Aktualności

"Sześć miesięcy temu przeżyliśmy, ale tego już nie damy rady"

"Sześć miesięcy temu przeżyliśmy, ale tego już nie damy rady"

"Sześć miesięcy temu przeżyliśmy, ale tego już nie damy rady"

Foto: tvn24 | Video: tvn24
Sto tysięcy osób bez pracy w jeden dzień. To skutki lockdownu w branży fitness. Pracownicy z branży postanowili wyrazić niezadowolenie decyzjami. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Pacjenci zapomniani przez system

  Pacjenci zapomniani przez system

  Z całego kraju napływają niepokojące informacje, że pacjenci w ciężkim stanie nie są przyjmowani do szpitali. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowe obostrzenia m.in. w szkołach i gastronomii

  Nowe obostrzenia m.in. w szkołach i gastronomii

  Premier Mateusz Morawiecki w piątek przedstawił nowe obostrzenia, które wejdą w życie w sobotę. To między innymi zmiany w szkołach podstawowych oraz w działalności lokali gastronomicznych. Natomiast czerwona strefa zostanie rozciągnięta na całą Polskę. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tasiemcowe kolejki przed punktami wymazów

  Tasiemcowe kolejki przed punktami wymazów

  Kilka godzin w kolejce do wymazu, a wcześniej nawet do kilkunastu dni oczekiwania na skierowanie na test. Badanie na obecność COVID-19 zaczyna przypominać w Polsce drogę przez mękę. Więcej na ten temat dziś w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ważne słowa papieża Franciszka

  Ważne słowa papieża Franciszka

  Związki jednopłciowe "zasługują na ochronę prawną" - powiedział papież Franciszek, cytowany przez Agencję Reutera. Przytoczona opinia pochodzi z opublikowanego w środę filmu "Francesco" autorstwa Jewgienija Afiniejewskiego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Mamy rosnącą falę epidemii"

  "Mamy rosnącą falę epidemii"

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę o ponad 10 tysiącach nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Ministerstwo alarmuje, że mamy do czynienia z "rosnącą falą epidemii". Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • O SARS-CoV-2 w Sejmie

  O SARS-CoV-2 w Sejmie

  Premier Mateusz Morawiecki przedstawił w Sejmie aktualną informację na temat walki epidemią COVID-19. Krytykował osoby nienoszące maseczek, wzywał do solidarności i apelował o rygorystyczne przestrzeganie obostrzeń. Co na to opozycja? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szpital na Stadionie Narodowym. Gdzie jeszcze?

  Szpital na Stadionie Narodowym. Gdzie jeszcze?

  W pomieszczeniach kompleksu Stadionu Narodowego w Warszawie powstanie tymczasowy szpital dla osób zakażonych koronawirusem. To będzie pierwszy taki szpital w Polsce specjalnie zorganizowany na czas pandemii. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szpital tymczasowy na Narodowym

  Szpital tymczasowy na Narodowym

  Na PGE Narodowym powstaje tymczasowy szpital dla chorych na COVID-19. Na początek ma tam być 500 łóżek. Co poza tym? Więcej na ten temat dziś w materiale Macieja Knapika w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowe obostrzenia w kościołach

  Nowe obostrzenia w kościołach

  Obowiązujące od soboty ograniczenia związane z epidemią dotyczą także kościołów i uroczystości religijnych. Zgodnie z wytycznymi w strefie żółtej wymagane są cztery metry kwadratowe na jednego uczestnika, a w strefie czerwonej siedem metrów kwadratowych. Obowiązują też maseczki. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Październik jest dla nas sprawdzianem"

  "Październik jest dla nas sprawdzianem"

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę o 8536 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Lekarze wciąż podkreślają, że to jest właśnie czas na wdrażanie działań "szybkich, zdecydowanych, niestandardowych". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Jesteśmy przyparci do muru"

  "Jesteśmy przyparci do muru"

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę o 9622 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. To najwyższy dobowy bilans potwierdzonych infekcji od początku pandemii w Polsce. Lekarze zwracają uwagę, że w szpilach zaczyna brakować miejsc, a system ochrony zdrowia staje się niewydolny. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Plan walki z epidemią

  Plan walki z epidemią

  Wracają limity, zdalne nauczanie i ograniczenia w działalności gospodarczej. Premier Morawiecki przedstawił plan dalszej walki z epidemią. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Roman Giertych wciąż w szpitalu

  Roman Giertych wciąż w szpitalu

  CBA przeszukało kancelarię i dom Romana Giertycha. Mecenas zasłabł i trafił do szpitala. Śledczy podejrzewają, że Giertych działał w grupie, która miała doprowadzić do wyprowadzenia ponad 90 milionów złotych ze spółki deweloperskiej. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix