Aktualności

Plac zabaw w Łodzi jest gotowy, ale nie może być użytkowany. Ukończono go zbyt szybko

Plac zabaw w Łodzi jest gotowy, ale nie może być użytkowany. Ukończono go zbyt szybko

Plac zabaw w Łodzi jest gotowy, ale nie może być użytkowany. Ukończono go zbyt szybko

Foto: tvn24 | Video: tvn24
W Łodzi wybudowano nowy plac zabaw i to jest bardzo dobra wiadomość, ale jest też gorsza. Mimo połowy wakacji, plac jest zamknięty. Dlaczego? Bo urzędnicy zaplanowali koniec budowy na późną jesień, a wykonawca tak szybko się uwinął, że jeszcze w lipcu powiedział: proszę bardzo, gotowe, czym oczywiście kompletnie urząd zaskoczył. Trwa teraz festiwal papierologii. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15 w TVN24.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Eko jajka coraz modniejsze

  Eko jajka coraz modniejsze

  Przed świętami w kwestii jajek coś się zmienia. Liczy się już nie tylko cena i wielkość jaj, ale przede wszystkim to, w jakich warunkach żyły kury. Ponad 80 procent Polaków chce lepszego losu dla kur. Producenci będą musieli się dostosować. Więcej w materiale Pawła Płuski dla "Faktów" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • PiS chce zmienić ustawę o SN. Wątpliwości opozycji

  PiS chce zmienić ustawę o SN. Wątpliwości opozycji

  PiS złożył projekt nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. Byłaby to już ósma nowelizacja tej ustawy. W opisie na stronie sejmowej czytamy, że dotyczy on "regulacji związanych z obsadzaniem stanowisk w Sądzie Najwyższym, postępowaniami nominacyjnymi na stanowiska sędziowskie, uchyleniami immunitetu sędziowskiego albo prokuratorskiego oraz właściwością izb Sądu Najwyższego". Opozycja dostrzega w niej pewne zagrożenia. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Cena już nie najważniejsza. Czym się kierujemy?

  Cena już nie najważniejsza. Czym się kierujemy?

  Symbol świąt, znak i tradycja. W tym roku jaja są wyjątkowo tanie, ale to już nie jest decydujący czynnik. Teraz ważniejsze jest to, czy jaja pochodzą z chowu klatkowego, czy tak zwanych chowów alternatywnych. Więcej o tym, czym kierujemy się podczas zakupu jaj w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Notre Dame do odbudowy. Katedrę badają śledczy

  Notre Dame do odbudowy. Katedrę badają śledczy

  Już prawie miliard euro udało się zebrać na odbudowę katedry Notre Dame. Pożar wybuchł w budynku w poniedziałkowy wieczór. Do katedry po raz pierwszy weszli policyjni śledczy - a architekci i historycy sztuki już spierają się o to, jak odbudować Notre Dame po gigantycznym pożarze. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Odbudujemy katedrę Notre Dame jeszcze piękniejszą"

  "Odbudujemy katedrę Notre Dame jeszcze piękniejszą"

  Prezydent Francji Emmanuel Macron zapowiedział we wtorek w transmitowanym na żywo orędziu do narodu, że zniszczona w wyniku pożaru paryska katedra Notre Dame zostanie odbudowana w ciągu pięciu lat. Podziękował strażakom i osobom oferującym wsparcie w odbudowie. Więcej dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nauczyciele przed MEN

  Nauczyciele przed MEN

  Przed budynkiem MEN zebrało się w środę kilka tysięcy pracowników placówek oświatowych: przedszkoli, szkół podstawowych i liceów. Przynieśli ze sobą transparenty z napisami: "Nasza godność, nasza przyszłość", "Kto oświatę w Polsce psuje, ten na pałę zasługuje", "Edukacja moją pasją", i "Pracujemy z powołania, strajkujemy dla godności". Więcej dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Spór o logotyp "Solidarności"

  Spór o logotyp "Solidarności"

  Władze NSZZ "Solidarność" wycofały Europejskiemu Centrum Solidarności w Gdańsku zgodę na używanie znaku graficznego związku, z wyjątkiem znajdującej się w siedzibie ECS wystawy stałej. Dla władz Gdańska samo pismo i motywy za nim stojące są niezrozumiałe. Więcej dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Seria pytań w sprawie pieniędzy z OFE

  Seria pytań w sprawie pieniędzy z OFE

  Premier mówi o likwidacji Otwartych Funduszy Emerytalnych. Co to oznacza dla osób, które odkładały swoje oszczędności w ramach tego filaru? Czym dokładnie rożni się odkładanie pieniędzy w IKE lub w ZUS? Na te i inne pytania odpowiemy dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • W czwartek spotkanie rząd-nauczyciele

  W czwartek spotkanie rząd-nauczyciele

  Jeszcze rano premier mówił o okrągłym stole z nauczycielami po świętach. Jednak ZNP zawnioskowało o posiedzenie Rady Dialogu Społecznego w najbliższy czwartek. Szef KPRM zaproszenie przyjął. Co podczas tych rozmów uda się uzgodnić? Między innymi o tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zmiany w 500 plus

  Zmiany w 500 plus

  Rząd przyjął projekt ustawy dotyczącej rozszerzenia programu Rodzina 500 plus na pierwsze dziecko - poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Więcej o zmianach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co dalej ze strajkiem nauczycieli?

  Co dalej ze strajkiem nauczycieli?

  Ósmy dzień strajku i pierwszy od lat egzamin ósmoklasistów. Prawie 380 tysięcy uczniów zmierzyło się z testem z języka polskiego. Minister ogłasza, że nie było zakłóceń. Nauczyciele apelują o dialog na temat podwyżek ich pensji. Więcej w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix