Aktualności

Rabka-Zdrój ma problem ze smogiem

Rabka-Zdrój ma problem ze smogiem

Rabka-Zdrój ma problem ze smogiem

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Uzdrowiskowa Rabka-Zdrój ma problem ze smogiem. Były dni, kiedy normy stężenia substancji rakotwórczych były przekraczane tam nawet ośmiokrotnie. Władze postanowiły działać. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Jak przetrwać falę upałów?

  Jak przetrwać falę upałów?

  Pogoda w weekend zachęca do wypoczynku. Na termometrach ponad 30 stopni Celsjusza - jeszcze tak gorąco tego lata nie było. O czym należy pamiętać w upalne dni i jak z nich odpowiedzialnie skorzystać? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zatrzymania aktywistów po proteście na Krakowskim Przedmieściu

  Zatrzymania aktywistów po proteście na Krakowskim Przedmieściu

  W piątek wieczorem policja zatrzymała 48 osób, które protestowały przeciwko aresztowaniu Michała S., aktywistki LGBT+ przedstawiającej się jako Margot. Funkcjonariusze przekonują, że manifestanci byli agresywni. Demonstrujący odpowiadają, że policja urządziła na nich nagonkę na polityczne zlecenie. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Kolendy-Zaleskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dodatkowe ograniczenia w kilkunastu powiatach

  Dodatkowe ograniczenia w kilkunastu powiatach

  W kilkunastu powiatach z największym wzrostem zakażeń koronawirusem od soboty obowiązują dodatkowe obostrzenia. Mieszkańcy "czerwonych stref" mają obowiązek zakrywania nosa i ust. Odwołane zostały również targi i nie będą działały sanatoria. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rusza słynna aukcja Pride of Poland

  Rusza słynna aukcja Pride of Poland

  Janów Podlaski znów w centrum uwagi znawców koni z całego świata. Rusza pierwszy w czasie pandemii czempionat na taką skalę oraz aukcje. Jednak z powodu koronawirusa będzie to impreza inna niż dotychczas. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Posłanka Lichocka ukarana przez Komisję Etyki

  Posłanka Lichocka ukarana przez Komisję Etyki

  W piątek Komisja Etyki Poselskiej obradowała w sprawie zachowania posłanki PiS Joanny Lichockiej, która po głosowaniu w lutym pokazała opozycji środkowy palec. Posłanka twierdzi, że jedynie odgarniała coś z policzka. Komisja posłankę Lichocką ukarała najwyższą możliwą karą, czyli naganą. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pierwsze takie zaprzysiężenie

  Pierwsze takie zaprzysiężenie

  Zaprzysiężenie w dobie epidemii w maskach i rękawiczkach. To było też pierwsze Zgromadzenie Narodowe z tak długą listą nieobecnych. Co i w jakich okolicznościach mówił prezydent? O tym w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szczegóły nowych obostrzeń

  Szczegóły nowych obostrzeń

  Minister Szumowski poinformował, że największy rygor zostanie ponownie wprowadzony w dziewięciu powiatach województw wielkopolskiego, małopolskiego, łódzkiego i śląskiego. W tych powiatach pojawi się między innymi obowiązek noszenia maseczek w przestrzeni publicznej. Ograniczenia mają wejść w życie w sobotę 8 sierpnia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zaprzysiężenie w czasie pandemii

  Zaprzysiężenie w czasie pandemii

  W czwartek odbędzie się zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy. Lista nieobecnych jest coraz dłuższa i to nie tylko ze względu na pandemię. Więcej na ten temat w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Potężna eksplozja w Bejrucie

  Potężna eksplozja w Bejrucie

  Po potężnej eksplozji w Bejrucie libański Czerwony Krzyż informuje o co najmniej 100 ofiarach i nawet 4 tysiącach rannych. W związku z tragedią prezydent Libanu ogłosił trzydniową żałobę narodową. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00

  czytaj więcej »
 • Maseczki? "Nie każdy może, nie każdy lubi"

  Maseczki? "Nie każdy może, nie każdy lubi"

  Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z wyborcami w Krakowie był bez obowiązkowej maseczki. Pytany o zakrywanie nosa i ust wprawdzie zachęcał do noszenia maseczek, ale dodał, że "nie każdy może, nie każdy lubi". Jak tę wypowiedź głowy państwa oceniają lekarze? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Arlety Zalewskiej.

  czytaj więcej »
 • Koronawirus w parlamencie

  Koronawirus w parlamencie

  Wszyscy senatorowie i pracownicy Kancelarii Senatu mają poddać się testom, których wyniki poznają w środę. Posłowie apelują, by testy przeprowadzić również w Sejmie. Najbliższe posiedzenie Sejmu przełożono z 7 na 14 sierpnia. Już na czwartek w parlamencie planowane jest zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy przed Zgromadzeniem Narodowym. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rajd deptakiem w centrum Kielc

  Rajd deptakiem w centrum Kielc

  21-latek z powiatu staszowskiego (Świętokrzyskie) wsiadł pijany za kierownicę i wjechał na deptak w centrum Kielc. Na liczniku miał prawie 100 kilometrów na godzinę, a w organizmie blisko trzy promile alkoholu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Marzanny Zielińskiej.

  czytaj więcej »
 • Sąd Najwyższy o ważności wyborów

  Sąd Najwyższy o ważności wyborów

  Sąd Najwyższy stwierdził w poniedziałek po godzinie 13 ważność wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta. Wcześniej odbyło się posiedzenie, na którym przedstawiono opinie i sprawozdania dotyczące tej kwestii. Dokładnie 21 dni temu Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła wyniki wyborów. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Astronauci z Dragona wracają na Ziemię

  Astronauci z Dragona wracają na Ziemię

  Dwójka astronautów, których na Międzynarodową Stację Kosmiczną zabrał statek wyprodukowany przez prywatną firmę SpaceX, wraca do domu. Zgodnie z planem załoga ma wodować w Zatoce Meksykańskiej. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix