Aktualności

Państwowa sieć sklepów spożywczych? Nowy pomysł rządu

Państwowa sieć sklepów spożywczych? Nowy pomysł rządu

Państwowa sieć sklepów spożywczych? Nowy pomysł rządu

Foto: tvn24 | Video: tvn24
Ceny produktów wciąż idą w górę. Dlatego rząd nie wyklucza utworzenia państwowej sieci sklepów spożywczych w ramach działań wspierających sektor rolno-spożywczy. Więcej na ten temat dziś w materiale Macieja Mazura w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Eksperci po słowach prezydenta

  Eksperci po słowach prezydenta

  Nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych - mówi prezydent Andrzej Duda i zastanawia się, co ze szczepieniami na koronawirusa. Lekarze i naukowcy zastawiają się, gdzie jest granica między politycznym zyskiem i ludzkim zdrowiem. Więcej na ten temat w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Bohaterska akcja

  Bohaterska akcja

  Osobowe auto wpadło w poślizg i wleciało do stawu. 27-letnia kobieta znalazła się w śmiertelnej pułapce. Na ratunek ruszyli mężczyźni, którzy dzięki swojemu zdecydowanemu działaniu ocalili kobiecie życie. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pomoc dla pana Wojtka

  Pomoc dla pana Wojtka

  W pożarze stracili dom i niemal nie stracili życia. Pan Wojciech, który samotnie wychowuje córkę, obawia się, że jeżeli pozostanie bez dachu nad głową, to straci możliwość opieki nad dzieckiem. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kampania nie zwalnia

  Kampania nie zwalnia

  Druga tura wyborów prezydenckich zbliża się wielkimi krokami. Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski cały czas mobilizują swój stały elektora, ale i starają się pozyskać nowych wyborców. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Ważą się losy tego, jaką postać przybierze Polska"

  "Ważą się losy tego, jaką postać przybierze Polska"

  Kandydaci do najważniejszego urzędu w państwie nie tracą czasu. Przed nimi ostatnia prosta więc trwa zaciekła walka o mobilizację i głosy wyborców. O stawce tych wyborów mówił w "Faktach po Faktach" profesor Adam Strzembosz. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Koniec cierpienia psów ze schroniska w Radysach

  Koniec cierpienia psów ze schroniska w Radysach

  Koniec cierpienia psów w schronisku w Radysach. Dwa tygodnie temu właściciel schroniska w został aresztowany. Nowego miejsca dla czworonogów cały czas szukają wolontariusze. Część psów już rozjechała się po kraju. Inne nadal czekają. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pierwszy tydzień wakacji. Jak minął?

  Pierwszy tydzień wakacji. Jak minął?

  W kalendarzu lato, ale tłumów na plażach brak. Już pierwszy tydzień wakacji pokazał, że Polacy w tym roku odpoczywają inaczej niż zwykle. To będzie inny sezon, chociaż za wcześnie, by stwierdzić czy stracony. Więcej na ten temat dziś w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pożar dwóch łodzi na Jeziorze Drwęckim

  Pożar dwóch łodzi na Jeziorze Drwęckim

  Dwie łodzie na Jeziorze Drwęckim w Ostródzie płonęły jak pochodnie. Na pokładzie łodzi znajdowały się dzieci z obozu żeglarskiego. Więcej na ten temat dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kandydaci dalej walczą o wyborców

  Kandydaci dalej walczą o wyborców

  Druga tura wyborów prezydenckich już za dziewięć dni. Zarówno Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski walczą o każdy głos. Obaj kandydaci odwiedzają kolejne miejscowości, spotykają się z mieszkańcami i przedstawiają swoją wizję Polski. Ubiegający się o reelekcję prezydent piątek rozpoczął od spotkania w Belwederze z liderami Grupy Wyszehradzkiej. Z kolei kandydat Koalicji Obywatelskiej symboliczne nawiązał do debaty, w której urzędujący prezydent odmówił wzięcia udziału. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Czarne punkty na polskich drogach

  Czarne punkty na polskich drogach

  Początek wakacji i początek akcji "Czarny punkt", a każdy z tych punktów to czyjaś śmierć i czyjeś łzy. Jak bezpiecznie dojechać na wakacje? Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kampania trwa

  Kampania trwa

  Druga tura wyborów prezydenckich już za dziesięć dni. Zarówno Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski walczą o każdy głos. Obaj kandydaci odwiedzają kolejne miejscowości, spotykają się z mieszkańcami i składają im nowe obietnice. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tragedia w Koszalinie. Dzieci wypadły z okna

  Tragedia w Koszalinie. Dzieci wypadły z okna

  Są tragedie, które rozdzierają serce. W Koszalinie dwójka rodzeństwa wypadła z okna na dziewiątym piętrze. Dzieci zginęły na miejscu. Jak uniknąć podobnych dramatów? Więcej na ten temat dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Andrzej Duda o debacie w TVN, TVN24, Onecie i WP

  Andrzej Duda o debacie w TVN, TVN24, Onecie i WP

  Debata prezydencka TVN, TVN24, Onetu i WP jest zaplanowana na czwartek, na godzinę 19:25. Andrzej Duda uważa, że to dyktat, bo jego zdaniem debatę powinny zorganizować wspólnie TVN, Polsat i TVP. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Od środy zmiany w podatku VAT

  Od środy zmiany w podatku VAT

  Od środy, robiąc zakupy, trzeba uważne patrzeć na ceny towarów, bo resort finansów przygotował nową rewolucję w podatku VAT. Wprowadzona zostanie nowa klasyfikacja towarów. Co może zdrożeć lub stanieć? Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix