Aktualności

Galimatias wczesnoszkolny po reformie. Co zrobić, żeby posłać sześciolatka do pierwszej klasy?

29.12.2015 | Galimatias wczesnoszkolny po reformie. Co zrobić, żeby posłać sześciolatka do pierwszej klasy?

Foto: Fakty TVN | Video: Katarzyna Górniak/Grażyna Kaczmarczyk / Fakty TVN
W roku 2016 do szkoły pójdą znów siedmioletnie dzieci. Sześciolatki zostaną w przedszkolach, a niektóre przedszkola będą prawdopodobnie tak zapełnione, że nie wiadomo, czy dostaną się do nich inne dzieci. O tym, jak mają rozumieć ten galimatias rodzice, szczególnie ci, którzy chcieliby posłać swoje sześcioletnie dzieci do szkoły, dziś w Faktach TVN o 19:00 opowie w swoim materiale Katarzyna Górniak.

Źródło: Fakty Online

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
MN01
MN01

Posłać 6 latki do szkoły ? I co trzeba zrobić, aby tak się stało ? Proste. POSŁAĆ do PRYWATNEJ szkoły. Można takie dzieci SAMEMU uczyć. No chuba, że jest się TŁUMOKIEM z gatunku NOWOBOGACKICH.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Spadek liczby urodzeń w Polsce

    Spadek liczby urodzeń w Polsce

    W Polsce rodzi się coraz mniej dzieci - alarmują demografowie. Liczby przedstawione przez Główny Urząd Statystyczny potwierdzą, że tak źle nie było od dziesięcioleci. Jaka jest tego przyczyna? O tym dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Unijny fundusz niezgody

    Unijny fundusz niezgody

    Kierowana przez Zbigniewa Ziobrę Solidarna Polska, wchodząca w skład rządowej koalicji, sprzeciwia się ratyfikacji unijnego Funduszu Odbudowy. Prawo i Sprawiedliwość - bez posłów Ziobry - będzie musiało liczyć na wsparcie opozycji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Spada liczba operacji bariatrycznych

    Spada liczba operacji bariatrycznych

    W ciągu ostatniego roku dramatycznie spadła liczba wykonywanych operacji bariatrycznych w Polsce. Są to operacje między innymi zmniejszenia rozmiaru żołądka, co ratuje zdrowie i życie wielu pacjentom. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Wyrok TSUE w sprawie KRS

    Wyrok TSUE w sprawie KRS

    TSUE odpowiedział na pytanie prejudycjalne NSA dotyczące odwołań od decyzji Krajowej Rady Sądownictwa w sprawie przedstawienia prezydentowi wniosku o powołanie na sędziego. Ustawa z 2019 roku nie pozwala odwoływać się od takich decyzji i umorzyła niezakończone postępowania w takich sprawach. Trybunał unijny orzekł, że NSA może odstąpić od stosowania przepisów ustawy, jeśli uzna, że ich przyjęcie nastąpiło z naruszeniem prawa Unii. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Incydent na stacji benzynowej

    Incydent na stacji benzynowej

    Zdjęcia z Rymania w województwie zachodniopomorskim pokazują, jak kobieta samochodem demoluje stację benzynową, a obecni na miejscu policjanci są bezradni. Nie zabrakło też poleceń wydawanych policjantom przez jednego ze świadków zdarzenia. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Igor Tuleya przyszedł do pracy w sądzie

    Igor Tuleya przyszedł do pracy w sądzie

    W miniony piątek Sąd Apelacyjny w Warszawie uznał, że Igor Tuleya jest "nieprzerwanie" sędzią w stanie czynnym. On sam w poniedziałek wrócił, tak jak zapowiedział, do pracy w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Zdaniem prezesa tego sądu Igor Tuleya wciąż jest zawieszony. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Polsko-czeski spór o wodę

    Polsko-czeski spór o wodę

    Czesi postanowili pozwać Polskę przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Twierdzą, że kopalnia Turów doprowadza do pustynnienia terenów po czeskiej stronie. Wody gruntowe z Czech z powodu odkrywki odpływają na polską stronę. Za pięć lat kończy się koncesja kopalni. Kopalnia chce ją przedłużyć do 2044 roku. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Sąd Najwyższy orzekł w sprawie ONR

    Sąd Najwyższy orzekł w sprawie ONR

    Czy można nazywać Obóz Narodowo-Radykalny organizacją faszystowską? Na to pytanie ostatecznie odpowiedział Sąd Najwyższy. Po czterech latach nastąpił koniec sądowej batalii w sprawie o zniesławienie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Nowe obostrzenia weszły w życie

    Nowe obostrzenia weszły w życie

    Lockdown w województwie warmińsko-mazurskim oraz nakaz noszenia maseczek w całym kraju - w sobotę weszły w życie nowe obostrzenia w związku z pandemią COVID-19. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Weganizm to "szkodliwa ideologia"?

    Weganizm to "szkodliwa ideologia"?

    Minister rolnictwa w roli ministra edukacji - Grzegorz Puda chce uczyć prawidłowych nawyków żywieniowych. Jego zdaniem eliminacja produktów pochodzenia zwierzęcego z diety to "niezmiernie szkodliwa", lewicowa ideologia. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Afera wokół prezesa Orlenu

    Afera wokół prezesa Orlenu

    "Gazeta Wyborcza" opublikowała nagrania i pisze, że Daniel Obajtek, obecny prezes Orlenu, jako wójt Pcimia nielegalnie kierował prywatną spółką. Koalicja Obywatelska zapowiada wniosek do prokuratury o prześwietlenie majątku Daniela Obajtka. Lewica domaga się wszczęcia postępowania z urzędu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pytania o obostrzenia w czasie Wielkanocy

    Pytania o obostrzenia w czasie Wielkanocy

    Do Wielkanocy zostało jeszcze kilka tygodniu, ale minister zdrowia już zapowiada, że podczas świąt mogą zostać wprowadzone ograniczenia, bo trzecia fala pandemii nabiera tempa. Zdaniem Adama Niedzielskiego "szczyt zachorowań będzie pod koniec marca". Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix