Aktualności

Praca na najwyższych obrotach, "maksymalne wykorzystanie całego szpitala"

Praca na najwyższych obrotach, "maksymalne wykorzystanie całego szpitala"

Foto: tvn24 | Video: tvn24
Dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych ta Wielkanoc to praca na najwyższych obrotach. Setki wyjazdów, interwencji do pacjentów covidowych, wymagających natychmiastowej pomocy. Tuż przed świętami wzrosty zakażeń lekko spowolniły. Wiele będzie zależeć od tego, czy damy koronawirusowi możliwość dalszego rozprzestrzeniania się. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Jak PiS informuje o wynegocjowanych funduszach?

  Jak PiS informuje o wynegocjowanych funduszach?

  W Polsce zawisły bilbordy, które informują o wynegocjowanych w Brukseli pieniądzach. To, co się zgadza, to kwota. To, czego brakuje, to informacja, że środki pochodzą Unii. Więcej na ten temat w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Nieopisana historia polskiej przestępczości"

  "Nieopisana historia polskiej przestępczości"

  Przestępcza fortuna, wielkie afery, niejasne powiązania ze światem polityki oraz wieloletnia bezkarność - to świat, w którym obraca się bohater reportażu "Superwizjera". Od prawie 40 lat Jan L. jest jednym z najbardziej tajemniczych polskich przestępców, chociaż jest multimilionerem, a jego nazwisko przewija się w najgłośniejszych aferach ostatnich lat. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polacy ruszyli na wypoczynek

  Polacy ruszyli na wypoczynek

  To nic, że pogoda w kratkę. To nic, że to weekend tylko z jednym noclegiem. Polacy masowo ruszyli w Polskę, bo od 8 maja mogą legalnie zatrzymać się w hotelu. Więcej na ten temat w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Słowa prezydenta o RPO

  Słowa prezydenta o RPO

  - Jeżeli polski Rzecznik Praw Obywatelskich wygłasza wobec wspólnoty międzynarodowej opinie na temat swojego kraju niepodparte żadnymi obiektywnymi faktami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, a stanowią element walki politycznej, to muszę powiedzieć, że mam poważne wątpliwości co do jego rzeczywistych kwalifikacji – powiedział 4 maja prezydent Andrzej Duda. Dodał, że słowa RPO są jego zdaniem "antypolskie" i z "punktu widzenia polskiego antypaństwowe". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Strzały na warszawskim Gocławiu

  Strzały na warszawskim Gocławiu

  Policja zatrzymała w piątek mężczyznę, który rzucił się z nożem na policjantów w pobliżu pralni na Gocławiu w Warszawie. Podczas interwencji padły strzały. W środku pralni było ciało jednej osoby. Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Hotele się otwierają

  Hotele się otwierają

  W sobotę hotele zostaną otwarte dla gości, ale z limitem połowy miejsc i na razie ze śniadaniami tylko do pokoi. Czy branża się cieszy? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Atak nożownika w Brzezinach

  Atak nożownika w Brzezinach

  Mieszkaniec Brzezin zginał, kiedy próbował zatrzymać uciekającego złodzieja. Został przez niego ugodzony nożem. Zaatakowany mężczyzna był znany i lubiany w mieście. O Brzezinach w żałobie dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sprawa sędziego Wróbla odroczona

  Sprawa sędziego Wróbla odroczona

  Nieuznawana przez Sąd Najwyższy Izba Dyscyplinarna w czwartek - po dwóch godzinach posiedzenia - odroczyła bez terminu dalsze rozpatrywanie wniosku o uchylenie immunitetu sędziemu izby karnej Sądu Najwyższego Włodzimierzowi Wróblowi. Wniosek o uchylenie sędziemu immunitetu złożyła Prokuratura Krajowa. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Chory na COVID-19 poszedł się zaszczepić

  Chory na COVID-19 poszedł się zaszczepić

  Ze szpitala w Łomży wyszedł pacjent chory na COVID-19, żeby móc się zaszczepić przeciwko tej chorobie. Nie chciał przegapić terminu. Więcej na temat osób, które zachorowały na COVID-19 i chcą się zaszczepić, dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Komentarze po głosowaniu

  Komentarze po głosowaniu

  We wtorek Sejm wyraził zgodę na ratyfikację unijnego funduszu odbudowy. Ustawa w tej sprawie trafi do Senatu. Głosowanie w izbie niższej pokazało, że rząd Prawa i Sprawiedliwości utracił większość - tak stwierdził lider PO Borys Budka. Lewica jest oskarżana przez PO i PSL o wyłamanie się z szeregów opozycji. Lewica broni swojej decyzji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pierwszy dzień egzaminów maturalnych

  Pierwszy dzień egzaminów maturalnych

  Maturzyści rozpoczęli serię egzaminów od zmierzenia się z językiem polskim. Do egzaminu dojrzałości musieli przygotowywać się bardziej samodzielnie niż zwykle, gdyż stacjonarne nauczanie zostało uniemożliwione przez pandemię COVID-19. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rząd luzuje część obostrzeń

  Rząd luzuje część obostrzeń

  Edukacja, handel, kultura i kult religijny - tych czterech obszarów dotyczy kolejny etap rządowego planu luzowania obostrzeń i odmrażania gospodarki w maju. Od wtorku przestają obowiązywać kolejne restrykcje. Do funkcjonowania powrócą między innymi galerie handlowe, galerie sztuki czy muzea. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Obchody 3 maja

  Obchody 3 maja

  Na uroczyste obchody 230. rocznicy uchwalenia konstytucji 3 maja do Warszawy przyjechali prezydenci Ukrainy, Litwy, Łotwy i Estonii. Na obchodach nie zabrakło wątków współczesnych. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Odra coraz groźniejsza

  Odra coraz groźniejsza

  UNICEF ostrzega, że na świecie odnotowuje się coraz więcej przypadków odry wśród dzieci. W Polsce coraz więcej jest dzieci, które nie są na odrę zaszczepione. Odra jest wielokrotnie bardziej zakaźna niż COVID-19. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix