Aktualności

"Zamek w Stobnicy" może być budowany

"Zamek w Stobnicy" może być budowany

"Zamek w Stobnicy" może być budowany

Foto: tvn24 | Video: tvn24
Tak zwany "zamek w Stobnicy" może być wciąż budowany. Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu uznał, że chociaż pozwolenie na budowę zostało wydane z naruszeniem prawa, to z uwagi na zasadę pewności prawa nie można go cofnąć. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Msza za matkę, przemówienie polityka. Komentarze po wystąpieniu prezesa PiS

  Msza za matkę, przemówienie polityka. Komentarze po wystąpieniu prezesa PiS

  Dzisiaj odrzucenie zła jest czymś niezwykle istotnym, bo to zło atakuje nasz kraj, naszą ojczyznę, nasz naród, atakuje instytucję, która jest w centrum naszej tożsamości, Kościół katolicki - mówił w sobotę w Starachowicach Jarosław Kaczyński. Wicepremier, prezes Prawa i Sprawiedliwości zabrał głos podczas mszy za swoją zmarłą matkę Jadwigę Kaczyńską. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Uczniowie klas 1-3 wracają do szkół

  Uczniowie klas 1-3 wracają do szkół

  Po długiej przymusowej przerwie uczniowie wracają do szkół. Na razie tylko najmłodsi z klas 1-3. Razem z nimi wracają nauczyciele, którzy przez ostatni tydzień mogli wykonywać testy na obecność koronawirusa. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zima dotarła do Polski

  Zima dotarła do Polski

  Z jednej strony ostrzeżenia przed silnym mrozem, z drugiej zachwyty, że w końcu przyszła prawdziwa zima. W nocy - w niektórych częściach Polski - temperatura ma spaść poniżej -20 stopni Celsjusza. Więcej na ten temat w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Skutki zmniejszenia dostaw szczepionek

  Skutki zmniejszenia dostaw szczepionek

  Firma Pfizer ogłosiła, że zmniejsza dostawy szczepionki do Polski i innych krajów Unii. Michał Dworczyk poinformował, że z tego powodu wstrzymany zostaje transport szczepionek dla "grupy zero" dla szpitali węzłowych do momentu, aż firma Pfizer nie dostarczy harmonogramu dostaw. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pierwszy dzień rejestracji na szczepienia

  Pierwszy dzień rejestracji na szczepienia

  Od piątku na szczepienia przeciwko COVID-19 mogą zarejestrować się seniorzy powyżej 80. roku życia. Każdy punkt szczepień w Polsce otrzyma 30 dawek preparatu tygodniowo. Chętnych jest bardzo dużo, ale rząd zapewnia, że szczepionek dla każdego wystarczy. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ruszyła tarcza finansowa PFR 2.0

  Ruszyła tarcza finansowa PFR 2.0

  Od piątku mikro, małe i średnie firmy mogą składać wnioski o wsparcie z tak zwanej tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju. Tym razem wsparcie będzie skierowane do wybranych branż. Wśród pominiętych są między innymi ci, którzy z biznesem wystartowali dopiero w zeszłym roku, a także przedsiębiorcy z Gdańska i Szczecina. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kiedy będzie można zapisać się na szczepienie?

  Kiedy będzie można zapisać się na szczepienie?

  Od piątku na szczepienie przeciwko COVID-19 będą mogli zarejestrować się seniorzy powyżej 80. roku życia, od 22 stycznia - ci powyżej 70. roku życia. Jak przekazał rząd, również od 15 stycznia pełnoletni obywatele będą mogli wypełnić formularz i zgłosić chęć zaszczepienia się. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Część właścicieli otwiera swoje biznesy

  Część właścicieli otwiera swoje biznesy

  Coraz więcej przedsiębiorców, właścicieli hoteli, pensjonatów, klubów fitness, mimo zakazów otwiera swój biznes. Twierdzą, że to jedyny sposób na dalsze przetrwanie. Więcej na ten temat dziś w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pytania o tempo szczepień

  Pytania o tempo szczepień

  W Polsce trwa akcja szczepień przeciwko COVID-19. Dotychczas zaszczepiło się ponad 300 tysięcy osób. Wciąż pojawiają się pytania o tempo i dostępność szczepionek. W piątek ma ruszyć rejestracja seniorów powyżej 80. roku życia. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Złote monety skradzione "metodą na policjanta"

  Złote monety skradzione "metodą na policjanta"

  To było rekordowe oszustwo. 92-letnia kobieta w Lublinie straciła ponad milion złotych. Przekazała oszustom kolekcjonerskie złote monety - oszuści użyli "metody na policjanta". Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dramatyczna sytuacja hoteli

  Dramatyczna sytuacja hoteli

  Właścicielom hoteli i pensjonatów w całym kraju grozi bankructwo z powodu obostrzeń. O pomoc dla nich proszą rząd także samorządowcy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Śnieżyca paraliżuje Hiszpanię

  Śnieżyca paraliżuje Hiszpanię

  Zablokowane drogi i lotniska, miejscowości odcięte od świata - śnieżyca Filomena paraliżuje Hiszpanię. Takiej zimy nie widziano tam od ponad 50 lat, ale wkrótce ma być mroźno także w Polsce. Więcej na ten temat dziś w materiale Moniki Krajewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wątpliwości wokół tempa szczepień

  Wątpliwości wokół tempa szczepień

  W Polsce na COVID-19 zostało zaszczepionych od 27 grudnia ponad 200 tysięcy osób. Zdaniem opozycji to jest za wolne tempo. Z perspektywy szpitali problem tkwi w organizacji akcji szczepień. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co zrobić z krzywymi burakami?

  Co zrobić z krzywymi burakami?

  Nie tylko ludzie, ale także buraki muszą sprostać nierealistycznym ideałom piękna. To problem dla tych rolników, których uprawy obdarzyły krzywymi burakami. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix