Aktualności

Galimatias wczesnoszkolny po reformie. Co zrobić, żeby posłać sześciolatka do pierwszej klasy?

29.12.2015 | Galimatias wczesnoszkolny po reformie. Co zrobić, żeby posłać sześciolatka do pierwszej klasy?

Foto: Fakty TVN | Video: Katarzyna Górniak/Grażyna Kaczmarczyk / Fakty TVN
W roku 2016 do szkoły pójdą znów siedmioletnie dzieci. Sześciolatki zostaną w przedszkolach, a niektóre przedszkola będą prawdopodobnie tak zapełnione, że nie wiadomo, czy dostaną się do nich inne dzieci. O tym, jak mają rozumieć ten galimatias rodzice, szczególnie ci, którzy chcieliby posłać swoje sześcioletnie dzieci do szkoły, dziś w Faktach TVN o 19:00 opowie w swoim materiale Katarzyna Górniak.

Źródło: Fakty Online

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
MN01
MN01

Posłać 6 latki do szkoły ? I co trzeba zrobić, aby tak się stało ? Proste. POSŁAĆ do PRYWATNEJ szkoły. Można takie dzieci SAMEMU uczyć. No chuba, że jest się TŁUMOKIEM z gatunku NOWOBOGACKICH.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Marian Banaś uderza w rząd

    Marian Banaś uderza w rząd

    Marian Banaś powiedział, że dysponuje oświadczeniami osób, na których śledczy mieli wymuszać fałszywe zeznania przeciwko niemu. Jego zdaniem to sprawa, która wymaga powołania komisji śledczej. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Ceny paliw wciąż rosną

    Ceny paliw wciąż rosną

    Paliwo drożeje i będzie drożeć. Prezes partii rządzącej zapowiada, że rząd akcyzy nie obniży. Jak zapewnia Jarosław Kaczyński - pieniądze z akcyzy są potrzebne na programy społeczne. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Podwodni złomiarze na Bałtyku

    Podwodni złomiarze na Bałtyku

    Tego na Bałtyku jeszcze nie widziano. Podwodni złomiarze wycinają z wraków fragmenty wyposażenia z metali kolorowych. Bez skrupułów i bez refleksji niszczą podwodne zabytki. Więcej na ten temat w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Absurd na poznańskim parkingu

    Absurd na poznańskim parkingu

    Władze poznańskiej spółdzielni mieszkaniowej postanowiły uporządkować parkowanie na swoim terenie i oznaczyły znakami drogowymi wszystkie zatoki parkingowe. Jaka była intencja autorów pomysłu? O tym dziś w materiale Macieja Mazura w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Sejm za budową muru na granicy z Białorusią

    Sejm za budową muru na granicy z Białorusią

    Sejm w czwartek uchwalił ustawę dotyczącą budowy zapory na granicy z Białorusią. Za głosowało 274 posłów. Ustawą zajmie się teraz Senat. Szacowany koszt budowy "zapory" to miliard 615 milionów złotych. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Znany ratownik ciężko ranny

    Znany ratownik ciężko ranny

    Pomagał innym, a teraz sam potrzebuje pomocy. Ratownik medyczny Marcin Borkowski - znany jako Borkoś - został ranny w wypadku, gdy jechał na ratunek innym. Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Zmiany w rządzie

    Zmiany w rządzie

    Kamil Bortniczuk będzie ministrem, a Łukasz Mejza wiceministrem sportu - poinformował prezes PiS Jarosław Kaczyński. W sejmowych kuluarach pojawiają się też pytania o rządową funkcję samego prezesa PiS. Kamil Bortniczuk jest obecnie posłem klubu PiS. Wcześniej był związany z Porozumieniem Jarosława Gowina, które w sierpniu opuściło Zjednoczoną Prawicę. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Na granicy polsko-białoruskiej ma powstać mur

    Na granicy polsko-białoruskiej ma powstać mur

    Sejm w środę ma zająć się projektem ustawy o budowie zabezpieczenia granicy Polski z Białorusią. Jak wyjaśnił we wtorek szef MSWiA Mariusz Kamiński, projekt zakłada stworzenie "solidnej, wysokiej zapory, wyposażonej również w system monitoringu oraz detekcji ruchu" na granicy polsko-białoruskiej. Na cel budowy zabezpieczono 500 milionów złotych. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Rachunek w sporze z Czechami wciąż rośnie

    Rachunek w sporze z Czechami wciąż rośnie

    Na liczniku kary za niewstrzymanie wydobycia w kopalni Turów jest już ponad 11 milionów euro. Komisja Europejska zapowiada, że wkrótce poprosi o przelew. Negocjacje z Czechami utknęły, bo po wyborach okazało się, że partia premiera Andreja Babisza nieznacznie przegrała z największą partią opozycyjną. Utworzenie nowego rządu w Pradze potrwa. Do tego czasu, jeśli Polska nie będzie płacić kar, to KE może potrącić karę z funduszy unijnych. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Niezaszczepieni chorują i umierają

    Niezaszczepieni chorują i umierają

    W szpitalu w Białej Podlaskiej pacjentów cały czas przybywa. Nic dziwnego - w gminie wiejskiej Biała Podlaska tylko 37 procent mieszkańców zostało w pełni zaszczepionych. Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Tłumy na prounijnej manifestacji w Warszawie

    Tłumy na prounijnej manifestacji w Warszawie

    W Warszawie na placu Zamkowym w niedzielę odbyła się główna manifestacja w obronie obecności Polski w Unii Europejskiej i przeciwko czwartkowemu orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego kierowanego przez Julię Przyłebską. Na manifestacji zgromadziły się tłumy osób, w tym także młodych ludzi. Do manifestacji wezwał lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Kolendy-Zaleskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix