Aktualności

Plac zabaw w Łodzi jest gotowy, ale nie może być użytkowany. Ukończono go zbyt szybko

Plac zabaw w Łodzi jest gotowy, ale nie może być użytkowany. Ukończono go zbyt szybko

Plac zabaw w Łodzi jest gotowy, ale nie może być użytkowany. Ukończono go zbyt szybko

Foto: tvn24 | Video: tvn24
W Łodzi wybudowano nowy plac zabaw i to jest bardzo dobra wiadomość, ale jest też gorsza. Mimo połowy wakacji, plac jest zamknięty. Dlaczego? Bo urzędnicy zaplanowali koniec budowy na późną jesień, a wykonawca tak szybko się uwinął, że jeszcze w lipcu powiedział: proszę bardzo, gotowe, czym oczywiście kompletnie urząd zaskoczył. Trwa teraz festiwal papierologii. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15 w TVN24.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Pod wpływem narkotyków prowadził autobus

  Pod wpływem narkotyków prowadził autobus

  Pod wpływem narkotyków prowadził autobus, na przejściu dla pieszych potrącił 62-latkę. Kierowca z Zabrza został zatrzymany. Nieprzytomna kobieta, z ciężkimi obrażeniami, trafiła do szpitala. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowy minister zmieni Prawo łowieckie?

  Nowy minister zmieni Prawo łowieckie?

  Nowy minister środowiska, Henryk Kowalczyk, ma przed sobą niełatwe wyzwanie. Od wtorku zaczęła obowiązywać tzw. specustawa dotycząca zwalczania afrykańskiego pomoru świń (ASF), która zmienia między innymi właśnie Prawo łowieckie. Zgodnie z jej zapisami możliwy jest odstrzał dzików na terenach chronionych. Dodano także przepis, który przewiduje karanie osób, które umyślnie utrudniają lub uniemożliwiają wykonywanie polowania. Minister zapowiedział w "Faktach po Faktach", że w piątek spotka się z organizacjami ekologicznymi, rolnikami oraz myśliwymi, żeby wysłuchać racji wszystkich stron. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ciężka sytuacja w szpitalu w Choroszczy

  Ciężka sytuacja w szpitalu w Choroszczy

  Lekarze specjaliści zarabiają mniej niż rezydenci, przez co zwalniają się z pracy. 900 pacjentów ze szpitala psychiatrycznego w Choroszczy może zostać bez opieki. O sytuacji w największej tego typu placówce w Polsce dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jarosława Kostkowskiego.

  czytaj więcej »
 • Ofensywa dyplomatyczna rządu

  Ofensywa dyplomatyczna rządu

  Prezydent z wizytą w ONZ, minister spraw zagranicznych w Berlinie, a szef MON w Waszyngtonie i Brukseli. Polski rząd po rekonstrukcji rozpoczął ofensywę dyplomatyczną. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Czarna Środa w całym kraju

  Czarna Środa w całym kraju

  Kobiety kolejny raz wyszły na ulicę w ramach Czarnego Protestu, oburzone odrzuceniem przez Sejm obywatelskiego projektu "Ratujmy kobiety", łagodzącego obecne przepisy aborcyjne. Były nie tylko w Warszawie przed Sejmem, ale też w kilkudziesięciu innych miastach w Polsce. W trakcie protestu przed siedzibą PiS, budynek na Nowogrodzkiej obrzucono czerwoną farbą.

  czytaj więcej »
 • Służby ostrzegają: nie ma bezpiecznego lodu

  Służby ostrzegają: nie ma bezpiecznego lodu

  Po kolejnych wypadkach na zamarzniętej wodzie, przedstawiciele służb wzywają, by nie wchodzić na lód, gdyż żaden nie jest bezpieczny. Do akcji na lodzie strażacy wyjeżdżali w tym roku ponad 140 razy. O tym, jak wyglądały najbardziej dramatyczne akcje służb więcej w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Roberta Jałochy.

  czytaj więcej »
 • Trenowali wyścigi z psami, myśliwi kazali im "się zwijać"

  Trenowali wyścigi z psami, myśliwi kazali im "się zwijać"

  Jak każdego dnia Igor Tracz poszedł razem z młodzieżą z klubu sportowego do lasu, żeby trenować z psami wyścigi. W pewnym momencie podeszło do nich dziesięciu myśliwych ze strzelbami. - Powiedzieli krótko: Dzień dobry, panowie. Macie pięć minut, żeby się zwijać. Chyba, że chcecie dostać kulką - opowiada trener. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Jana Błaszkowskiego.

  czytaj więcej »
 • Prezydent podpisał zmiany w Kodeksie wyborczym

  Prezydent podpisał zmiany w Kodeksie wyborczym

  Nowela zmienia między innymi zasady wskazania członków Krajowego Biura Wyborczego i wprowadza dwukadencyjność wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, która ma być liczona od wyborów samorządowych w 2018 roku. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zima przyszła do Polski. Jak długo zostanie?

  Zima przyszła do Polski. Jak długo zostanie?

  Mróz, śnieg i silny wiatr. Zima zawitała do Polski, a razem z nią pękające rury i śliskie drogi. Zdarzają się też wypadki. 14-latek wpadł do wody i teraz walczy o życie. O zimowej aurze więcej w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Dariusza Łapińskiego.

  czytaj więcej »
 • Szef MSZ spotka się z Fransem Timmermansem

  Szef MSZ spotka się z Fransem Timmermansem

  Spotkanie ministra spraw zagranicznych Jacka Czaputowicza z wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej Fransem Timmermansem zaplanowano wstępnie na niedzielę - poinformowało we wtorek po południu MSZ. Rozmowa ma dotyczyć uruchomienia wobec Polski procedury przewidzianej w artykule 7. unijnego traktatu. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Macieja Knapika.

  czytaj więcej »
 • Małżeństwo z Kalifornii więziło swoje dzieci

  Małżeństwo z Kalifornii więziło swoje dzieci

  Zamknięci w zaciemnionych, brudnych pomieszczeniach, skuci łańcuchami - w takich warunkach małżeństwo z Kalifornii zorganizowało domowe więzienie. Policja uwolniła trzynaścioro dzieci w wieku od 2 do 29 lat. Sprawa wyszła na jaw, ponieważ jedna z córek zdołała uciec i wezwać pomoc. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Marcina Wrony.

  czytaj więcej »
tvnpix