Aktualności

Galimatias wczesnoszkolny po reformie. Co zrobić, żeby posłać sześciolatka do pierwszej klasy?

Galimatias wczesnoszkolny po reformie. Co zrobić, żeby posłać sześciolatka do pierwszej klasy?

29.12.2015 | Galimatias wczesnoszkolny po reformie. Co zrobić, żeby posłać sześciolatka do pierwszej klasy?

Foto: Fakty TVN | Video: Katarzyna Górniak/Grażyna Kaczmarczyk / Fakty TVN
W roku 2016 do szkoły pójdą znów siedmioletnie dzieci. Sześciolatki zostaną w przedszkolach, a niektóre przedszkola będą prawdopodobnie tak zapełnione, że nie wiadomo, czy dostaną się do nich inne dzieci. O tym, jak mają rozumieć ten galimatias rodzice, szczególnie ci, którzy chcieliby posłać swoje sześcioletnie dzieci do szkoły, dziś w Faktach TVN o 19:00 opowie w swoim materiale Katarzyna Górniak.

Źródło: Fakty Online

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
MN01
MN01

Posłać 6 latki do szkoły ? I co trzeba zrobić, aby tak się stało ? Proste. POSŁAĆ do PRYWATNEJ szkoły. Można takie dzieci SAMEMU uczyć. No chuba, że jest się TŁUMOKIEM z gatunku NOWOBOGACKICH.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • "Mamy rosnącą falę epidemii"

    "Mamy rosnącą falę epidemii"

    Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę o ponad 10 tysiącach nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Ministerstwo alarmuje, że mamy do czynienia z "rosnącą falą epidemii". Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • O SARS-CoV-2 w Sejmie

    O SARS-CoV-2 w Sejmie

    Premier Mateusz Morawiecki przedstawił w Sejmie aktualną informację na temat walki epidemią COVID-19. Krytykował osoby nienoszące maseczek, wzywał do solidarności i apelował o rygorystyczne przestrzeganie obostrzeń. Co na to opozycja? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Szpital na Stadionie Narodowym. Gdzie jeszcze?

    Szpital na Stadionie Narodowym. Gdzie jeszcze?

    W pomieszczeniach kompleksu Stadionu Narodowego w Warszawie powstanie tymczasowy szpital dla osób zakażonych koronawirusem. To będzie pierwszy taki szpital w Polsce specjalnie zorganizowany na czas pandemii. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Szpital tymczasowy na Narodowym

    Szpital tymczasowy na Narodowym

    Na PGE Narodowym powstaje tymczasowy szpital dla chorych na COVID-19. Na początek ma tam być 500 łóżek. Co poza tym? Więcej na ten temat dziś w materiale Macieja Knapika w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Nowe obostrzenia w kościołach

    Nowe obostrzenia w kościołach

    Obowiązujące od soboty ograniczenia związane z epidemią dotyczą także kościołów i uroczystości religijnych. Zgodnie z wytycznymi w strefie żółtej wymagane są cztery metry kwadratowe na jednego uczestnika, a w strefie czerwonej siedem metrów kwadratowych. Obowiązują też maseczki. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Październik jest dla nas sprawdzianem"

    "Październik jest dla nas sprawdzianem"

    Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę o 8536 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Lekarze wciąż podkreślają, że to jest właśnie czas na wdrażanie działań "szybkich, zdecydowanych, niestandardowych". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Jesteśmy przyparci do muru"

    "Jesteśmy przyparci do muru"

    Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę o 9622 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. To najwyższy dobowy bilans potwierdzonych infekcji od początku pandemii w Polsce. Lekarze zwracają uwagę, że w szpilach zaczyna brakować miejsc, a system ochrony zdrowia staje się niewydolny. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Plan walki z epidemią

    Plan walki z epidemią

    Wracają limity, zdalne nauczanie i ograniczenia w działalności gospodarczej. Premier Morawiecki przedstawił plan dalszej walki z epidemią. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Roman Giertych wciąż w szpitalu

    Roman Giertych wciąż w szpitalu

    CBA przeszukało kancelarię i dom Romana Giertycha. Mecenas zasłabł i trafił do szpitala. Śledczy podejrzewają, że Giertych działał w grupie, która miała doprowadzić do wyprowadzenia ponad 90 milionów złotych ze spółki deweloperskiej. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Roman Giertych zatrzymany przez CBA

    Roman Giertych zatrzymany przez CBA

    CBA zatrzymało Romana Giertycha, mojego tatę. Trwa przeszukanie naszego domu - poinformowała córka mecenasa, Maria Giertych. Małżonka a jednocześnie pełnomocnik Romana Giertycha, Barbara Giertych relacjonowała: - On nie wie o co chodzi, nie ma pojęcia o stawianych mu zarzutach. To sytuacja kuriozalna - oceniła. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Załamanie pogody. Obfity deszcz i silny wiatr

    Załamanie pogody. Obfity deszcz i silny wiatr

    Strażacy interweniowali w nocy w całym kraju ponad 1100 razy. Najczęściej w województwach: kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim. Z kolei na Dolnym Śląsku w Racławicach Śląskich wylała rzeka. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix