Aktualności

Galimatias wczesnoszkolny po reformie. Co zrobić, żeby posłać sześciolatka do pierwszej klasy?

Galimatias wczesnoszkolny po reformie. Co zrobić, żeby posłać sześciolatka do pierwszej klasy?

29.12.2015 | Galimatias wczesnoszkolny po reformie. Co zrobić, żeby posłać sześciolatka do pierwszej klasy?

Foto: Fakty TVN | Video: Katarzyna Górniak/Grażyna Kaczmarczyk / Fakty TVN
W roku 2016 do szkoły pójdą znów siedmioletnie dzieci. Sześciolatki zostaną w przedszkolach, a niektóre przedszkola będą prawdopodobnie tak zapełnione, że nie wiadomo, czy dostaną się do nich inne dzieci. O tym, jak mają rozumieć ten galimatias rodzice, szczególnie ci, którzy chcieliby posłać swoje sześcioletnie dzieci do szkoły, dziś w Faktach TVN o 19:00 opowie w swoim materiale Katarzyna Górniak.

Źródło: Fakty Online

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
MN01
MN01

Posłać 6 latki do szkoły ? I co trzeba zrobić, aby tak się stało ? Proste. POSŁAĆ do PRYWATNEJ szkoły. Można takie dzieci SAMEMU uczyć. No chuba, że jest się TŁUMOKIEM z gatunku NOWOBOGACKICH.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Pomoc dla irańskiego kierowcy

    Pomoc dla irańskiego kierowcy

    Fardin przywiózł z Iranu rodzynki, rozładował je pod Łodzią i ruszył po towar do Czech. Nie dotarł tam, bo jego stary samochód zepsuł się na drodze krajowej numer 1 w Koziegłowach. Historia irańskiego kierowcy tak poruszyła Polaków, że są już pieniądze na dużo młodszy samochód. O szczegółach dziś w materiale Roberta Jałochy w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Prawybory w Platformie rozstrzygnięte

    Prawybory w Platformie rozstrzygnięte

    Małgorzata Kidawa-Błońska wygrała prawybory prezydenckie w Platformie Obywatelskiej. Głosowało na nią 345 uczestników krajowej konwencji PO, a na jej kontrkandydata - Jacka Jaśkowiaka - głosowało 125 delegatów. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Unia za neutralnością klimatyczną. Co z Polską?

    Unia za neutralnością klimatyczną. Co z Polską?

    Czy unijny pociąg właśnie odjechał, a polski premier został na peronie z szabelką i bez portfela? Czy może odnieśliśmy kolejny sukces? O unijnym dochodzeniu do neutralności klimatycznej i o tym, jak Polska obrała własną drogę i własne tempo dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Pawła Płuski.

    czytaj więcej »
   • "Od prawdy o Banasiu byli o krok"

    "Od prawdy o Banasiu byli o krok"

    Co dalej z Marianem Banasiem? Politycy PiS przyznają, że gdyby w chwili wyboru wiedzieli o wszystkich kontrowersjach związanych prezesem NIK, to nie zostałby on wybrany na swoje stanowisko. Jednak zdaniem opozycji politycy obozu rządzącego "od prawdy o Banasiu byli o krok". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Partia Konserwatywna wygrywa wybory na Wyspach

    Partia Konserwatywna wygrywa wybory na Wyspach

    Wielka wygrana Borisa Johnsona. Brytyjczycy zdecydowali - to Partia Konserwatywna będzie rozdawać karty w nowej Izbie Gmin. To z kolei może oznaczać zielone światło dla szybkiego brexitu. Mógłby on nastąpić już 31 stycznia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Musimy zdyscyplinować nadzwyczajną kastę"

    "Musimy zdyscyplinować nadzwyczajną kastę"

    Nowe przepisy, nowe zakazy i nowe kary. Między innymi finansowe, ale również przeniesienie na inne stanowisko, a nawet usunięcie z urzędu sędziego. Opozycja i środowiska sędziowskie mówią, że przygotowany przez PiS projekt ustawy o zmianach w sądownictwie to ewidentna próba zastraszenia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Prezydent o "starym układzie". "Są to słowa oburzające"

    Prezydent o "starym układzie". "Są to słowa oburzające"

    Prezydent na spotkaniach z obywatelami zawsze porusza temat sądownictwa i mówi o "starym układzie, który dobrze się trzyma". Jednocześnie to właśnie Andrzej Duda odebrał ślubowanie od Stanisława Piotrowicza, byłego prokuratora w czasach PRL-u, który w ten sposób objął urząd sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Awaria w Warszawie, naprawy wciąż trwają

    Awaria w Warszawie, naprawy wciąż trwają

    Od środy rano trwa awaria instalacji ciepłowniczej na ulicy Powsińskiej w Warszawie. W nocy udało się przywrócić ogrzewanie na wielu osiedlach, ale część wciąż jest go pozbawiona. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Awaria w Warszawie

    Awaria w Warszawie

    Gigantyczne korki, ludzie uwięzieni w samochodach i strach. Wszystko to z powodu awarii rury ciepłowniczej z gorącą wodą w Warszawie. Kompletnie nic nie było widać - relacjonują warszawiacy. Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Przyznano nagrody Grand Press

    Przyznano nagrody Grand Press

    We wtorek przyznano nagrody Grand Press 2019. Dziennikarze Grupy TVN zostali wyróżnieni w trzech kategoriach. Nagrodę za dziennikarstwo śledcze otrzymał Bertold Kittel, autor reportażu "Pancerny Marian i pokoje na godziny". W kategorii Dziennikarstwo Specjalistyczne nagrodę otrzymał Lech Dawidowicz z "Czarno na białym" TVN24 za materiał "Pegasus". Z kolei wyróżnienie Grand Press Digital otrzymał Konkret24. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00

    czytaj więcej »
   • Izba Dyscyplinarna wciąż pracuje

    Izba Dyscyplinarna wciąż pracuje

    Izba Dyscyplinarna Sądu Najwyższego w dalszym ciągu będzie wykonywać powierzone jej czynności orzecznicze - oświadczył we wtorek prezes Izby Tomasz Przesławski. To odpowiedź na apel pierwszej prezes Sądu Najwyższego Małgorzaty Gersdorf, która wezwała sędziów Izby Dyscyplinarnej SN do powstrzymania się od wszelkich czynności orzeczniczych w prowadzonych sprawach. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Kolizja rządowej limuzyny

    Kolizja rządowej limuzyny

    Samochód Służby Ochrony Państwa zderzył się z samochodem ciężarowym na trasie S7 koło miejscowości Kuklin. W limuzynie podróżował wicepremier Jarosław Gowin. Według informacji przekazanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, nikomu nic się nie stało. Policja zakwalifikowała to zderzenie jako kolizję drogową. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Zapadł wyrok w sprawie tragicznych otrzęsin w Bydgoszczy

    Zapadł wyrok w sprawie tragicznych otrzęsin w Bydgoszczy

    Zapadł wyrok w sprawie tragedii na Uniwersytecie Techniczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Sąd orzekł, że ani młody wiek ani brak doświadczenia czy wyobraźni nie zwalniają z odpowiedzialności, szczególnie gdy giną trzy osoby. Więcej na ten temat dziś w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix