Aktualności

Przed nami ćwierćfinał Polska-Portugalia. Czy to będzie polska noc w Marsylii?

Przed nami ćwierćfinał Polska-Portugalia. Czy to będzie polska noc w Marsylii?

Video: Jarosław Kostkowski / Fakty TVN
Są mecze ważne i są najważniejsze – dla Polaków niech to będzie istna wojna futbolowa, albo rewolucja francuska. Kibice, którzy przyjechali do Marsylii, marzą, żeby to była polska noc. Czy tak rzeczywiście będzie? Więcej na ten temat w Faktach o 19:00 w relacji Jarosława Kostkowskiego z Francji.

Autor: Jarosław Kostkowski / Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Zmarły trzy osoby przy polsko-białoruskiej granicy

  Zmarły trzy osoby przy polsko-białoruskiej granicy

  Na skutek hipotermii, wycieńczenia zmarły co najmniej trzy osoby, które przekroczyły granicę Polski z Białorusią - potwierdził w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki. Zdaniem szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego białoruskie władze "są zaangażowane w proceder handlu ludźmi". Kryzys na granicy polsko-białoruskiej trwa od początku sierpnia. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kolejny protest policjantów

  Kolejny protest policjantów

  Policjanci już nie tylko odmawiają wystawiania mandatów, ale zaczynają masowo chodzić na zwolnienia lekarskie. To inna forma protestu niż w przypadku "psiej grypy" sprzed trzech lat. Teraz związek oskarżany jest o zdradę interesów mundurowych, a za protestem stoi tajemnicza grupa działająca na komunikatorze Telegram. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Politycy reagują na propozycję Tuska

  Politycy reagują na propozycję Tuska

  Donald Tusk proponuje wprowadzenie specjalnego przepisu do konstytucji, zgodnie z którym wypowiedzenie umowy międzynarodowej odbywałoby się się większością dwóch trzecich. Premier Mateusz Morawiecki nie wyklucza, by nad takim pomysłem się zastanowić. Ponadto do propozycji odniósł się polityk PiS Jarosław Sellin. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Odszkodowanie za brak znieczulenia

  Odszkodowanie za brak znieczulenia

  200 tysięcy złotych - taką kwotę odszkodowania ma otrzymać pacjentka, którą w wyniku błędu zoperowano bez znieczulenia. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Donald Tusk: Kaczyński chce polexitu

  Donald Tusk: Kaczyński chce polexitu

  W sobotę odbyła się konwencja Platformy Obywatelskiej. Najgorętszym tematem było członkostwo Polski w UE. Donald Tusk powiedział, że on wie, że Jarosław Kaczyński i PiS chcą wyprowadzić Polskę z UE. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ceny gazu w górę

  Ceny gazu w górę

  To będzie kolejna podwyżka, którą wkrótce zobaczymy na rachunkach. Ceny gazu pójdą w górę. Nowe taryfy już zostały zatwierdzone. Więcej na ten temat w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ciąg dalszy afery mailowej

  Ciąg dalszy afery mailowej

  Jeśli premier rzeczywiście podpisał dokument z datą wsteczną, to poświadczył nieprawdę, za co grozi nawet więzienie - alarmuje opozycja, powołując się na kolejne maile ujawnione w tak zwanej aferze mailowej. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pytania o szczepienie uczniów

  Pytania o szczepienie uczniów

  Liczba nowych zakażeń w Polsce rośnie. Z 10 osób, które zmarły ostatniej doby, osiem było niezaszczepionych. Dlatego tak ważne są szczepienia również w szkołach. Jednak minister edukacji problemów koronawirusa w szkołach nie widzi. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protest pracowników ochrony zdrowia trwa

  Protest pracowników ochrony zdrowia trwa

  Protestujący przedstawiciele środowisk medycznych na rozmowy trójstronne się nie wybierają. Piszą list do premiera i do prezesa PiS-u i niezmiennie domagają się rozmów w Mateuszem Morawieckim. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Wybory kopertowe" na forum Sejmu

  "Wybory kopertowe" na forum Sejmu

  Prezes NIK Marian Banaś na wniosek opozycji przedstawił w Sejmie informację o kontroli w sprawie organizacji tzw. wyborów kopertowych. Ocena przygotowania głosowania była jednoznacznie negatywna. Posłowie PiS opuścili salę plenarną. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protest środowisk medycznych trwa

  Protest środowisk medycznych trwa

  Czy rzeczywiście, by prowadzić dialog, potrzebny jest kolejny wiceminister? Tak najwyraźniej uważa rząd - stąd nowy wiceminister zdrowia Piotr Bromber. Protestujący medycy chcą jednak rozmawiać z premierem. Więcej na ten temat w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jak przebiega akcja szczepień w szkołach?

  Jak przebiega akcja szczepień w szkołach?

  W szkołach od początku września trwa akcja zachęcająca do szczepień przeciwko COVID-19. Do końca zeszłego tygodnia dyrektorzy placówek zbierali od rodziców uczniów deklaracje zgody na szczepienia. Jednak - jak mówią dyrektorzy - zainteresowanie szczepieniami jest niewielkie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix