Aktualności

Trwają poszukiwania 5-letniego Dawida

Trwają poszukiwania 5-letniego Dawida

Trwają poszukiwania 5-letniego Dawida

Foto: Fakty TVN | Video: Dariusz Łapiński / Fakty TVN
Już trzecią dobę setki żołnierzy, policjantów i strażaków szukają. Nikt nie traci nadziei na odnalezienie 5-letniego Dawida Żukowskiego. Będziemy szukać aż do skutku - zapowiadają funkcjonariusze policji. Jakie są nowe ustalenia w tej sprawie? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Dariusz Łapińskiego.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • "Niektórym oczy się świecą, bach! Takie trofeum"

  "Niektórym oczy się świecą, bach! Takie trofeum"

  15 sierpnia rozpoczął się sezon polowania na ptaki. Myśliwi mogą strzelać do 13 gatunków, głównie gęsi i kaczek. Przyrodnicy protestują. Mówią, że żaden z tych gatunków nie wymaga kontroli populacji. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polski jacht dla znanego tenisisty

  Polski jacht dla znanego tenisisty

  Hiszpański tenisista Rafael Nadal zamówił w Polsce nowy luksusowy jacht, prosto ze stoczni w Gdańsku. To kolejny dowód na rosnącą pozycję Polski na rynku budowy ekskluzywnych i bogato wyposażonych jachtów. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Polska budzi się". PSL buduje Koalicję Polską m.in. z Kukizem

  "Polska budzi się". PSL buduje Koalicję Polską m.in. z Kukizem

  - Nie jesteśmy anty-PiS, ani anty-opozycją, jesteśmy za silną, demokratyczną i sprawiedliwą Polską - mówił lider ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz na krajowej konwencji w Płocku. Ludowcy - wskazywał - idą w szerszej formule, "zjednoczeni pod hasłem Koalicja Polska". W konwencji uczestniczył też Paweł Kukiz, który uznał, że program PSL jest "rewolucyjny". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Stan polskiej służby zdrowia

  Stan polskiej służby zdrowia

  Kolejne szpitale z powodu braku lekarzy zamykają odziały. W najbliższym czasie nie zapowiada się na żadną poprawę. Sytuacja jest katastrofalna - mówią lekarze. Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Skradziono wózek chorego Dawida

  Skradziono wózek chorego Dawida

  Z kościelnego korytarza zniknął wózek 7-letniego Dawida z zespołem Downa. Tata chłopca apeluje do złodzieja, by zwrócił wózek w miejsce, z którego go zabrał. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • PiS ogłosiło listy wyborcze

  PiS ogłosiło listy wyborcze

  Kaczyński w Warszawie, Kuchciński w Krośnie, a Macierewicz w Piotrkowie Trybunalskim. Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało swoje listy przed wyborami do Sejmu i Senatu. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Duży wzrost cen

  Duży wzrost cen

  Jest drogo, ale ma być jeszcze drożej. Ceny żywności już odstraszają, a jesień zdaniem analityków przyniesie kolejne podwyżki. Bo susza, bo wzrost kosztów pracy, bo podwyżki cen energii. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Trzeci dzień festiwalu Top of the Top

  Trzeci dzień festiwalu Top of the Top

  Czwartek to trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival. Na scenie - w ramach koncertów "Przeboje z Winyla" i "Przeboje Wolnej Polski" pojawią się Maryla Rodowicz, Wilki i Grzegorz Markowski. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Seniorzy będą przytulać noworodki

  Seniorzy będą przytulać noworodki

  Na Oddziale Noworodkowym Szpitala Miejskiego im. Raszei w Poznaniu pojawili się seniorzy, których zadaniem będzie tulenie dzieci, kiedy akurat nie będzie ich rodziców. Organizatorzy byli zaskoczeni tym, jak wielu chętnych zgłosiło się do udziału w projekcie "Senior maluszka tuli". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Święto Wojska Polskiego w Katowicach

  Święto Wojska Polskiego w Katowicach

  Tegoroczne główne obchody Święta Wojska Polskiego odbywają się wyjątkowo w Katowicach, a nie w Warszawie, z okazji 100-lecia I powstania śląskiego. Prezydent Andrzej Duda wręczył cztery nominacje generalskie i jedną admiralską. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • O krok od dramatu na warszawskim Mokotowie

  O krok od dramatu na warszawskim Mokotowie

  3-latek stojący i przechadzający się po parapecie - taka dramatyczna sytuacja miała miejsce w jednym z bloków na warszawskim osiedlu. Chłopiec był w domu z bratem. Opiekował się nimi pijany ojciec. Więcej o tej groźnej i dramatycznej akcji w materiale Dariusza Prosieckiego dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Drugi dzień Top of the Top Sopot Festival

  Drugi dzień Top of the Top Sopot Festival

  Środa to drugi dzień Top of the Top Sopot Festival. W Operze Leśnej zabrzmią najbardziej energetyczne hity w ramach koncertu "#IDANCE", a później odbędzie się koncert "Top of the Top". Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wykaz lotów Beaty Szydło

  Wykaz lotów Beaty Szydło

  Kancelaria Prezesa Rady Ministrów opublikowała listę lotów byłej premier Beaty Szydło. Nie znajdują się jednak na niej nazwiska osób, które wspólnie z panią premier podróżowały. PiS zapewnia jednak, że jeżeli jest taka potrzeba, to wszystko zostanie ujawnione. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • PiS składa wniosek do Trybunału

  PiS składa wniosek do Trybunału

  Czy listy poparcia dla kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa pozostaną tajne? Politycy Prawa i Sprawiedliwości, po niekorzystnym dla nich wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego, proszą o interwencję Trybunał Konstytucyjny. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Więcej pytań niż odpowiedzi

  Więcej pytań niż odpowiedzi

  W sprawie śmierci Dawida Kosteckiego wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi. Zwłaszcza pytań o ponowną sekcję, ślady po igłach, bądź - jak niektórzy dziś sugerują - po paralizatorze. O śmierci trzeciego świadka w "aferze podkarpackiej" i o odpowiedzialności, również tej politycznej, dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Pawła Płuski.

  czytaj więcej »
tvnpix