Aktualności

Wyprawa do zasypanych schronisk

Wyprawa do zasypanych schronisk

Wyprawa do zasypanych schronisk

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
W Tatrach sytuacja się poprawia, ale warunki wciąż są trudne. Reporter "Faktów" TVN Robert Jałocha sprawdził, jak trudno jest dotrzeć do Doliny Pięciu Stawów, gdzie znajdują się częściowo odcięte od świata schroniska. O szczegółach tej wyprawy dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fala upałów. Lekarze ostrzegają

  Fala upałów. Lekarze ostrzegają

  W środę temperatury w cieniu w niemal całym kraju przekraczały trzydzieści stopni Celsjusza. Były miejsca, w których sięgały blisko czterdziestu. Przy takiej pogodzie należy pamiętać o wodzie, rozwadze i kremie z filtrem. Więcej o zaleceniach przy tropikalnych upałach dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Magdy Łucyan.

  czytaj więcej »
 • TK wydał wyrok w sprawie drukarza z Łodzi

  TK wydał wyrok w sprawie drukarza z Łodzi

  Trybunał Konstytucyjny ogłosił w środę wyrok w sprawie karania za odmowę usługi ze względu na światopogląd lub religię. Wniosek do Trybunału skierował minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro. Sprawa dotyczy łódzkiego drukarza, który odmówił wydrukowania plakatów fundacji LGBT, tłumacząc to swoimi przekonaniami. Łódzki sąd uznał go za winnego, ale odstąpił od wymierzenia kary. Dziś Trybunał uznał przepis Kodeksu wykroczeń, na podstawie którego skazany został drukarz, za niekonstytucyjny. Więcej w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pytania o nadzór w sprawie Blanki

  Pytania o nadzór w sprawie Blanki

  Po śmierci dziewczynki z Olecka mnożą się pytania o to, jak - mimo długiej listy instytucji, które sprawowały nadzór nad rodziną - w ogóle mogło dojść do tragedii. Między innymi o tym dziś w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tragedia na placu egzaminacyjnym

  Tragedia na placu egzaminacyjnym

  Dramatyczny wypadek na placu manewrowym w Rybniku. 68-letnia kobieta, zdając egzamin na prawo jazdy straciła panowanie nad samochodem i śmiertelnie potrąciła jednego z egzaminatorów. Kobieta jest w szoku, wciąż nie została przesłuchana. Więcej na ten temat dziś w materiale Roberta Jałochy w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Muzeum Westerplatte. Rozmowy zakończą spór?

  Muzeum Westerplatte. Rozmowy zakończą spór?

  Rozmowy między miastem Gdańsk a resortem kultury o budowie Muzeum Westerplatte. Resort proponuje, żeby przedstawiciele miasta Gdańsk weszli do komitetu honorowego budowy; miasto chciałoby współtworzyć i współprowadzić placówkę, oferuje przekazanie gruntów pod jego budowę - to efekt spotkania wiceministra kultury Jarosława Sellina z prezydent Gdańska Aleksandrą Dulkiewicz. Tymczasem Sejm pracuje nad projektem specustawy dot. budowy Muzeum Westerplatte. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zasnęła w samolocie. Kiedy się obudziła, było ciemno i pusto

  Zasnęła w samolocie. Kiedy się obudziła, było ciemno i pusto

  Zasnęła podczas lotu, a potem obudziła się w ciemnym i pustym samolocie. Przez pierwszych kilka minut nie miała pojęcia, co się stało. Taka historia przydarzyła się pewnej pasażerce lotu z Quebecu do Toronto. Gdy samolot wylądował, nikt jej nie obudził. Załoga uznała, że wszyscy wysiedli, więc maszynę odtransportowano na specjalny parking. Kobieta obudziła się kilka godzin później. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Po wyroku TSUE. "Myśmy zmienili ustawy, Timmermans nie wycofał skargi"

  Po wyroku TSUE. "Myśmy zmienili ustawy, Timmermans nie wycofał skargi"

  Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej orzekł w poniedziałek, że przepisy polskiego prawa, które obniżyły wiek przejścia w stan spoczynku sędziów Sądu Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego, naruszają wymogi niezawisłości sędziowskiej. Wyrok jest szeroko komentowany przez polskich polityków. - Na pewno w przyszłości będziemy dużo mniej elastyczni niż dotychczas - mówi europoseł Ryszard Czarnecki. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zasady bezpieczeństwa nad wodą

  Zasady bezpieczeństwa nad wodą

  Tylko od czwartku do niedzieli w Polsce utopiły się 23 osoby. Wakacje dopiero się rozpoczynają, ale ratownicy mają obawy, że to może być kolejny sezon z tragicznym rekordem. Więcej na ten temat dziś w materiale Roberta Jałochy w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • TSUE orzekł w polskiej sprawie

  TSUE orzekł w polskiej sprawie

  Przepisy polskiego prawa w sprawie obniżenia wieku przejścia w stan spoczynku sędziów Sądu Najwyższego są sprzeczne z prawem Unii - orzekł w poniedziałek Trybunał Sprawiedliwości UE. Ustawa o Sądzie Najwyższym została zmieniona jeszcze przed ogłoszeniem wyroku, więc TSUE orzekł, że Polska ma ponieść tylko koszty postępowania. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tłumaczenia Rzecznika Praw Dziecka

  Tłumaczenia Rzecznika Praw Dziecka

  - Jakikolwiek klaps, bicie, przemoc słowna, niesłowna wobec dzieci jest niedopuszczalna - powiedział w TVN24 rzecznik praw dziecka Pawlak. - Zabrakło jednego prostego słowa: przepraszam - ocenił poseł PO Jan Grabiec. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rodzicie 9-miesięcznej dziewczynki z zarzutami

  Rodzicie 9-miesięcznej dziewczynki z zarzutami

  Zarzuty znęcania się i zabójstwa postawiła Prokuratura Okręgowa w Suwałkach rodzicom 9-miesięcznej dziewczynki z Olecka. Przyczyną śmierci dziecka był krwotok wewnętrzny i uszkodzenie mózgu. Dziewczynka została także zgwałcona. 35-letnia matka dziecka i 45-letni ojciec w czasie przesłuchania po postawieniu zarzutów nie przyznali się do winy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Interwencja na happeningu

  Interwencja na happeningu

  Policyjna interwencja na happeningu w Przemyślu, który miał wspierać polsko-ukraiński dialog. Grupka osób próbowała spotkanie zakłócić. Zareagował na to jeden z uczestników i usłyszał zarzut. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Trwa Malta Festival Poznań

  Trwa Malta Festival Poznań

  W Poznaniu odbywa się kolejna edycja Malta Festival. Na widzów czeka niemal trzysta wydarzeń ze świata teatru, muzyki, tańca i filmu. Zdaniem uczestników - impreza fajnie wpasowuje się w tkankę miasta. Festiwal potrwa do 30 czerwca. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00

  czytaj więcej »
 • "Uprzejmość" w warszawskim "Mordorze"

  "Uprzejmość" w warszawskim "Mordorze"

  W warszawskim zagłębiu biurowym o wdzięcznej nazwie "Mordor" pewien pracownik postanowił sprywatyzować miejsce postojowe dla niepełnosprawnych. Stawia tam swój wóz, a potencjalnemu niepełnosprawnemu kierowcy zostawia kartkę z instrukcją postępowania. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w niedzielę o 18.15 w TVN24.

  czytaj więcej »
tvnpix