Aktualności

Fijo wrócił do Polski

Fijo wrócił do Polski

Fijo wrócił do Polski

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Po rehabilitacji w portugalskiej klinice, Fijo wrócił do Polski. Jego stan neurologiczny uległ poprawie, ale już wiadomo, że pies nigdy nie będzie chodził. Fundacja dla szczeniąt Judyta szuka teraz firmy, która wykona specjalny wózek dla Fijo oraz domu, w którym zwierzę nigdy więcej nie dozna przemocy z ręki człowieka. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Rowerem przez Himalaje

  Rowerem przez Himalaje

  Marcin Korzonek przez prawie miesiąc samotnie wędrował na dwóch kółkach przez himalajskie szczyty. Pokonał 1300 kilometrów i wjechał na cztery przełęcze powyżej pięciu tysięcy metrów. Dopiero co wrócił z ekstremalnej wyprawy, ale na ziemię zszedł tylko na chwilę, bo już szykuje się do kolejnej rowerowej podróży. O szczegółach tego wyczyny dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polacy ruszyli do urn

  Polacy ruszyli do urn

  W wyborach samorządowych w skali całego kraju do godziny 12 zagłosowało 15,62 procent uprawnionych osób - poinformował na konferencji przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej, Wojciech Hermeliński. Karty do głosowania odebrało do południa prawie pięć milionów Polaków. O tym jak wyglądał dzień głosowania dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Robocop" patroluje Nowy Jork. "To trochę szalone"

  "Robocop" patroluje Nowy Jork. "To trochę szalone"

  Nie wie, co to strach, nie zna zmęczenia, nie pije kawy i nie zajada pączków, co robią klasyczni gliniarze z klasycznych amerykańskich filmów. Na ulice Nowego Jorku wyjechał pierwszy "robocop". Od wakacji miasto patroluje policyjny robot. Na razie uzbrojony jest tylko w kamery i zasadniczo to raczej maszyna trochę na kształt R2D2, ale dzięki temu - jak prawdziwy glina - oczy ma dookoła głowy. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Za dużo smartfona? Bolą oczy, szyja i kciuk

  Za dużo smartfona? Bolą oczy, szyja i kciuk

  Nie możemy bez nich żyć, ale co zrobić, gdy smartfony komfort życia pogarszają? Sprawiają, że boli szyja, oczy a nawet kciuk. - Mamy problemy z nieodwodzeniem kciuka, problemy z tworzącymi się naroślami - mówi Marcin Dębski z Uniwersytetu Gdańskiego i Fundacji "Dbam o mój zasięg". Konrad Słynarski, ortopeda z Centrum medycznego "Gamma" mówi, że w literaturze medycznej powstało już takie określenie jak "kciuk smartfona". Więcej o przypadłościach, które grożą nam w związku z używaniem smartfonów, w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • W tym tramwaju "brakuje tylko zajęcy"

  W tym tramwaju "brakuje tylko zajęcy"

  Z porannej mgły, czy może raczej smogu, wyłoniło się coś dziwnego. Niby tramwaj, ale jakiś taki inny. Zielony. Pasażerowie przecierają oczy. - W tym tramwaju brakuje tylko zajęcy, kicających po podłodze - mówią pasażerowie. Więcej o mobilnym ogrodzie, mknącym po szynach przez Będzin i Sosnowiec - w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Trudna akcja. Policjanci poszczuci psem

  Trudna akcja. Policjanci poszczuci psem

  Precz, bo psami poszczuję - usłyszeli policjanci próbujący zatrzymać poszukiwanego mieszkańca gminy Rzeczyca niedaleko Tomaszowa. Psy rzeczywiście spuszczono, w ruch poszły też sztachety, gazrurki i kantówki, a po chwili na podwórku było już pół wsi broniącej swojego. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i w niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Jak wygląda migracja do Europy?

  Jak wygląda migracja do Europy?

