Aktualności

Przed nami ćwierćfinał Polska-Portugalia. Czy to będzie polska noc w Marsylii?

Przed nami ćwierćfinał Polska-Portugalia. Czy to będzie polska noc w Marsylii?

Przed nami ćwierćfinał Polska-Portugalia. Czy to będzie polska noc w Marsylii?

Video: Jarosław Kostkowski / Fakty TVN
Są mecze ważne i są najważniejsze – dla Polaków niech to będzie istna wojna futbolowa, albo rewolucja francuska. Kibice, którzy przyjechali do Marsylii, marzą, żeby to była polska noc. Czy tak rzeczywiście będzie? Więcej na ten temat w Faktach o 19:00 w relacji Jarosława Kostkowskiego z Francji.

Autor: Jarosław Kostkowski / Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Nieformalny szczyt bez Polski

  Nieformalny szczyt bez Polski

  Szesnastu przywódców państw Unii Europejskiej spotkało się w niedzielę w Brukseli, by rozmawiać na temat europejskich rozwiązań w sprawie uchodźców. W spotkaniu nie uczestniczą państwa grupy Wyszehradzkiej, w tym Polska. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kluczowy mecz Polaków

  Kluczowy mecz Polaków

  Kto przegra dzisiejszy mecz, może powoli pakować się do domu. to mecz o wszystko, czyli o dalsze być albo nie być na mundialu w Rosji. Biało-Czerwoni są zdeterminowani i skoncentrowani, mają być bardziej agresywni, ale naszym rywalom też nie brakuje temperamentu. Więcej dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Bory Tucholskie czekają na turystów

  Bory Tucholskie czekają na turystów

  Co nas nie zabije, to nas wzmocni - mówią mieszkańcy tej części Borów Tucholskich, która została zniszczona podczas ubiegłorocznej nawałnicy. I z niecierpliwością u progu wakacji oczekują turystów. Czy jedyną "atrakcją" jest w Borach Tucholskich wciąż krajobraz po nawałnicy? O tym w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • PO i Nowoczesna porozumiały się w Gdańsku

  PO i Nowoczesna porozumiały się w Gdańsku

  Eurodeputowany PO Jarosław Wałęsa jest wspólnym kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta Gdańska. Dotychczasowy prezydent Paweł Adamowicz, do niedawna jeden z liderów PO w Gdańsku, też startuje - jako kandydat bezpartyjny. Politycy PO liczą, że wycofa się, "by nie dzielić głosów gdańszczan". Kandydat PO i Nowoczesnej mówi, że "Gdańsk nie potrzebuje kolejnego muzeum, ale 15 nowych żłobków", a jego ojciec - Lech Wałęsa - że nie będzie odradzał synowi startu, choć "nie jest do końca zadowolony". Więcej w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Patrol zatrzymał patrol. Oba nieoznakowane

  Patrol zatrzymał patrol. Oba nieoznakowane

  Takie historie nie zdarzają się co dzień. Policjanci z Łukowa w nieoznakowanym radiowozie zatrzymali za prędkość auto, którym okazał się drugi nieoznakowany radiowóz, ale z Lubartowa. Co zrobili ci z Łukowa? Wlepili koledze po fachu mandat, zabrali prawo jazdy i jeszcze dostali gratulacje. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i niedzielę o 17:10 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Noc grozy. Polska po burzy

  Noc grozy. Polska po burzy

  Za nami noc grozy. Gwałtowne wichury zrywały dachy, powalone drzewa spadały na domy i na samochody. Byli zabici i ranni. Polska po burzy w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wyrok w głośnej sprawie porwania 12-latki

  Wyrok w głośnej sprawie porwania 12-latki

  Ta sprawa w marcu zelektryzowała opinię publiczną. 12-letnia dziewczynka z Golczewa w woj. zachodniopomorskim została uprowadzona w drodze do domu. W czwartek sprawca tego porwania i współwinna kobieta usłyszeli wyrok. Mężczyzna był już w więzieniu za podobne przestępstwo - brutalne pobicie innej dziewczynki. Dwa miesiące przed porwaniem 12-latki został warunkowo zwolniony. Więcej o tej sprawie w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Śmierć policjanta, żądania dymisji w MSWiA

  Śmierć policjanta, żądania dymisji w MSWiA

  Praca polskiego policjanta to nie praca, to służba - mówił minister spraw wewnętrznych Joachim Brudziński, otwierając siedzibę Oddziału Prewencji Policji w Krakowie. Odniósł się do wydarzeń ze Świnoujścia, gdzie podczas imprezy po odprawie zginął 47-letni antyterrorysta. Wypadek jest wyjaśniany, w policji posypały się dymisje, ale pojawiają się pytania o wiceministra Jarosława Zielińskiego, odpowiedzialnego w resorcie właśnie za policję. Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera odpowiada, że "premier ma zaufanie do swoich współpracowników, również do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, do kierownictwa tego ministerstwa". Dopytywany o żądania dymisji Zielińskiego, Dworczyk odpowiedział: - Opozycja przyzwyczaiła nas do tego, że co chwila zgłasza wnioski o dymisje, które są zupełnie nieuzasadnione. Więcej w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tramwaje walczą z "zombie"

  Tramwaje walczą z "zombie"

  Ratują ludziom życie kilka razu w ciągu dnia. Kto? Motorniczy tramwajów. Bo piesi zamiast patrzeć na świtała i na jezdnię - wpatrzeni są w swoje telefony - to "smartfonowe zombie" z którymi postanowiły walczyć Tramwaje Warszawskie. W tym celu powstała seria oryginalnych spotów, które mają pokazać jak poważny i niebezpieczny to problem. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Bez łuku i górki. Bez placu manewrowego?

  Bez łuku i górki. Bez placu manewrowego?

  Łuk i górka - to dwa elementy, które na placu manewrowym muszą zdać przyszli kierowcy. Ale pojawił się pomysł, by tę część - jazdę na placu - wykreślić z egzaminu na prawo jazdy. Co o tej rewolucyjnej propozycji sądzą kursanci, instruktorzy i kierowcy? O tym w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Zaniepokojenie" reformą KRS. Delegacja europejskich sędziów w Polsce

  "Zaniepokojenie" reformą KRS. Delegacja europejskich sędziów w Polsce

  Do Polski przyjechała delegacja z Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa, która niedawno wyraziła swe zaniepokojenie reformą Krajowej Rady Sądownictwa. Będzie pisemna odpowiedź na dziesięć kwestii poruszonych przez europejskich sędziów. Jeśli polska Rada nie przekonała swoimi argumentami przedstawicieli z europejskiej sieci, Polsce może grozić wykluczenie z elitarnej organizacji. Poza Polską w deklaracji lizbońskiej europejskiej sieci zaniepokojenie wzbudziła jedynie sytuacja w tureckim wymiarze sprawiedliwości. Więcej w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Podejrzany o serię gwałtów w Warszawie zatrzymany

  Podejrzany o serię gwałtów w Warszawie zatrzymany

  Wyrządził krzywdę czterem kobietom. Wszystko działo się w centrum Warszawy - pierwszy raz napastnik zaatakował w minioną sobotę w Ogrodzie Saskim. Zaczepiał ofiary na ławce, siadając obok nich. Potem przemocą próbował zaciągnąć je w jakieś ustronne miejsce. Był bardzo brutalny. - Szarpał za włosy te kobiety, bił, gryzł nawet. To były tak naprawdę przypadkowe osoby, które szły chodnikiem, szły w parku - informuje Robert Szumiata, rzecznik śródmiejskiej komendy. 26-letni mężczyzna został zatrzymany. Zarzuty, które usłyszał dotyczą m.in. zgwałcenia, usiłowania zgwałcenia, doprowadzenia przemocą do tzw. innej czynności seksualnej, gróźb karalnych i rozboju. Więcej w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • CBA w MON. "Czyszczenie po Macierewiczu trwa"

  CBA w MON. "Czyszczenie po Macierewiczu trwa"

  W MON trwa audyt dotyczący okresu, gdy resortem kierował Antoni Macierewicz, wiele spraw bada Centralne Biuro Antykorupcyjne. W środę posłowie Platformy: Mroczek, Paweł Suski i Cezary Tomczyk odwiedzili siedzibę MON w ramach interwencji poselskiej. Jak relacjonował Mroczek, pytania dotyczyły między innymi sytuacji w Państwowej Grupie Zbrojeniowej, działalności podkomisji smoleńskiej, stanu programów modernizacyjnych, spraw kadrowych i organizacji szczytu NATO w 2016 r. - Najważniejsza informacja, jaką uzyskaliśmy, jest taka, że jest audyt otwarcia, dokument, w którym nowy minister Mariusz Błaszczak podsumowuje okres, w którym ministerstwem kierował Antoni Macierewicz - mówi Czesław Mroczek. Więcej w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Uczniowie dostali ulotki... z premierem

  Uczniowie dostali ulotki... z premierem

  Zanim we wrześniu dzieci dostaną 300 złotych na szkolną wyprawkę, teraz dostają w szkole ulotki, a na nich - krótką informację i wizerunek premiera. Czy to na pewno polityków dzieci powinny oglądać w szkole? O to zapyta Katarzyna Górniak w swoim materiale w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tajemniczy powód odwołania wizyty w Niemczech

  Tajemniczy powód odwołania wizyty w Niemczech

  Marszałek Sejmu Marek Kuchciński odwołał wizytę polskiej delegacji w Niemczech na wspólne posiedzenie prezydiów Sejmu i Bundestagu. Jak tłumaczył dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka powodem decyzji były "okoliczności dyplomatyczno-polityczne". Według komunikatu niemieckiego parlamentu, do spotkania nie doszło z powodu "wewnętrznej sytuacji politycznej" w Polsce. Opozycja jest więc zaniepokojona, bo nie wie, co takiego wydarzyło się we wtorek w Polsce. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix