez miesiąc był jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców w kraju. Chodzi o Arkadiusza Ł., pseudonim "Hoss". Zmienił wygląd, ale został namierzony i zatrzymany przez policję. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Dariusza Prosieckiego.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Jak będą wyglądały relacje polsko-niemieckie po wyborach?

  Jak będą wyglądały relacje polsko-niemieckie po wyborach?

  Według wyników sondaży exit poll, koalicja CDU/CSU wygrała wybory parlamentarne. Niemcy wybierali Bundestag w momencie, kiedy polskie władze wracają do kwestii niemieckich reparacji. W tle są także sporne kwestie dotyczące przyjmowania i relokacji uchodźców, przestrzegania praworządności w Polsce i zmian w Unii Europejskiej po Brexicie. Jak nowe polityczne rozdanie wpłynie na relacje na linii Warszawa-Berlin? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Niemcy wybierają

  Niemcy wybierają

  Czas decyzji w Niemczech. Nasi zachodni sąsiedzi wybierają nowy parlament. Największe szanse na wyborczy sukces ma partia Angeli Merkel. Choć z ostatnich sondaży wynika, że jej przewaga nad największym rywalem - Martinem Schulzem - topnieje. O niemieckich wyborach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Już w niedzielę wybory parlamentarne w Niemczech

  Już w niedzielę wybory parlamentarne w Niemczech

  W niedzielę w Niemczech odbędą się wybory parlamentarne. Sondaże wskazują na wysokie zwycięstwo chadeków pod wodzą Angeli Merkel, jednak od tego, jak wypadną inne partie, będzie zależeć kształt przyszłego rządu. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Katarzyny Sławińskiej.

  czytaj więcej »
 • Jak będą wyglądać prezydenckie ustawy o sądownictwie?

  Jak będą wyglądać prezydenckie ustawy o sądownictwie?

  Niespełna półtorej godziny trwało w piątek spotkanie prezydenta Andrzej Dudy z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim w Belwederze. - Prezes Kaczyński przedstawił pewne postulaty PiS dotyczące ustaw o sądownictwie (...) Prezydent zadeklarował, że pochyli się nad tymi postulatami i będzie je analizował z prawnikami - powiedział rzecznik Andrzeja Dudy, Krzysztof Łapiński. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Arlety Zalewskiej.

  czytaj więcej »
 • Czy kot jest płynem? Jak zapobiec rozlewaniu kawy z papierowego kubka? To badali laureaci IgNobli

  Czy kot jest płynem? Jak zapobiec rozlewaniu kawy z papierowego kubka? To badali laureaci IgNobli

  Przyznano tegoroczne IgNoble, czyli nagrody dla najbardziej spektakularnych odkryć naukowych, które mogą zrewolucjonizować nasze życie. Ale wcale nie muszą. Wśród nagrodzonych są między innymi badacze dynamiki wychlapywania się kawy z papierowego kubka oraz naukowiec, który sprawdzał śmiałą hipotezę: czy koty mogą być jednocześnie ciałem stałym i płynem, skoro wszędzie się wcisną. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Polski pilot będzie symbolem RAF?

  Polski pilot będzie symbolem RAF?

  Brytyjczycy wybierają, który ma stać się symbolem RAF. W internetowym plebiscycie organizowanym przez Muzeum Królewskich Sił Powietrznych i "Daily Telegraph" na prowadzeniu jest Polak Franciszek Kornicki - ostatni żyjący polski pilot walczący w bitwie o Anglię. Jeżeli wygra, jego podobizna stanie na wystawie zorganizowanej na stulecie istnienia RAF.

  czytaj więcej »
 • Doradca prezydenta na celowniku prokuratury

  Doradca prezydenta na celowniku prokuratury

  Przygotowałem żonę i dzieci na to, że mogę być zatrzymany - mówi profesor Michał Królikowski, który pracuje nad nowymi prezydenckimi ustawami o Sądzie Najwyższym i KRS. Według RMF FM, były wiceminister sprawiedliwości miał zostać objęty dochodzeniem prokuratury w śledztwie dotyczącym wyłudzeń podatku VAT. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ruszyły manewry Dragon'17

  Ruszyły manewry Dragon'17

  Ponad 17 tysięcy żołnierzy, 3,5 tysiąca zgromadzonego sprzętu na dziesięciu poligonach w Polsce. Właśnie rozpoczęły się ćwiczenia Dragon'17. To największe i najważniejsze manewry dla polskiej armii. O scenariuszu i szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Dariusza Prosieckiego.

  czytaj więcej »
 • Trwa akcja ratunkowa w Meksyku

  Trwa akcja ratunkowa w Meksyku

  Rośnie tragiczny bilans trzęsienia ziemi w Meksyku. Już wiadomo o blisko 240 ofiarach śmiertelnych i blisko dwóch tysiącach rannych. Akcja ratunkowa trwa. Spod gruzów zawalonych budynków wciąż wyciągani są żywi ludzie. Ratownicy pracują od dwóch dni, niemal bez przerwy. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • SKOK-i wyłączone z BFG? Morawiecki odpowiada

  SKOK-i wyłączone z BFG? Morawiecki odpowiada

  Związek Banków Polskich chciałby, aby proces restrukturyzacji i upadłości spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych był finansowany z innych środków zamiast z Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. - Banki, zwłaszcza te, które w latach 2002-2008 szczodrze udzielały kredytów we frankach szwajcarskich i budowały wielkie portfele w tych kredytach, powinny uderzyć się w pierś - odpowiada wicepremier Mateusz Morawiecki. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sąd cofnął ograniczenie praw rodzicielskich dla rodziców noworodka z Białogardu

  Sąd cofnął ograniczenie praw rodzicielskich dla rodziców noworodka z Białogardu

  Rodzice nie chcieli się zgodzić na zabiegi okołoporodowe u swojego dziecka, lekarze uważali, że są konieczne. Sąd rodzinny w Białogardzie w środę podjął decyzję w sprawie rodziców, którzy uciekli z noworodkiem ze szpitala. Uchylono wcześniejsze postanowienie o ograniczeniu im praw rodzicielskich. Głos w tej sprawie zabrali w środę także minister zdrowia Konstanty Radziwiłł oraz Marszałek Senatu Stanisław Karczewski, którzy wzajemnie zaszczepili się przeciw grypie. Więcej o tej sprawie w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Katarzyny Górniak.

  czytaj więcej »
 • Donald Trump chwali Polaków. Andrzej Duda: to wielki komplement

  Donald Trump chwali Polaków. Andrzej Duda: to wielki komplement

  Prezydenci Polski i Stanów Zjednoczonych spotkali się podczas kolacji wydanej przez Donalda Trumpa na część przywódców wszystkich krajów, którzy przyjechali do Nowego Jorku na sesje Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Trump pochwalił też Polaków, mówiąc, że to "patriotyzm doprowadził do tego, że umierali, aby ocalić Polskę". Prezydent Andrzej Duda określił te słowa jako "wielki komplement". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Marcina Wrony.

  czytaj więcej »
tvnpix