  Szokujące obrazy fali imigrantów zalewających Europę trzy lata temu mocno zapisały się w pamięci i do dziś w wielu krajach kształtują debatę publiczną. Jak teraz wygląda migracja do Europy? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Katarzyny Sławińskiej.

  czytaj więcej »
 • TSUE wydał decyzje w sprawie Polski

  TSUE wydał decyzje w sprawie Polski

  Jest decyzja Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Polska ma natychmiast zawiesić stosowanie przepisów dotyczących przejścia w stan spoczynku sędziów Sądu Najwyższego. Dokument - co ważne - informuje też, że to postanowienie dotyczy także tych sędziów, którzy już w stan spoczynku przeszli. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ostatni dzień kampanii

  Ostatni dzień kampanii

  Piątek to ostatni dzień kampanii przed wyborami samorządowymi, które już w niedzielę. O północy rozpocznie się cisza wyborcza, dlatego kandydaci w całym kraju wykorzystują ostatnie godziny, by przekonać wyborców do oddania głosu właśnie na nich. O przebiegu ostatniego dnia i całej kampanii dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ostatnia prosta. Sondaże w "Faktach" TVN

  Ostatnia prosta. Sondaże w "Faktach" TVN

  To już absolutnie ostatnia kampanijna prosta dla tysięcy kandydatów na radnych, burmistrzów czy prezydentów miast. Już dziś pokażemy najnowszy sondaż - prognozę dla Warszawy. Kto dziś ma największe szanse na to, by zostać prezydentem stolicy? W "Faktach" TVN także prognoza - sondaż dla sejmików wojewódzkich, czyli niezwykle istotne wyniki dla wszystkich partii politycznych. Więcej w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Chodził od klasy do klasy i strzelał"

  "Chodził od klasy do klasy i strzelał"

  Oficjalnie żałoba została ogłoszona tylko na Krymie, ale atak 18-letniego ucznia w technikum w Kerczu wstrząsnął całą Ukrainą i Rosją. Nastolatek z karabinem w ręku przeszukiwał szkolne korytarze i, podobnie jak na filmach, wchodząc do klasy najpierw wrzucał samodzielnie przygotowany ładunek wybuchowy, a potem strzelał do swych ofiar z zimną krwią. Nadal nie wiadomo co skłoniło go do tak brutalnej napaści. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sędziowie wzywani na przesłuchanie po spotkaniu z Tuleyą

  Sędziowie wzywani na przesłuchanie po spotkaniu z Tuleyą

  Rzecznik dyscyplinarny wzywa na przesłuchania sędziów, którzy wzięli udział w spotkaniu z sędzią Igorem Tuleyą. Spotkanie 28 września w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku dotyczyło "Konstytucji, wolności i roli sądów w demokratycznym państwie". Wezwania nie podobają się m.in. sędziom sądu Gdańsk-Północ, którzy w oświadczeniu napisali, że postępowania są wykorzystywane nie do ścigania rzeczywistych przewinień, ale do tłumienia zasadnej krytyki i wywołania "efektu mrożącego". - Odbieram to pismo jako nadgorliwość i próbę pokazania sędziom, że teraz będą monitorowani także i w życiu prywatnym - tak skomentował w rozmowie z Onetem sędzia Sądu Apelacyjnego w Gdańsku Włodzimierz Brazewicz. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Kto zastrajkuje, ten straci pracę". Pikieta w siedzibie PLL LOT

  "Kto zastrajkuje, ten straci pracę". Pikieta w siedzibie PLL LOT

  Kilkadziesiąt osób pikietą po godzinie 5:00 w siedzibie PLL LOT rozpoczęło strajk. Związkowcy zapowiadają, że będzie się on odbywał "do skutku", czyli podjęcia rozmów o zasadach wynagradzania w spółce. Strajkujący domagają się też przywrócenia do pracy przewodniczącej Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego Moniki Żelazik. Związkowcy mieli usłyszeć od przedstawicieli spółki: kto zastrajkuje, ten straci pracę. Spółka z kolei twierdzi, że akcja strajkowa jest nielegalna i zapewnia, że żaden rejs nie zostanie z jej powodu odwołany. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ojcowska troska w polityce

  Ojcowska troska w polityce

  Poseł Ryszard Czarnecki rozmawiał z Matuszem Morawieckim o pracy swojego syna. Jak przyznał w "Rozmowie Piaseckiego" europoseł, jego syn miał wtedy 30 lat. Ale taka ojcowska troska w polityce to nie wyjątek o czym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 przypomni Maciej Mazur.

  czytaj więcej »
tvnpix