Aktualności

Wniosek o ponowną sekcję zwłok Kosteckiego

Wniosek o ponowną sekcję zwłok Kosteckiego

Wniosek o ponowną sekcję zwłok Kosteckiego

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Prawnicy rodziny zmarłego boksera Dawida Kosteckiego zażądali od prokuratury ponownego przeprowadzenia sekcji zwłok. Do śmierci Kosteckiego doszło 2 sierpnia nad ranem w celi Aresztu Śledczego Warszawa-Białołęka. Kostecki miał się powiesić na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem. Zlecona przez prokuraturę sekcja zwłok Kosteckiego wykluczyła udział osób trzecich, potwierdzając, że bokser popełnił samobójstwo. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Stosunek do Kościoła ważny w kampanii wyborczej

  Stosunek do Kościoła ważny w kampanii wyborczej

  Jarosław Kaczyński kreuje się w kampanii wyborczej na obrońcę Kościoła. Postawił się on w tej roli pomimo skandali pedofilskich, które wstrząsają Kościołem katolickim. Z kolei Lewica podkreśla, że Kościół nie powinien być traktowany przez państwo wyjątkowo. Więcej na temat tego, jak partie polityczne we współczesnej Polsce podchodzą do Kościoła, dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ciemne chmury nad festiwalem w Gdyni

  Ciemne chmury nad festiwalem w Gdyni

  Po raz pierwszy tak zdecydowanie podziały, spory i polityka weszły w mury festiwalowego kina. Z jednej strony jest grupa reżyserów, za którymi stoi dorobek i kawał polskiego kina - i to oni domagają się reformy festiwalu. Z drugiej strony jest producent, który w ostatniej chwili wycofuje film Jacka Bromskiego. O tym, co dzieje się za kulisami Polskiego Festiwalu Filmów Fabularnych, dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Arlety Zalewskiej.

  czytaj więcej »
 • Ponadpartyjny pakt dla zdrowia?

  Ponadpartyjny pakt dla zdrowia?

  Wzywamy wszystkie partie polityczne do podpisania paktu na rzecz zdrowia - zaapelował prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz. Koalicja Polska chce między innymi przeznaczenia 6,8 procent PKB na ochronę zdrowia i zwiększenia limitu przyjęć na studia medyczne. Tymczasem liderzy Lewicy zaproponowali własne pomysły na poprawę systemu ochrony zdrowia i zaapelowali o ponadpartyjny pakt dla zdrowia. Jakie pomysły mają pozostałe partie? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przyszyto 16-latkowi rękę

  Przyszyto 16-latkowi rękę

  Lekarze ze Szczecina przyszyli rękę 16-letniemu Jankowi, którą obcięła mu maszyna w przydomowym warsztacie. To unikatowa operacja. Chłopiec wychodzi ze szpitala z nadzieją, że ręka będzie w pełni sprawna. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ekspertyza w sprawie zniszczonego dowodu

  Ekspertyza w sprawie zniszczonego dowodu

  Biuro Ekspertyz Sądowych z Lublina zbadało uszkodzoną płytę, na której znajdował się zapis monitoringu z dnia, w którym doszło do wypadku rządowej kolumny wiozącej ówczesną premier Beatę Szydło. Wnioski, jakie zostały przesłane do sądu mówią, że danych nie da się odzyskać. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Do jakiego wieku można bezpiecznie prowadzić?

  Do jakiego wieku można bezpiecznie prowadzić?

  85 lat na karku, prawie 100 kilometrów na godzinę na liczniku i jazda pod prąd z tragicznym finałem. Wypadek pod Tomaszowem Mazowiecki otworzył dyskusję na temat wieku, do którego można bezpiecznie kierować pojazdami. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zamieszanie w sprawie składek na ZUS

  Zamieszanie w sprawie składek na ZUS

  Zamieszanie w sprawie zapowiedzi dotyczących składek na ZUS. Przedsiębiorcy są zaniepokojeni, dziennikarze pytają, opozycja oskarża, a z rządu płyną sprzeczne sygnały. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Skutki gwałtownej pogody

  Skutki gwałtownej pogody

  Tylko we wtorek przez cały dzień strażacy wyjeżdżali 669 z czego 650 interwencji wywołanych było silnym wiatrem. Do środowego poranka łączna liczba interwencji wzrosła do 792. To skutki gwałtownej pogody w Polsce. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Apel do premiera

  Apel do premiera

  Były pierwszy prezes Sądu Najwyższego profesor Adam Strzembosz "w sposób stanowczy i zdecydowany" zaapelował do premiera Mateusza Morawieckiego o zdymisjonowanie ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Jak wskazał Strzembosz, minister Ziobro "musi ponieść odpowiedzialność za swoje decyzje". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sędziowie kontra rzecznicy dyscyplinarni

  Sędziowie kontra rzecznicy dyscyplinarni

  Niektórzy sędziowie oświadczyli, że nie zamierzają stawiać się przed rzecznikami dyscyplinarnymi wyznaczonymi przez ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę. Są gotowi odpowiadać przed sądem - wyjaśnił sędzia Bartłomiej Przymusiński. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ktoś zabił wilka Miko

  Ktoś zabił wilka Miko

  Miko to wilk, o którym media pisały w przeszłości. Potrącił go samochód, ale został uratowany i wypuszczony na wolność. 14 września został zabity niedaleko Kluczborka. Ktokolwiek to zrobił, najprawdopodobniej uciął mu głowę, by pozbyć się obroży z nadajnikiem. Spośród wilków nie tylko Miko skończył w ten sposób. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nielegalny wywóz leków za granicę

  Nielegalny wywóz leków za granicę

  Trwa nielegalny wywóz leków z Polski. Obecny rząd tak jak i poprzednie nie są w stanie poradzić sobie z tą sytuacją. Na tym procederze zarabiają mafie lekowe, a cierpią pacjenci. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Marka Nowickiego.

  czytaj więcej »
 • Pytania o finansowanie obietnic

  Pytania o finansowanie obietnic

  To jest program wyborczy, a nie projekt budżetu - mówią politycy PiS pytani o obietnice, które znalazły się w programie wyborczym rządzącej partii. Politycy opozycji podkreślają z kolei, że wyborcze obietnice PiS-u mogą być finansowane z podniesienia podatków, w tym składek na ZUS. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix