Aktualności

Puchary na sprzedaż

Puchary na sprzedaż

Puchary na sprzedaż

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Klub sportowy AZS Częstochowa ma problemy finansowe. Komornik zajął puchary klubu. To, co dla jednych jest bezcenne, dla komornika ma jednak wymierną wartość. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • 75. rocznica wyzwolenia Auschwitz

  75. rocznica wyzwolenia Auschwitz

  Dziś przypada 75. rocznica wyzwolenia byłego niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Odbyła się wspólna konferencja prasowa prezydentów Polski i Izraela. Uroczystości rocznicowe odbyły się także pod Pomnikiem Bohaterów Getta w Warszawie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co po słowach agenta Tomka?

  Co po słowach agenta Tomka?

  Mariusz Kamiński to człowiek odpowiedzialny za polskie służby specjalne i to on musi się dziś mierzyć z tymi oskarżeniami. Były agent CBA Tomasz Kaczmarek oskarża Mariusza Kamińskiego, że zlecał mu nielegalne działania. Czy organy państwowe zajmą się sprawą? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Ciała dzików, krew dookoła". Walka z ASF?

  "Ciała dzików, krew dookoła". Walka z ASF?

  Krew pozostawiona na ściółce, dziki patroszone tuż przy domach. Aktywiści ruchów antyłowieckich podkreślają, że tak nie walczy się z ASF. I pytają jak długo jeszcze pod płaszczykiem walki z wirusem myśliwi będą poszerzać strefy swoich przywilejów. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Grupa polskich studentów wróciła z Wuhan. Są na obserwacji

  Grupa polskich studentów wróciła z Wuhan. Są na obserwacji

  W wyniku koronawirusa z Wuhan w Chinach zmarło 56 osób, a na całym świecie zakażonych jest ponad 2000 osób. Wirus został wykryty już w 11 krajach. W Kanadzie potwierdzono jeden przypadek zakażenia, a we Francji trzy. W Polsce do tej pory nie wykryto wirusa. W sobotę z Wuhan do Polski wróciła grupa studentów. Teraz przechodzą badania. Jak poinformowały służby sytuacja jest monitorowana, a na lotniskach wprowadzono dodatkowe środki ostrożności. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wybory w Platformie

  Wybory w Platformie

  W sobotę członkowie Platformy Obywatelskiej w całej Polsce wybierają przewodniczącego partii. Kandydatów jest czterech: Borys Budka, Tomasz Siemoniak, Bartłomiej Sienkiewicz i Bogdan Zdrojewski. Wstępne wyniki mają być ogłoszone wieczorem. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pierwsze decyzje sędziów po uchwale SN

  Pierwsze decyzje sędziów po uchwale SN

  Odroczone zostały rozprawy zaplanowane na piątek w Izbie Cywilnej Sądu Najwyższego z udziałem sędziów nominowanych na wniosek nowej Krajowej Rady Sądownictwa. W oparciu o uchwałę wydaną w czwartek przez trzy izby Sądu Najwyższego sędzia Małgorzata Manowska zdecydowała o odroczeniu rozprawy, w której miała orzekać. Uzasadniając swoją decyzję podkreśliła, że "wydanie orzeczenia w dniu dzisiejszym mogłoby spowodować dla stron bardzo negatywne konsekwencje, gdyż mogłoby doprowadzić do wniesienia skargi o wznowienie postępowania". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Koronawirus z Chin. Są kolejne przypadki

  Koronawirus z Chin. Są kolejne przypadki

  Są kolejne przypadki zarażenia koronawirusem z Wuhan. W czwartek rano chińskie władze potwierdziły 571 zachorowań i 17 ofiar tego wirusa. Eksperci spodziewają się, że końcowa liczba zachorowań będzie znacznie wyższa. Czy grozi nam nowa światowa pandemia? Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rocznica wyzwolenia Auschwitz w Jerozolimie. Jest Putin, nie ma Dudy

  Rocznica wyzwolenia Auschwitz w Jerozolimie. Jest Putin, nie ma Dudy

  Wielu światowych przywódców w Jerozolimie uczestniczy w V Światowym Forum Holokaustu. Uroczystości związane są z 75. rocznicą wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. W obchodach udziału nie bierze prezydent Andrzej Duda, któremu organizatorzy nie udzielili głosu podczas wydarzenia. Jest za to Władimir Putin, a w Warszawie - specjalny zespół analizuje każde jego słowo. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co dalej z "ustawą represyjną"?

  Co dalej z "ustawą represyjną"?

  "Ustawa represyjna", którą w całości odrzucił Senat, znów w Sejmie. Komisja sprawiedliwości i praw człowieka negatywnie zaopiniowała uchwałę Senatu, a to daje możliwość odrzucenia jej. Sprzeciw izby wyższej można odrzucić bezwzględną większością głosów - i wówczas nowelizacja trafia do prezydenta. "Ustawa represyjna" między innymi rozszerza odpowiedzialność dyscyplinarną sędziów. Zaproponowane regulacje krytykuje opozycja, część środowiska sędziowskiego oraz organizacje międzynarodowe. O odrzucenie ustawy do prezydenta Andrzeja Dudy apelowali także amerykańscy kongresmeni. Jak powiedział prezydencki minister Andrzej Dera, w takim przypadku prezydent podpisze ustawę, bo "te zmiany są potrzebne". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Trybunał Konstytucyjny kontra Sąd Najwyższy

  Trybunał Konstytucyjny kontra Sąd Najwyższy

  Sąd Najwyższy w składzie trzech izb: Cywilnej, Karnej, a także Pracy i Ubezpieczeń Społecznych ma w czwartek odpowiedzieć na pytanie pierwszej prezes Sądu Najwyższego. Prof. Małgorzata Gersdorf chce ustalić, czy osoby powołane na sędziego na wniosek nowej Krajowej Rady Sądownictwa są uprawnione do orzekania. W środę do gry wkroczył Trybunał Konstytucyjny i zaczęły się schody. Więcej na ten temat dziś w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nie będzie śledztwa w sprawie uszkodzonych dowodów

  Nie będzie śledztwa w sprawie uszkodzonych dowodów

  Płyty CD, które były dowodami w procesie dotyczącym wypadku premier Beaty Szydło w Oświęcimiu w lutym 2017 roku, zostały uszkodzone. Na jednej z nich znajdował się zapis z kamer monitoringu, dokumentujący przejazd kolumny ówczesnej szefowej rządu. Obrońca oskarżonego w tej sprawie Sebastiana Kościelnika, mecenas Władysław Pociej, zawiadomił prokuraturę w związku z uszkodzeniem płyt CD. Teraz jednak prokuratora oświadczyła, że śledztwa nie będzie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Raport NIK w sprawie GetBack

  Raport NIK w sprawie GetBack

  Marian Banaś znów zabiera głos i uderza w rząd PiS. NIK bezlitośnie punktuje państwowe instytucje w sprawie afery GetBack. Suchej nitki nie zostawia zwłaszcza na Komisji Nadzoru Finansowego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix